Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143051) TBT válasza (#143047) üzenetére


TBT
addikt

Persze, de alapvetően ez nem is itteni piacra készül. Dél-Koreában az első, Japánban a második helyen áll az előrendelői listán. Ebből a szempontból, szerintem minden kérdésedre választ kaptál. Ott vevők az ilyenre, itt kevésbé. Én azért valamennyire örülök neki, hogy ilyen játék is eljuthat ide és nem csak az Amerikai "irányvonal", ami a médián keresztül is nap, mint nap folyik.

A Stellar Blade sem lesz való mindenkinek (ahogy a Nier: Automata sem volt az), csak hát túlságosan mainstream lett a gaming, mindenki akar mindennel is játszani. Mindenki fogyasztó és senki sem akar kimaradni semmiből sem. Még akkor sem, ha az adott stílus nem neki való. De akkor meg megy a sz@rozás ezerrel.
Az FF7 Rebirth-nél is ilyesmiket olvasok. Nyugati játékosok egy része nem érti azt a játékot (miért ilyen gyerekesek és komolytalanok benne a női karakterek, miért kell annyit babusgatni őket), mert úgy állnak hozzá, mint egy nyugati RPG-hez, egy nyugati Fantasy-hoz. Teljesen más a kettő, talán ezért is J-RPG a műfaja. Nincs ezzel gond, viszont emiatt "sz@rozni" azt a játékot... Nekem a rossz játék az a Gollam, Cyberpunk 2077 (2020 0day!) vagy a The Day Before. Játszhatatlan, bugos, félkész, komplett elemek hiányoznak belőle, épphogy működik vagy épp nem működik... Ezekhez képest az FF7R vagy a Stellar Blade (a demó alapján) egy mestermű. Mert ott, amit ígértek, azt szállították is és a játék is flottul működik. Én sem várok nagy csodát a Stellar Blade-től, mert semmi olyan nincs benne, amit korábban ne láttam volna. Ellenben a setting, a szörnyek és karakterek dizájnja, a képességek, a fejlesztési lehetőségek, a zenék, nekem tetszenek. Év játéka biztosan nem lesz, mert ott más ligájú játékok indulnak, ettől függetlenül baromi jó szórakozást nyújthat azon játékosok számára, akik nem ódzkodnak ettől a "koreai játékbabás" stílustól. Olyan ez, mint a Scarlet Nexus, a Bayonetta, a Nier: Automata vagy a DMC-ből a csajok. Nem markol sokat, de azt a keveset nagyon jól szállítja. Egy teljesen korrekt játéknak tűnik semmi-többnek. 10 évvel ezelőtt még sok nyugati stúdió is tudott ilyen minőséget szállítani, manapság inkább az alsó kategóriás (vagy a nettó középszert) címkézik át prémium árkategóriára (lásd Activision-Blizzard, Ubisoft, EA). Meg amúgy is ez egy videójáték, még szép, hogy elrugaszkodik a valóságtól. Ez lenne amúgy a dolga, nem?

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143052) TBT válasza i2k (#143048) üzenetére


TBT
addikt

Nagyot változott a világ 5 év alatt:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143053) i2k válasza TBT (#143052) üzenetére


i2k
senior tag

Csak self-insert van - ez a menő manapság.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143054) Dilikutya válasza Crus (#143044) üzenetére


Dilikutya
félisten

Baromság. Jó, ő tényleg nézett ki jobban, de ez nem a kora miatt van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#143055) Crus válasza Dilikutya (#143054) üzenetére


Crus
őstag

Esetleg valami érv is lesz?

