Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39601) adika4444 válasza wwenigma (#39596) üzenetére


adika4444
addikt

Bridge mód az nem csak optikás cuccoknál van? Az UDP ZTE páros esetén nem csak admin user van?
Lehet aztán hogy tévedek, de nekem az utolsó infó hogy optikán lehet csak kérni a bridged módot. Ez az F668 egész okosnak tűnik, illetve szokatlan amit tud szolgáltatói kütyühöz képest... Portátirányítás megvan, a fix ip-ket meg ilyeneket a routerem csinálja, arra ez a mindenegyben nem képes... Wi-fi-t is letiltottam, bár majd ki fogom próbálni, hátha okoz egy pozitív meglepetést.

üdv, adika4444

(#39602) Calogero válasza V/ (#39595) üzenetére


Calogero
addikt

Az első 5 hónap után megadta magát, azt cserélte a DIGI de azzal meg a telefon nem működött (szakadozott a vonal).
Amúgy a következővel nem tudod megbirkózni a ZTE
vezetéken: 1 gép, 1 xbox, 1 tv
Wifi: 2 laptop 4 telefon 1 nyomtató
USB-n sem látta mindig a nyomtatót

Most a harmadikkal nincs baj, igaz hogy most csak a telefont látja el, és a nethez semmi köze.

(#39599) V/ : Igen jobb lenne, eddig sem adott a DIGI routert, csak azóta hogy bejöttek a 200-500-1000 csomagok. Mert nem akartak plusz kábelt felhúzni a telefonnak.

[ Szerkesztve ]

(#39603) TeeJay válasza lajos0001 (#39576) üzenetére


TeeJay
félisten

épületen belül nem lehet gond mert éjszaka megvan a 216megabit feltöltésre
azzal van a baj hogy vagy a GPON komplett lépcsőházakra van itt osztva nem pedig mindegyik lépcsőház kap egyet, vagy a másik amire tippelek hogy a komplett 18. kerületi fejállomás kevés visszirányt kap hiszen a DIGI-s szerelő a kerületen belül több helyen is tesztelte az előfizetésemmel a netet és másol sem volt napközben 100megabit sem

nem vágom miért nem bővítik hiszen fejállomást a legkönnyebb, ha 5gigabit kevés duplázzák 10-re a visszirányt és kész :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#39604) poli27 válasza TeeJay (#39603) üzenetére


poli27
veterán

Jha szerinted ez ilyen egyszerű mi? :W :W

[ Szerkesztve ]

(#39605) TeeJay válasza poli27 (#39604) üzenetére


TeeJay
félisten

persze biztos jó egy egész kerületet garantált minimum feltöltésen tartani :U
főleg hogy az újonnan épített FTTH részen egyre több új előfizető érkezik a következő hónapokban még pluszba
vajon addig várnak majd míg 10megabit lesz már csak feltöltésre csúcsidőben? :O

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#39606) lajos0001 válasza TeeJay (#39603) üzenetére


lajos0001
tag

"épületen belül nem lehet gond mert éjszaka megvan a 216megabit feltöltésre"

Így van, ugyanezt mérem itt is következetesen (tehát kontakthiba jellegű problémáról nem lehet szó).

"azzal van a baj hogy vagy a GPON komplett lépcsőházakra van itt osztva nem pedig mindegyik lépcsőház kap egyet, vagy a másik amire tippelek hogy a komplett 18. kerületi fejállomás kevés visszirányt kap hiszen a DIGI-s szerelő a kerületen belül több helyen is tesztelte az előfizetésemmel a netet és másol sem volt napközben 100megabit sem"

Mindkettő lehetségesnek tünik, akár együtt is. Én logikusnak látom az érvelésedet.

"nem vágom miért nem bővítik hiszen fejállomást a legkönnyebb, ha 5gigabit kevés duplázzák 10-re a visszirányt és kész"

Miért nem? Nagyon egyszerű: foglalkozni kellene vele, pénzbe kerülne, munka van vele...és még nem jelzik elegen a hibát ahhoz, hogy ez kellemetlen legyen. (Elég szomorú, hogy így van...)

