Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29951) djculture


djculture
félisten

pc guru új számában stalker: clear sky a teljes játék, de sikeresen az előző havi dvd tartalmát tartalmazza a dvd. Újság árusnál benne lesz mindkettő dvd azt irták, de 1 hetet csúszik a megjelenés.
Az a vicc hogy így két teljes játékot kapna az ember 2000ft-ért de kane and lynch-hez nem adnak kódot.
"Kedves előfizetőink!

A mai napon jutott a tudomásunkra, hogy a 2013/03-as PC Guru DVD-mellékletének gyártása során a lemezre nem az ehavi, hanem a februári tartalom került. A problémát a kiadó igyekszik a lehető leggyorsabban orvosolni, és minden előfizetőnknek külön fogjuk postázni a javított lemezmellékletet. A pótlást igyekszünk minél hamarabb megoldani, a javított DVD-t várhatóan a jövő héten kapjátok majd kézhez.

Fontos, hogy a kipostázott magazinban található DVD papírtokját őrizzétek meg, mert az azon szereplő kóddal tudjátok majd aktiválni az utólag postázott lemezmellékleten lévő teljes játékot."

[ Szerkesztve ]

(#29952) lordjancso válasza djculture (#29951) üzenetére


lordjancso
senior tag

Esetleg aktiválható lesz Steam-en? Ezt lehet tudni?

Hopp, közben megtaláltam:
"A márciusi DVD-mellékletre a S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky védelem nélküli verziója került (továbbá nem steames verzióról van szó), de a lemez tasakján találhattok egy kódot, amit a telepítés során kell felhasználni, enélkül a játék multiplayer része nem fog elindulni."

(#29953) K_mester: Mi volt ebben olyan vicces? :U

[ Szerkesztve ]

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#29953) #57919488 válasza lordjancso (#29952) üzenetére


#57919488
törölt tag

:DDD :C

(#29954) Agyzuzo válasza djculture (#29951) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Gameszarhoz meg Prototype + Wolfenstein lesz.

Kane & Lynch is elindul ha az ember keres hozzá nem hivatalos patch-et a megagames.com-on. :)

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#29955) djculture válasza lordjancso (#29952) üzenetére


djculture
félisten

Nem aktiválható azt irták, angol nyelvű és legutolsó patch-et tartalmazza. Kód meg a multihoz kell.

Agyzuzo Nagyon belehúztak az újságok mostanában tán nem fogy?:) Az előzőben meg a Blur volt meg a singularity

[ Szerkesztve ]

(#29956) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

FTL: Faster Than Light a hivatalos oldalon csak ma 3,99$.
21 óra van még hátra az akcióból, cross-platform, DRM free verziót, és Steam kulcsot is kapunk a pénzünkért. Mármint ti, mert én nem veszem meg. :DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#29957) cskamacska válasza djculture (#29955) üzenetére


cskamacska
addikt

1999 májusa óta erőltetik a teljes játékot, és azóta úgy hozzászoktak a népek, hogy anélkül már nem él meg offline játékos magazin, mint azt a 576Kbyte magazin, és a Gururól lepattant Gamer magazin szomorú példája is mutatja. Mindkettő jobb volt mint emezek, de ez igazából senkit nem érdekelt, mert nem volt hozzájuk játék. ;] :U Gamestar is kísérletezett lemezmelléklet(és így játék) nélküli kiadással, gyorsan be is halt a dolog.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#29958) Crytek


Crytek
veterán

Nincs valakinek elfekvőben egy steam-es Two Worlds Epic Edition?

Next PC Upgrade: 2022

(#29959) lordjancso válasza Crytek (#29958) üzenetére


lordjancso
senior tag

wrong channel...

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#29960) ZS3NI válasza cskamacska (#29957) üzenetére


ZS3NI
őstag

Konzol magazin? :) Remekül megvan, teljes játék nélkül, viszonylag olcsón

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#29961) cskamacska válasza ZS3NI (#29960) üzenetére


cskamacska
addikt

Az hogy neked az 576-ról a Konzol spinoffja jut eszedbe, és az hogy 2008-as "multiplatform" újraindulást a 576 Konzol magazin, és nem az eredeti PC(/CommodoreAmigáswhatever) lap folytatásaként említed, az olyan sokat elmond a PC-s játéklapok helyzetéről. :O

Agyzuzo: Nekem meg pont Theodore Reiker tetszett a legjobban, akinél véget ért az egész. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#29962) Agyzuzo válasza cskamacska (#29961) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Naja... Nekem az 576 akkor szűnt meg létezni, mikor Zolee otthagyta a főszerkesztői széket.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#29963) ollie válasza SenorGrande (#29956) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy érted, a te pénzedből kapjuk? Akkor kell! :DDD

***

(#29964) Rent válasza csaba951 (#29863) üzenetére


Rent
senior tag

Pm-re vajon mennyi idő alatt válaszolnak? 2 napja írtam nekik és eddig semmi. :)

(#29965) attiati


attiati
veterán

.-= Sikítana légyszí' valaki privátban, ha lát Diablo 3 akciót a jövőben? =-.