Jellemzően 40 felett abszolút semmi gondja, az vagy hazudik vagy halott. Sokaknál már előbb beindul a leépülés, attól függ, hogy mennyire sz@r érte az életben... stressz, szegénység, lq kaja, kevés alvás, családi és párkapcsolati nyomorok, addikciók hosszú a sor.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#143056) TBT


TBT
addikt

Genki nagy troll :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143057) cyberkind válasza TBT (#143056) üzenetére


cyberkind
félisten

De most tényleg, ki a péló akarja felsósort látni, egy kitalált és felépített világban, ahol kb bármi lehetséges, miért pont ez kéne, amikor ezt a mindennapokban láthatjuk. :D

Paranormal Cocktivity

(#143058) Renok válasza TBT (#143052) üzenetére


Renok
senior tag

Ezt a váltást a mai napig nem értem, miért kellett? :(

[ Szerkesztve ]

(#143059) DaVE-1


DaVE-1
tag

Földönkívülinek érzem magam, hogy ez a téma mennyire hidegen hagy. Ha van egy játékban bármi ami totál nem érdekel az a karakterek kinézete.

(#143060) Dilikutya válasza Crus (#143055) üzenetére


Dilikutya
félisten

Most ha a nyomorúságos nagy magyar valóságtól eltekintünk, 40 évesen még nem kéne kezdeni a leépülést normál körülmények között.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#143061) Crus válasza Dilikutya (#143060) üzenetére


Crus
őstag

Pár szerencsésebb elhelyezkedésű országtól eltekintve, ez pedig globális történet. Minden is szennyezett egy rakás dologgal, amire rájön extraként, hogy egy rakás ember a tinédzser és 20-30-as éveiben nagyüzemben cseszi szét magát valamivel, aztán ha túléli, akkor megpróbálja helyrehozni. #whatsurpoison.

Fun fact: A zöldségek és gyümölcsök tápanyag és ásványi anyag tartalma úgy átlag 50-60%-ot csökkent az elmúlt fél évszázadban. A mikroműanyagok pedig már szó szerint ott vannak az emberi agyban... Ugyan, mi baj lehet?

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#143062) válasza TBT (#143051) üzenetére



tag

Azért az ázsiai játékokban tud lenni sok fájdalmas gyerekesség. Persze, van, ami szórakoztatóan tálalja a túltolásokat, szeretem a DMC-t, a Bayonettát és az FF7-et is. Aerith és Tifa is rendben van. De vannak karakterek, melyek nekem már túl múviek vagy kurvások, és azokat én biztos nem mutogatnám jó példaként, de hát ez én vagyok. Csak amikor elhangzik, hogy a nyugati játékokban rondák a poligonnők, az ázsiaiakba meg mind szépek, akkor azért hadd említessen meg, ha nekem valami a távol-keleti Kánaánból nem jön be.

Az egy más kérdés, hogy a nyugati játékokban van egy sajátos trend most, az nekem sem tetszik. Nem kell minden női kaarakternek csodaszépnek lennie, de átestek a ló túloldalára. Néha talán nem is szándékosan. És hát valljuk be, a Miranda már a Mass Effect 2-ben hiába volt beharangozva nagy szépségnek, ez már a játékban nem jött össze akkor sem.

(#143063) válasza i2k (#143048) üzenetére



tag

Nem kell olyat projektálni a másikra, amit véletlenül sem mondott.

(#143064) Crus válasza (#143062) üzenetére


Crus
őstag

Ez érdekes. Miranda szerintem abszolút hozta a kissé jéghideg bombázót a játékban. De én a kezdetektől fogv Tali'Zorah-ra voltam rápörögve és mint kiderült jól döntöttam. :B

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#143065) válasza Crus (#143064) üzenetére



tag

A mimika nem áltt jól neki, már-már torznak hatott. Látszott, mi volt a szándék, de egy fura uncanny valley lett belőle. Yvonne Strahovski maga jobban sikerült, mint a róla szekennelt karakter. A xenoszex vonal nekem annyira nem jött be, de akkor még kevésbé volt divat woke-ozni, manapság biztos lovagolnának jó páran ezen is.

(#143066) echterion válasza (#143065) üzenetére


echterion
nagyúr

Mirandának sajna csak a teste sikerült bombázóra, az arca olyan Pókikettesmaryjane-es lett. Nem rossz, nem rossz, de nekem Kasumi sokkal inkább bejött.

**********

(#143067) Crus válasza (#143065) üzenetére


Crus
őstag

Uncanny volt abban egy rakás minden, de igyekeztek azé'.
Xenoxexről meg ennyit... Talira nagyon ráérezem ki lehet a sisak alatt és bejött:

!!!SPOILER!!!