(#39607) lajos0001 válasza poli27 (#39604) üzenetére


lajos0001
tag

Amit TJ leírt, az egy fennálló probléma reálisnak tűnő megoldási lehetősége, amely mindaddig logikus, amíg valaki ténylegesen nem bizonyítja, hogy amit TJ írt, inkorrekt, vagy nem javasol ennél jobb megoldást. Egyelőre azonban nem látom, hol van az érvelésében a hiba.

(#39608) TeeJay válasza lajos0001 (#39606) üzenetére


TeeJay
félisten

gerinc van egy kerületi fejállomás felé, ott van optikai szál, azon max egy eszközt kell egy porttal felbővíteni hogy 10gigabit helyett mondjuk 2x10gigabit legyen
optikai szálak megvannak, eszközök bővíthetőek gondolom, és ha amúgy is a fél kerület FTTH hálózattal lett kiépítve akkor számíthattak volna rá :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#39609) Flashget válasza V/ (#39599) üzenetére


Flashget
félisten

nem.
az lett volna a legjobb megoldás, hogy a telefont rákötik a régi matáv vezetékünkre az 500-as netnek meg bekötik mind a 4 érpárt.
így sem ZTE sem még1 utp kábel nem kellett volna.

Realme GT Master Edition

(#39610) lajos0001 válasza TeeJay (#39608) üzenetére


lajos0001
tag

Nem vitatom (és reális ellenvéleményt nem olvastam még itt, sem bizonyítékot ellene). Logikusan hangzik számomra, no de ezzel foglalkozni is kellene... (Nem akarásnak ugyebár...)

[ Szerkesztve ]

(#39611) prozodus válasza Flashget (#39591) üzenetére


prozodus
őstag

Kösz :)

Mi számít bejáratnak? A kapu v a ház ajtaja? (Családi, és a bejárat pont hátulról van, elöl csak ablak.)

És honnan tudni, h digis v külsős? Mondja?

Olvastam, de digi-bekötést még sosem láttam, pláne nem telefont, de egyben kéne letudni a dolgot, nem utólag igazgatni, mert vmi nem úgy megy, mint megszokták.

Akkor a telefonnál leginkább az kéne, h a matáv-elosztóhoz kötni, mert az onnan már ki van építve madzagilag mind a 4 készülékhez. Úgy rémlik vhol fent van a házfalon az elosztódoboz, de még nem láttam.
V ha a upc-router helyén lesz a digi is, akkor elég-e egy sima telefonzsinór onnan a telefondobozig, v az vmi spéci vezeték?

Persze, alapnet. A upc se volt kihasználva sávszélességileg, az ára miatt váltanak.
A upc a plafonból lógva jön le a kábel a routerhez; azt a kábelt tudják használni, v esetleg a digi is akar majd fúrni?

Kapok cifrább kérdéseket is, csak nem mindre emlékszem :D

De azt meg hiába kérdezem, h melyik telefon legyen, a 200 v az 500. Hiába számolgattam, h hány perc beszélgetéstől éri meg a drágább alapdíj, aminek a különbsége még éves szinten is csak annyi kb, mint most egy havidíj.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#39612) adika4444 válasza prozodus (#39611) üzenetére


adika4444
addikt

Szia!

A telefonkábel minden további nélkül jó ahogy eddig volt, Tel1 portba becsatizzátok az UPC router-be eddig menő kábelt, és megy minden rendben.
A TV-hez is csak annyi kellhet, hogy ahol bemegy a UPC a házba, vagy is ahol el van osztva a tv készülékekre, oda kell elvezetni egy kábelt a DIGI eszközétől.

[ Szerkesztve ]

üdv, adika4444

(#39613) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Üdv.! Tudna valaki dobni egy linket ahonnan lehetne tölteni a letöltési sebesség tesztelése végett?
Köszi.

