Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39451) ShadowK válasza V/ (#39362) üzenetére


ShadowK
tag

Hozzászólva ezekhez az -A jelű csomagokhoz. Amikor én kötöttem velük szerződést, 2 éve, akkor nem léteztek ezek a 100, 200 stb csomagok, nemhogy -A jelűek lettek volna bármiben is ami szerződést aláírtam. Akkoriban BaseNet, StartNet, TopNet meg ezek voltak. Ha utólag kitesznek valami ASZF-et, amiben elő jönnek ugyanazon csomagokra 2 árral, milyen alapon tesznek engem a rosszabbikra, ha egyszer az eredeti szerződésem kötésének idejében nem is léteztek ezek?

Ilyen alapon bármilyen céggel alá írsz egy szerződést, ő utólag "kiad egy ASZF-et", leirja benne hogy te mostantol havi 10 millio Ft-ert fogod hasznalni a "-Atvagas" nevu csomagot. Mi kozom nekem az -A csomaghoz, ha 2 eve se a -A se a sima verzio nem letezett? En nem irtam ala olyat, hogy 2 ev mulva a "jovoben majd letezo csomag + jovoben kitalalt extra fantazianev" csomagot kell hasznaljam, egy altaluk jovoben kitalalt hatranyos aron.

Javitsatok ki, biztos valamit nem ertek, de nekem elegge ilyen benyomasa van ennek.

(#39452) kevinium válasza ShadowK (#39451) üzenetére


kevinium
aktív tag

amiben elő jönnek ugyanazon csomagokra 2 árral, milyen alapon tesznek engem a rosszabbikra

Ahogy én látom: A és B megegyezik egymással, hogy X fix összegért Y ideig ezt és ezt csinálja az egyik a másiknak. Aztán B úgy dönt, hogy megegyezik C-vel is egy olyan Z fix összegben, amely kisebb X-nél. Az A jelű hiába áll neki problémázni B-vel, hiszen nekik szerződésük van, határozott időre. Majd ha lejár a határozott idő, akkor újratárgyalják az árakat, vagy hogy egyáltalában szükségük van-e egymásra.

milyen alapon tesznek engem a rosszabbikra

Én úgy tudom, hogy azonos áron magasabb sávszélességet adtak a már meglévő, akár hűségidős előfizetőiknek. Ha pedig volt egy határozott idejű fix szerződésed, és utána B kitalálja, hogy C-vel olcsóbban egyezik meg, mint veled, az szerintem nem probléma, és nem is tartozik rád, mert ti már korábban megkötöttétek a saját szerződéseteket és számotokra az az irányadó... Ha határozott időre szól, akkor rossz üzletet kötöttél, ennyi, ha pedig határozatlan, akkor megszüntetheted és igény szerint köthetsz másikat, akár ugyanott új feltételekkel...

Szerintem, aztán ismerek olyat is aki nem így gondolja...

(#39453) wwenigma válasza ShadowK (#39451) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Olvass vissza, teljes mertekben oda vissza tobbszor is ki lett beszelve. Ott van a szerzodesedbe az az ar ami arra a szerzodesre vonatkozik a hatarozott idő lejárta után. Korrekt.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#39454) V/ válasza ShadowK (#39451) üzenetére


V/
titán

Nincs semmi probléma, korrekt a szerződés és az ÁSZF is.
A folyamatot végig látom mert Topnetről lett DIGINET 1000-es több lépcsőben és végig az általuk leírt szabályokat alkalmazták a folyamatban. Nem érzem, hogy megkárosítottak volna, sőt.

(#39455) szabonagyur válasza wwenigma (#39453) üzenetére


szabonagyur
félisten

Érdekes ez...megy a sírás, hogy neki A végű lenne, de azért nem sír, hogy minek emelték fel vagy éppen duplázták a sebességét már, mivel ha annyira szigorúan nézik ő nem arra írt alá... :U

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#39456) Lewes


Lewes
csendes tag

Tegnap én is upgrade-ltem 200-A-ról 500-ra a XV. kerületben. Bár jelezték, hogy hivatalosan az 5.700Ft-os 500-A-ba kellene tenni, végül a 4500Ft-os 500-ba kerültem. A papír szerint mától él a magasabb sávszélesség, de eddig még nem nőtt. Érdemes reklamálni az ÜFSZ-en?

(#39457) knuckle válasza Lewes (#39456) üzenetére


knuckle
aktív tag

router restart volt már?
próbáld meg, hátha már van nagyobb sebességed.

