Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40351) Rimuru válasza sz.balazs.95 (#40349) üzenetére


Rimuru
veterán

Egyértelmű volt, ezért ajánlottam Windowsra egy csomagkezelőt (ami nekem bevált).

Vigyázat, csalok!

(#40352) sz.balazs.95 válasza Rimuru (#40351) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ja. :B
de a csomagkezelővel meg az a gond, hogy ha egy program nem érhető el azon keresztül, akkor ugyan ott vagyok.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#40353) Rimuru válasza sz.balazs.95 (#40352) üzenetére


Rimuru
veterán

Ez meg mindenhol így van. :P Talán 1-2 olyan dolog volt ami számomra Windows alatt is fontos és nem volt elérhető (evince jut eszembe), viszont olyan is van amin pl meglepődtem, gcc-t is onnan szedtem.

Vigyázat, csalok!

(#40354) lck válasza #54715584 (#40345) üzenetére


lck
senior tag

Feltettem Driver Easy-t. Telepítés közben a telepítés könyvtárán túl semmit nem kérdezett és nem is ajánlott fel. Tisztán csak a programot rakta fel, semmit nem változtatott magától. ( NOD + Unchecky mellett ). Egyáltalán ez lehetett : http://www.drivereasy.com/ ?

(#40355) #54715584 válasza lck (#40354) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem, softsonic oldaláról szedtem le a telepítőt. Lehet ez volt a baj. Nálam rögtön az első kérdése az volt, hogy akarok-e softsonic assistant-ot telepíteni?

(#40356) lck válasza #54715584 (#40355) üzenetére


lck
senior tag

Nod onnan nem is engedi leszedni :) Softsonic felejtős oldal. Eredeti honlapról illik elindulni. Ez is egy szabály :)

(#40357) #54715584 válasza lck (#40356) üzenetére


#54715584
törölt tag

Igen, néha ezt elfelejtem :)

(#40358) vaakuum válasza Kékes525 (#40340) üzenetére


vaakuum
addikt

Az nem is volt soha bekacsolva.
Köszi, megnézem...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#40359) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Miért van az hogy olyan helyeken is a gépelős kurzus jelenik meg ahol nem kellene?

Pl belekattintok egy szövegbe és ott az I alakú kurvázol villogni kezd mintha gépelhetnék oda.

(#40360) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Hogyan lehet egy oldallal újra megjegyeztetni a jelszavamat?
Véletlenül rosszra kattintottam.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#40361) Rimuru válasza Predator2 (#40360) üzenetére


Rimuru
veterán

Beírod megint, akkor felajánlja hogy frissítse-e a régit. Amúgy eléred az összeset a beállításokból is, biztonság fül -> mentett jelszavak.

Vigyázat, csalok!

(#40362) csako válasza DrojDtroll (#40359) üzenetére


csako
veterán

Az F7 nevű billentyűt simogasd meg egy kicsit és aztán nyomd le :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#40363) RIV


RIV
tag

Sziasztok!

A firefoxom mostanában a szöveges részben aláhúz és kiemel szavakat, melyekre ha ráviszem az egeret egy kis reklámablak jelenik meg. Gondolom valami vírusféle okozza. Eddig ráuszítottam egy avas-ot és a Malwarebytes-ot. de nem szűnt meg.
Segítsetek mi a megoldás?

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#40364) Vakegérke válasza RIV (#40363) üzenetére


Vakegérke
veterán

AdwClaner
Pár másodperc után megjelenik a letöltő ablak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40365) adika4444


adika4444
addikt

Hali!

Nincs véletlenül valakinek Firefox 34-ből hordozható és magyar? Angolt találtam portableapps.com oldalon.

üdv, adika4444

(#40366) DrojDtroll válasza csako (#40362) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Köszi szépen, :R sokáig kellet simogatni mire működött. ;]

(#40367) Vakegérke válasza adika4444 (#40365) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez jó lesz?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40368) DS39 válasza adika4444 (#40365) üzenetére


DS39
nagyúr

ott is van magyar: lásd
ezt a linkelt oldalt pedig úgy éred el, hogy az Other languages-re kattintasz az alapból betöltődő Portable Firefox letöltési oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#40369) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Volt régen egy kiterjesztés amellyel a you tube csatornákat tudtam tömegesen letölteni kiválasztva,hogy csak HD videókat jelölje ki.Valahogy úgy-hogy generált egy letöltési listát és én azt IDM szépen egyesével letöltötte.