Shepard kabinjában látod a képét, ha sikeres vele a romantika.

[ Szerkesztve ]

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#143068) VoltanIgor válasza echterion (#143066) üzenetére


VoltanIgor
tag

Igen, de a teste rendben volt tényleg, emlékszem, volt pár olyan jelenet, amikor párbeszéd közben konkrétan a pucsító segge látszott premier plánban :D
Aztán ezeket mintha utólag peccselték volna - vagy a legendary editionben, már nem tudom.

(#143069) TBT válasza VoltanIgor (#143068) üzenetére


TBT
addikt

Igen, a Legendary Edition-ben már nem szerepelnek ezek a "hibák". :(

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143070) TBT


TBT
addikt

Stellar Blade (Gameinformer):
20 különböző boss lesz benne és 40 féle ellenfél. :C

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143071) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Oscar spoiler, ha valaki esetleg megnézné felvételről.

Basszus, nekem valahogy kimaradt, hogy Emma Stone-nak már volt egy díja, viszont a filmet látva a mostanit csak elvenni lehetett volna tőle. A film maga sem piskóta, de miatta egyenesen kötelező.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#143072) válasza Crus (#143067) üzenetére



tag

Azért az csúnya specism, hogy egy quariant ember játszott.

(#143073) Crus válasza (#143072) üzenetére


Crus
őstag

Biológiájukat tekintve nagyjából olyanok, mint az emberek, de a szemük az UV teljes spektrumát érzékeli, emiatt más mint az embereké. Fül, ujjak dettó kicsit más, a láb az eléggé, de az arc, szőrzet az az összes ME univerzumbeli élőlényfaj közül a leginkább hasonlít az emberhez, még a vérük is vörös.

Nagyon csíptem a hangját, stílusát, ő volt az egyik legjobb lelkű, legértelmesebb csaj akinek lehetett csapni a szelet.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#143074) Crus válasza csuvicsuva (#143071) üzenetére


Crus
őstag

Van még remény. Nem a f0s Barbi nyert... sőt igazából megérdemelten semmit nem nyert, nem úgy az Oppenheimer.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#143075) i2k válasza (#143063) üzenetére


i2k
senior tag

Még csak projekció sem volt (ugye tudod, hogy mi a projekció?).
Provokálás volt.
S úgy látom betalált. Ráadásul, nincs mit firtatni azon, amit tálaltam.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143076) i2k válasza TBT (#143069) üzenetére


i2k
senior tag

Modderek visszatették.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143077) i2k válasza csuvicsuva (#143071) üzenetére


i2k
senior tag

Hétvégén elkezdtem nézni a filmet, de rájöttem, hogy ehhez hangulat kell, és - egyelőre - félretettem.
Elsőre: túl sok volt minden.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143078) i2k válasza Crus (#143074) üzenetére


i2k
senior tag

Életem legunalmasabb filmélményei között tartom számon az Oppenheimert.
Az öncélú meztelenség (F. Pugh) sem segített emelni a vérnyomásomat közben.
Pedig Emily Blunt szinte mindenben ütős, de itt ő sem segített.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143079) TBT válasza i2k (#143078) üzenetére


TBT
addikt

Legalább Mijazaki kapott még egy szobrot 23 év után (Studio Ghibli - A fiú és a szürke gém). :C

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143080) Crus válasza i2k (#143078) üzenetére


Crus
őstag

Nekem nagyon tetszett a film, igaz én a J.F.K.-z is csípem, sőt a friss Spaceman-t. F. P.-t természetesen meghát'. :DDD

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#143081) i2k válasza TBT (#143079) üzenetére


i2k
senior tag

Elnézve a listát, és nem politizálni akarok (ráadásul nem is érdekel kábé soha a végeredmény se) az Ukrán zoszkárra azé' felrántottam a szemöldököm...
...a fíling olyan, mint a japán szépségversenyző téma...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143082) Crus válasza i2k (#143081) üzenetére