Mondjuk egy 30-40%-os leárazást :) Sajnos ritkán nézek be a topikba és tuti lemaradnék róla.
Meghálálom valahogy :)

[ Szerkesztve ]

(#29966) Crus válasza cskamacska (#29957) üzenetére


Crus
őstag

A Gamer nem a teljes játék hiánya miatt szűnt meg, hanem Ivanov P. és M.Ali (IPMA Lapkiadó) pénzelmenekítő áldásos tevékenysége okán.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#29967) Wolverine válasza attiati (#29965) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt kb. elfelejtheted. Figyeld a hivatalos Diablo-oldalt; ha a Blizzard akciót jelent be a Blizzard Store-ban, akkor a boltok is akcióznak majd.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29968) Kopa válasza dante0425 (#29933) üzenetére


Kopa
csendes tag

Ez jó kis bundle, köszi. Már be is zsákoltam.

(#29969) lordjancso válasza Kopa (#29968) üzenetére


lordjancso
senior tag

Mindegyik játékra külön kulcsot kaptál?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#29970) AtHoS válasza attiati (#29965) üzenetére


AtHoS
nagyúr

33%-os akció a CDG-ben március 19-ig: [link]

read-only mode on the forum

(#29971) csaba951 válasza Rent (#29964) üzenetére


csaba951
veterán

3 munkanap időt mindenképpen adjál nekik! Tehát ha nincs válasz, akkor a 4. napon írjál nekik ismét!

(#29972) Amershan válasza attiati (#29965) üzenetére


Amershan
csendes tag

Szerintem leárazva max akkor lesz ha már jön a kiegje

(#29973) Rent válasza csaba951 (#29971) üzenetére


Rent
senior tag

oksa, köszi! :)

(#29974) Kopa


Kopa
csendes tag

Igen!

(#29975) dante0425


dante0425
tag

Pac-Man fps nézetben
Próbáljátok ki :)

(#29976) po1son


po1son
addikt

F1 2012 - 6.82 euro ~ 2000 Ft - steam kulcs

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#29977) Psychonaut válasza po1son (#29976) üzenetére


Psychonaut
addikt

Valaki, akinek 20% kedvezménye van GamersGate-re írna privátot? Ha megvenné és elgiftelné nekem, azt megköszönném. PayPalen fizetek.

(#29978) ruti válasza po1son (#29976) üzenetére


ruti
Közösségépítő

siessen, akinek kell, amíg ennyiért van kint: 8,48 GBP =/= 6,82 EUR :K

az F1 2011 drágább, mint a 2012, euro-ban

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#29979) ruti


ruti
Közösségépítő

amazonon RIDGE RACER Unbounded -82% off = $8,99 - steames

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#29980) Devil Smile válasza Psychonaut (#29977) üzenetére


Devil Smile
őstag

Ha Valakinek lenne kedvezmenye en is jelentkeznek OTP v PayPal fizetessel.. :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#29981) GoZoL válasza ruti (#29979) üzenetére


GoZoL
senior tag

Thx, ennyit megér de az eredeti árát semmiképp!

(#29982) cskamacska


cskamacska
addikt

Akinek kell F1 2012 az jelentkezhet. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#29983) Psychonaut


Psychonaut
addikt

warcat kollégának köszönöm a segítséget!

(#29984) a178


a178
tag

F1™ 2010 4,99€

Természetesen Steames kulcsot ad. :K

[ Szerkesztve ]

(#29985) albert8 válasza po1son (#29976) üzenetére


albert8
addikt

Én is szeretnék egy F1 2012-őt, ha valaki tudna segiteni irjon.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#29986) BomiBoogie válasza dante0425 (#29933) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez egy nagyon jó bundli annak, aki szereti a hangulatos kalandjátékokat.

Blackwell Bundle és Gemini Rue végigjátszóként tudom, mit beszélek.

Steam öcsik is vannak hozzájuk.

