Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58951) Sirandrish válasza HuMarc (#58949) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd egyszer úgy is eljutok odáig és akkor megnézem őket .
Viszont köszi a felvilágosítást :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58952) #58000384 válasza Sirandrish (#58948) üzenetére


#58000384
törölt tag

Na jó, nyertél :D

A Sleeping Dogs-ban a bunyó rész tetszik nagyon, a Castlevania meg akkor is Castlevania, ha nincs sok köze az eredetihez :)

birno: Fogalmam sincs, nem szoktam ezt figyelni (meg aztán a Store-ban sem viszik túlzásba az infókat a játékoknál, van hogy csak a szokásos jogi blabla van csak ott, meg hogy mi kinek a védjegye... tanulhatnának másoktól a Sonyék). Ha van demó, akkor abban benne lesz a magyar nyelv is. De elvileg az Assassin's Creed III, Dead Space, Books of Spells, Assassin’s Creed IV Black Flag, Watch Dogs és Need for Speed Undercover tudnak magyarul (nem 100%, egyik sincs meg).
Esetleg az segíthet ha rákeresel a játékra egy boltban, és megnézed a borítót. Ha ott a magyar nyelv, akkor van esély rá, hogy digitális letöltéssel is meglesz.

[ Szerkesztve ]

(#58953) Sirandrish válasza #58000384 (#58952) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezaz végre...ide a kétkazettás hajszárítómat :DDD

Hja a Castle-t én is komázom...majd egyszer sort kerítek arra is de szerintem a következő valami lájtos lövölde lesz, pl a Crysis 3.
Még PC-n sem próbáltam ki..kíváncsi vagyok milyen lett :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58954) #58000384 válasza Sirandrish (#58953) üzenetére


#58000384
törölt tag

Virtuális kockacukrom van csak, az jó lesz? :D

A Crysis 3-ból egy videót láttam csak, az is multis volt, olyan, hogy voltak a láthatatlan vadászok íjjal, meg a látható emberkék gépfegyverrel, és vadászni kellett meg túlélni, az nem tűnt rossz dolognak.

(#58955) Sirandrish válasza #58000384 (#58954) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha nincs más akkor sok választásom nincs :D

Én még videót sem néztem róla ha őszinte akarok lenne, de kíváncsi vagyok milyen. Meg lassan meg kell néznem egy FPS játékot is :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58956) #58000384 válasza Sirandrish (#58955) üzenetére


#58000384
törölt tag

Elküldtem, 20 munkanapon belül megérkezik. De az is lehet, hogy nem, hiszen kint esős idő van. Azt ne kérdezd, hogy mi köze van a virtuális cukorhoz az esőnek.

Javaslom a nehéz szintet a játékban, úgy az igazi gyakorolni a kontrollerrel való célzást :D

[ Szerkesztve ]

(#58957) Sirandrish válasza #58000384 (#58956) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azt nemigen fogom bevállalni mert félek hogy átküldeném a joyt a TV-n :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58958) #58000384 válasza Sirandrish (#58957) üzenetére


#58000384
törölt tag

Pedig meg kell tanulni egyszer :D Nem nehéz, a konzolos játékokban van jó kis aim assist, az ellenfelek körül pl. lelassul a célkereszt, vagy picit rájuk tapad nézés közben, rosszabb esetben odaugrik, szóval van segítség. Szerezd be a CoD Ghosts-ot, már azt hiszem írtam, hogy abban milyen vicces a rásegítés :)

(#58959) fausto válasza birno (#58945) üzenetére


fausto
addikt

Szerintem inkább úgy állj hozzá, hogy nem lesz feliratos. A legtöbb magyar feliratos játékot a hazai forgamazó honosított, így pl. az AC játékokon nincs felirat, nyilván nem adja oda a saját költségen elkészített feliratot, hogy aztán saját magának csináljon vele konkurenciát.
A Sony saját címei más téma lehetne, de ott pl, a Beyond demo kapott feliratot, amikor meg megvettem volna a Store-ba, írtam a magyar support-nak és azt írták, hogy a digitális teljes játék csak angol feliratot tartalmaz.
Úgyhogy ha biztosra akarsz menni, inkább lemezesen vedd meg azokat a címeket, amiket magyarul szeretnél játszani.

(#58960) Elims válasza n.andras74 (#58932) üzenetére


Elims
veterán

Nem biztos hanem 1000%. :-)
Én ezzel nagyon sokat szenvedtem,de nem tudtam elindulàsra bìrni.Ha a patch-eket mind letöltöd sajnos kevés az alap 12gb.Ez 100%.