Crus
őstag

Nincs ezzel semmi gond, én is jó ideje ukrán származásúnak vallom magam, ingyen minden, mindenhol, jobb mint a gyerekkel vagyok kártya. A kettő persze kombinálható. Extraként egy ezerkettes Ladát már kerékbe is törtem.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#143083) i2k válasza Crus (#143080) üzenetére


i2k
senior tag

A Spacemant nem bírtam - 5/10 -, és ha megfeszítesz, akkor se tudom meg mondani, hogy Sandler, vagy a szarrá babusgatott lélek-elemzett csajszi miatt, vagy csak mert a 100 perc is hosszúnak tűnt a tempó miatt...
Szerintem, könyvben ütősebb lehet.

~~~~~~~~~~~

"Godzilla Minus One – WINNER"
:C
Szarrá alázása az amerikai CGI-viharoknak :)

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143084) i2k válasza Crus (#143082) üzenetére


i2k
senior tag

A Pápa is finoman "jelezte", hogy meg kéne adniuk magukat... Hmmm...
Közben meg a fél világ tisztára mossa náluk a pénzüket, és felújítja általuk a fegyverarzenáljukat (selejtezés > új beszerzések).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143085) Crus válasza i2k (#143083) üzenetére


Crus
őstag

Nálam a nem tudok rá értékelést adni kategória, mert egy nyomasztó dráma. Újra soha többet nem nézném, de a mondanivaló nagyon átjött + meg is hatott. Szóval, a célját elérte, a hangulata pedig éppen úgy rendben volt mint Sandler alakítása. Szvsz.

Alapvetően a "tesók", ha a 2 régióról lemondanának + no NATO ígéret, talán nem lenne meg a 600. halott ukrán gyerek, mert lassan ott tartunk. SEMMI nem lehet fontosabb gyerekek életénél. Amikor pedig Putyuli feldobja a talpát lehetne nekik minden is. 140m vs 40m kb. az arány. Nem nyerhetnek. Az 1. perctől ezt pofázom. Vaaagy igen, de az 3. vh, ott meg valójában mindenki csak veszíteni fog.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#143086) TBT


TBT
addikt

Érkezik a (tavaly nyáron PS5-re megjelent) Final Fantasy XVI PC-re is, valószínűleg még az idén:
The PC version of Final Fantasy XVI is in the 'final stages of optimization', Yoshi-P says a demo is planned before release.
"It won't be a year, it won't be two years, it will probably be shorter than that, so stay tuned."

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143087) i2k válasza Crus (#143085) üzenetére


i2k
senior tag

Most már csak rémlik, így ne tessék elővenni érte engem, de olyasmit olvastam nemrég, hogy fű alatt érkeznek olyan nem látható támogatások a szomszédba, hogyha putyinóelvtárs komolyan venné magát és a ki/elszólásait, akkor már a "Nyugat beavatkozása" apropó miatt már nukleáris télben kellene túlélnünk...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143088) i2k válasza TBT (#143086) üzenetére


i2k
senior tag

Bocs, ha tévedek, de ugye a 16-os az egy always-online-MMORPG?
Mer' akkor hiába szép-és-jó (pár fincsi screenshot a karinőkről bevillant), ha ilyesmi a cucc...

//szerk: OKKKAY

"Platform(s): PlayStation 5, Windows
Release: PlayStation 5 - June 22, 2023
Windows: TBA
Genre(s): Action role-playing
Mode(s): Single-player"

Így már minden ok.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143089) Golden9


Golden9
addikt

Julie Ann Strain (February 18, 1962 – January 10, 2021) Wikipedia

"and was the basis for the third-person shooter video game Heavy Metal: F.A.K.K. 2. "


[ Szeretkezve ]

(#143090) válasza i2k (#143075) üzenetére



tag

Ugyan ki szereti, ha a lentebbihez hasonló képekkel provokálják? ;)

(#143091) i2k válasza Golden9 (#143089) üzenetére


i2k
senior tag

Hú, emlékszem a játékélményre :)
Szegénykém, korán ment el.

