Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Pofás darab, egész tetszetős, ha nem létezne HTC tuti vennék egyet bőr hátlappal. :)

Megyen!

(#2) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Tyű, az a kamera de jó lett! Ez most jól sikerült, bravó LG! :)

(#3) sanyijedi


sanyijedi
őstag

kamera valóban nem rossz, a hátlap nekem képekről nem tetszik, na majd élőbe megnézem milyen

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#4) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Akkumulátortól én többet vártam. Valóban egyedi a bőr hátlap. Kamera is jó. Meg van Sd bővíthetőség is. És a méretét leszámítva mindenben előre lépés a G3 hoz képest. De inkább az s6 kéne mint ez.

(#5) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Majd élőben kiderül milyen a hátlap, de egyébként tetszetős

(#6) Koczó93


Koczó93
őstag

A hátlap tetszetős. Majd élőben meglesem :)

(#7) stilo18


stilo18
addikt

Le a kalappal, nagyon tisztességes munka lett!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#8) babkukta


babkukta
senior tag

Ez nem semmi!!! Tényleg szép képeket lő!!! :K
Csak én nem látom, vagy tényleg nincs felrakva kép az előlapi kamerával? Nem azért, mert vérpistike vagyok, csak érdekel, mit tud az a 8 Mp ott elől.
Vmint nekem a videónál hibát ír ki.
Egyébként tetszik ez a fekete bőr hátlap :C

Üdvözlettel, Tibi

(#9) motoflug


motoflug
őstag

Egyszerűen gyönyörű a hátlap.

(#10) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon korrektűl lett összerakva ez a G4, akármennyire se tetszik egyik hátlap se, azért szívesen tudnám a zsebemben a készüléket :)

Finn the human

(#11) foxymaci


foxymaci
senior tag

Grat az LG-nek úgy látszik sikerült visszatérni és méltó utódot csinálni :) az a hátlap nagyon dögös

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#12) zoo8800


zoo8800
veterán

Klassz darab, de a droidos csúcsmobilok közül inkább az S6-ot választanám. Az az AMOLED kijelző mindent visz :)

rip and tear, until it is done

(#13) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

Jó telefon lett! De miért kell a hátlapra rakni a gombokat? Én értem, hogy ezzel akartak egyediek lenni, de szerintem nagyon ronda így. Nekem a telefon hátulja pont olyan fontos mint az elje vagy az oldalai. És sajna az LG ronda hátlapokat csinál. Így ezt a telót sem veszem meg.

(#14) Indiant válasza Quadgame94 (#13) üzenetére


Indiant
addikt

Jól kiszúrsz velük! ;]

(#15) kelly416


kelly416
veterán

Irigyellek ám, hogy ilyen jó kis kütyüvel a kezedben (néha zsebedben) szaladgálhattál pár napig. :))

(#16) Polllen


Polllen
nagyúr

Jó ideje nem jött be ennyire egy készülék se. Pofás nagyon.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17) monroe8609


monroe8609
aktív tag

Pirospont a kameraert és a bővíthetőségèrt! Egész korrekt munka az LG-től! Kár a méretèrt és az akkumulátorért.. Bár nekem annyira nem tetszik a formaterv, inkább s6 ha már droid és aktuális csúcs, de elismerésre méltó a gyártó hozzaallasa

(#18) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Kedves Legend, melyil csinál jobb képet az S6, vagy ez?

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#19) foxymaci


foxymaci
senior tag

Miért mindenki S6-ot venne inkább se nem bővíthető az akku se jobb kamera forma forma az üveg hátlap ennyire jó?

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#20) Indiant válasza Polllen (#16) üzenetére


Indiant
addikt

Nekem is csak az ára nem tetszik.

(#21) Plazmacucci válasza Csarli85 (#18) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A note 4 ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22) kolosanyi válasza foxymaci (#19) üzenetére


kolosanyi
veterán

Marketing. ;]

(#23) akooos


akooos
veterán

Vártam már ezt a tesztet, köszönöm :R
Már eddig is be voltam indulva erre a telefonra, ez most rádobott egy jó nagy lapáttal.