DIGI 500 ról 1000-re

(#39614) adika4444 válasza szoszo75 (#39613) üzenetére


adika4444
addikt

Ha a TJ által feldobott 16 GB-os teszt torrent file akkor ne tartsa magába senki, mert én is kérném (az emlékeim szerint Google Drive) linket!:))

üdv, adika4444

(#39615) radi8tor válasza adika4444 (#39614) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Itt van a link.

Aki nem torrent-el szeretné letölteni az megtalálja az ftp.fsn.hu oldalon a testfiles alatt.

⭐ Stella

(#39616) lajos0001 válasza TeeJay (#39608) üzenetére


lajos0001
tag

Nyilván ez most az új stratégia: nem fejlesztünk, legyen minden minimumon, úgyse szól majdnem senki... ha meg szól valaki...na és?

(#39617) adika4444 válasza radi8tor (#39615) üzenetére


adika4444
addikt

Köszi!

üdv, adika4444

(#39618) HofiZoli válasza adika4444 (#39617) üzenetére


HofiZoli
senior tag

seedelem 500/200 as csomaggal.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#39619) szoszo75 válasza radi8tor (#39615) üzenetére


szoszo75
aktív tag

Köszi

DIGI 500 ról 1000-re

(#39620) adika4444 válasza HofiZoli (#39618) üzenetére


adika4444
addikt

Én is köszi!

üdv, adika4444

(#39621) Sasos válasza szoszo75 (#39613) üzenetére


Sasos
senior tag

Nálam fut 0-24-ben... :Y

(#39622) Paoloo


Paoloo
tag

Ennek a tesztfájlos sebességmérésnek nem látom sok értelmét. Többször próbálkoztam már,de csak csöpög az adat. Most is 600kB/s,és 17MB/s között ingadozik. Ezzel most mit mérünk? Ha megfelelő számú seeder van egy kapós torrentnél,akkor nekem 59MB/s-os sebesség is volt már,ráadásul ha beindul,akkor tartja a sebességet(500/200-as net).

Most kb ez a letöltési átlagsebesség:

[ Szerkesztve ]

(#39623) Flashget válasza prozodus (#39611) üzenetére


Flashget
félisten

Mi számít bejáratnak?

természetesen a lakóingatlan vagy lakás bejárata.

És honnan tudni, h digis v külsős? Mondja?

A Digis ember az Digis autóval megy. :) De az ilyen bekötéseket alvállalkozókkal csináltatják többnyire. Hiba elhárításra már Digis ember megy.

Azokat velük kell megbeszélned, kivitelezhető.

Hogy melyik telefont válaszd a felhasználástól függ, hasonlítsd össze a kettőt mi a különbség.
Nekünk 200Ft-os van amivel ingyen éehet beszélni másik Digis felhasználóval akár Bp, Fehérvár vagy Kolozsváron él az illető.

(egyébként már kijött ÁSZF-ben, hogy a szolgáltató 60 percenként bontja a kapcsolatot ami már régebben is így volt) asszonynak sikerült elérnie már azt, hogy 2x bontotta a rendszer a kapcsolódást. :D

Realme GT Master Edition

(#39624) csabi10 válasza Paoloo (#39622) üzenetére


csabi10
senior tag

Ezt a sebességet milyen beállításokkal éred el? Mert nekem általában 50 felett lefagy az utorrent. Vagy nagyon ingadozik a sebesség.

(#39625) Gézengúz válasza csabi10 (#39624) üzenetére


Gézengúz
addikt

50 felett-környékén a winchester miatt fagy ki, próbálj SSD-re tölteni, nem fog kifagyni :)

(#39626) csabi10 válasza Gézengúz (#39625) üzenetére


csabi10
senior tag

Akkor vennem kell egy SSD-t. Gondoltam én hogy ilyen problémája lesz. Mondjuk nekem az átmeneti tár beállításainál 1800MB-ra van állítva. Ez okozhat problémát?

