Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) Mate válasza wwenigma (#30000) üzenetére


Mate
nagyúr

Az analóg lekapcsolása még odébb van, de valóban szép lassan megszünteti. 2 év hűségnél már okozhat gondod az utolsó 1/1-1 évben.

(#30002) Kiki18


Kiki18
őstag

Sziasztok!
Valakinek nincs esetleg benfenntes infója,hogy 14. kerületben a Hungária körúton lesz-e digi internet a közeljövőben?(vagy egyántalán bármikor?)
Talán oda fogunk költözni,és itt a 17.-ben 2 éve hasznájuk a digit,nem szívesen esnék vissza az adsl korszakba. :N

(#30003) DonMaster válasza #59070464 (#29989) üzenetére


DonMaster
addikt

10-el több mint ?
mert a 200-as csomag is 218-al megy ,a 100-as is jobb esetben 110-el , tehát az nem igzán valmi , árban jobb? vicc,

nem kell szabit venned ki és uj kábelt bekötni :d hagyjuk már , wifin fogják adni ? vagy mi a tök, hogy besme kell kötni csak szolnak hoyg ez a jelszavad neztez rajta a tv-is gondolom igy lezs wirelles tv :D , persze ha most bevan már kötve az upc és ugy maradsz az upc-nél akkor nem kell kábelezniük , de azért ez elég vicces amiket irtál. árban jobb a diginél? ez a hab a tortán :d 10mbits-el több , ez meg pláne , csak mert a diginél az 1-el nagyobb csomag is olcsobb mint az upc-nél a 3-mal kisebb:D
nah mindegy, azért 1 mezei kábel miatt nem a digi-t választani, elég vicces, ahoyg a többiek irták az upc-s dvb-c csak kártyával megy addiga digi-st bedugod akár 20tv-be is müködik, kártya nélkül dvb-c vevö kell csak, kártya max kodolt adás hoz hbo stb. de az más szolgáltatonál is kell.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#30004) Lin3Lord


Lin3Lord
tag

Online ügyfélszolgálatban ügyintézésen belül: "Túl sok átirányítás." hibaüzenet, majd kidob. Valahogy mindig hó elején sikerül megnehezíteni a számlafizetést Nekik :D

akkountvadasz

(#30005) radi8tor válasza Lin3Lord (#30004) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem a régi emailcímemre küldték a számlát annak ellenére, hogy már több hete megváltoztattam. :U

⭐ Stella

(#30006) TeeJay válasza #59070464 (#29993) üzenetére


TeeJay
félisten

DIGI 50/30 a valóságban olyan 54/33megabit lesz míg a UPC egyáltalán nem lövi fölé szóval szerintem eléggé megszívtad az okoskodást :D
arról nem beszélve hogy egyik FTTx másik meg Koax és mint tudjuk utóbbi években heti szinten van UPC-vel leállás vagy szívás... a UPC mindenes router meg elég tré és áramot zabál pluszban
pingről nem is beszélek ami DIGI-nél kemény 1-2-3ms belföldre
a DVB-C DIGI TV pedig mint írták verhetetlen mivel csak rávágod a DVB-C tuneres TV-re és jön minden
nincs kártya meg plusz STB felárral ami nálam rablás kategória

szóval összegzem : IGEN JÓL VÁLASZTOTTÁL :B

ettől már csak egy újpesti csaj haverom apja volt okosabb
aki a lánya lakásában évek óta használt DIGI LAN és TV csomagot lemondta és átment UPC-re csak mert UPC adott nekik hűséget 2évre míg a DIGI-nél már nem volt ilyen
igen árban hasonló lesz csak DIGI-nél kapott halom DVB-C csatornát meg 50/30-as netet
most meg van neki sima analóg UPC kábelTV meg mellé egy foscsi Ubee modemmel 30/3-as UPC net
árban semmit se nyertek csak legalább megnyugodhat az apja hogy van 2év hűsége :D
kb. 1hétig nevettem a lányon ő meg üvöltött az apjával hogy 2évig szophat az okoskodása miatt

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30007) #59070464 válasza DonMaster (#30003) üzenetére


#59070464
törölt tag

Ha a hozzászólásod minőségé párhuzamot alkot a topic címét adó szolgáltatással, akkor jól választottam.