(#58961) birno válasza fausto (#58959) üzenetére


birno
addikt

Koszi, alapvetoen nincs gond az angollal, de azert akad 1-2 jatek amit ha mar kiadtak akkor inkabb magyarul tolnam.
Van egyebkent valahol teljes lista a magyarul megjelent jatekokrol vagy csak kulon lehet keresgelni?

US store-ba amugy beindult az elet ahogy latom, elkezdtek szorni az akciokat s nem is rosszakat.

(#58962) fausto válasza birno (#58961) üzenetére


fausto
addikt

Igen, azért jó érzés az anyanyelven játszani :)
Nem tudok listáról, amit így fejből tudok: Dead Space (1), AC3, AC4, GT6, Beyond, Dishonored, FIFA-k, Wonderbook széria (szinkronos). Hirtelen ennyi, de biztos lesz, aki még kiegészíti.

(#58963) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Hahó!

Ha beszerezném a Portal 2 lemezt, hogy a viharba tudom "rátenni" az in motion dlc-t, hogy a move támogatva legyen? A magyar storeban nemigen találom, lehetséges ez? Mit tehetnék urak?

(#58964) crue válasza fausto (#58962) üzenetére


crue
őstag

+Watch Dogs, AC Freedom Cry

(#58965) A`rpi válasza kevepapa (#58963) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Én regisztrálnék, UK accountot, és azzal tölteném le a kívánt tartalmat.

(#58966) MoRT2195


MoRT2195
tag

Hali!

Tudtok ajánlani egy oldalt, ahol viszonylag olcsó PS3-as játékokat lehet kapni? A lényeg, hogy új legyen, az hogy digitális vagy dobozos, mindegy. Kizárólag PS3 és konzol exkluzív címek érdekelnek, ami jön PC-re, az nem kell. Valamint a PS Plus érdekelne még, hogy azt hol lehet jó áron megkapni? Régebben azt a livekódok oldalról vettem, de most már ott nagyon drága. Vagy mindenhol így megnőtt az ára?

Steam: Ricsi2195 || Xfire: farkasricsi || Origin: MoRT2135 || Uplay: Mort2195

(#58967) Sirandrish válasza #58000384 (#58958) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah jó de pont ez az hogy assist nélkül szeretném. Mi értelme megtanulni assistal játszani, aztán meg egyszer felmegyek multira hogy milyen jó vagyok és tolok egy 2/30as K/D ratiot :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58968) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez a Journey ez mi ez? Videók alapján nem nagyon tudok rájönni hogy mi akar lenni, de mégis úgy érzem hogy játszanom kellene :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58969) ldave válasza Sirandrish (#58968) üzenetére


ldave
félisten

Hát, ez nehéz kérdés, a Journey leginkább egy csoda :) Viszont nem egy klasszikus értelemben vett játék, inkább a Gone Home féle kategória. Egy érzelmi utazás, bő 2 órában.
Én havonta egyszer végigtolom, ha rossz a kedvem, azért, ha jó a kedvem, akkor meg azért :)

A Slime draws near! Command?

(#58970) ldave válasza ldave (#58969) üzenetére


ldave
félisten

Szóval lehet rá azt mondani, hogy rövid, viszont az áráért nem csak ezt a két órát kapod, hanem egy életre szóló élményt :) Feltéve persze ha megérinti az embert a kontroller mögött a dolog, simán el tudom képzelni, hogy valaki semmi jót nem talál benne.

A Slime draws near! Command?

(#58971) Sirandrish válasza ldave (#58969) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah jó de van storyja? Ami videókat láttam abban nem láttam szöveget meg semmi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58972) ldave válasza Sirandrish (#58971) üzenetére


ldave
félisten

Van, de a történet nem a képernyőn születik meg, hanem benned, játék közben :) Nincs benne semmi beszéd, ha erre gondolsz. A társakkal is csak fény és hangjelekkel lehet minimális szinten komminkálni.

A Slime draws near! Command?

