Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) Corsa02 válasza emeritus (#18100) üzenetére


Corsa02
őstag

Köszi, már kitárgyaltuk a Transferwise topicban.

GabN73
Házvásárlás lesz ezért kell, ezt a 4millios dolgot nem értem :D

The Truth Is Out There --->

(#18102) viharhozo


viharhozo
addikt

A CIB Econal a havi jovairasra van vmilyen megkotes (max. hany reszletben, milyen szamlarol johet stb.)? Nem talaltam ilyesmit a szovegben, de neha elegge eldugjak.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#18103) dptrsk válasza viharhozo (#18102) üzenetére


dptrsk
addikt

CIB BM Eco?
1 részletben kell, azaz pl. 2*70ezer nem teljesíti, de 1*140ezer igen.
jöhet magánszemélytől is, azt nem tudom, hogy másik CIB számláról is jöhet-e, de úgy rémlik igen.

(#18104) viharhozo válasza dptrsk (#18103) üzenetére


viharhozo
addikt

Amennyiben a számlavezetési díj terhelését megelőző hónapban legalább a mindenkori nettó minimálbérnek megfelelő összegű jóváírás érkezik átutalással)(saját számlák közötti átvezetés, készpénzes befizetés nem számít bele), akár több tételben is a bankszámlára, akkor a havi számlavezetési díj nem kerül terhelésre, az 0 Ft.

Tehat elvileg barki mas szamlajarol johet, barmennyi reszletben, ha jol ertem.

link felhasználó kérésére eltávolítva

[ Módosította: bolondember ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#18105) Brandynew válasza viharhozo (#18104) üzenetére


Brandynew
őstag

A saját gépeden lévő elérési utat adtad meg a fájlhoz.

(#18106) cocka válasza Brandynew (#18105) üzenetére


cocka
veterán

És azt is tudjuk, hogy Misike a felhasználó. :DD

(#18107) RR-13 válasza viharhozo (#18104) üzenetére


RR-13
őstag

Igen Te jól írtad. :K

Több tételben is érkezhet az összeg a hirdetmény szerint, csak a saját számlák közötti átvezetést, és a készpénzes (ATM is) befizetést nem fogadják el. :N

Az összefoglalóban sincs direkt ez külön leírva, mert nem feltétel, hogy egy összegben érkezzen.

[ Szerkesztve ]

(#18108) dptrsk válasza RR-13 (#18107) üzenetére


dptrsk
addikt

Ezt jó tudni, 1 részletben is megvan, nekem bankfiókban nyitáskor mondták, hogy egy részletben kell, de akkor fals info volt (nem olvastam utána)

(#18109) Oliverda


Oliverda
félisten

Pictigjis kollégával elkezdtük gyűjteni az MCC kódokat egy google sheetbe. Ha valakinek van ilyen jellegű információja, dobja be ide #MCC hashtaggel, és hozzáadjuk. Erste Maxhoz, illetve más, hitelkártyás kivételekhez hasznos lehet.

MCC kódok

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#18110) K Norbi válasza Oliverda (#18109) üzenetére


K Norbi
addikt

Szép munka :C

[ Szerkesztve ]

(#18111) axioma válasza Oliverda (#18109) üzenetére


axioma
veterán

Tok jo, de ezt honnan gyujtitek, mert erste max-nal pont nem latom sehol (mobil/netbank).
Szivesen atkuldom amik nalam voltak, ha kiderul hogy hogyan nyerheto ki (akar kezzel masolva is).

(#18112) Oliverda válasza axioma (#18111) üzenetére


Oliverda
félisten

Tudtommal jelenleg csak a CIB, illetve a K&H felülete mutatja, de utóbbi csak hitelkártyáknál. Az Ersténél talán az ügyfélszolgálat meg tudja mondani, de ezért megkeresni őket nem túl életszerű, habár kíváncsi lennék, mit reagálnának, ha megkérdnéd őket, hogy küldjék el az utóbb egy év összes tranzakciójának MCC kódját. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#18113) axioma válasza Oliverda (#18112) üzenetére


axioma
veterán

Hat azokkal pont nem vasarolok, kh mar nincs is. Kar, segitettem volna.
Amugy ja, lehetne kerni oket, mivel ha mar ez alapjan szedik szet, akkor mondjak meg hogy honnan lehetne tudni, jol szamoljak-e a 4%-okat.