"Nos, el kell mondani, hogy veszettül gyors eszközről beszélünk, végre nincsenek idegesítő megakadások, hosszabb gondolkodások, minden gyorsan megnyílik, a kijelző reszponzív, vagyis összességében elmondható, hogy kiválóan lehet használni főszereplőnket. A konkurenseknél gyengébb IGP ellenére a játékokkal is könnyedén megbirkózik a masina, a Real Racing 3 például szintén röccenésmentesen futott. Erősebb igénybevétel esetén a készülék hátulja egyáltalán nem, az üveg előlap felső része viszont annál jobban melegszik, bár az LG-től azt az információt kaptuk, hogy ennek nem feltétlenül kellene így történnie."
Ha a játékok közben nem röcög, alig melegszik, akkor nekem pont jó lesz :) Nem sűrűn játszok, úgyhogy ez a veszély nem fenyeget.

A megújult LG Health baromi jól néz ki, már a G3 verziót is szerettem, de ez okosabbnak tűnik valamivel.

A kamera betegesen jó lett, érdekes lesz az S6-al összehasonlítani majd. Azt viszont sajnálom, hogy a videózási képességek maradtak ugyan azok, mint eddig. Örülnék egy 1080p-s 120 FPS-nek, vagy inkább 240.

A zenelejátszó is egész korrektnek tűnik, kíváncsian várom, hogy milyen lesz használni.

Ha kibír 12 órát az akksi, mondjuk 5,5-6 óra SOT-al akkor nincs több kérdésem.

Azért a QuadBeat 3 fülest megnéztem volna, hogy milyen.

Egy szó, mint száz, nem kell más telefon, csak ez most :)

(#24) Jaffa75


Jaffa75
őstag

Tényleg jó lett, végre egy gyártó valós fejlődést tud produkálni... :C

Nekem nagy, 4,7"-ben érdekelne, de nem miniben, hanem kompaktban! :P Ezzel a mérettel nem vinném magammal el futáshoz, mégha csak pár km-ről is van szó - kényelmetlen lenne! :N

[ Szerkesztve ]

(#25) Polllen válasza Indiant (#20) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tiszta sor, nem tervezem, hogy 200k körül vegyek mobilt... :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#26) ctvagyok válasza foxymaci (#19) üzenetére


ctvagyok
őstag

Aksiban jobb vagy ugyanolyan a tesztek alapján az s6 mint a g4. Kamera meg egy szint . Sd bővíthetőség meg nem csinál nekem nyarat. Max azt tudom a g4 számlájára írni, hogy olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#27) zoo8800 válasza foxymaci (#19) üzenetére


zoo8800
veterán

kicsit tagolhatnád a mondandód...

Összességében valahogy az egy megnyerőbb telefon. És kisebb :)

rip and tear, until it is done

(#28) kelly416 válasza foxymaci (#19) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem csak simán a "hype" lehet az oka. Én már csak azért sem vennék Samut, mert volt olyanom, havonta ment szervizbe, volt LG-m is, egyszer sem volt szervizben, pedig mindkettő több, mint fél évet húzott le nálam. Meg amúgy is tetszik az LG hozzáállása, sok értelmes szoftver van benne (legalábbis nálam jobban eltalálják a funkcionális progikat, mint a Samu), nem tömik meg minden értelmetlennel, és az Amoled kijelzőt ugyan csodálom, hogy mennyire szép, de félnék a beégésétől. Nem sokat videózom, játszom, így nagyobb az esélyem rá. Arról meg ne is beszéljek, hogy az LG-t nem a Cordon szervizeli, olcsóbb általában mint a Samu, és mégis minőségibbet csinálnak.

akooos:
Bocsi. :D

Igen, sajna azzal is lehet gond. Nem is ez a legnagyobb visszatartó erő, sőt, ha az LG G4 kijönne Amoled kijelzővel, lehet, hogy inkább azt venném, mint a mostanit, ha egyáltalán telefont akarnék venni. Sajna most nem az a legnagyobb bajom, hogy hová tegyem a pénzem, úgyhogy ez a veszély nem fenyeget, de ha fenyegetne, akkor is LG-t vennék hamarabb, mint Samut. Már csak a szervizelési tapasztalatok miatt is.