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#39458) Lewes válasza knuckle (#39457) üzenetére


Lewes
csendes tag

Volt már modem és router restart is, és még mindig nem 500Mbit.

(#39459) knuckle válasza Lewes (#39458) üzenetére


knuckle
aktív tag

nálam már aznap este megvolt a sebesség, várd ki a 24 órát, hátha addig megcsinálják, ha nem, akkor telefon, és kérdezz rá, hogy mégis mi történik, azaz, mi az ami nem történt meg, és miért is? :D

"...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

(#39460) Flashget válasza Lewes (#39458) üzenetére


Flashget
félisten

ez nem fog pikk pakk megtörténni :) valamikor a nap folyamán vagy holnap.
Nálam 500-ról 1000-re történt emelésnél mondták, hogy kell neki kb. 1 óra mire beáll a sebesség ha átállítják a központban..és úgy is lett.
600-700-800 sebességhez kellett vagy 45 perc is..

Realme GT Master Edition

(#39461) Hun91FaTe


Hun91FaTe
csendes tag

Sziasztok!
Adott egy diginet és asus RT-N18U router. Neten keresztül szeretném elérni a beállított ftp serverem, de mivel a routerben látott ip cím és a külsőleg böngészőn keresztül látott cím nem egyezik meg, ezért nem sikerül csatlakozni.
Tudtok valami megoldást arra, hogy lehet NAT-olt ip címet kapni diginél?

(#39462) slug válasza Hun91FaTe (#39461) üzenetére


slug
senior tag

ugyfelszolgalat fele jelezd hogy szukseged van public -ra

^^ bele lehetne irni akar topic osszefoglaloba ezt ^^

(#39463) TBMC


TBMC
addikt

sziasztok!

Akésőbbiekben vszínűleg szolgáltató váltásra kerül a sor. A jelenlegi thometól digihez. A kérdés az lenne, a jelenleg osszepakolt hálózatot illetően minden megfelelően foig továbbra is működni? gondolok arra, hogy a routeremben beállított fix ip címek vannak kiosztva, a NAS is így kap címet. VISZONT amennyiben külső hálózatról szeretném majd elérni a NAS-t, az esetben mi lesza teendő? most tökéletesen működik külső hálóból is, de gondolom ez az ip cím változni fog?! :F :U

markbellus.hu 

(#39464) V/ válasza TBMC (#39463) üzenetére


V/
titán

Fix ip kapsz a t-home-tól?

(#39465) kevinium válasza TBMC (#39463) üzenetére


kevinium
aktív tag

Ha van a routeredben olyan menüpont, hogy "Dynamic DNS", vagy ehhez hasonló, és az kezeli a noip.com oldalt, akkor annyi, hogy regisztrálsz egy nevet, választasz hozzá egy végződést, és valahányszor változik majd a címed azt a routered lejelenti a honlapnak. Te meg bármikor külső hálózatból a neveddel, és végződéseddel hozzáférhetsz azokhoz a portokhoz, amit a roureddel forwaldolsz...

pl neved.ddns.com

3 nevet regisztrálhatsz, 3 internet-előfizetéshez, de neked is valószínűleg csak 1-re lesz szükséged...

A belsőhálózati 192.168 -kezdődő címeid természetesen maradnak.

Másik lehetőség, hogy fix ip-t veszel a digi-től, de annak díja van, és nem is lehet minden csomaghoz. Egészen pontosan:

Igen, a DIGI Kft. lehetőséget biztosít fix IP cím megrendelésére, kizárólag üzleti KKV csomagjainkhoz - DIGINet lakossági Internet csomagjaink mellé nem. Fix IP cím az ügyfélszolgálatunkon rendelhető.

Én kérdésem: Kiderült már, hogy akik bevezették az ipv6-ot, azoknak állandó-e az ipv6 címük, vagy az is változik? (De ha ipv6-tal oldanád meg, akkor csak ipv6 képes hálózatokból érhetnéd el a gépe(i)d...)

És arra is figyelj majd, hogy bekötés után publikus ip-címed legyen, ne NAT-olt, ha el akarod érni... (De nem rémlik, hogy valakinek bekötés után rögtön NAT-olt címe lett volna...)

