Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97199) blakey válasza cof (#97195) üzenetére


blakey
titán

Sony tunerje nem tolerálta, ugyanott, ugyanazon a helyen, ugyanazzal az antennával az LG-nek nem volt gondja, a Panasonic sem nagyon kekeckedett, Philipsen, Samsungon már nem próbáltam, ott már ki volt szedve :) . Sok TV volt ugyanott, ugyanazokkal a kábelekkel, sok esetben az izolátor semmit sem segít és sok esetben rosszabb eredmény születik. Ha nem muszáj akkor felesleges használni. Sok cuccom van kébeltévéhez, mert érdekelt a téma és beszereztem a krimpelőtől kezdve a csatlakozókon, osztókon, leválasztokon át szinte mindent. Hónapokig teszteltem, próbálkoztam, több márkájú TV-t is kipróbáltam, stb. Néhány évvel ezelőtt itt is meséltem, végeredmény az lett, hogy a Sony tuner eléggé érzékeny, finoman szólva, szóval sz@r :) , izolátor nem kell ha nem muszáj, inkább rontani szokott a helyzeten és igen, vannak környékek, külső hatások amik csak akkor játsznak szerepet ha ilyen dolgokat kipróbálsz, egyébként fel sem merül benned, hogy ilyen is lehetséges.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.