[ Szerkesztve ]

(#29) AllTheBest válasza Quadgame94 (#13) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hasonlóan gondolkodtam amíg nem vettem egy G2-t. Nagyon jók ezek a hátlapi gombok és a G4-nél meg szerintem még kegyetlen jól is néz ki. Sok időbe telt leszokni, hogy a jelenlegi telefonomnak ne nyomkodjam a hátlapját, mert azon nincsenek gombok :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#30) akooos válasza kelly416 (#28) üzenetére


akooos
veterán

LG fanatikusként és G2 tulajként mondom: szép az AMOLED, akár gyönyörű is lehet. Nem láttam még beégettet, viszont a G2-m kijelzője kétszer sárgult be a botrányos mérnöki munka miatt. Láttam már sárga G3-at is. Szívből remélem, hogy ezzel nem kell majd szervizbe rohangálnom fél évente sárga kijelző miatt :))

(#31) Obyboy válasza Indiant (#20) üzenetére


Obyboy
addikt

Minden magas minőség benne így az ára sem lett alacsony.
Remélem hamarosan csökken az ára akkor vevő leszek egyre.
Nekem szimpatikusabb mint az S6. De kinek a pap kinek a paplan...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#32) monroe8609 válasza foxymaci (#19) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Egyszerűen azért mert ez már méretben a lélektani határ felett van.. Túl NAGY! az s6 is még csak eppenhogy.az talán valamivel kompaktabb. Volt note 4 nálam, nem tudtam megszokni sajnos, pedig gyönyörű és klassz gép! Valahol 4.7-5.1 között az ideális. Persze nekem, ez teljesen egyéni :)
Mindentől függetlenül ez is baromi jó cucc lett! Az a kamera valóban ütős :)

[ Szerkesztve ]

(#33) helixP


helixP
nagyúr

Az elmúlt idők legjobbja, micsoda fotók!
És van Dual-Sim-ben is? :Y

(#34) jacis


jacis
nagyúr

Nem hittem volna hogy az LG a G3 után majd egy ilyen telót tesz le az asztalra a snapi 810-et mellőzve. Ügyesen reagáltak a piac jelenlegi feketebárányára :)
Ügyesek.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#35) ctvagyok válasza monroe8609 (#32) üzenetére


ctvagyok
őstag

Nekem kezelés szempontjából a 4.6-4.7 működik legjobban. De ma már be kell áldozni a méretet és a hordozhatóságot.

[ Szerkesztve ]

(#36) akooos válasza kelly416 (#28) üzenetére


akooos
veterán

Köszi, jól néz ki ez a füles, bár a minőségére kíváncsi lennék. A QuadBeat 2-t elég gagyinak tartom, remélem ez is fejlődött :)
Egyébként a szervizzel nekem is csak pozitív tapasztaltaim vannak, a budapesti márkaszerviz hibátlanul dolgozik és nagyon gyorsan is. De attól persze örülnék, ha nem kellene törzsvendégnek lennem ott :)

(#32) monroe8609 :
Ez teljesen relatív, mindenkinek mások az igényei. Ahogy múlnak az évek egyre nagyobb telefonjaim lesznek. Volt HTC HD2-m, azt hittem, hogy annál nagyobb nem kell, mert az is óriási (4,3"). Később Nokia Lumia 900-at használtam (kijelzője annak is 4,3", de a fizikai mérete megfelelt egy 5"-osnak). Azóta LG G2-t használok, és hihetetlenül kompakt az 5,2 is, ennél kisebb már nem kéne, de úgy voltam vele, hogy nagyobb sem. Barátnőmnek egy Huawei Mate 7-ese van, ami 6"-os és hihetetlenül jól lehet azt is használni, tehát feleslegesen félek (én személyesen) a nagy mérettől, könnyen megszokható. Ezek után bátran veszek majd G4-et, hiszen "csak" 5,5" a mérete :)

Aztán ha a holnap bemutatott két Nexus készülék egyike übereli ezt, akkor más lesz a leányzó fekvése :)

(#37) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

különösen az éjszakai fotók döbbenetesen jók,
gratula az LGnek :K
a felület letisztítása is nagyon jó dobás,
a hátlap viszont látszik hogy nem egy dizájn műremek
kár érte :U
ha már bőrt tesznek rá, akkor vegyék a fáradtságot és cseréljék le a műanyag elemeket is, mert a kettő így nem épp jól mutat :(

(#38) Penguin95


Penguin95
senior tag

Hogy is volt az a "megint laggolni fog a 808 + QHD miatt"?