[ Szerkesztve ]

(#30008) trec12 válasza TeeJay (#30006) üzenetére


trec12
addikt

Nekem is van ám hasonló "bajnok" ösmerősöm. :C Két év alatt kb. +50e-be kerül neki a maradás. :B Nehéz megérteni néha a zembereket. :U A váltási hajlandóság állítólag nálunk Mo-n nem túl jó....
Amúgy meg mindenki ott ír alá ahol akar... :K

[ Szerkesztve ]

(#30009) Multibit válasza #59070464 (#29997) üzenetére


Multibit
veterán

Örülni fogok a kártyának, hogy nem kell külön doboz.
Korábban írtad: A TV csatornák nem érdekelnek, vagyis a számomra érdekes sport és ismeretterjesztő csatornák mindkettőnél adottak.
Nos ebben az esetben a Diginél egyáltalán nem kell sem kártya, sem box! Akárhány tévéről legyen is szó.

Net tekintetében nincs verseny a két szolgáltató között.
Én évekig UPC-s voltam, nem kívánkozok vissza. Tévét és netet is váltottam. Tudom miről beszélek.
Már megkötötted ezt a "kihagyhatatlan" üzletet, úgyhogy mindegy. Nyilvánvalóan rosszabbul jártál, mint a Digivel. Bizonygasd magadnak, hogy nem, talán elhiszed. Félre ne érts! Mindenki arra költi a pénzét, amire akarja.

[ Szerkesztve ]

(#30010) Tomek979


Tomek979
tag

Sziasztok!

Van egy digi100-as netem (saját routerrel rt-ac51u asus) tévé és telefon csomagom. Telefont eddig nem használtam , de most szeretném bekötni, csak nem tudom mit és hogyan kellene. Ha valaki tudna ebben segíteni az jó lenne :)

(#30011) #59070464 válasza Multibit (#30009) üzenetére


#59070464
törölt tag

Nem írtam, hogy már megkötöttem. Azt sem írtam, hogy jobban jártam anyagilag (gondolom erre céloztál). HD csatornákra volt szükségem és kétszer gyorsabb internetem lesz. Ugyanannyit fogok fizetni, mint jelenleg, nekem már ez is jó. Nem szeretnék új kábeleket a lakásban (mint írtam a UPC kábele a falban van), tehát inkább fizetek kicsit többet. Megértem, hogy egyesek jót akarnak és a számok alapján jobb a DIGI, de ettől még lehetnek számomra előnyös szempontok a UPC-nél is, amiért náluk maradok (egyelőre).

[ Szerkesztve ]

(#30012) DonMaster válasza #59070464 (#30007) üzenetére


DonMaster
addikt

nem a hsz-m minősége az 99,9999999999999999999999999999999999%-ban meg egyezik az UPC minőségével. Magyarul szart drágán.

Az hogy maradsz koax-on 2év-ig ahogy írták is szívás, optikain stabilan jönne a net 1-2ms pingel és fölé lőve .
tv-meg vicc amit írtál, UPc-nél alap csomagban nem kapsz digitálisat söt még kell kódkártyát vagy plusz eszközt áramra tegyél, hogy tudj tv-zni , diginél mint írtam ha van 30 tv a villádban akkor mind a 30-on fog menni, ahova mentél ott meg 30 plusz eszközt kel vegyél, ami tényleg meg éri . digi-nél 2év hűséggel trio csomagban kapsz 2teljes év-ig olcsóságot utána max lennébb váltasz ha nem tetszik a lista ár, addig az upc trio nál kapsz 2éves hűségnél 2honap-ig olcsó árat utána magas árat , tényleg meg éri . gratulálok. 1 uj kábel miatt szívattad magadat 2év-ig , meny a upc topicba és írd le, hogy mivel új kábelt kellet volna bekötni ezért maradtál az upc-nél és nem váltottál digi lanra ami olcsóbb is. úgy kifognak nevetni mint a huzat , meg is érdemled.

HD csatornák a diginél sokkal több van. mint upc-nél és nem kell pluszba fizetni értük csak a sima tv-s csomagot kell meg rendelni és jár minden vele együtt addig a másiknál külön digitális és analóg és külön hd is van ez a lehúzás magas színvonalon.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#30013) Vakegérke válasza #59070464 (#30011) üzenetére


Vakegérke
veterán

A lényeg az, hogy te légy megelégedett. Részemről nem akartam beleszólni, hogy miként dönts, csak ahogy a többiek is, rámutattam, hogy nem olyan édes az a cukorka, amennyire dicséred. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30014) knuckle válasza Vakegérke (#30013) üzenetére


knuckle
aktív tag

+1

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#30015) #59070464 válasza Vakegérke (#30013) üzenetére