(#18114) zsola400 válasza Oliverda (#18112) üzenetére


zsola400
aktív tag

Unicredit app is mutatja az MCC kódokat.

(#18115) Oliverda válasza zsola400 (#18114) üzenetére


Oliverda
félisten

Szuper, akkor jöhetnek minden mennyiségben! :K

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#18116) dptrsk válasza Oliverda (#18115) üzenetére


dptrsk
addikt

Hello,

Én ezt a listát ismerem: [link]
Amit ezzel lehet tölteni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#18117) Oliverda válasza dptrsk (#18116) üzenetére


Oliverda
félisten

Helló!

Ezt ki készíti?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#18118) dptrsk válasza Oliverda (#18117) üzenetére


dptrsk
addikt

Többen kezdtük el, mikor a K&H bejelentette a "szigorításokat"

(#18119) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Sziasztok!

CIB Eco számlánál a januárban számlára érkező minimum pénzt a 2020-as (107e) vagy 2021-es (111,3e) minimálbér szerint kell teljesíteni?

(#18120) dptrsk válasza Apollo17hu (#18119) üzenetére


dptrsk
addikt

Szerintem, mivel január elején még nem lehetett tudni az emelés mértékét ÉS január elején többnyire a 2020 decemberi bért kapják az emberek: A 2020ast kell teljesíteni

Illetve tavaly is volt valamennyi türelmi idő..

(#18121) kuksa90 válasza Apollo17hu (#18119) üzenetére


kuksa90
őstag

... mintha olvastam volna valahol, hogy a mindenkori minimálbér a mérvadó.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#18122) crocy


crocy
tag

Sziasztok

CIB ECO szamlam van, es nem reg kaptam ertesitest a banktol , hogy november es dec 15 között "technikai okokbol" szamlavezetesi dij nem került levonasra es ezt utolag fogjak megtenni most januarban. Na most nekem mai nappal le is vontak novemberre a havi dijat, miközben erkezett a szamlamra minimalbert meghalado összeg., tehat szerintem jogtalanul vontak le az összeget.

Az a baj, hogy telefonon nem tudom intezni az ügyet, mert nem talalom az egyik kodomat hozza.

Jart valaki hasonloan mint en?

(#18123) RR-13 válasza crocy (#18122) üzenetére


RR-13
őstag

Szia
"miközben érkezett a számlámra minimálbért meghaladó összeg"

Ez arra vonatkozik, hogy novemberben is érkezett megfelelő összeg, vagy csak most januárban?

Amennyiben novemberben nem érkezett elegendő összeg a számládra, akkor a mostani utólagos terhelést nem befolyásolja az, ha csak most teljesítetted a feltételt. :N Így a terhelés jogos volt.
Viszont, ha novemberben is teljesítetted a feltételt, akkor a mostani terhelés jogtalan.

[ Szerkesztve ]

(#18124) crocy válasza RR-13 (#18123) üzenetére


crocy
tag

jogos pontatlan megfogalmazas.
szoval havonta erkezik a szamlamra minimalbert meghalado összeg.
az fasza akkor megyek be a fiokhoz. nem az összegröl van a szo, hanem elvekrol....

(#18125) Sayan_


Sayan_
csendes tag

Sziasztok! CIB Mobil applikációjában (IOS rendszeren) van bármi mód, hogy többször használatos virtuális kártyát sikeresen létrehozzak? Eddig egyszer sikerült valami csoda folytán, még hetekkel ezelőtt. Most szeretnék újat csinálni, de azt írja ki napok óta, hogy "rendszerhiba, kérjük próbálja később" Ügyfélszolgálaton leráztak annyival, hogy ők semmi hibát nem észlelnek....

(#18126) almi


almi
senior tag

Sziasztok!

Gránit Bajnok csomaggal szeretnék felvenni kb. 1,5M kp-t. Egyedi alkalom, szinte sosem szoktam kp-t kivenni. Legalábbis nem a havi ingyenes 150k-t meghaladót.

Szerintetek hol érdemes ezt megtenni?
Ha jól értelmezem a kondíciós listát, idegen ATM-ből való kivétellel járok a legjobban?