(#58973) Sirandrish válasza ldave (#58972) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ez egyre érdekesebbnek tűnik nekem.
Szerintem fogok tenni vele egy próbát :K :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58974) #58000384 válasza Sirandrish (#58967) üzenetére


#58000384
törölt tag

Korábban említetted, hogy egyáltalán nem megy a célzás, ezért van az assist :) Azzal rá lehet érezni a dolgokra, mennyire kell rángatni a kart, ilyesmi, aztán ki lehet kapcsolni. Én legalábbis így csináltam, és már PC-n is simán megy kontrollerrel a játék segítség nélkül :)

A 2/30-as K/D úgyis meglesz, mert vannak akik 0-24 játszanak :D

(#58975) Sirandrish válasza #58000384 (#58974) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem az hogy egyáltalán, csak nem nagyon. Főleg nem ahhoz képest ahogy PC-n tudok célozni mondjuk.
És zavar. Az a baj hogy türelmetlen vagyok ilyen téren mert tudom hogy egy másik platformon tök jól megy, erre leülök a PS3 elé és csak bambázok :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58976) #58000384 válasza Sirandrish (#58975) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát akkor csak türelmesen gyakorolj :) De szerintem nem kell sokat, nem nehéz ez. Ha a 8 éveseknek megy a CoD-ban, akkor mindenkinek kell mennie :D

Amúgy én meg Xboxos kontrollerként telepítettem fel régebben a kormányt a gépen, és úgy autókáztam. Meg néha azzal játszottam FPS-t :D (2 váltókar előre-hátra, gáz felnéz, fék lenéz, kormány jobbra-balra nézés, gombok lő, használ, egyebek).

(#58977) Sirandrish válasza #58000384 (#58976) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jobb szerettem volna valami háborús környezetű játékkal átesni a tűzkeresztségen, de sajna az nincs jelenleg a birtokomban.

Kormánnyal FPS? Nah azt megnéztem volna :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58978) ldave válasza Sirandrish (#58977) üzenetére


ldave
félisten

A Portal pont jó ilyesmire, hisz nem lőnek le, ha lassan célzol, van bőven idő megszokni az irányítást, mire jönnek a gyorsaságot és pontosságot igénylő pályák, már menni fog.

A Slime draws near! Command?

(#58979) #58000384 válasza Sirandrish (#58977) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nekem is az első konzolos FPS-em háborús volt, a MoH: Airborne. Az első pályán állandóan meghaltam, mondjuk az még baromi sötét is volt, de jó pár próbálkozás után belejöttem a fedezékrendszerbe is, aztán meg sem álltam a végéig.

Vicces volt kormánnyal, bár nem túl hatékony :D

(#58980) Sirandrish válasza ldave (#58978) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah igen..azt hétvégén el is kezdjük a csajossal.
Online COOP is van benne? Mert akkor együtt is nyomathatnánk ha visszakapod a tiedet :K

karak_22 Igazából tök lényegtelen csak azokat jobban szeretem. Nem vagyok a sci-fi műfaj nagy szerelmese :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58981) ldave válasza Sirandrish (#58980) üzenetére


ldave
félisten

Van benne online, sőt, a PS3-as verzióva lehet csatalkozni a Steam-hez is és lehet olyannal együtt játszani, akinek PC-n van meg a játék.

A Slime draws near! Command?

(#58982) Sirandrish válasza ldave (#58981) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh az remek. Akkor már csak vissza kell hogy szerezd a sajátod aztán robotoskodhatunk :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58983) ldave válasza Sirandrish (#58982) üzenetére


ldave
félisten

PC-re is megvan, ha elindul a laptomomon, akkor tolhatjuk együtt.

A Slime draws near! Command?

(#58984) Sirandrish válasza ldave (#58983) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát jövőhét elejére derítsd ki hogy elindul-e :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58985) n.andras74 válasza n.andras74 (#58924) üzenetére


n.andras74
aktív tag

Meg is rendeltem a keretet...1421Ft :-) Milyen hdd a legjobb az új 12gb modellbe?

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#58986) #58000384 válasza n.andras74 (#58985) üzenetére


#58000384
törölt tag

Olyan, hogy legjobb, szerintem nincs. Vannak csendesek, meg vannak gyorsak. Egy sima 500 gigás Seagate is jó (a lényeg a 2,5"), ugye a Western Digital vinyókból van többféle, a zöld a leglassabb energiatakarékosság miatt, a fekete a leggyorsabb, a kék meg a kettő között. Ha nagyon sok digitális játékod van/lesz, akkor 1TB-osat vegyél.

(#58987) Bogyi007 válasza n.andras74 (#58985) üzenetére


Bogyi007
veterán

A megboldogult 320-as Slimem vinyója pont jó volt bele... :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#58988) n.andras74


n.andras74
aktív tag

Köszi a válaszokat.