#59070464
törölt tag

:R

(#30016) Multibit válasza #59070464 (#30011) üzenetére


Multibit
veterán

gondolom erre céloztál
Nem csak az anyagiakra gondoltam. Írtam is, hogy pl. a dekódoló nélküli tévézés is nagy előny (nem kell box, nem kell kártya). A Diginél nincs külön "HD csomag", alapból kapod a HD csatornákat (kódolatlanul!). A net esetén pedig: 60 vs 54 Mbps letöltés, 6 vs 30 Mbps feltöltés. Tehát nem csak anyagilag, hanem a szolgáltatások tartalmát tekintve is rosszabbul jársz. Az pedig, hogy mi mennyire stabil, teljesen változó. Nem csak szolgáltatónként, hanem időszakonként, területenként is (idézet a WLAN-os topicból: UPC este 7 és 9 között 60-as csomag le 1Mb fel 0,3...).

(#30017) #59070464 válasza DonMaster (#30012) üzenetére


#59070464
törölt tag

(#30018) Met


Met
nagyúr

Digi mennyire sűrűn váltogatja a csatorna elrendezést?
Mert hála a papnak nincs beltéri egység és a tv-n egyszerűen be lehet állítani a sorrendet, most T-s beltérink van és ott nem állítgatom mert időnként átrendezik.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#30019) #59070464 válasza Multibit (#30016) üzenetére


#59070464
törölt tag

Esküszöm nem magamat győzködöm, de nekem a feltöltés nem olyan fontos (már ezt is írtam).

(#30020) Multibit válasza Met (#30018) üzenetére


Multibit
veterán

Ez itt OFF. Fáradj át ide!

(#30021) DonMaster válasza #59070464 (#30017) üzenetére


DonMaster
addikt

Köszönjük Emese.
a topicod a következő, mivel itt off az UPC ezért kérlek fáradj át az UPC-s topicba
[link]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#30022) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hallelujah! Végre 4 hónap cumi után megcsinálták a Topnet<digi200 emelést. :C

[ Szerkesztve ]

(#30024) DonMaster válasza #59070464 (#30019) üzenetére


DonMaster
addikt

de a letöltés is több 100/-es csomag és a HD adás is több.
2évra a digi 4900/ho max tv hd adásokkal és 100/-es nettel. bónuszként telefon is ha kell van ha nem akkor meg az árából nem jön ki 1 kiló kenyér sem, tehát veszteni vele semmit nem vesztes, fölég hogy kevesebb az upc-s nél és cserébe több a letöltésed jobb esetben 110/-es netted van roszban 98/-es és kevesebbért mint a 60/-es upc-s . emiatt nem értünk téged, 1 utp kábel elfér a házban ha meg optikai lenne akkor meg pláne nem kell amiatt fúrni faragni, de mindig mondták, hogy vannak olyanok akik a saját maguk ellenségei, és ez mai nap-ig is igaz.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#30025) radi8tor válasza ToBeY (#30022) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem mondod. :D

⭐ Stella

(#30026) DonMaster válasza radi8tor (#30025) üzenetére


DonMaster
addikt

de itt is pécsen is a 10 emeletesekben a mérnöki kar fellet is meg emelték, bár csak a feltöltést látom mivel a router csak 100-as de már ez is valami ha csak 100/50-re is növeltek és nem 200/50-re már igy is kiráylság :D

NewmanHD
megkérdeztem az UPC-s topicban a te problémádat , elég egyértelmű válasz jött rá.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#30027) Vakegérke válasza DonMaster (#30026) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez bizony aljas dolog volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30028) DonMaster válasza Vakegérke (#30027) üzenetére


DonMaster
addikt

tudom, és sajnálom is, viszont érdekelt az ottaniak véleménye, hogy ök hogy gondolják ezt a dolgott. evvel kapcsoaltban, viszotn amit linkeltél azt nem értem? mármint ha ara célzol , hogy nem let volna szabad ott hanem máshol ezt témába hozni akkor értem, de azon kivül kb közvéleméyn kutatás volt részem röl :D
nah mindegy elég az off bol .

továbbra is vannak digin-él olyan ip tartományok aminél lassab vagy roszabb a net?
csk mert mostanában nekem totál belasul nem megy letöltés és semmi sem sebesség meg van de a weboldalak nem töltödnek vagyis lassan pl: a PH is tetü lassan töltödik.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#30029) Vakegérke válasza DonMaster (#30028) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyon nem mindegy, hogy trollnak titulálod fórumtársunkat, meg az egyéb, nem túl hízelgő nyalánkságok. Hát tudod, érdekes közvélemény kutatás.