[ Szerkesztve ]

(#39466) TBMC válasza kevinium (#39465) üzenetére


TBMC
addikt

es ha a NASnak vna beallitva ily cime? pl: nevem.synology.me
(mely a routeren keresztul csatlakozik a netre)

ez igy tovabbra is elerheto marad vagy el fog szallni?

markbellus.hu 

(#39467) V/ válasza kevinium (#39465) üzenetére


V/
titán

Új kapcsolódásnál a 6-os is új lesz, dinamikus a kiosztás.
Most 62.165.218.109
2a01:36c:2800:46fa:2e95:7fff:fe4e:3431

Új 188.143.100.224
2a01:36c:2800:ee0:2e95:7fff:fe4e:3431
Nekem legalábbis úgy tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#39468) V/ válasza TBMC (#39466) üzenetére


V/
titán

Semmi sem fog változni, mivel dinamikus a t-home ip kiosztása is és a digi-é is. Ami eddig működött, az továbbra is működni fog. Mindenféle hókuszpókusz nélkül. Nálam legalábbis müxik.

[ Szerkesztve ]

(#39469) kevinium válasza TBMC (#39466) üzenetére


kevinium
aktív tag

Továbbra is elérhető, ha a nas-od a 80-as portot használja, és be van állítva a routereden, hogy a 80-as portot a 192.168.nasod.ip.cime felé irányítsa...

Ha más portot használ a nasod: akkor nevem.synology.com:1234 (ha az 1234-es portot használja) és akkor a routeredben az 1234-es portot kell beállítanod, hogy továbbítsa a 192.168.nasod.ip.cime felé...

Mert nem mindegyik router hagyja forwardolni a 80-as portot...

(#39470) TBMC válasza kevinium (#39469) üzenetére


TBMC
addikt

V/ és kevinium: köszönöm! ha oda kerül a sor, és esetleg elakadnék, mindneképp írok majd ide ha nem túl off :B vagy a router topikba.

:R

markbellus.hu 

(#39471) Gerzsi


Gerzsi
tag

Sziasztok, új albérletbe költöztünk és szeretnénk beköttetni a netet, már hívtak is hogy a héten jönnének bekötni és hogy megvan e már a tulajdonosi hozzájárulás.
Megmutattam a tulajnak kb első sornál ott van hogy ha nem fizetünk akkor rajta hajtják be és azt mondta hogy köttessünk nyugodtan netet de ő ilyen szerződést nem akar a szolgáltatóval.

Tudtok valami tippet adni hogy lehetne megoldani?

Másik szolgáltató ami itt van az a UPC de hát fele annyi dupla annyi pénzért kb :D

(#39472) Flashget válasza kevinium (#39465) üzenetére


Flashget
félisten

De nem rémlik, hogy valakinek bekötés után rögtön NAT-olt címe lett volna...)

ném régóta figyeled a topicot?
kb. 1 éve január vagy februárban jeleztek ilyet először itt, azóta meg egyre többen az ősz óta meg rekord számban aztán indították az ipv6-ot.

Realme GT Master Edition

(#39473) kali válasza Gerzsi (#39471) üzenetére


kali
legenda

szia,

más módon nem lehet (hivatalosan) megoldani.
a többi szolgáltató is kéri a tulajdonosi hozzájárulást, mivel előírás/feltétel.

[ Szerkesztve ]

(#39474) kevinium válasza Flashget (#39472) üzenetére


kevinium
aktív tag

nem régóta figyeled a topicot?

Ez az egyetlen olyan topic, amit folyamatosan figyelek. Én arra emlékszem, hogy írta valaki, hogy inaktivitás után kap/osztanak CGN-t (carrier grade nat). De friss bekötésnél mindenki public ip-t kap. Csak ha nem megy folyamatosan a géped/routered akkor tesznek át (talán automatikusan) CGN-re, mögé.

De ha ez sem így van, akkor csak szenilis vagyok. :P

A január-február az még biztos kimaradt... Május végén regisztráltam, előtte már azért olvasgattam a topic-ot visszafelé is, meg azóta amik voltak.

[ Szerkesztve ]

(#39475) Gerzsi válasza kali (#39473) üzenetére


Gerzsi
tag

az oké hogy bele kell egyeznie de nehogy már kezességet is kelljen vállalnia értem, ez a hülyeség

(#39476) kevinium válasza Gerzsi (#39475) üzenetére


kevinium
aktív tag

Kösse meg a tulaj a szerződést, úgyis ő fizeti a csekkeket gondolom (te meg neki), te meg a kauciódat megdobod egy havi internet árával. (És ha nem fizetsz, akkor abból ő kiegyenlíti a céget, aztán felmondja a szerződést...)

