Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74951) hardverlog válasza bigdady (#74950) üzenetére


hardverlog
aktív tag

válasz lásd előző válaszomban, remélem így tiszta neked is...

nem változnak a helyeid, mert neked és sokaknak az idegesítő upc által megálmodott sorrend van.

[ Szerkesztve ]

(#74952) 4Grider válasza hardverlog (#74949) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az én tv-m úgy frissít, hogy a kedvencek listáját az nem érinti (nem is kerül be oda az új csatorna). Az összes csatorna között pedig mindig megtalálom az új csatornákat, és berakom a kedvencek közé, ha érdekel. A Spíler nem olyan...

(#74953) hardverlog válasza 4Grider (#74952) üzenetére


hardverlog
aktív tag

az enyém is ilyen, de a szüleimnél, ahol beraknám faternak a Spíler2-t nem ilyen....ott teljes keresés, megjelenne ugyan a Spíler2 HD, de a korább szerkesztett sorrend törlődne és 150 adó a upc által megadott sorrendben jelenne meg..... majd utána 1 órás munka újra sorrendezni, törölgetni...mert ugye neki előre kell az összes sport és ismeretterjesztő stb.

No emberek, felhívtam a UPC-t, hogy ugyan mondják már meg, hogy Budapest 13. kerületben milyen frekin jön a Spíler2 HD...és nem tudják!!! eszem megáll! percekig nyomozott , de nem látja a honlapon lévő frekitáblázatban...mondom neki, hát azért hívtam, mert én sem látom ott!
Juj...

[ Szerkesztve ]

(#74954) pjen válasza hardverlog (#74953) üzenetére


pjen
félisten

Azt iród egy óra meló. Közben fél napja szenvedsz. Már rég késsz lenne, ha neki fogsz.

(#74955) hardverlog válasza hardverlog (#74953) üzenetére


hardverlog
aktív tag

visszahívtak, csoda, meglett a freki:

722 MHz Budapest, 13. kerületben (de azt mondja, Budapesten szinte mindenhol).

Na fél nap elment ezzel, de meglett :)

(#74956) hardverlog válasza pjen (#74954) üzenetére


hardverlog
aktív tag

Ja, csak ennek nem így kellene működnie, nem esett le? Nekik kellett volna frissíteni a táblázatot a honlapot! Te valami beépített UPC-s ember vagy, feltűnően véded őket... :W

(#74957) 4Grider válasza hardverlog (#74956) üzenetére


4Grider
nagyúr

A teszt célú adásoknak nem kell szerepelnie az ászf-ben, oda akkor kell betenni egy csatornát, amikortól szerepeltetni akarják (felvállalják rá a rendelkezésre állást, azaz hibának számít, ha az adott csatorna nem látható és hallható).

(#74958) pjen válasza hardverlog (#74956) üzenetére


pjen
félisten

Nem védem őket, de amennyit kínlódtál, már rég kész lehetnél.

(#74959) bigdady válasza hardverlog (#74951) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én a tv-vel rakom sorba a csatornákat szóval nem érdekelnek a UPC helyei vagy frekvenciái... Szóval nem problémázok ezen

[ Szerkesztve ]

(#74960) blakey válasza bigdady (#74937) üzenetére


blakey
titán

Hogyne tudna, maximálisan tudja.

"Eladó: X96 Max+ Amlogic box" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#74961) NoOne1976 válasza hardverlog (#74949) üzenetére


NoOne1976
őstag

Milyen tv?
Nálam pont ezért van Panasonic, mert az csak beteszi a végére az új csatornát. Gyűlölöm a Samsungoknál, hogy mindent átrendez teljes keresésnél.

(#74962) gduck válasza pjen (#74947) üzenetére


gduck
addikt

Éppen ez a gond! Tegnap beírtam, mennyiért kapná a szomszéd, aki amúgy UPC-s volt, de mikor jött a DIGI, az első adandó alkalommal lemondta a UPC-t. És ezzel szemben mennyiért kapnám én, aki - csak ha ezt az előfizetési címet nézem akkor - már 20 éves előfizető. Szóval picit böki a csőrömet, hogy semmi, de semmi kedvezményt nem kapnak a régi hűséges előfizetők. Aki meg első adandó alkalommal lelépett, az bezzed egy halom kedvezményt kapna ha visszajönne :W
És ezt csak tetőzi ez a GOLD vs PREMIUM mizéria. Amire bárki bármit mond, ez csak a UPC legmagasabb (GOLD) csomagjának az új neve... A régi előfizetőknek meg fityisz :D Hiába na, meg kell szokni vagy szökni!

