Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18919) Badboys válasza Stauffenberg (#18916) üzenetére


Badboys
őstag

Sajnos a BP bank egy elfuserált bank lett. Ez saját tapasztalat. Húsvéti ünnepek alatt jött az sms, hogy meghiúsult vásárlás Pay Pal on keresztül. Abszolút nem indítottam semmilyen tranzakciót. Nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Kedden elmentem vásárolni pénztár, fizetnék kártyával majd koppanás lejárt kártya miatt. Fölhívtam a bankot kérdezem milyen dolog volt ez? Hiszen csak a hó végén jár le a kártya. Közölte a hölgy, hogy mivel aktiváltam az új kártyát így a régi már nem érvényes. Mondom ez jó mert nem kaptam meg az új kártyát ezért nem is aktiválhattam. Ne mondjam mert 4. hó 4.én délután aktiváltam a kártyát. Sajnos egyszerűen képtelen volt fölfogni, hogy nem aktiválhattam olyan kártyát amelyet meg sem kaptam. Végül totális letiltás és teljesen új kártya készítés lett a vége. Ezért nekem kell fizetni 1500 valahány forintot. Sajnos egyre többször futok bele különböző problémákba a bankkal kapcsolatban valami nagyon félre ment náluk az utóbbi időben. Váltáson gondolkodtam, de mivel 3 helyről jön a nyugdíjam ez eléggé macerás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.