Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) bambano válasza TeeJay (#42000) üzenetére


bambano
titán

van-e jogsid?
Képzeld el, hogy itt vagy Debrecenben. Tételezzük fel, hogy Lajosunkra anno rájött a 10 perc, és kicsit kiszélesíttette a Balmazújvárosi utat, mondjuk 2x12 sávosra. Megkapod a bigmekedet a drájvban, elindulsz kifelé (mint az ethernet drót a pc-dből a digis doboz felé). Az első pár méteren, amíg a mekkből a Füredi úton kicsoszogsz a Balmazújvárosira, két sávon full kocsisor. Majd a Füredi végetér, kezdődik a Balmazújvárosi, 12 sávon döngetnek a fuvarosok a fehér transzportereikkel, mind a 12 sávon dlt kazettákkal megpakolt furgonosok zúznak. Egy éles jobb kanyarral felhajtanak az m35-ösre, padlógáz. Szépen két sávon, 160-nal nyomulnak Pestig. Egyszer ugyan becsatlakozik az m30-as a geleji pihenő környékén, meg egyszer az m31-es is Gödöllőnél, de kit érdekel, pálya van.

Majd átrongyolsz az m0-s alatt, odakanyarodik melléd két sáv a déli feléről, másik kettő az északi feléről. Amikor a Szerencs utca meg a Köntösgátsor környékére érsz, még 80-nal szabad menni, meg mégiscsak 3 sáv van, tehát haladni lehet, de látod a tömeget. De azért feszélyez, hogy lökhárító a lökhárítón 80-as tábla mellett 90-nel három sűrűn tömött sor. Majd felzúztok a Kacsóh Pongrác úti felüljáróra, onnan át a Kós Károly sétány felé és akkor jönnek azok a kifejezések, amik nem a katolikus liturgia szerint vannak. Mert ami 90-nel épp elfért három sávon, az 30-cal egyen biztosan nem fog.

Na ennyit ér 2x12 sáv az utad első 5 kilométerén.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#42002) TeeJay válasza bambano (#42001) üzenetére


TeeJay
félisten

Pedig pont az előfizető felé lévő utolsó szakasz szokott bedugulni, a fejállomástól 10 gigabit van az egy Pesti DIGI kerületre elég, de meglepődnél ha kiderülne Debrecenre is elég az összes ott lévő DIGI usernek

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#42003) TayRol válasza Gézengúz (#41998) üzenetére


TayRol
veterán

Köszi. De valamiért kicsit béna vagyok hozzá:

- ZTE-n nem találom sem a tartományt sem az ip címet;
- wdr4300-on ha fix ip-t akarok adni akkor kér még egy csomó egyéb adatot, ami nélkül nem enged tovább (vagy pedig itt is rossz helyen akarom beállítani)

:D

(#42004) adika4444 válasza TayRol (#41997) üzenetére


adika4444
addikt

Szia!

Rakd a WAN kapcsolatot dynamic IP-re, vagy static-ra hogy mindig legyen port fw-d. Egyébként a routeredet is hozzárendelheted a ZTE-n a megfelelő IP-hez MAC alapján... Ilyenkor szintén dynamic ip kell. Majd megnézem pontosan hogy kell ha nem találod, csak az a baj hogy most nem megy a net, vagy is nem tudok csatizni de lenntebb bővebben...
(#42003) TayRol:
Fix IP-nél vhogy így töltsd ki
ip:
192.168.1.2
vagy amit megadtál
subnet mask
255.255.255.0

gateway
192.168.1.1

dns
192.168.1.1
vagy alernatívák amit akarsz, primary elsődleges secondary másodlagos
MTU
1500

save.
Mentsd, így menni kell neki...

más:
XVII. kerületben másnak jól megy a DIGI?
Vagy kérdem úgy, UPC hálóból ki tud csatizni rendesen?
Engem szinte folyamatosan eldob VPN+TeamTalk szerver+Transmission remote guy, csak távolról ugye kicsit nehezebb a hibakeresés...
Tehát UPC hálóból tudtok csatlakozni? Vagy másnak is szakad XVII.-ben?
A XVII.-vel azonos fejállomáson lévők véleménye is jöhet...