[ Szerkesztve ]

(#74963) pjen válasza gduck (#74962) üzenetére


pjen
félisten

Én tényleg törzsgárda vagyok. Tv:prémium + 2felvevős box+kártya+HBO max+ film box
NET:500..CB
Tel:alap
+1 giga mobil net. Ez komplett:10900Ft.

(#74964) khorvat


khorvat
senior tag

Beltéri egységen hogy lehet megnézni az adott csatorna frekvenciáját? Régebben csináltam már ilyet de nem ugrik be hogy volt pontosan.

(#74965) Livius


Livius
őstag

Jól gondolom hogy a Spíler 2 SD és HD csak beetetés jelleggel, egy kis ideig lesz elérhető a régi Gold csomagokban? Vagy lehet azokban is bent lesz, nem csak a Premiumban?

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#74966) Motion_Blur válasza Livius (#74965) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Erről volt szó a mai nap, olvass vissza kicsit :)

Jól gondolod, a HD csak a Premium csomaggal rendelkezőknél lesz. Az a cél hogy Goldról válts Premiumra emiatt, 12 hó hűséget aláírva.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#74967) woodworm válasza Motion_Blur (#74966) üzenetére


woodworm
veterán

"Spíler 2 és Spíler 2 HD a TV Premium csomagban."

Nem kerülnek külön, mindkettőt a Prémiumba írja. Hogy a régi Goldba bekerülnek-e, az kiderül egy hét múlva.

(#74968) ates2 válasza Motion_Blur (#74966) üzenetére


ates2
senior tag

Varhato volt amugy hiszen a spiler eleg sok penz ker /ho/user a csatornaert ezert csak igy lehet megoldani. Hiszen ha nekem emelnenek emiatt dzsihad lenne. Igy meg el tudod donteni megeri e neked a pluszt vagy nem. Masik DIGInel nem premium csomagba van hanem mindenhol... :) Es az ar is a fele kb. De ott a megallapodas is mas nilyvan.

[ Szerkesztve ]

(#74969) kabelmania27 válasza Almos (#74911) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ezek jó értékek. Ellenőrizd, hogy nem lazult-e a modemnél vagy a toldásnál lévő F csatlakozó.
Nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax (ha van tévé előfizetés) és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító.

(#74970) modi válasza ates2 (#74968) üzenetére


modi
tag

A Digi TV csomag 3300 Ft, 3100 lesz majd. Nekünk ugyan csomagban van a szolgáltatás de a számlán szét bontva a TV premium csomag HD és külfőldi csatikkal 2799 Ft És az egyik eszköz 0 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#74971) 4Grider válasza modi (#74970) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért illene látnod, hogy a UPC szolgáltatási területének kis százalékán lehet ilyen kedvező árat elérni a Prémium csomagra. A Diginél mindenütt ugyanaz az ár. És nem kell fizetni a 2.-3.-4.-5.-stb. tévéért.

(#74972) kezo0 válasza ates2 (#74968) üzenetére


kezo0
addikt

Viszont a Diginél tudtommal csak SD-ben van a Spíler2, ez sem mindegy.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#74973) Samott válasza kezo0 (#74972) üzenetére


Samott
addikt

Rosszul tudod. HD mindket Spiler a digin.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#74974) Motion_Blur válasza kezo0 (#74972) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Tányéroson igen, kábelen HD.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#74975) kezo0 válasza Samott (#74973) üzenetére


kezo0
addikt

Akkor tévedtem, bocs. Mindenesetre ez a csatorna felőlem lehetne UHD is, akkor is hidegen hagyna...

De, hogy ontopic maradjak, azért azt én sem érzem teljesen korrektnek, hogy éveken át a Gold volt a legnagyobb tv-csomag, és amikor bekerült egy-egy új csatorna a választékba, akkor azok automatikusan mindig elérhetők voltak a Gold előfizetéssel, aztán egyszer csak kitalálták a Premium csomagot, és a Gold-osok azt vették észre, hogy minden új csatorna ebbe kerül be, így már nem az övék a legnagyobb csomag. Nekem pl. még vastagon tart a hűségem, amiben Gold csomag van, és szabad szemmel látható összeget kéne ráfizetnem, ha Premiumra szeretnék váltani. Telefonon és személyesen, ügyfélszolgálaton is bepróbálkoztam, mindkét csatornán ugyanazt a választ kaptam: nem járnék jól. És ezt maga az ügyintéző mondta ki a szájával. Szóval kicsit sarkosan fogalmazva, ez a hála azért, mert két évre elköteleződtem hozzájuk... Miközben huszonvalahány éve vagyok előfizetőjük.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#74976) Livius válasza kezo0 (#74972) üzenetére


Livius
őstag

Szerintem csak a Telekom volt olyan lúzer, hogy csak Spíler 2 SD-t szerzett be.
[link]

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#74977) kezo0 válasza Livius (#74976) üzenetére


kezo0
addikt

Ja, lehet, hogy velük kevertem.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#74978) Gubek-Einste


Gubek-Einste
Topikgazda

Szolgáltatók összehasonlítása ITT!