De feltételezem akarsz (izé, szeretnél) fogsz fizetni... :)

[ Szerkesztve ]

(#39477) kali válasza Gerzsi (#39475) üzenetére


kali
legenda

nem hülyeség, hiszen az ő tulajdonát képezi az ingatlan, fizikailag oda vezetik be a szolgáltatást, te pedig csak bérled azt, így jogilag ő is felelősséggel tartozik.

(#39478) kevinium válasza kali (#39477) üzenetére


kevinium
aktív tag

Ha én mobilnetet rendelek és albérletben lakom, ott használom... Csak azért mert ők be akarnak húzni egy kábelt, hogy szolgáltassanak, a tulaj meg hozzájárul, attól itt még csak arról van szó, hogy az albérlő és a szolgáltató megegyeznek a szolgáltatásban. (A tulaj meg hozzájárul, hogy verjétek szét a házat ha kell...)

Az egész nem szól másról, minthogy a cég biztosítani szeretné a bevételét/járandóságát. De a tulajnak ehhez semmi köze. Vagy legalábbis szerintem nem kéne, hogy legyen. Vagy ha a tulaj mégis beleegyezik az az ő dolga, de nem tartozik felelősséggel.

De nem akarok ezen vitatkozni senkivel, csak így gondolom. De gondolom a kaució intézményét pont azért vezették be, hogyha valaki nem akar/tud - saját, vagy önhibáján kívül - fizetni, akkor abból rendezik amit kell, és elfelejtik egymást...

(#39479) Gerzsi válasza kevinium (#39476) üzenetére


Gerzsi
tag

Nagyon valószínű hogy fizetni fogom. :D

Amúgy olyankor mi van ha úgy rendelem meg?
hogy "HOZZÁFÉRÉSI PONT HELYE (TELEPÍTÉSI CÍM)" megadom az albérletet és LAKÓHELY, TARTÓZKODÁSI HELY VAGY SZÉKHELY meg megadom az otthoni címem és nem bérlőként rendelem meg. Gondolom tulajdonlapot nem kell adni a szerelőnek, otthon meg fix mert oda vagyok bejelentve.

(#39480) Flashget válasza kevinium (#39474) üzenetére


Flashget
félisten

Pedig hidd el a legtöbben új bekötésüek voltak. Használd a keresőt nat, nem publikus, 100-as kezdétű szavakra

Realme GT Master Edition

(#39481) Gerzsi


Gerzsi
tag

Úgy tudom lehet a szolgáltatást hordozni Diginél és ha lenne előfizetésem akkor hogy menne egy költözés?

(#39482) Flashget válasza Gerzsi (#39479) üzenetére


Flashget
félisten

Digit csak az érdeili mi a cím ahova kössön, annak ki a tulaja. Szerüntem is beszéld meg vele, hogy ennyi lesz a havi díj nem.kötsz hűségét és a foglalót megtoldod vele. Utána annyival több lakbért fizetsz. Ha nem fizeted kikap csoltatja.

Realme GT Master Edition

(#39483) Gerzsi válasza Flashget (#39482) üzenetére


Gerzsi
tag

Hát lehet ez lesz a legegyszerűbb, rákérdezek még egyszer aztán ha most se okés neki akkor keresek más szolgáltatót.

(#39484) kali válasza kevinium (#39478) üzenetére


kali
legenda

a mobilinternet más, az nincs fizikailag helyhez/ingatlanhoz kötve.
írok egy egyszerű példát, illetve hibalehetőséget; ne szerepeljen a szerződésben, hogy az ingatlan tulajdonosa is anyagi felelősséggel tartozik a bérlő szolgáltatása kapcsán, a bérlő lelép a hűség intervalluma alatt és nem fizet, a szolgáltató kiköti a szolgáltatást és amíg a tartozás adott a szerződő fél (volt bérlő) részéről, addig a szolgáltató nem köt vissza, pedig az ingatlan tulajdonosa nagyon szeretné, mivel új bérlők érkeznének, de nekik feltétel adott szolgáltatás is, viszont nem az ingatlan tulajdonosa a korábbi, jelen tartozásos szolgáltatás előfizetője, illetve a hozzájárulásban az sem szerepel, hogy anyagi felelősséggel tartozik, így rendezni sem tudja a korábbi bérlő helyett a tartozást, akit azóta nem is talál, így lepapírozni sem tudják utólag, hogy intézhesse a szolgáltatónál a dolgot...