üdv, adika4444

(#42005) wwenigma válasza TayRol (#41997) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen. 192.168.1.x a ZTE tartománya, ebből adsz IP-t a routerednek ahogy adika4444 írta. A routerednek a LAN-ja különbözö tartomanyban legyen, pl. 192.168.0.1-től.

De ugyfelszolgalaton kérd a bridge módot, mivel saját routert szeretnél használni.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#42006) Benoe77 válasza adika4444 (#42004) üzenetére


Benoe77
őstag

Nálam se volt net ma egy jó 10 percig, telefon volt, az ONT nem jelzett hibát. Mire bejelentettem volna, visszajött.
Tegnap este is volt egy ilyen időszak.
XVIII. kerület

(#42007) adika4444 válasza Benoe77 (#42006) üzenetére


adika4444
addikt

Akkor nem egyedi.
Reggel toltam ont restart-ot akkor utána jó is lett, de most akartam írni hogy szinte hibátlan, amikor újra megszakadt... kezd már nagyon tele lenni a hócipőm vele...
Majd ha ott leszek a DIGI-s net közelében ránézek mi a gond, távolról kicsit nehéz bütykölni. Még a routerre gyanakodnék, de igazából az is volt már újraindítva. Resetelni meg ugye távolról nem tanácsos:D

üdv, adika4444

(#42008) wwenigma válasza wwenigma (#41945) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nohh, válaszoltak. Aszongyák ÁSZF, garantált sebesség, mérjek egyet direktbe gépbe dugva is, etc. Kár hogy csatoltam a mérést, de sebaj, péntek délután a fű se nő.

Viszont megvan a baj, a ZTE H298N-et én bridge (PPPoE passthrou) módban használom, ennek ellenére kellett neki egy ujrainditas és maris megint száguld a net.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#42009) TeeJay


TeeJay
félisten

ma láttam itt 18. kerületben hogy ahol már volt régebbi DIGI FTTH kábel az oszlopokon most újra húzták és mindenhova raktak fel vastagabb kábelt a régi vékonyka helyére
ez vajon mi lehet?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#42010) Benoe77 válasza TeeJay (#42009) üzenetére


Benoe77
őstag

Lehet, hogy kicsire méretezték. Merre láttad?
Amikor a XVII.-ben most legutóbb megszünt a net, akkor itt is, újra. Remélem gyorsan rendbeteszik, mert a T-t már lemondtam.

(#42011) TayRol válasza wwenigma (#42005) üzenetére


TayRol
veterán

Koszi a segítséget! :)

Tegnap kértem. :)

[ Szerkesztve ]

(#42012) Akybron


Akybron
aktív tag

Valakinek nincs infója, hogy IX. kerület Bakáts Parabola (Aktív1) területen mikor húznak optikát?

73&DX HA5OJN

(#42013) Magnat válasza wwenigma (#42005) üzenetére


Magnat
veterán

Mért akarjátok, h mindenáron ezt a duplán natolós módszert csinálja, amikor csak hátránya van?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42014) TayRol válasza TayRol (#42011) üzenetére


TayRol
veterán

Hehe, indoklást kért a Digi hogy miért is kell nekem bridge mód. :)

(#42015) Magnat válasza TayRol (#42014) üzenetére


Magnat
veterán

"Saját routert szeretnék használni" :)

Vagy ha nagyon le akarod oltani őket: tekintve, hogy lakossági csomaghoz nem igényelhető fix ip cím, az Önök által biztosított eszköz ipv6-on nem rendelkezik megfelelően szofisztikált beállítási lehetőségekkel (valójában semmiféle beállítási lehetőséggel nem rendelkezik) ahhoz, hogy az eszközeim külső címről biztonságosan elérhetőek legyenek, így kénytelen vagyok ezt saját eszközzel megoldani. :)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42016) wwenigma válasza TayRol (#42014) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Saját routert akarsz használni, a DIGI által biztositott eszköz funkcionalitásában nem megfelelő a számodra.