Látom, már törölték hozzászólásod, tehát nem NewmanHD trollkodik itt, hanem te trollkodtál ott.
Megjegyzendő, ezt komolyan vehetnéd, hiszen szégyen, amit művelsz. Legalább a helyesírás ellenőrzőt bekapcsolhatnád.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30030) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Amióta a digi kicserélte a routerem erre a csodára,nem megy a telómon google play. Bármit akarok letölteni/frissíteni 491 hibával leáll az egész.Erre valami megoldás van?Persze azon kívül,hogy töröljem google acc-ot restart és újból írjam be,mert ezen már túl vagyok.

(#30031) DonMaster válasza Vakegérke (#30029) üzenetére


DonMaster
addikt

az lehet kicsit durva volt de találó azért.
a többi meg nem volt semmi más nem tudom mire gondolsz, törölték nem számít a lényeget azért leírták ott , hogy mi a helyzet. Tehát aki olvasta ott az tudja , hogy mi a véleményük erről a dologról. mondjuk még pár ott van tehát még olvasható is.
Az ,hogy törölték az enyémet több okból van 1 nem abba a topicba való dolog volt mármint részben hanem egy totál másikba amit írtak ott tul is. az , hogy az övét nem törölték, azért mert ide való kérdést tett fel, de szerintem továbbra is , xxxxxxxxxxxxxxxx az , hogy 1 kábel miatt ne a digi-t válasszam, és nem elfogultságból írom, de én nem vagyok saját magam ellensége.

ToBeY
saját router a csoda után kötve vagy csoda nélkül saját router? sajnos gondolom zte ott nem lehet sok mindent babrálni, venni kell normális routert és a te-t száműzni a polcra kivéve ha van telefon és kell is akkor egy switch és zte, áramból drágább de megy minden frankon.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#30032) ToBeY válasza DonMaster (#30031) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Csak a Zte router van bedugva/rákötve.Sajna van telefon,így zte csodának maradnia kell mindenképpen.

[ Szerkesztve ]

(#30033) DonMaster válasza ToBeY (#30032) üzenetére


DonMaster
addikt

akkor a switch-es meg oldás-t próbáld meg tudom több eszköz több áram több hiba több kábel, több pénz , viszont többen használják azt a lehetőséget és működik is nekik.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#30034) Kiki18


Kiki18
őstag

Szaisztok!Van digi netem és van egy ZTE Ont hozzá(Ugye ezt hozta a digi).
Most rendeltem egy digi telefont is. Amikor jönnek bekötni,akkor a kinti póznáról fognak telefonkábelt behúzni,vagy pedig a ZTE Ont-ba fognak egy telefont rádugni,és kész?
Válaszokat előre is köszönöm. :R

(#30035) DonMaster válasza Kiki18 (#30034) üzenetére


DonMaster
addikt

szerintem a digi nem ad készüléket, ha rendeltél töllük akkor aktiválják a szolgáltatást , adsz telot hozzá bedugod és kész, én igy tudom, de lhet már ad készüléket is , de zte nél fixen abba dugja a telot is

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#30036) Kiki18 válasza DonMaster (#30035) üzenetére


Kiki18
őstag

Szóval akkor a ZTE Ontba dugja kábelt...kijönnie ki kell,hisz a port inaktív,mert nem volt hozzá eddig szolgáltatás,szóval aktiválnia kell. :K

(#30037) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ebbe a ZTE csodában merre találom a wifi beállításokat?Hátha ott van valami beállítás,amitől szarakodik play.

(#30038) zoltan6 válasza ToBeY (#30037) üzenetére


zoltan6
őstag

kb. 3 hete már volt itt valakinek ilyen problémája itt

(#30039) ToBeY válasza zoltan6 (#30038) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi írok neki hátha rájött a megoldásra.

(#30040) Flashget válasza #59070464 (#29987) üzenetére


Flashget
félisten

Ja hogy te egy UPC ügynök vagy? Nem tudtam akkor érthető. :)

UPC ad 2 havi kedvezményt, 2 év rabigával. Hát ehhez gratulálni lehet csak.

Digi listaára pont annyi mint az UPC kedvezményes ára a hasonló szolgáltatásoknál. Nálunk nincs UPC, de ha lenne sem kellene Digi helyett. T van 2009 óta de az áraik nevetségesek az IPTV meg szánalmas a natív HD-vel hasonlítva. (Digisport 1-2 pl.)

