Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48361) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerdán felhívtak, mert gondolom látják, hogy hamarosan lejár a hűségidőm és én, mint jól fizető (havi 16000), valamit ajánlani szerettek volna.
Ami rögtön lejött, illetve pár perc után, hogy mindig úgy kaptam a pluszokat, vagy valami mást, ha a felajánlott dolog qrvára nem érdekelt.

Először, hogy mennyire vagyok megelégedve...
Mondom egyvalami nagyon zavar, hogy nincs HD fejlesztés, évek óta a 26 csatorna van.
A válasz:
Sajnos nem lesz további HD csatorna/nák tudomása szerint. Hurrá.
Akkor mit szólnék, ha ezentúl a vezetéskéről is hívhatnék ingyen mobilt?

Mondom, nem érdekel, mert a flottában van az egész család, barátok szinte mindenki és ingyenesen hívjuk egymást bármikor. A vezetékes is csak azért van, mert bent van a gold csomagban. Ezért az esetleges mobil felajánlási lehetőségük sem érdekel.
De náluk az internetre nincs limit.

Tudom, de az először is döglassú, másodszor pedig még drága is, ha így nézzük és a havi 1GB mobilnetet sem tudom kihasználni, mert ahol vagyok/vagyunk szinte mindenhol van wifi, és ami ráadásul a telenornál 80MB-vel szakít le az önök szinte meg sem említem nevetséges sebességével. Nekem fontos, ha netezek a mobillal, akkor gyorsan betöltődjenek az oldalak, vagy bármi más.

Csönd...

Megszakítom, mind mondtam engem egyvalami zavar, hogy semmilyen HD fejlesztés nincs és ahogy hallom Öntől nem is lesz.

Akkor esetleg az HBO-t belerakjuk a mostani csomagba, ami szintén HD és 16.600.- ft lenne kétéves húségidővel.

Ok, mondom ez már érdekel, de hívjon vissza Pénteken, mert addig átgondolom és most nem is nagyon alkalmas, hogy hirtelen eldöntsem, kell-e nekem az a két év rablánc csak emiatt...

Azóta nem hívtak...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.