Magnat: nincs hátránya és igy teljes mertekben hasznalhato a sajat eszköze.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#42017) Broki1 válasza TayRol (#42014) üzenetére


Broki1
tag

Én ezt írtam nekik:

Tisztelt Ügyfélszolgálat!

Az önök által biztosított Huwei Echolife HG8247H Ont-s eszközt szeretném bridge módba (PPPoE Pass Through) kapcsoltatni, mert a saját routeremet szeretném használni a PPPoE kapcsolat létrehozásához, mert szeretném az otthoni biztonsági kameráimat elérni és portot szeretnék nyitni kifelé, amely az önök által biztosított eszközön nem tudok megtenni.

Egy nap múlva bridge-ben volt!

(#42018) Magnat válasza wwenigma (#42016) üzenetére


Magnat
veterán

-nagyobb ping
-ha nem teszi dmz-be, macerásabb adminisztráció (két helyen kell portot nyitni)
-kevesebb lan port
-még a külön ip tartományokra is figyelni kell
-plusz ha lan2lan köti össze, a két eszköz két wifijével nagyobb területet le tud fedni és a sávszélességgel is jobban tud bűvészkedni

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42019) adika4444 válasza Magnat (#42013) üzenetére


adika4444
addikt

Szia!

Én 2013 óta amikor be lett rakva az IPTV Telekom féle na azóta használom így duplanat-tal, semmi hátrányát nem tapasztalom.
DMZ van nyitva a routeremre, a külső elérést a szerósgépem intézi, szal nekem még jó is mert a DIGI féle kütyü építi a PPPoE csatlakozást...

De megértem azokat is akiknek kell a public IP, tudom hogy rengeteg dologhoz sokkal egyszerűbb. De én inkább VPN-ezek, úgyhogy nekem mind1... A lényeg, hogy legyen publikus IP-m.

[ Szerkesztve ]

üdv, adika4444

(#42020) lacy86


lacy86
addikt

Hello!

Velhetoen mar Juniustol Digi elfizeto leszek en is :C
500/200-as netet szeretnek, ahogy olvastam ( illetve mondtak tobben ), hogy ebben az esetben a Digi adni fog egy sajat routert.
Viszont ha En nem szeretnem ezt igenybe venni -> inkabb a sajatomat hasznalnam
Nem fognak problemazni?

(#42021) DonMaster válasza lacy86 (#42020) üzenetére


DonMaster
addikt

családi ház vagy panel?

panelnál, ha lankábelt visznek be akor kötheted a saját routered övéket emg polcra teszed.

ha családi és/vagy uj panel
ahol optikát viszenke be
ott mindenféleképen kapsz egy ont-t ami az optikai-t átlövi neked lan és coax-ra
utobi esetben lehet hogy tud routerként is müködni az ont, bár itt kérheted hogy bridgeben menjen, hogy a sajátodat használd.

de ezt leszámitva problémázni nem fognak, de az eszköz marad nálad, dobozban a polcon .

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#42022) lacy86 válasza DonMaster (#42021) üzenetére


lacy86
addikt

Panelbe lenne ( nem irtam bocsi )

Koszi a gyors valaszt!
( akkor mar csak valasztanom kell egy faxa routert ;) :B )

(#42023) Magnat válasza adika4444 (#42019) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

nem arról van szó, h használhatatlan lenne, csak ha a második routert switch/ap módba teszed, annak csak előnyei vannak ehhez képest. Pl ha van 5-6 vezetékes eszközöd, akkor a natos trükközésnél már variálni kell, mert akik a fő routeren lógnak, nem látnak be a másik nat mögé. Továbbá a ping is rosszabb lesz - ok, nem lesz életveszély, de ha jobb is lehet, miért legyen kicsivel is rosszabb? Vagy pl vannak olyan wifi eszközeid, ahol nem fontos a nagy sávszélesség, akkor azokat ráakasztod a digis router wifijére (pl ip kamera), így a saját eszközöd wifijét nem lassitják ezek az eszközök, mégis lát minden kliens mindenkit.