Nagyon jó készülék lett, ha most váltanék, szerintem ez lenne a nyerő.

(#39) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nagyszeru motyo, szerintem az S808 is jo dontes volt. A hatlap viszont igy keprol nekem gagyibbnak hat a G3-enal, meg a 12 giga alapbol elfoglalt tarhelyet sem ertem. 5-6 giga bloatware?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#40) monroe8609 válasza akooos (#36) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Használni persze, élmény egy ekkora telefont, ez nem vitás :) Csak az elrakasa, elővétele a macera. Persze kompromisszumokkal sokminden athidalhato :)
Azért eloben is vetek majd egy pillantast a G4re, nem hagyom ki :)

(#41) foxymaci válasza zoo8800 (#27) üzenetére


foxymaci
senior tag

Jogos! Bocsi csak kapkodtam. Értem, ahogy látom más is inkább a méretre panaszkodik inkább.

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#42) akooos válasza Dr.Anonymus (#37) üzenetére


akooos
veterán

Ha a bőr mellé műanyag helyett fémet raktak volna, akkor kicsit emelkedett volna az ára, pár ezerrel. Mire gondolsz egyébként, melyik részére?

Nekem egyébként nagyon bejön a bőr hátlap (főleg a fekete). Nem lesz két egyforma kopottságú, okos húzás volt az LG-től szvsz.

(#43) Márko88


Márko88
aktív tag

Ha nem tetszenének a HTC-k mindig és nem lenne még sokáig jó a telefonom,ezt venném a mostani csúcsok közül :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#44) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A tárhelyről lehet tudni valamit , mi foglal le majd több mint 10 gigát??

(#45) zoll96


zoll96
csendes tag

Egy dolgot nem értek miért kellett... Ugyanakkora a kijelző mint a G3, de a telefon maga mégis nagyobb. Ezt leszámítva jó lett!

(#46) Wajk


Wajk
addikt

Szép-szép, a kamera brutál, ha valamibe bele akarok kötni: ami először szemet szúrt: a gyártók még mindig nem tudják a tepsifonjukon az SW-gombokat leméretezni. Még egy lópatával is lehetne nyomogatni őket. Szerintem nagyon ronda :U Brutális!

Az QHD-t erőltetni még mindig szerintem öntökönlövés 3000-es akksival. 4ó éppen megkarcolva elég gyér :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#47) akooos válasza WhiteWalker (#44) üzenetére


akooos
veterán

2,44 GB az előre telepített appok, a maradék a system. A lollipop LG-éknél valamiért rohadt sok helyet felemészt. 16 GB-os G2-nél KitKat alatt 11 GB volt felhasználható, Lolli alatt 8 vagy 9..

Egyébként Expansyson egész korrekt ára van:

Műanyag
Bőr

(#48) Blyan


Blyan
félisten

Igen jó lett az egész. Ha ez lett volna a G3 kinézetében,akkor talán ezt vettem volna, igazság szerint a kinézete annak jobban tetszik. Mondjuk a 5.5" nekem már kicsit nagy.

A kamera meg na, kb most ez a legjobb.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#49) bulikavagyok válasza foxymaci (#19) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azért nem mindenki! :) Az S6 sokkal jobb üzemidőt produkál, és végre prémium minőségű anyagokból készül, na meg persze erősebb is - bár ebből egy átlagfelhasználó semmit sem sem vesz észre valószínűleg. A G4 előnye a cserélhető akku, illetve a bővíthető memória. Kinek mi a fontosabb, az alapján választ szerintem. Illetve az alapján, hogy melyik márkával szimpatizál jobban. Én már tavaly is szemeztem a G3-al, illetve idén a G4-el, de annyira jól sikerült az S6, hogy azt választottam. Majd talán jövőre jöhet egy G5. :)
Blyan: A kamera valószínűleg tényleg a jelenleg elérhető legjobb, de nagyon kicsi különbségről beszélhetünk szerintem. :) Kinézetben szerintem is visszalépés a G3-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#50) Legendd válasza bulikavagyok (#49) üzenetére


Legendd
senior tag

Valóban így van, az S6 is nagyon jó, a cserélhető akku meg hasznos, de én speciel mindig külső akksit teszek el a táskába. A microSD viszont nekem 'mászt hev' faktor 😃

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.