(#18127) Brandynew válasza almi (#18126) üzenetére


Brandynew
őstag

Szia,

Ingyen létrehozhatod ezeket:

Revolut
Transferwise
Monese
Curve

Mindegyikből kb. 80 ezer Ft-ot vehetsz le ingyen havonta, az összesen 240 ezer Ft, a mostani kártyáddal 150 ezret. 4 hónap alatt megvagy :C

(#18128) K Norbi válasza Brandynew (#18127) üzenetére


K Norbi
addikt

Elég 1 Curve. Mögé beteszi
És napi 75 ezret vehet fel 10x
1 hónap alatt.
De a toipkban inkább utána kell kérdezni.

(#18129) almi válasza K Norbi (#18128) üzenetére


almi
senior tag

Sziasztok!

Revolut és Curve játszik, bár utóbbinál még a kártyára várok.
Ezen kártyák esetében bármilyen ATM-ből tudok felvenni a limit összegig ingyen, igaz?

Akkor Gránitnál az a 0,3% az 0,3% mindenképpen, ha jól gondolom. :)

(#18130) Brandynew válasza K Norbi (#18128) üzenetére


Brandynew
őstag

Curve-nél napi 75 ezer? Azt hittem, ott is havi, az akkor szép!

(#18131) Brandynew válasza almi (#18129) üzenetére


Brandynew
őstag

Szia,

Szinte bármilyen ATM-ből, de nem mindegyikből. A mainstream ATM-ekből (OTP, ERSTE stb.) biztosan, de főként külföldön lehet 1-2, elsősorban magán ATM, amiből nem, lista: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhzm6/Revolut_FreeATM.xlsx?dl=0

Igen, Gránit Bajnok csomagban 0,3% az első 4 készpénzfelvétel idegen ATM-ből. Hirdetmény.

[ Szerkesztve ]

(#18133) K Norbi válasza Brandynew (#18130) üzenetére


K Norbi
addikt

Milyen pénzfelvételi limitekkel számolhatok belföldön?
Ha a Curve mögé regisztrál betéti kártyával (debit) szeretnél pénzt felvenni ATM-ből, akkor azt alkalmankénti 200€ összeghatárig, havonta összesen 3500€ értékig. Efölött a tranzakciók elutasításra kerülnek.
Ezek a limitek új felhasználókra vonatkoznak, később növekedhetnek!
Ha viszont a Curve mögött lévő hitelkártyádról (credit) szeretnél pénzt felvenni, akkor a limit havi 200€, ez után 2% díjat számol fel.

(#18134) atee


atee
őstag

Sziasztok!

Granit sztár számlacsomagom van, platinium kártyával!
Elégedett is vagyok vele!
Viszont most k&h hitelt fogunk igényelni. Ami mellé rám akarnak sózni egy másik számlacsomagot is.
A kérdés az, hogy van e bármi érv a meglévő ellenében a k&h kínálatában?
Vagy nyissam a legegyszerűbbet és utaljam oda minden hónapba a törlesztőt majd!
Őszíntén szólva nem szívesen költöztetném át...sok macera és a mobil alkalmazást is kedvelem a gránitnál!
Mondjuk a pandémia miatt a munkám már csak belföld és nem haszálom ki a platinium szolgáltatásait sem.

Pro es kontra?

Köszönöm!

D-day 2002-01-04 01:54

(#18135) dptrsk válasza atee (#18134) üzenetére


dptrsk
addikt

K&H az egyik leginnovatívabb, DE az egyik legdrágább bank is itthon.
Nézd meg a hirdetményt, hogy a használati szokásaidnak megfelel-e valamelyik k&h csomag, nem tudom jelenleg miért vagy gránit sztár csomagban, de lehet, hogy a hitel miatt előnyösebb a k&h számla, ha minimálisan használod pl. utalásra.
Szoktak adni kedvezményt a hitelből, ha helyi számlád van, s oda érkezik a jövedelmed.

(#18136) almi válasza Brandynew (#18131) üzenetére


almi
senior tag

Köszönöm szépen a válaszokat!