Persze mégjobb a bridgelés, az ultimate meg egy jó routert használni - csak ez sajnos nem mindig kivitelezhető :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42024) Magnat válasza DonMaster (#42021) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Gigabites link esetén ha telefont is kér az ügyfél, azt hogy viszik be panelekbe?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42025) DonMaster válasza Magnat (#42024) üzenetére


DonMaster
addikt

1. verzio zte routerrel soztják 2-té
2. verzio ami ritka vagy nagyon kell könyörögni a szerelönek aki kijön hogy 2 kábel-t huzanka be 1 telonak é 1 netnek.

zte-es verzionál van több lehetöség, de ezek mind az összefoglaloban meg találhatoak. (és van nomadikus telefon is, akor csak egy voip képes eszköz kell , és jo akor 1 lan-al is.)

emelet uj kötések(ahol uj a gerinc is) mint poli már irta lehet hogy 2eszközös ez az epon os dolog, de az még lehet hgoy csak a kövi 1-2honap mulva.

használd a szerkesztés gombot. 5percen belül.

lacy86
nem muszály a telefon
ezt kiirta?

jo oké okos csomagnál 3 az 1ben van.
de nem kötelezö használni, amikor kijön a szerelö mondhatod neki hogy neked 1 lankábel jöjön be mert telo nem kell. bár ha zte-t visznek akkor oly mindegy mivel ikikötöd és saját router oda zte polcra. és minden jo .

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#42026) lacy86 válasza DonMaster (#42025) üzenetére


lacy86
addikt

Szerintem sok ember nem is hasznalja a telefont - tok felesleges bekotni :P
Olvastam, hogy muszaj de akkor is ...

[ Szerkesztve ]

(#42027) Flashget válasza lacy86 (#42026) üzenetére


Flashget
félisten

tényleg felesleges..édesanyámmal 0Ft-ért tudok beszélni....
ő ha hív mobilt az eddigi 52Ft-os telenoros feltöltőkártyás díj helyett 15Ft-ért tudja megtenni, 6,50Ft a helyi hívás..
tényleg felesleges.. :W

Realme GT Master Edition

(#42028) lacy86 válasza Flashget (#42027) üzenetére


lacy86
addikt

Bocsi, hogy leirtam a velemenyem
De szerintem mar majdnem minden embernek olyan mobikl elofizetese van ( telekom , vodafone , telenor ), hogy "fillerekert" lehet egymast hivni

Vedd ugy inkabb, hogy nem irtam semmit
Koszi

(#42029) Flashget válasza lacy86 (#42028) üzenetére


Flashget
félisten

baszki ide írsz mint leendő Digis, de csak abban tudsz gondolkodni, hogy a felhasználók fiatalok vagy max. középkorúak és mindenki csak mobilt használ 10K-s havi előfizetéssel..

Realme GT Master Edition

(#42030) lacy86 válasza Flashget (#42029) üzenetére


lacy86
addikt

Nem csak erre tudok gondolni
Hanem ez jutott eszembe
Tema reszemrol lezarva.

(#42031) maxima


maxima
tag

Sziasztok!

A TL-WDR4300 routert használók figyelmébe: a hazai TP-Link support
nem adta tovább az infót, hogy a legutolsó stabil firmware nem támogatja az
IPv6 share with IPv4 opciót.
Most leveleztem a gyári suppottal és a következőre jutottunk:

Thank you very much for your email requesting information about our product.

Sorry for my misunderstanding before, I will check the date with our senior
engineer when we will release the official firmware. Please wait patiently or
please keep an eye on our website. Thank you for your understanding and
please use this beta firmware temporarily since IPv6 can work with this
beta firmware.

Egyébként a gyári support sem tudott első körben ennek a beta firmwre-nek
a létezéséről

> > I notice your firmware is 3.14.3 built 150731. Where are you located?
> http://data.hu/get/9323428/wdr4300v1_en_up.bin
> This is a beta firmware from the TP-LINK.

