Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#44130) Unteroff


Unteroff
aktív tag

Üdv!

Problémám van az egyik meghajtóval, vagyis azt hiszem. WD FZEX 1TB Black, kb két éves. A gépem többi alkatrésze:
i5-6500
2x8 GB DDR4 RAM
GTX 970
Adata SX900
WD 500GB AADS
WD 1 TB FZEX
Win 10 Pro

Probléma:
Rainbow Six Siege-al játszottam haverokkal, majd egy idő után beszaggatott a hang, majd elment és szürke (nem fekete) lett a kép. Nem tudtam semmit se csinálni, se feladat kezelő, semmire nem reagált. Ezt pár napja csinálta, majd újraindításnál több percig se akart betölteni (SSD-n van a rendszer). Harmadik újraindítás után pedig betölt, az asztalon lévő ikonok sorba rendezve. El akartam indítani a játékot, de írta, nincs még telepítve. Nézem, nem látta meghajtót, amin a játék volt. Majd szétkaptam, megnéztem a csatlakozásokat, de semmi nem volt. Összeraktam, és indításnál megint SSD sebességét produkálta. Az elveszett bárány is meg lett. Ma megint produkálta a hibát, de a meghajtót még látja.

Lehet ez a meghajtó hibája (HD sentinel szerint minden 100%), vagy VGA lenne a ludas (más játéknál, sőt nem is volt eddig ilyen hiba eddig, másik gépen (Win7, G1820 netezős gép) hasonló probléma viszont történt, de nem okozott szürke képet, csak egyszer látta meghajtót, de műveletet nem engedélyezett, másik indításnál meg eltűnt, harmadjára már minden ok volt.)
Elméletileg a játék nem lehet ludas.

Vagy esetleg a VGA 3,5 Gb-os memóriával függ össze (GTX 970)?

Előre is köszönöm a választ!

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.