Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24333) tonyrulez válasza sifarr (#24330) üzenetére


tonyrulez
őstag

"A Rafinál az sms évi 4248, te a Gránitnál fizetsz kártyadíj + utalás díja évi (3390 + 1200) 4590. "

Annyira nem vagyok fillérbaszó hogy évi 300Ft érdekelne, ha csak ezen múlna mennék Rafihoz a használhatóbb app miatt is.
Rafi-t egyszer már körbejártam, ami nem tetszik hogy figyelni kell a havi 400ezerre. Persze aki ennek dupláját keresi, annak nem kell. de én ha egyszer táppénzre megyek, beköszönhet a 12ezres havidíj. Persze ki lehet játszani, Revolutról kipótolni 400k-ra, és úgy rémlik Rafinak is lehet jelezni ha valami okból nem lenne meg a 400k, és megadják így is a kedvezményt. A lényeg hogy dolgozni kell vele, míg Gránitnál a 280k biztosan mindig meglesz - főleg hogy ehelyett a számlán tartott 150k is elég nekik, ami pedig mindig megvan (Rafinál ez az opció 8millió ott tartott pénz).
Hogy a Google Pay-t sem támogatja, a saját appjára pedig azt mondják az ottlévők 5 alkalomból 1-szer nem működik az NFC fizetés, sem húz hozzájuk.

"Hazánkban egyébként a lakosság 40 %-a fizetéstől fizetésig él, tehát az esetükben kamatszámolgatásoknak sem."

Azért ha Rafi Gold 2.0-val hasonlítgatunk ahol havi 400k a feltétel, akkor a kamatszámolgatásnak van értelme. Ennyi pénzt az a 40% nem keres (sajnos)

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.