Üdv.

(#42032) poli27 válasza Flashget (#42029) üzenetére


poli27
veterán

csak jelzem kb a bekötések 20% az, aminél használni is akarják a telefont, a többi csak az akció miatt kéri...

(#42033) adika4444 válasza Magnat (#42023) üzenetére


adika4444
addikt

Hát lehet, hogy az én paranoiám de én nem lanoznék szolgáltatós eszközön...
Ezért van leválasztva a saját hálóm a routeremmel...
(#42031) maxima:
Köszönjük hogy próbálsz tenni az ügyért:R

üdv, adika4444

(#42034) kevinium válasza adika4444 (#42033) üzenetére


kevinium
aktív tag

Hát lehet, hogy az én paranoiám de én nem lanoznék szolgáltatós eszközön...

Miért, mitől félsz?

(#42035) adika4444 válasza kevinium (#42034) üzenetére


adika4444
addikt

Nem tudom ki és mit figyel rajta. Mondjuk az áthaladó forgalmat is figyelhetik, de bennem az van hogy LAN-on belüli dolgokat szolgáltatói kütyün egész biztosan nem.

üdv, adika4444

(#42036) Magnat válasza DonMaster (#42025) üzenetére


Magnat
veterán

Nálam is Zte van, de 100mb-n és azt hittem, a másik két érpáron van a telefon.

"használd a szerkesztés gombot. 5percen belül." - csak akkor szoktam, ha az adott hsz-t kell szerkesztenem, ha másnak írok, az külön hsz. Ha egyszer bekerül a fórummociba a szál alapú nézet (amit az Index béndzsa fóruma a kezdetek óta használ) sokan lesznek hálásak ezért :) - bár most is logikusabb utólagos visszakeresésnél.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42037) Magnat válasza adika4444 (#42035) üzenetére


Magnat
veterán

Eddig azt hittem, én vagyok paranoid, pedig ezexerint nem is :D

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42038) kevinium válasza adika4444 (#42035) üzenetére


kevinium
aktív tag

Áthaladó forgalmat... :W
Ezt most pontosítsuk:
1. Ha az internet felé kommunikálsz, akkor olyan mindegy, hogy a router-ük figyeli-e az adatforgalmat (ami nálad van a lakásban), mert még át fog menni szolgáltatói eszközön ahol ha akarják sniffelhetik... (Meg is teszik a titkos-szolgálatoknak...) Ergó ez ellen úgysem véd a saját router

2. Ha lan-on kommunikálsz (lan-ról lan-ra, otthon a saját hálózatodon), akkor az hogyan fog kimenni az internetre? Vagy azt sniffeli a router és egyből tölti fel valahova, másolja az internet-re a lanod adatforgalmát?! :Y (Csomagról csomagra, bitről bitre? :P) Ez nagy volumenben elég költséges lenne... Célzottan esetleg el tudnám képzelni, de ha el tudod képzelni annak a lehetőségét, hogy téged így figyeljenek meg, akkor semmiképpen se vegyél internet-csomagot a saját nevedre... (Arról nem is beszélve, hogy nagyon hamar kibukna például a ping-ből... +1 nem feltétlenül megy át a szolgáltató router-én az adatforgalom ha switch-be van kötve a saját routereddel [sem]...

3. Csak a keretet sniffeli a router a lan-forgalomból (csomagonként az első 40 bájtot), és akkor azt látja, hogy hány gép van a lan hálózatodon (közvetetten is ki lehet találni ha saját router mögül vagy, port számokból, ttl-ből ha nem minden gépnek/eszköznek azonos az op-rendszere, beállítása port-range-e), meg, hogy valószínűleg tcp protokolt használsz, és milyen porton... Most is meg tudom tippelni, hogy szoktál fájlokat másolni és/vagy filmet streamelni a saját lan-odon... Átlagban a háztartásokban 1,5 számítógép van és 1,7 okostelefon...