(#40370) DrojDtroll válasza qwertly (#40369) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Ez nagyon jól hangzik, kíváncsi vagyok rá :)

(#40371) qwertly válasza DrojDtroll (#40370) üzenetére


qwertly
addikt

Sajnos újra telepítettem a win7 és nem jegyeztem meg ezt a bővítményt.Most meg újra kellene de nem tudom a nevét :O

(#40372) DrojDtroll válasza qwertly (#40371) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Remélem lesz itt valaki aki tudja :), mert igen ígéretesnek hangzik a számomra.

(#40373) Zsoltisan


Zsoltisan
újonc

Sziasztok! Tegnap frissítettem az aurora böngészőmet a legújabb verzióra (Firefox Developer Edition) és ma reggel amikor ismét bekapcsoltam a számítógépem, azt tapasztaltam, hogy elveszett minden beállításom, a kedvencek törlődtek, nincsenek előzmények se...
Találtam egy olyan file-t, hogy "startupCache.4.little" ami elvileg ugye a megnyitott és induláskor visszaállítandó weblapokat tartalmazná. Próbáltam felülírni a maival (mert hogy ez még a tegnap esti verzió), de sajnos sikertelenül.
A kérdésem az volna, hogy van-e v.mi lehetőség visszaállítani ezeket (pl ideiglenes mappából), vagy csinál-e v.mi biztonsági mentést az újabb verzió telepítésekor?
Köszönöm előre is a segítséget!

(#40374) qwertly válasza DrojDtroll (#40372) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Neki feküdtem a keresésnek BYTubeD a neve csak megkel keresnem a netten mert már nem elérhető a mozila honlapján,meg is van itt :C

[ Szerkesztve ]

(#40375) DrojDtroll válasza qwertly (#40374) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Örülök neki, hogy meglett és köszönöm szépen :R

(#40376) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Találkoztatok már olyannal, hogy a Facebook csak privát ablakban hajlandó bejönni, különben ilyen ablakot dob? Windows XP SP3 + 34.0.5 FF.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40377) EmptyParadox válasza Bjørgersson (#40376) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Ctrl+F5?

(#40378) csako válasza Bjørgersson (#40376) üzenetére


csako
veterán

A facebooknál nem, de a OneDrive-nál igen (FF 37.0a1, Win8.1), egyelőre még nem oldottam meg

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#40379) Bjørgersson válasza EmptyParadox (#40377) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vótmá, nem lett jó.

csako érdekes.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40380) Rimuru válasza Zsoltisan (#40373) üzenetére


Rimuru
veterán

Szia!

Nekem létrehozott egy új profilt (dev-edition taggal), vagy migrálod a régit az újra vagy egyszerűen használod a régit, profil managerből kiválasztod alapértelmezettnek.

Vigyázat, csalok!

(#40381) EmptyParadox válasza Bjørgersson (#40379) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Üres/új profillal működik rendesen? :F

(#40382) Bjørgersson válasza EmptyParadox (#40381) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Profil nélkül próbáltam, édesanyám munkahelyén az egyik irodai gép csinálja ezt, nem akartam beleturkálni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40383) Ablakos


Ablakos
őstag

Hogyan tudom az elválasztó vonalakat szerkeszteni? A képen az AiOS-n, de más eszköztáron sem látszik, ha szerkesztésre kapcsolok. (FF34.0)

[ Szerkesztve ]

(#40384) ccH2SO4


ccH2SO4
tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.
Ma reggel böngészés közben lefagyott a firefox, és valamit nagyon elcsesztem, mert ezt írja ki:

"Hiányzó profil A(z) Firefox profil nem tölthető be. Hiányzik vagy nem érhető el."

Próbáltam a gépet újraindítani, leszedtem a firefoxot, töbször újra telepítettem de semmi.
Valakinek lenne ötlete? Már azt sem bánom, ha a könyvjelzők eltűnnek, csak a firefoxot tudnám megnyitni.

(#40385) berivik válasza maxika2004 (#39214) üzenetére


berivik
újonc

Sziasztok !

Jelenleg 2 kiegészítő oldja meg a gondot:

Tabs On Bottom
Tabs on Bottom (Australis)

(#40386) Vakegérke válasza ccH2SO4 (#40384) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rendszer helyreállítás?
Vigyázz, az azóta telepített dolgokra keresztet vethetsz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40387) ccH2SO4 válasza Vakegérke (#40386) üzenetére


ccH2SO4
tag

Elmagyaráznád azt hogyan kell?
Sajnos nem nagyon értek ezekhez.
Esetleg akinek van még ötlete azt megköszönném.
Azt sem értem hogy milyen telepített dolgok.
Köszönöm előre is a választ.

