Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74305) Cifu válasza tomp (#74302) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én úgy vagyok vele, hogy lakossági használatra a Gbit teljesen felesleges.

Van egy sanda gyanúm, hogy nem álltál még neki 60-80-100 GB (GigaByte) méretű játékokat letölteni "lassabb" kapcsolaton. Kicsit retró érzés volt már a 120Mbit-es neten, mikor egy játék megvétele után a Steam közölte, hogy két és fél óra múlva már le is fog érni. Gondolom mennyire mókás lehet annak, akinek csak 30 vagy 50Mbites elérése van... :DDD

Közben a szolgáltató többi részlegének a technikai szinte meg zuhan...

Izlések és pofonok, de én például már vagy 2-3 éve nem nézek TV adást. 15-20 éve még poén volt a Discovery meg a National Geographic, de most ahogy legutóbb láttam, kb. 10 percenként tolnak reklámot és önreklámot (programajánlót). Meg egyébként is, ugyan már ne nekem kelljen 2019-ben a TV műsorhoz idomulnom, hanem nézhessem akkor az engem érdeklő műsort, amikor éppen időm van (lenne) rá. Mivel a szolgáltatók ezt nem erőltetik, csak a velük kvázi konkurens Netflix, aztán jött ugye az HBO GO, és társai, akkor kezdett el egyre több emberben felmerülni, hogy jéééé, ezt lehet így is? Anyósnál néha poénból nekiállok a 100+ csatornát végigpörgetni, és minden egyes alkalommal meggyőződöm arról, hogy ez az, amire nekem már tényleg nincs szükségem...

Ahogy neked a Gbit, nekem a TV szolgáltatás felesleges...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.