Egészen pontosan melyik forgatókönyvet tudod csak úgy egyáltalán elképzelni, hogy lehetséges? Vagy megosztanád a te paranoiádat velem?

(#42039) bambano válasza kevinium (#42038) üzenetére


bambano
titán

ha nem én felügyelem a routeremet, előfordulhat, hogy befelé érkezik nem kívánt forgalom. vagy azért, mert direkt csinálni akarnak valamit a cuccaimmal, vagy azért, mert pancserek és nem zárták le rendesen a routert.

a switch programozható, tehát megoldható, hogy ami forgalomnak nem kellene átmennie a router prociján, az átmenjen.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#42040) Magnat válasza bambano (#42039) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem a kolléga arra gondolt a switchelt forgalommal kapcsolatban, h ha a szolgáltatói eszközhöz lan2lan kötöd hozzá a saját routeredet (ami így egy kvázi switch+ap), akkor az ahhoz csatlakozó kliensek egymás közötti forgalmát nem tudja monitorozni a szolgáltatói eszköz azaz a programozható switchen sem fog átmenni.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42041) bambano válasza Magnat (#42040) üzenetére


bambano
titán

ez igaz, de amennyit pofáznak a mai programok, túl sok mindent lehet megtudni a broadcast forgalomból is, ami átmegy a switchen.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#42042) TeeJay


TeeJay
félisten

ORSZÁGOS KARBANTARTÁS 3 napon is
Munkatársaink 2016.05.10 és 2016.05.11-én 00:00-6:00 között hálózatunk karbantartási és fejlesztési munkálatait végzik, emiatt kiesések lehetnek az internet, KTV és telefon szolgáltatásainkban.

Munkatársaink 2016.05.06-án 00:00-6:00 között hálózatunk karbantartási és fejlesztési munkálatait végzik, emiatt kiesések lehetnek az internet, KTV és telefon szolgáltatásainkban.

valami készül :))

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#42043) kungzi válasza TeeJay (#42042) üzenetére


kungzi
veterán

A nagy semmi :D

(#42044) HofiZoli válasza TeeJay (#42042) üzenetére


HofiZoli
senior tag

te belebetegedtél ebbe..

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#42045) adika4444 válasza kevinium (#42038) üzenetére


adika4444
addikt

Igazad lehet, de én nem nagyon akarom hogy valami kíváncsi belenézzel a lan-ba. Tudom hogy reálisan engem senki nem fog/akar megfigyelni, de én már csak ilyen paranoiás vagyok ilyen téren... Szóval inkább nagyon elmélet mint valaha gyakorlat...
(#42039) bambano:
Igen igazad van, ez is egy +ok.

üdv, adika4444

(#42046) Zsocy155 válasza TeeJay (#42042) üzenetére


Zsocy155
őstag

Nem tudom annak lehet-e köze hozzá, hogy a 29-es körzetben (T.Szecső és Úri biztos) húzza az oszlopokon a Digi a kábeleket.
Én már nagyon várom, hogy a drága és lassú (5/0.5-ös) upc-t lecseréljem.

(#42047) adika4444 válasza Zsocy155 (#42046) üzenetére


adika4444
addikt

Hali!

TeeJay a XVIII.-ban lakik, szal ha ottani karbantartás akkor annyira nem hiszem hogy köze van a 29-es körzethez.

üdv, adika4444

(#42048) Gézengúz válasza adika4444 (#42047) üzenetére


Gézengúz
addikt

Országos szó jelentése mond valamit?

(#42049) adika4444 válasza Gézengúz (#42048) üzenetére


adika4444
addikt

Tényleg, elkerülte a figyelmem, reggel van még nagyon:)

üdv, adika4444

(#42050) Benoe77 válasza Benoe77 (#42010) üzenetére


Benoe77
őstag

Azóta többször is elment a net, pedig az ügyfélszolgálaton azt látják, hogy a kapcsolat az ONT-tal már több, mint egy napja folyamatos. Javasoltak egy ONT újraindítást, de utána is csinálta. Nem tudom mi lehet.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.