(#40388) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!

Pár napja az a bajom, hogy a googléban és a gmailben nagyon apró mütyür betűim vannak. De nem mindenhol, csak bizonyos helyeken.
Pl: googléban simán rákeresve valamire kijönnek a találatok, alattuk egy 2 soros betekintő szöveg a weblap tartalmába. A találatok kék főcim betűje tökéletes méretű, de alattuk a kis betekintő sorok nagyon aprók.

A gmailben még tragikusabb a helyzet. Minden brutál apró betűs, kivéve ha új levelet írok. Az új levél ablak tökéletes méretű.

Természetesen próbáltam a CTRL+0 -t, meg mindent, semmi nem segít. Ha CTRL + egérgörgő fel -el (vagy + jellel) nagyítok, akkor minden megnagyul, tehát az amúgy jó méretű karakterek meg böhöm nagyok lesznek (levélírás, vagy a google találatok főcíme). Ez tehát nem megoldás. Valami lecsapta egy bizonyos betűtipus vagy paragrafus, vagy nemtom minek a méretét, míg másokat érintetlenül hagyott. De mi lehet?? :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#40389) Vakegérke válasza ccH2SO4 (#40387) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vezérlőpult, Helyreállítás. Egyszerű a dolog, pár kattintás az egész, és egy korábbi állapotba hozod a rendszert.
No most a kiválasztott mentés dátuma az érdekes. Amit azután telepítettél, annak búcsút mondhatsz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40390) csako válasza Andie (#40388) üzenetére


csako
veterán

Beállítások, Tartalom, Betűtípus-nál nézd meg, hogy jól van-e.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#40391) Andie válasza csako (#40390) üzenetére


Andie
őstag

Próbáltam. Nem volt ott semmi beállítva, de beraktam Arial 12-t. Semmi hatása. :(

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#40392) donmackó válasza Andie (#40391) üzenetére


donmackó
őstag

Nyomd a ctrl gombot + az egér görgővel görgess (nem lenyomva csak sima görgetés) felfelé. Nálam mindig elállítják a gyerekek.

Release the cable hounds!

(#40393) csako válasza Andie (#40391) üzenetére


csako
veterán

Csökkentett módban nézted már? Súgó -> Újraindítás letiltott kiegészítőkkel

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#40394) pibácsi


pibácsi
senior tag

Sziasztok Blogtársak!
Kérnék tanácsot: az árúkeresőt ha megnyitom, akkor a baloldalon lévő képet nem jól adja be, le van csúszva az eredeti kép alá, de a felette lévő részt üresen hagyja. Így a kép az ott lévő sorokkal takarásban van. Hogy lehet ezt helyreigazítani? Ez pár napja van így, korábban rendesen adta elő a képeket.
Várnám a segítségeteket.
Üdv. Pibácsi

(#40395) Andie válasza donmackó (#40392) üzenetére


Andie
őstag

Írtam, hogy ezt próbáltam. Az apró betűk felnagyulnak rendes méretre, ez eddig oké, de ami viszont normál volt, abból óriás betűk lesznek (pl új levél írása, fejléc, stb). Nem az összes betű kicsi, csak bizonyos style-úak gondolom.

csako: próbáltam, dettó.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#40396) csako válasza Andie (#40395) üzenetére


csako
veterán

Hmm... pár dolog ami még eszembe jutott: sütik törlése, hardveres gyorsítás kikapcsolása (Beállítások -> Haladó), Arial betűtípus újratelepítése (Vezérlőpult -> Betűkészletekbe kell másolni), másik Firefox verzió (pl. Nightly)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#40397) sz.balazs.95 válasza pibácsi (#40394) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nálam nincs semmi gond az oldallal.
(a képet szerintem elfelejtetted belszúrni. :D )

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#40398) RIV válasza Vakegérke (#40364) üzenetére


RIV
tag

Sajnos ez sem oldotta meg. Ráadásul a gép is egyre lassabb.
Nem tudom mit szedhettem össze.

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#40399) RIV


RIV
tag

Ha újra telepítem a gépem, melyik file-okat kell kimásolnom, hogy a kedvencek (könyvjelzők) és a jelszavak ne vesszenek el. Szinkronizálást nem akarok csinálni.

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#40400) Vakegérke válasza RIV (#40399) üzenetére


Vakegérke
veterán

MozBackup
Szedd le, telepítsd, indítsd el. Lement neked mindent, amit csak akarsz, a visszaállítás is egyszerű. No persze ne a rendszerlemezre mentsen, hanem valami más winyóra, partícióra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.