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#74979) Madycsa válasza gyuszaa (#74867) üzenetére


Madycsa
tag

"Hívd fel az üfsz-t hűségnyilatkozat lejárta után felmondási céllal, majd erre az okra hivatkozzál, hogy egy valag pénzt fizetsz stb. máshol van olcsóbb ajánlat (nézd ki a konkurens elérhető ajánlatát a körzetedben) erre ők majd adnak neked egy egyedi ajánlatot jóval olcsóbban a jelenlegihez képest."

Nekem kb. 500 Ft-al többet kellett volna fizetnem, ugyanazért a szolgáltatásért , ha hűséget írok alá. :) Ilyen ügyfélmegtartó ajánlatot kaptam. :) :D Persze lehet, hogy az én jelenlegi fizetendő díjaim már annyira jók, hogy attól már nincs lentebb. :D

Meg párszor gyakorlatilag be is akart csapni a hölgyike a beszélgetés során. :U Vigyázni kell velük, mert újabban nagyon "furcsa" az üzletpolitikájuk! :(

(#74980) blakey válasza Madycsa (#74979) üzenetére


blakey
titán

Nem mindegy, hogy téged hívnak fel vagy te hívod fel és a lemondást választod, egyik újabb szolgáltatás eladásáért felel úgy, hogy esetleg többet kér, másik meg ügyfélmegtartó, tehát olcsóbban fog többet kínálni, többször le lett írva, hogy ilyenkor bizony sokkal jobb ajánlatot kaphatsz. Nem jótékonysági intézményről van szó, ügyfelet többféleképpen lehet megtartani, egyiket úgy, hogy akár többet is fizet, másikat úgy, hogy kevesebbért többet kap, mindenki eldönti, hogy melyiket fogadja el illetve van-e pofája alkudozni, stb.

"Eladó: X96 Max+ Amlogic box" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#74981) Madycsa válasza blakey (#74980) üzenetére


Madycsa
tag

:D Tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal!!! Én hívtam őket stb.! Én sem "jótékonysági intézmény" vagyok!
A családban két helyre is én rendeztem le a upc-t, mind a két helyre jobb ajánlatot kaptam pl. a tv-re, mint amit most én fizetek. Úgy, hogy én már régóta az ügyfelük vagyok. Szal.

[ Szerkesztve ]

(#74982) modi válasza 4Grider (#74971) üzenetére


modi
tag

De azt neked is kelenne látnod,nincsen már akkora nagy különbség a szolgáltatók ár és ár-érték aránya között...
Egyébként meg kettő különbőző technologiai hálózatról beszélünk ,melynek üzemeltetési és egyéb költsége nem összehasonlitható.

És ha már Itt elhangzott HD csatik
A UPC-n az HBO HD (ezt már rég ellvárható lenne ahogy a Cinemax2 is.ahogy természetesen a UPC-től is az HBO további csatornáinak HD változata) ,és a Mozi+HD AXN HD ,Viasat3 HD SPort2 HD, Eurosport 1-2 HD stb.. ott van szinte indulásuk óta,a négybetüsnél ezek még mindig nem HD-k.
Természetesen van ellen példa is de az kevesebb.

És náluk is a külön előfizetéses premium csomagokhoz kell ö általuk biztosított eszköz.(Kártya,Box)

De ez már másik topikra tartozik...

(#74983) gduck válasza kezo0 (#74975) üzenetére


gduck
addikt

+1.

Ezt előadtam a UPC-nek is, majd kíváncsi vagyok mit reagálnak rá...

(#74984) ates2 válasza modi (#74970) üzenetére


ates2
senior tag

Nyilvan mert gondolom van ott DIGI is. V.kerbe ahol lakom csak UPC van meg T,de T akkora fos ,hogy kb adsl net van. Tehat amig en 9800 Ftot fizetek 240net/gold+hdkert addig van aki ezert 6-7e Ftot. Elotte 13e fizettem ugyan ezert,majd mikor lejart minden akkor adtak ezt az ajanlatot. Pl ismeros 9 kerbe ugyan ezert 6300at fizet

[ Szerkesztve ]

(#74985) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

87-en kellene, hogy jöjjön az ATV Spirit teszt. Vajon nekem miért nem jön? Ezen kívül még a 86-os Film4, a 228-as English club nem jön be, illetve az idegen nyelvű csatornák, ha a TV Premium csomagot nézem.
Digital Gold előfizetésem van.