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#58989) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nagyon kíváncsi lettem úgyhogy este meglesem én ezt a Journey-t magamnak :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58990) fausto


fausto
addikt

12 Deals of Christmas #2

PS4:
Lords of the Fallen
€69.99/£49.99/AU$89.95 helyett €34.99/£29.99/AU$47.95

PS3:
Dark Souls II
€39.99/£29.99/AU$49.95 helyett €19.99/£15.99/AU$24.95

Dark Souls II Season Pass
€24.99/£19.99/AU$37.95 helyett €19.99/£15.99/AU$29.95

PS Vita:
One Piece Unlimited World Red
€34.99/£29.99/AU$47.95 helyett €14.99/£11.99/AU$22.95

(#58991) Sirandrish válasza fausto (#58990) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagyban vártam ezerrel erre megelőzöl...csúnya fiú :D
Azt hittem 2kor jön az új adag...mindenesetre DS 2..
Nagyon szívesen kipróbálnám, de mivel tudom hogy 1 óra alatt törölném is ezért sokallom az árát még mindig :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58992) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok, vettem egy PS3 kontrollert, PC-n és a telefonomhoz használnám, az is támogatja. ELső használat előtt, gondolom, tölteni kell, pirosan villog mind a 4 lámpa, amikor a számítógépre dugom rá, ez így OK, és használható közben? /sose volt konzolom, nem ismerem a technikát/

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#58993) Brian_GT válasza tutuhawer (#58992) üzenetére


Brian_GT
őstag

A 4 lámpa villogása azt jelenti, hogy nem talál párosított eszközt, ergó keres. Ha megtalálta a tesóját ergó alap esetben a konzolt akkor abbahagyja és csak az 1. led ég.
Gondolom laptopon akarod használni vagy van vevőd a gépre... konzol esetén csak és kizárólag kábeles kapcsolat alapján párosodnak össze, szerintem pc-n is így próbáld.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#58994) tutuhawer válasza Brian_GT (#58993) üzenetére


tutuhawer
őstag

rádugtam, részben érzékelte, fifa worldben embert váltani tudtam, mást nem sikerült, továbbra is a piros lámpák villognak. Ilyenkor azért töltődik, ugye? Elektromos hálózatról is tölthetem? Ha már töltődött, akkor a telefonommal elkezdeném párosítani, mert az biztosan támogatja, a PC meg egy szar, régi konstrukció

(#58995) Sirandrish köszi

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#58995) Sirandrish válasza tutuhawer (#58992) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha rádugod gépre és villog az azt jelenti hogy tölt.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58996) finecsa


finecsa
tag

Üdv!

Konzolt vennék a gyereknek karácsonyra, de egyáltalán nem értek hozzá.
Érdemes használtat venni? Mire kell odafigyelni kipróbáláskor?
Multizni kellene neki leginkább FIFA, honnan tudom hogy biztosan nincs és pár nap múlva sem lesz bannolva?

Győzzetek már meg miért érdemesebb PS3-at venni, mint xbox 360-at! :R

(#58997) ldave válasza tutuhawer (#58992) üzenetére


ldave
félisten

Driver-t tettél fel a gépre? A Dualshock 3 alapra nem teljesen támogatott PC-n, kell mellé egy segédprogram (MotioninJoy).

A Slime draws near! Command?

(#58998) Sirandrish válasza finecsa (#58996) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bannolva általában akkor szokott lenni ha az adott masina "okosított", és mivel általában ezek a gépek drágábbak is mint a "buták" ezért az eladó nem fogja titkolni :N
Szerencsére mivel elég olcsóak a játékok már (persze a régebbiek) azért egyre kevesebb okos példány van a piacon. Használtat megéri-e venni? Miért ne! Kicsit körültekintőbbnek kell lenni és kész. Ha nagyon félsz akkor mindenképpen garanciálisat érdemes venni, amiből itt hardveraprón is akad néhány.

Meggyőzni nem akarlak semmiről mert még a végén majd én leszek a g*ci mert ezt ajánlom akikor ezen nincs is Forza, és egyáltalán miért tenném? Sajnos a SONY nem ad részesedést szóval nekem nem lesz se több, se kevesebb :P

Viszont jó pont lehet a PS3 mellett hogy ingyenes a multija és ahogy látom nektek arra kellene leginkább.
Emellett neked is azt tudom mondani mint mindenki másnak...meg kell nézni az exkluzív játékok listáját, és amelyiken több olyan van ami érdekel, azt kell venni. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58999) tutuhawer válasza ldave (#58997) üzenetére


tutuhawer
őstag

jaaaa, nem tettem fel semmit. Máris guglizok, kösz az infót

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#59000) finecsa válasza Sirandrish (#58998) üzenetére


finecsa
tag

Neten tudok venni játékot, adnál egy linket ahol szét tudok nézni?

Grafikában, irányíthatóságban egy szinten van a ps3 és xbox 360?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.