Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14036) biglion-lord válasza noname626 (#14014) üzenetére


biglion-lord
tag

Nos kamera fagyással én is találkoztam, de ez még az elején volt főzött romoknál arra nem emlékszem melyik volt az rég volt :DDD
Ha gyári romot használsz és nem akarsz sok luxust alkalmazni illetve pakolni a telóra akkor elmondható, hogy 1 jó telcsit kapsz, de amennyiben dizájnt és egyéb sok alkalmazást akarsz akkor hamar bekerülhetsz a maci által a málnásba :D
Egyébként a főzött romokkal szoktak gondok lenni, de hozzáteszem nagyon telefon függő, mert vannak olyanok is akiknek minden gond nélkül funkcionál.
A probléma véleményem szerint itt a rom stabilitással vannak gondok nincs rendesen kidolgozva, de a kezdetekhez képest azért sokat javult a helyzet.
Hogy ismét megvenném e ez jó kérdés :F de amennyiért én vettem annó annyiért biztos nem mert annyit nem ér a kínlódások miatt, bár most nem tudom az árát de talán ha olcsón hozzá lehet jutni akkor valószínű, hogy megvásárolnám. Ahogy olvasgattam a fórumokat és ismerőseim mondják más típusú telefonokkal is hasonló a helyzet, tehát van akiknek bejön van akiknek nem. Így akkor jobban járok ezzel ami van LG.
Minden esetre neked kell eldönteni mit veszel, és légy rámenős bármit is veszel olvass utána a hiba lehetőségeknek és a kiszemelt telcsit kiszemelt helyen jól forgasd lesd meg kívül belül :DDD csak aztán csetkold a lóvét :DDD
Nagyjából ennyi sok sikert mint a döntéshez mint a vásárláshoz :R :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.