Ilyenkor mi van? A Digital Goldot kivezették, és nem állították át a TV premiumra, vagy hasonló?
A Spíler 2 bezzeg bekerült a kínálatba, SD és HD minőségben is.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#74986) ztsoft válasza ates2 (#74984) üzenetére


ztsoft
őstag

Szia!

Én 120-as net, Gold TV, HD csomag, 2 Mediacard, alap telefon, ezért fizetek 6083 Ft/hó (ePack kedvezménnyel). Itt nincs konkurencia (max, Mindig TV, Mobil net), de mégis sikerült kiharcolni ezt az árat.

Hamarosan ismét eljön a hűség vége, majd meglátom, hogy mit sikerül kiharcolni. Már kerestek, de olyan árat mondtak, hogy nem fogadtam el, mondtam, hogy megvárom a hűség végét és majd akkor visszatérünk rá (jobb esélyeim lesznek akkor).

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#74987) NoOne1976 válasza -=RelakS=- (#74985) üzenetére


NoOne1976
őstag

Gold nem köthető már, Premium van. Pont ezzel akarnak váltásra (több pénz fizetésére) ösztönözni.
Ne aggódj, Spíler2 egy hétig jár csak.

(#74988) -=RelakS=- válasza NoOne1976 (#74987) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nem aggódók. Amúgy is, sport csatorna, nem? :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#74989) #72010496 válasza Motion_Blur (#74878) üzenetére


#72010496
törölt tag

Szia! Én most rendeltem meg online (mert telefonon is próbáltam, de 20 perc zene után kinyomtam) a Happy Home 150 Comfort csomagot 1-2 hó 0 Ft, 3. hónaptól 7999 Ft-ért új előfizetőként. Ennél már csak drágább ajánlatok voltak. Sajnos költözéssel nem tudtuk megtartani a "T" csomagját, amért csak 6000 Ft körül fizettünk és az összes csatornát tartalmazta. Így meg kevesebbet fogunk kapni több pénzért. Mivel ugye nincs konkurencia, ezért a UPC ezeket az árakat alkalmazza. Igaz, hogy 2017. október 24-től hatályba lévő Hírközlési törvény tiltja, hogy az előfizetőket megkülönböztesd akciós ajánlatoknál, de ezt nem tartom fernek a többi előfizetővel szemben.

(#74990) Motion_Blur válasza #72010496 (#74989) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az egy nagyon gyenge ajánlat, de az én címemre is ezt dobja.

Legkisebb net + TV csomagért 8k-t elkérni...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#74991) kabelmania27 válasza Motion_Blur (#74990) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Három éve 7999Ft volt két év hűséggel a TrióM 120-as net, bronze tv (hd nélkül) telefon.

[ Szerkesztve ]

(#74992) 4Grider válasza #72010496 (#74989) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az eht pont hogy azóta teszi lehetővé a terület-alapú akciós árképzést.

(#74993) Pharaoh


Pharaoh
aktív tag

Hi!

Elég ritkán hangolom át/be a tvmet, de most kénytelen voltam és azt vettem észre, hogy eddig a digitális automata hangolásnál a TV ugyan azt a csatrona sorrendet állította be, mint amit a UPC is a mediaboxon, és azt már csak kicsit kellett nekem beállítani. Most teljesen össsze vissza, minden féle tematika nélkül jönnek be a csatornák. Én rontottam el vmit, vagy a UPC változtatott vmin?

(#74994) kabelmania27 válasza Pharaoh (#74993) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Amennyiben az automatikus csatornafrissítést kikapcsolod megmarad a beállított sorrend.

(#74996) ArthurShelby válasza s1999xx (#74995) üzenetére


ArthurShelby
addikt

UPC-s, Bp-i vagy?
Ez egy upc-s ip cím, ennyi.
Itt rákereshetsz, és láthatod, hogy Bp-i ip.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#74998) Watercolour válasza s1999xx (#74997) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Ha a szolgáltató neked vagy bárki másnak csak úgy elárulgatná kinek osztott ki egy IP címet, csúnya világ lenne. Nem fogják megmondani, nem is értem, miért gondoltad, hogy ez így működhet.

Szerintem az össze-vissza nyomozás helyett minden szempontból jobban járnál, ha jelszót változtatnál (lehetőleg használj jelszókezelőt), bekapcsolnád a TFA-t a gmail accountodon, és nem foglalkoznál ezzel.

Egyébként hogyan állapítottad meg, hogy "a cím valószínűleg egy proxy-é"? A hostnév alapján egy sima business UPC előfizetés.

[ Szerkesztve ]

(#74999) Adama123


Adama123
tag

Áprilistól kikerül a kínálatból a DoQ. Úgy néz ki, megszűnik a csatorna, ugyanekkor kerül ki a Telekom kínálatából is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.