[ Szerkesztve ]

(#39627) Paoloo válasza csabi10 (#39626) üzenetére


Paoloo
tag

ssd-re töltök én is,hdd-vel lassú volt és ingadozott a letöltési sebesség.

(#39628) Gézengúz válasza csabi10 (#39626) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ha feltelik a tár, ugyis mindegy, a winchesterek nem komálják a többszálú írást, ekkora sebességgel!

(#39629) prozodus válasza Flashget (#39623) üzenetére


prozodus
őstag

Hát a gázműveknél pl nem ez a természetes :D

Nekem is van digis ismerős, aki ha felhív, tud szétkapcsolásig beszélni :DD
De nála még egy fura dolog van, csak hiába kérdem, elmondani nem tudja rendesen, de egy dugaszról megy a telefon és a szgép, nem tudja a 2t egyszerre használni. De ilyenkor is kicseng, mintha be lenne dugva a telefon, nem jelez hibát.

Kiszámoltam, h hány percnél mi éri meg, csak éppen nem tudják megmondani, mennyit szoktak/akarnak telefonálni :D Csak azt, h a hoppát tuti nem használták ki, úh potyára fizetik.

Kösz mindnyájatoknak.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#39630) DonMaster válasza Paoloo (#39622) üzenetére


DonMaster
addikt

a teszt file os torrent , a feltöltés tesztelésére jött létre,
tehát ha töltö fel 4-5 darab 500-as netel rendelkezö
és te meg elkezded szedni lefelé 1000-res netel, neked elvileg maxon kel pörögjön lefelé a bitek,
amég náluk meg maxon kell pörögjenke felfelé a bitek, evvel fixen levan tesztelve hogy a feltöltés jol müködik, mivel máskép elég ritka azaz eset hogy 200-at felfelé lássál röpködni, és igy van volt aki nem hitte hogy lehetséges, viszont lehetséges, , ennyi, ez a teszt semmi egyébb, persze emelet letöltés tesztelésére is müködik ha vlaaki beál 1000-resel és van minimum 5darab 500-as -seeder akkor kiderül hogy mennyit bir a vinyoja lefelé tölteni persze ssd-vel láthat elég szép 100-115mb/s -es lefelé jövetelt is.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#39631) TeeJay


TeeJay
félisten

SSD-re nálam azt hiszem valami 105-110megabájt volt a max
feltöltésben meg csak hajnalban tudok segíteni, napközben 100megabitem sincs szokásához híven

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#39632) athomi válasza athomi (#39573) üzenetére


athomi
veterán

Laptoppal megy a net, tehát nem a szolgáltató a ludas. Valami az alaplap hálózati részével nem stimmel. Router közbeiktatása megoldja a problémát.

(#39633) adika4444


adika4444
addikt

Hali!

ZTE F668 esetén van valami mód a PPPoE újrakapcsolódásra az újraindítást leszámítva? Ha esetleg rossz IP-t kapnék amin pl lassú a sebesség...

Másik ami kevésbé DIGI specifikus, de minden egy helyen legyen, a No-IP Win kliens csak nekem nem engedi állítani az 5 perces frissítési intervallumot lefelé? Nektek megy?

Köszi!

üdv, adika4444

(#39634) #90689792


#90689792
törölt tag

Sziasztok!

A napokban bekötötték nálam is az 1000es diginet-et.
ZTE F668-at kaptam :(( , amire rákötöttem egy ASUS RT-AC56U-t router mode-ban. / legújabb merlin van rajta/.
5Ghz-en csatlakozva a routerre 300fölött mérek speedtesten, ami telefonoknak, laptopról böngészni elég is de:

-Download Master-rel torrentezek, /WD My passport van a routerre kötve USB 3.0/ és 5-8 mega körüli max letöltési sebességet érek csak el.
-uTorrentet kipróbáltam 5Ghzen csatlakozva, szintén csak ilyen értékeket értem el.
-PS4 2.4ghz-en csatlakozik a routerre és folyamatosan megy a slow speed warning.