Jövő péntekig van 7 napom, szóval az összeg fele nagyjából meglesz a Curve + Gránit és Revolut kombóval. Ez is több, mint a semmi. :)

Üdv.,
almi

(#18137) merqree


merqree
őstag

Hatalmas piros pont a Raiffeisen mobil applikációnak!
Csoportos megbízásaink limittel vannak ellátva.
A gránitbank semmit sem tájékoztatott, csak láttam, hogy az adott hónapban limit miatt nem teljesítették a beszedést.
Ezzel szemben a Raiffeisen alkalmazás mutatja, hogy a csoportos megbízást nem fogja teljesíteni a limittúllépés miatt, de ha akarom, akkor engedélyezhetem, ami a limitet nem módosítja.
Nos kérem, ez az innovatív megoldás, és nem az, hogy a hónap végén látom, hogy miért nem teljesült a csoportos beszedés.

(#18138) C^^


C^^
őstag

Sziasztok!

Lehet, hülye kérdés, de elsőre nem tiszta nekem:
Van egy hitelkártyám (ERSTE), és törölt vásárlás utáni visszafizetést fogok rá kapni. (Csak oda kaphatom, ahonnan fizettem.)
Ilyenkor mi történik? Simán megkapom a kártya mögötti folyószámlára, ahonnan tovább utalhatom "magamnak" (másik bankhoz), vagy törlesztésként beszámlítódik a "költéseimbe" (0 a tartozásom)?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#18139) RR-13 válasza C^^ (#18138) üzenetére


RR-13
őstag

Szia. :U
Amennyiben az Erste rendszerében könyvelte a vásárlást, de a vásárlás valamiért törölve lett később az eladónál, akkor külön pozitív tételként visszafog kerülni a hitelkártya számládra a levont összeg, és ettől függetlenül a rendszer jóváírja a vásárlás után járó pontokat.

Az aktuális havi záráskor, a adott, zárás előtti ciklusban jóváírt összeget is figyelembe veszi a rendszer, így azt nem kell máshonnan már pótolni, a hóközi jóváírásokat figyelembe veszi ugyanúgy, mint a visszatöltött összeget, így annyival kevesebb lesz majd záráskor a tartozásod.

Viszont, ha zárás után történik, a korábbi ciklusban történt vásárlás jóváírása, akkor ettől függetlenül ugyanúgy teljesíteni kell a tartozás teljes összegének visszatöltését, (vagyis a vásárlásra elköltött összeget neked is vissza kell utalnod) ugyanis a vásárlási jóváírás ez esetben nem számít olyannak, mintha te utaltad volna az összeget a tartozásod csökkentésére.

Amennyiben túlfizetés keletkezik záráskor, akkor díjmentesen nem tudod magadnak átutalni a túlfizetés összegét, annak díja van, de egyébkén lehet indítani utalást a hk. számláról is.

A hk. túlfizetést díjmentesen átutalják, ha ezzel kapcsolatban írsz egy kérést a Netbankban, és megadod a számlaszámot, ahova utalják, vagy vezessék át az Erste folyószámládra, ha van.

[ Szerkesztve ]

(#18140) C^^ válasza RR-13 (#18139) üzenetére


C^^
őstag

Köszi a részletes választ, nálam ez az eset fog fennállni:

"Viszont, ha zárás után történik, a korábbi ciklusban történt vásárlás jóváírása, akkor ettől függetlenül ugyanúgy teljesíteni kell a tartozás teljes összegének visszatöltését, (vagyis a vásárlásra elköltött összeget neked is vissza kell utalnod) ugyanis a vásárlási jóváírás ez esetben nem számít olyannak, mintha te utaltad volna az összeget a tartozásod csökkentésére."

Ez egy már régen lekönyvelt, sőt, azóta annak a ciklusnak a lezárását követően törlesztett kiadás volt. (Repjegyvásárlás, amit aztán töröltek, és valamikor az elkövetkezendő 2 hónapban kapom vissza az árát. Remélhetőleg. :U )
Így az lesz a megoldás, hogy abban a ciklusban, amikor megkapom a visszatérítést, kérek egy kiutalást egyből a netbankon, üzenetben, az abban a ciklusban keletkező költéseimet pedig majd a ciklus zárásával rendezem a szokásos módon.