(#29987) Rent válasza po1son (#29976) üzenetére


Rent
senior tag

Köszi szépen!!! Sikerült megvenni telefonról, mire hazaér a vonatom letelik a 10perc és megjelenik GG-n a kulcsom. Ma eloveszem az alig használt xbox wireless controllert. :) thx még1x!!

(#29988) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

The Name Your Own Price: Indie Gamer Bundle

1$-tól:

-The Journey Down
-Aztaka
-iBomber Defense

BTA - átlagár felett (jelenleg: 4.28$):

-SpaceChem
-Cubemen
-Blades of Time

Cross Platform: Mac + PC. DRM-Free + Steam kulcsok.
Nem ismerem az oldalt, bundle tracker-en találtam a linket.

Szerk:
Korrekt oldalnak tűnik; már steamgifts-en is megjelentek a felajánlások a csomagból.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#29989) BomiBoogie válasza SenorGrande (#29988) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Bundles... bundles everywhere. :DDD

(#29990) cskamacska válasza BomiBoogie (#29989) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez azért ennyire nem vicces, lassan oda jutunk, hogy nem vesz senki indie játékot, míg be nem kerül egy bundliba. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#29991) DeFranco válasza cskamacska (#29990) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Oda is valóak. 12 egy tucat mind, jellemzően ugyanazon a sablonon. Arra viszont tökéletes, hogy ha egy gárda tényleg tehetséges, akkor meg tudják mutatni magukat itt egy játékkal, és ha az sikert arat (Frozenbyte) akkor utána ki lehet lépni az indie dobozból. Nem csodálkozom, hogy a 20. tower defense meg a 18. lövöldözz színes tárgyakra zenei aláfestéssel játék után már meh...-pozitív az összes bundli 80%-a.

(#29992) BomiBoogie válasza cskamacska (#29990) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az elején nagy show volt a Humble Bundle, de olyan játékok is kerültek bele, amik aztán olyan eladást is produkáltak, amit azóta sem ért el senki.

Én nem sajnálok fizetni Steamen sem akár egy indiért se, ha az eredeti és ötletes.

Nézz körül a Greenlighton és megérted, miről beszél DeFranco.

(#29993) Rent


Rent
senior tag

F1 2012-nek megjelent a kulcsa 10p elteltével, és sikeresen regisztráltam steamen, kemény 2064Ft volt. Argep-hez viszonyítva igencsak megérte. :) Még a 66%-os jelenlegi steam árhoz képest is baráti.

(#29994) headhunter86


headhunter86
senior tag

Sziasztok,

Dishonored-os STEAM kulcsot nem tudtok olcsón? Eddig 34EUR-ért láttam, de nekem ez sok. 7k-ért már dobozosan is megkapom.
3-4k-ra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#29995) BomiBoogie válasza headhunter86 (#29994) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Volt már 50%-os akcióban, azaz 25 EUR, de alatta még nem láttam kulcsos változatban.

(#29996) Psychonaut válasza headhunter86 (#29994) üzenetére


Psychonaut
addikt

Greenmangamingen 30 Euro, és 20%-os kód van hozzá.

(#29997) headhunter86 válasza Psychonaut (#29996) üzenetére


headhunter86
senior tag

Az még mindig 7k felett van. CDGALAXIS-nál is 7k és dobozos. Szóval még várok akkor vele.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#29998) csaba951 válasza headhunter86 (#29994) üzenetére


csaba951
veterán

Azért tudod, hogy a GMG és a magyar dobozos változat nem ugyanaz? Más nyelvek érhetőek el a kettőben.

Plusz a GMG változat bárhol használható, a magyar dobozos pedig csak Magyarországon (meg pár környékbeliben). Utóbbi nem praktikus ha UK-ben, DE-ben vagy USA-ban akarod használni. A magyar Steam Storeban vásárolt viszont szintén bárhonnan használható.

És még valami. A magyar változattal nem kompatibilisek a megjelent, és a nemrég bejelentett dlc.

3000-4000 Ft-ért még soha sehol nem volt akcióban. Az alja 25 € volt az online boltokban.

[ Szerkesztve ]

(#29999) headhunter86 válasza csaba951 (#29998) üzenetére


headhunter86
senior tag

A GMG-ről annyit, hogy "Unfortunately this product is not yet available in your region."
(Melóhelyen német proxy van.)

Nem STEAMWORK-ös a játék? Akkor ha beaktiválom a magyart és a STEAM-emen van akkor már tök mind1 honnan indítom később a STEAM-t, ha egyszer az accomon van.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#30000) djculture válasza headhunter86 (#29997) üzenetére


djculture
félisten

Hát te tudod nyárra lesz vagy 400ft az euro az itteni hülyeségek miatt...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.