Felhívtam ma a digit, hogy van-e rá mód, hogy bridgebe rakjam az F668-at.... a válasz simán az volt, hogy nincs. :DD

Tudtok nekem segíteni, hogy mit-hogy kéne állítgatnom, hogy működjön rendesen?
előre is köszi :R

(#39635) adika4444 válasza #90689792 (#39634) üzenetére


adika4444
addikt

Tévednek. Én ugyan nem akartam átrakni, nem is intézkedtem, de tapasztalat itt a fórumon hogy átrakatható.
Mondd meg h szükséged lenne IPv6-ra is amit az említett eszköz nem támogat, és hogy rakják át bridged módba. Ha nem teszik át később próbáld meg újra. Előbb-utóbb sikerül... De inkább előbb:D

üdv, adika4444

(#39636) J.J. András válasza Lin3Lord (#39580) üzenetére


J.J. András
őstag

szervusztok,

kellene egy kis segítség a Digi Kft. PPPoE 100/100Mbit-es (FullDuplex ???) szolgáltatásával kapcsolatban.
Ami van:
1. CAT6-os kábeles rendszer az irodában és szolgáltató helyi hálózata is (szekrénytől a router pontig is)
2. NetGEAR FVS318N firewall router - classic routerelsére állítva és IPv4/IPv6 párhuzamos mód beállítva
3. OPrendszer: WIN7 Pro
4. A PPPoE felhasználónevet és jelszót múlt szombaton egyeztettem velük (Digivel), mert elírták (így már direktbe kötve ki tudok menni a NETre) a felhasználónevet és jelszót az adatbázisukban
5. Rádugom a routerre a WAN-t, majd a laptoppal csatlakozom a routerhez és felkonfigurálom, sehogy sem akar semmilyen módon NETet adni (ha csak "USE ONLY IPv4" akkor sem) a router
6. IPv4 fülön külön tudom állítani a PPPoE kapcsolat szükséges adatait, és hasonlóan az IPv6-nál is (az IPv6-nál van "Static IP, DHCPv6 és PPPoE" opció, és hiába írom be oda is a kapott felhasználónevet és jelszót) nem enged ki a NETre
7. A kapcsolat státuszánál mindig azt írja, hogy IPv4 "connected", míg az IPv6-ra "failed"

Mit basztam el ? Vagy mit nem adott meg a DIGI, nem tudnátok segíteni ???

Köszi előre is: :R

NETGEAR FVS318N gyári honlap

[ Módosította: Parci ]

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#39637) adika4444 válasza J.J. András (#39636) üzenetére


adika4444
addikt

IPv6-nál a PPPoE nem jó mert azt használja a v4, próbáld meg a DHCPv6-ot.
Direktben ha van kapcsolat a géped fel tud lépni a netre közvetlen kapcsolódással, akkor router gondok topikba menyj át, mert itt a Netgearral lesz a gond, és abban inkább az említett témában tudnak segíteni.

üdv, adika4444

(#39638) Varszegig válasza #90689792 (#39634) üzenetére


Varszegig
veterán

Ezzel a merlinnel gondolom nem megy a hardver NAT, vagy igen?

(#39639) #90689792 válasza adika4444 (#39635) üzenetére


#90689792
törölt tag

Koszi a valaszt!

A Download Master gyatra sebessegere nincs otleted? Neked megy rendes sebesseggel a torrentezes?

(#39640) XZoli válasza #90689792 (#39634) üzenetére


XZoli
aktív tag

de van nem kell hagyni, nekem 1 hetembe telt, de én győztem :DDD

ne az ügyfélszolgálatot hívjad írj nekik emailt hibabejelento@digikabel.hu DDNS re hivatkozz mert kell a munkádhoz, azt nem tudja a ZTE 668, amúgy rendesen le van butítva a ZTE 668

[ Szerkesztve ]

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#39641) PeterPH válasza Varszegig (#39638) üzenetére


PeterPH
senior tag

Tudtommal benne van a HW NAT.