Realme GT Master Edition

(#30041) Flashget válasza ToBeY (#30037) üzenetére


Flashget
félisten

Ne szenvedj vele.
Én az elsők között vettem az 500-as net+telefonhoz kapott ZTE csodához egy ilyen TL switchet beállítottam a ZTE-ben, hogy csak a telefon menjen azaz letíltottam a wifit és kapott másik kamu IP-t és azóta is tökéletesen működik a TL 1043ND V2 router.
Vannak akik szerint az a 2W/óra fogyasztás (mivel 4W a max. akkor ha az összes port használva van)anyagi csődbe viszi őket. Hozzáteszem a naponta vett energiaital, űditő jóval többe kerül és még csak nem is egészséges, az nem dönti anyagi csődbe őket. :)

Realme GT Master Edition

(#30042) wwenigma válasza Flashget (#30041) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ja, meg a NULLA forintba kerülö opcio a ZTE cuccban, PPPoE passthrou néven. :U Meg a switch se ingyen van. De jo ez igy, ne is kerjunk mert a vegen meg engedelyezik....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#30043) radi8tor válasza Flashget (#30041) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pont jónak mondtad az energiaitalt. :D

⭐ Stella

(#30044) bezzegz válasza ToBeY (#30030) üzenetére


bezzegz
csendes tag

Egyik kollégámnak szintén ez volt baja...Az ipv6-címet osztotta ki azért nem ment neki.Ipv4-es címmel tud frissíteni a playről. Ha nem tudod beállítani ,megkérdem ,hogy csinálta!

(#30045) bezzegz


bezzegz
csendes tag

Sziasztok!
Bekötötték a digi 500-as netet egy ZXHN H298N routerrel.
Van egy NBG4615 v2 routerem edig ezt használtam.Azért jó mert fel tudom róla ébreszteni a rajta lógó asztali pc-t és a nast is.
Hogyan tudnám összehozni ,hogy legyen telefon, és el érjem a Zyxel webes felületét ,hogy úgy működjön minden mint eddig ,de ne kelljen switch-et vennem. Eddig a zyxel adta a dhcp-t és fixen a tv-t ,nast, port forwarddal ment a távoli asztal elérés, nas távolról való elérése csak most bekavart a digis router. Elméletileg a zyxel is tudja a gigás wan-t van benne hardveres gyorsítás ,bár még nem próbáltam.....
köszi

(#30046) wwenigma válasza bezzegz (#30045) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A Zyxelben ha van lehetőséged WAN VLAN forwardra, akkor kikisérletezed hogy hányas VLAN a VOIP, és azt továbbítod a ZTE WAN portjára. Korabbi infók szerint talán a 11es ID.

Egyébként csak az extra switch beiktatása az egyetlen megoldás, mivel a ZTE-ben le van tiltva a PPPoE passthrou. Ezt jelezheted esetleg Te is DIGI ügyfélszolgálatán, hogy miért kell ilyen opciokat kivenni, miert van halálra butitva az eszköz.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#30047) Flashget válasza radi8tor (#30043) üzenetére


Flashget
félisten

miért? RB területi képviselő? :)

Realme GT Master Edition

(#30048) ToBeY válasza Flashget (#30041) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem szeretnék vennék +1 eszközt ha nem muszáj.Szerintem más gond van itt,mivel tesóm telója gond nélkül megy wifi-n.Elég valószínű,hogy az enyémmel nem stimmel valami.Amúgy a digis routerrel nincs bajom szépen hozza a 220/55 sebességet stabilan.

radi8tor1:Napi egy endrink kell. ;]

[ Szerkesztve ]

(#30049) svbela


svbela
csendes tag

Sziasztok!
Egy elég furcsa dolgot tapasztaltam. DIGI 200-ra váltottam és a DIGI hozta az eszközt, ZTE ZXHN H298N mely WLAN szolgáltatást is nyújt.
Ezután a tableten (ASUS Memopad HD7) WIFI kapcsolat közben tableten a programok egymás után leálltak és a play áruház sem frissített (491). Megcsináltam a neten található ötleteket de nem segített. Netezni lehet vele csak közben dobálja az ablakokat, hogy éppen melyik program áll le.
Kétszer volt garanciális szervizben, de haza hozatal után ugyanaz a hiba jelenség. A telefonom HOTSPOT-jától WIFI-zve rendben működik. Frissülnek a programok.
A notebook és az andridos telefon gond nélkül működik ugyanezen a WIFI-n keresztül.

Valakinek van ötlete? :F

(#30050) Met válasza svbela (#30049) üzenetére


Met
nagyúr

Olvass vissza pár hszt.
[link]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.