~~~~~~~~~~
Final Fantasy 14 az, amit vázoltam: Bocs!
"Release: PlayStation 3, Windows - August 27, 2013
PlayStation 4 - April 14, 2014
macOS - June 23, 2015
PlayStation 5 - May 25, 2021
Xbox Series X/S - March 21, 2024
Genre(s): MMORPG"

~~~~~~~~~~
S ha már korán távozók - "érdekesség": pr0n
- Sophia Leone 26 évesen távozott
- Emma Hix is létfenntartókon van.*

//Ő is 26 éves...
Ja, és férfiasan megvallva, nem kerestem rájuk, egyszerűen jött szembe kugliban - [link] (főoldal)

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143092) i2k válasza (#143090) üzenetére


i2k
senior tag

Őszintén szólva, az a self-insertin', meg a több uncanny rémálmomban se jöjjön elő - vallatni lehetne velük.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143093) i2k válasza i2k (#143091) üzenetére


i2k
senior tag

Nem Emma Hix, hanem Emily Willis - sorry :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143094) i2k


i2k
senior tag


~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[link] - Final Fantasy XVI will get a free PC demo before release

“We’re looking to release a demo for the PC version as well. Again, we can’t really talk about too much in terms of details of when it’s going to come out – I think in a little bit more time we’ll be in a better place to announce things. But one thing’s for sure: It won’t be too distant in the future; it won’t be a year, it won’t be two years, it will probably be shorter than that, so stay tuned.”

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#143095) TBT válasza i2k (#143091) üzenetére


TBT
addikt

Nem. Szerencsére ez Singleplayer only cím, és abból is a jobb fajta. Közel egy időben érkezett a Diablo 4-el, így sokak emiatt kihagyták, viszont ez... hogy cenzúrázva fejezzem ki magam, köröket ver arra a pokolfajzatra. Számomra nagybetűs és epikus élmény az FF16, főleg az Eikon csaták és azok a zenék! 10/10 mestermű az a játék. A tavalyi év egyik legjobb és legkellemesebb meglepetése. Csak azt sajnálom, hogy a mellékküldetések java része eléggé semmilyen (mint a legtöbb játékban persze), illetve nagyon érződik rajta a "visszafogás" a PS5 potato hardvere miatt. De ez látható a Stellar Blade-n is. Az első bejelentős előzeteseken tűéles volt a játék és a textúrák (pedig ingame volt Unreal motorral és nem in engine/cgi!), a legutóbbi hivatalos trailerekben/demó videókban, pedig... azért volt némi downgrade na. :DDD Pedig a fejlesztők nem fakezűek és az Unreal 4/5? motor is ki tudja köhögni magából a gyönyörű részletgazdag látványt, de hát sajnos ennyit tud a PS5 hardvere. Mindkét játék egyenesen kiált egy jó PC-s verzióért, ahol csak a játékos hardverekre szánt pénztárcája szabhat határt a látványnak. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143096) TBT


TBT
addikt

Stellar Blade Demo Gameplay 4k 60fps (eredeti Koreai nyelven - így azért eléggé más élmény lesz, mint angolul :D )

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#143097) Crus válasza i2k (#143093) üzenetére


Crus
őstag

Teszed belém itt az ideget basszus! :D

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#143098) Crus válasza i2k (#143087) üzenetére


Crus
őstag

A nukleáris vergődés az pontosan ilyen. Amikor lőni kéne azt csak és kizárólag egy nettó őrült tenné meg mert mind a két oldal abba beledöglene.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#143099) echterion válasza TBT (#143095) üzenetére


echterion
nagyúr

Hűha, ezt a potato hardvert be ne írd a ps5 topikba, mert rögtön neked esnek a fanbojok. Pláne, hogy a szívük mélyén ők is tudják a fájó igazságot, így muszáj lenne nekik ez ellen tűzzel-vassal küzdeniük. Amúgy true, a potato is meg az FFXVI grandiózussága is, bár az Eikon csaták közül még nem láttam mindet, de a Titan-os jelenetet úgy érzem, kicsit túltolták azért. :B

**********

(#143100) csuvicsuva válasza Crus (#143098) üzenetére


csuvicsuva
őstag

A sok idióta mégis drukkolt a Wagner vezérnek, hogy puccsolja meg Putyint. Na az kilőtt volna mindent... :(((

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.