(#18141) RR-13 válasza C^^ (#18140) üzenetére


RR-13
őstag

Jó, ha tudod, hogy ha az adott ciklusban költöd a h.kereted, és ha a bejövő visszatérítés akkor épp fedezi az elköltött hitelt, akkor addig nem kérhetsz túlfizetési átvezetést, visszautalást, amíg a zárás nem történik meg, és nem jelentkezik valamennyi túlfizetés.
Vagyis hó közben elvileg csak akkor, és arra az összegre kérhetsz átvezetést, vagy átutalást, ami éppen az akkori túlfizetési összeg. :K

Azért sem érdemes hó közben "piszkálni" a visszatérítésként érkezett összeg átvezetését a Netbankban mert, ha ezzel felhívod a figyelmüket, akkor a bank jogosult a visszatérítésként érkezett összeg után járó pontokat visszavonni.

(#18142) C^^ válasza RR-13 (#18141) üzenetére


C^^
őstag

Ja jó, félreértettem, azt gondoltam, hogy semmiképp nem fog beleszámítani az éppen aktuális költési ciklusomba törlesztésként a visszatérítés. De így tiszta, várhatóan kevesebb lesz a visszatérítés, mint az adott ciklusban a költés, tehát nem fog zárás után túlfizetés fennállni, és így akkor értelemszerűen nekem is az a jó, ha egyszerűen a helyén marad a visszatérített pénz, annyival kevesebbet kell majd a visszafizetési időszakban utalnom. Köszi mégegyszer.

(#18143) RR-13 válasza C^^ (#18142) üzenetére


RR-13
őstag

Pontosan így van. :K
Amennyiben az adott ciklusban visszafizetted az előző ciklus teljes tartozását, közben költöd is a hitelt, de a visszatérítés megérkezik, akkor záráskor annyival kevesebb összeggel zárják az adott ciklus tartozását, és csak azt kell az elköltött keretből visszafizetni zárás után.
Ez látszódni is fog a záráskor, hogy mennyi a tartozásod, és ha nem számítanák ebben az esetben bele, akkor azt észrevennéd. ;]

Egyszerűbben leírva: a vásárlás visszatérítés jóváírása, nem minősül a záráskor megállapított tartozás hitel törlesztésének.
Csak az adott ciklusban veszik figyelembe, és azt is csak úgy, hogy az adott ciklusban elköltött hitel visszafizetésebe számítják be.

[ Szerkesztve ]

(#18144) atee válasza dptrsk (#18135) üzenetére


atee
őstag

Köszönöm át fogom nézni!
Valószínűleg mard mind a kettő. Aztán menet közben majd elválik, hogy milyen előnyök, hátrányok.lesznek.
Nekem annyit megér a plusz költség, hogy ne kelljen azonnal mindent költöztetni, beállítani.

D-day 2002-01-04 01:54

(#18145) temporello válasza C^^ (#18138) üzenetére


temporello
tag

"törölt vásárlás utáni visszafizetést fogok rá kapni. (Csak oda kaphatom, ahonnan fizettem.)"
Ez egyébként nem feltétlenül van mindig így,tőlem egyszer kétszer vont le díjat a biztosító,majd reklamáció után folyószámlára utalták vissza a pénzt,nem a kártyára.

(#18146) RR-13 válasza temporello (#18145) üzenetére


RR-13
őstag

Az csop. beszedés teljesen más, és kérésre oda utalnak visszatérítést a csop. beszedés alapján, ahova szeretnéd, ilyenkor ugyanis nincs kötöttség, mint a kártyás vásárlásnál, hogy elsősorban oda szokták a visszatérítést elindítani, amelyik kártyáról történt a vásárlás, és ez a "Refund".

Persze vannak boltok, ahol nem működik ugyanarra a kártyára az automata Refund, és ilyenkor lehet megadni másik számlaszámot, ami lehet folyószámla (fizetési számla) is. :K

(#18147) axioma válasza RR-13 (#18146) üzenetére


axioma
veterán

En eddig itthoni bolti visszakert penznel egyetlen egyszer kaptam a hitelkartyara vissza, mikor a hitelkartya kibocsatonal reklamaltuk meg (edigital, menjenek a fenebe). Az osszes tobbi esetben neztek butan es kertek egy szamlaszamot.
Paypal refund mas kerdes, az ment a hitelkartyara is (de mar kulon feltoltogetett revolut van alatta).