(#39642) #90689792 válasza XZoli (#39640) üzenetére


#90689792
törölt tag

Koszi! :)
Akkor rajuk szallok! :))

(#39643) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Barátom ma köttette be a digit. Kapott ő is valami zte routert (?). Mivel tud belépni? Kell ez egyáltalán neki, ha van routere? Vagy mit tud ez? Nem tudom milyen végpontot kapott, most késő van felhívni már. Lehet nem azt a fehér kis dobozt kapta?

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#39644) MaxCharge


MaxCharge
csendes tag

Sziasztok! Már régóta diginet100-am van eddig tökéletesen működött, de az utóbbi 2 napban nem tudok játszani online az Age of Empires 3-al. Gamerangeren amikor játszani szeretnék azt a hibaüzit kapom, hogy "your internet is behind a Port-Restricted Cone Nat Router". Hivatalos szerveren sem tudok csatlakozni egyik játékhoz sem. Azért érdekes az a routeres hibaüzi, mivel nincs is routerem.
Ami még fura, hogy az IP-m manapság mindig 94.21.154.121 ehhez hasonló. Régen szerintem sokkal változatosabb volt. Régebben gameranger és hivatalos szeró is gond nélkül futott... A többi játékkal nincs probléma.

Tudnátok javasolni valami megoldást, amivel ki tudnám javítani ezt a problémát? Esetleg valami módszert amivel kaphatok valami totál másabb IP-t? ipconfig /release t próbáltam, de akkor ehhez hasonló IP-t kaptam.

(#39645) kali válasza #90689792 (#39639) üzenetére


kali
legenda

szia,

a router témájában írták korábban, hogy a merlin firmware (is) lekorlátozza a download master sebességét.

nyikszi; szia, több tényező függvénye, nem minden esetben hagyható ki, az összefoglalóban találsz támpontot.

[ Szerkesztve ]

(#39646) adika4444 válasza nyikszi (#39643) üzenetére


adika4444
addikt

Ha társasház és LAN net akkor ki is lehet hagyni ha nem kell a telefon, ha családi akkor nem de át lehet rakatni bridged módba így az utána kötött 1 db eszköz (pl. router) kapja a publikus IP-t és az osztja.
(#39644) MaxCharge:
Beütött a szomorú baj, nat-olt IP-t kaphattál. Hívd fel az üfsz-t, és parancsolj rájuk hogy adják vissza a publikus ip-t.

üdv, adika4444

(#39647) nyikszi válasza adika4444 (#39646) üzenetére


nyikszi
őstag

Köszi! Családi ház. Nem hiszem, hogy kellene neki a publikus IP, de lehet wifi kellene és ha jól olvastam az összefoglalóban (köszi Kali, eszembe nem jutott elolvasni :R ), akkor ezekben nincs wifi lehetőség. Ha meg kell utána köti és kész (tudom 192.168.1.2 ;) ). Na majd ma meglátjuk hova jutunk. Ezek a jelszavak se tudom honnan jönnek? Miért nem a szokásos admin/admin :F

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#39648) Flashget válasza nyikszi (#39647) üzenetére


Flashget
félisten

Nem hiszem, hogy kellene neki a publikus IP

nem biztos, hogy érted.
100-as kezdetű ip-t kapsz (nézd meg) ha igen jelentsd üfsz-en vagy telefonon, hogy köszönöd szépen nem tartasz igényt rá, ellenben egy publikus iP-re mint amilyen a 94-es vagy más kezdetűre, (de nem 100-asra) igen.
nem azt írta, hogy itt a fórumon tedd közzé az ip címedet.

azért nem a szokásos admin/admin mert nem bolti cuccot, hanem szolgáltatótól kapottat használsz az ő tulajdonuk.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#39649) #90689792 válasza kali (#39645) üzenetére


#90689792
törölt tag

Probaltam a gyari fw-vel is. De ugyanez volt a helyzet.

(#39650) Multibit válasza #90689792 (#39639) üzenetére


Multibit
veterán

Mihez képest gyatra?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.