(#18148) RR-13 válasza axioma (#18147) üzenetére


RR-13
őstag

Igen az az általánosabb még jelenleg, amit írsz, de egyre több bolt, főleg nagyáruházak térnek át az automata "Refund" folyamatra, a vásárlás visszatérítéskor, ha a fizetés interneten történt, legyen az hitelkártya vagy folyószámlás kártyás vásárlás.

Jellemzően internetes rendelésnél, és internetes kártyás fizetésnél, Pl. Praktiker "nemrégen" tért át az automata "Refundra", az Emag elég régen, talán kezdetek óta, és természetesen régóta így tesz a PayPal, és az AlyExpress.

[ Szerkesztve ]

(#18149) jezsu1998 válasza atee (#18134) üzenetére


jezsu1998
csendes tag

Szia!

Ez nehéz kérdés. Ha a mindenkori minimálbért át tudod utalni a K&H-s számlára, akkor a K&H minimum plusz számlacsomag lehet a legjobb választás, ha mindenképpen kell a hitelhez ottani számla. Az első kettő belföldi utalás ingyenes róla, szóval ha a K&H előírja, hogy a K&H-s számláról kell fizetni a törlesztőt, akkor a törlesztőn felüli részt vissza tudod utalni ingyen a Gránitra.
Ez esetben 371 Ft lesz a havidíjad ( és ha el tudsz helyezni min. 500000 Ft-ot megtakarításnak akkor pedig nulla forint ). Ezen felül 6600 Ft lesz a kártyadíj a második évtől. 12*371+6600 = 11052 Ft jön ki a második évtől éves költségnek.
A hirdetményből nem volt egyértelmű de lehetséges, hogy az ingyenes utalásokra is kell fizetni 0,3% tr. illetéket.

A Gránitnál vagyok én is, ezzel a párosítással. (Ha neked érkezik legalább havi 280000 a számládra érdemes lehet átmenned a Bajnokba.)
A bankkártyát neked kell mérlegelned. Én úgy vagyok vele, hogy a készpénzfelvételek, VIP ügyfélszolgálat, Lounge-ok és az utasbiztosítás miatt maradok a Platinumnál. Nyilván most a pandémia alatt az utóbbi kettőt kevésbé használom ki :N :)
Jelenleg ugye 15500 Ft a Platinum a második évtől. Ha ki számolod, hogy milyen értékű szolgáltatást kapsz ezzel a kártyával, akkor szerintem nem éri meg váltani.

A helyedben, ha mindenképpen a K&H-nál lesz a hitel, akkor valahogy megpróbálnám teljesíteni a feltételeket a minimum plusznál (minimálbér+500k megtakarítás). Az évi 6600 Ft-ot pedig a hitel költségeként fognám fel. (Illetve, én úgy gondolom, hogy akkor mehetsz biztosra, ha van legalább kettő itthoni banknál számlád + fintech-ek, de ez nyilván teljesen szubjektív dolog, és egyéni megítélés kérdése.) Ha pedig a jövőben az utazási szokásaid megváltoznak, lecsökkennek a korlátozások nélkül is, akkor érdemes lehet elgondolkozni a váltáson a Gránitnál. Természetesen csak akkor, ha a többi szolgáltatásuk nem kompenzál (havi 4 ingyenes kp felvét belföldön, 2 külföldön, VIP ügyfélszolgálat, stb...).

Remélem tudtam segíteni! :D

Kieg.: A mától hatályos hirdetmény szerint bővült a Platinumos kedvezmények köre ezzel a szolgáltatással :) :) :
Swiss Clinic Kedvezmények:
10% partnerkedvezmény járóbeteg ellátásban
Kedvezményes COVID antigén teszt rendelőben
Házivizit szolgáltatás Budapest területén belül 20% kedvezménnyel

[ Szerkesztve ]

(#18150) dptrsk válasza jezsu1998 (#18149) üzenetére


dptrsk
addikt

K&H esetén nincs ingyenes utalás....
utalási díj mentes van, de a tranzakciós illetéket minden esetben áthárítják.
(Ha 20ezer alatt marad minden hónapan a visszautalandó, akkor ingyenes, mert a tr. illeték 20ezer feletti utalásokra vonatkozik.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.