Gerzsi; igazolnod kell valamilyen formában a jogosultságodat a bekötendő ingatlan esetén.

[ Szerkesztve ]

(#39485) Gerzsi válasza kali (#39484) üzenetére


Gerzsi
tag

Érthető de mondjuk én hűség nélkülit kötnék mert mivan ha a tulaj vissza szeretne jönni és nekünk meg nem járt le a hűség. Nem akarok fizetni a hűség felbontásáért.

(#39486) Flashget válasza Gerzsi (#39485) üzenetére


Flashget
félisten

Ezért írtam, hogy hűség nélkülit rendelsz (pl. a 100/50 albérletbe bőven elég szerintem) annak a díja 2700Ft ennyivel adsz többet előre a tulajnak és megnyugszik a mi lesz ha kezdetű kérdéseire.
Ha pedig menned kell hűség nem köt az anyagi részt a tulajjal egyezteted.

Realme GT Master Edition

(#39487) kali válasza Gerzsi (#39485) üzenetére


kali
legenda

hűség nélkül kevésbé rizikós a dolog az ingatlan tulajdonosa számára is, úgy simán aláírhatná.

(#39488) poli27 válasza kali (#39487) üzenetére


poli27
veterán

Csk netre amúgy se lehet hűséget kötni kár erről beszélni...

(#39489) kali válasza poli27 (#39488) üzenetére


kali
legenda

önállóan nem, de ha az ingatlan tulajdonosa semmilyen anyagi felelősséget nem akar vállalni, akkor mindegy.

(#39490) Sasos válasza kali (#39489) üzenetére


Sasos
senior tag

Viszont ha a tulajdonos aláírja, és megkötik a szerződést, akkor akár a másnap bemehet a szerződő (albérlő) és módosíthatja az előfizetést, akár hűséget is vállalhat. Egy ilyet én se írnék alá egy albérlőnek. Gyakorlatilag kezességet kell vállalnia úgy, hogy közben semmi rálátása, beleszólása nincs a dolgokba. Inkább megkötném én, mint tulajdonos a szerződést.

(#39491) Flashget válasza Sasos (#39490) üzenetére


Flashget
félisten

akkor akár a másnap bemehet a szerződő (albérlő) és módosíthatja az előfizetést,

ja..de csak tulajdonosi meghatalmazással..

Realme GT Master Edition

(#39492) kali válasza Sasos (#39490) üzenetére


kali
legenda

védve van azért valamennyire a tulajdonos is, mivel indoklás nélkül visszavonhatja bármikor a hozzájárulását, azt követően pedig bontja a szolgáltató a bérlővel a szerződést. (a kaukció intézménye valamilyen szinten biztosíték, élnek is vele rendesen a bérbeadók, nem ritkán látni mostanság olyat, hogy akár 3 havi bérleti díjat kérnek előre...)
más kérdés, hogy ha a tulajdonos oldaláról nézzük, akkor jobb (lenne) csak a meghatározott szerződéshez hozzájárulást kérni/adni a szolgáltatónak, azt követően pedig csak akkor módosíthatna a bérlő - például hűség eláírása vagy hosszabbítása kapcsán -, ha azt is külön aláírja a tulajdonos.
összetett dolog ez, mindenki a saját érdekeit nézi, a tulajdonos és a bérlő is, illetve a szolgáltató szintén, utóbbinak pedig csak az az érdeke, hogy a szolgáltatás díja fizetve - illetve behajtható - legyen, a többi mondhatni mindegy...
amikor nincs megfelelő bizalmi viszony a tulajdonos és a bérlő között, akkor a tulajdonos oldaláról - illetve jogi oldalról is - nézve jobb lehet az ő nevére megkötni a szolgáltatást, úgy teljesen az ellenőrzése alatt tarthatja azt, de az meg a bérlőnek körülményes, ha esetleg változtatásokat szeretne közben eszközölni például díjcsomag tekintetében, de a tulajdonos nem kellően gyors és/vagy rugalmas.
bérlemény esetén nincs mindenki számára tökéletes megoldás, ez van...

[ Szerkesztve ]

(#39493) Lin3Lord


Lin3Lord
tag

Bekérték a használaton kívüli residential gateway-t mivel nincs használva. Ennyire kevés van belőle vagy csak ésszerű készlet felhasználásba kezdenek? :)

akkountvadasz

(#39494) Flashget válasza Lin3Lord (#39493) üzenetére


Flashget
félisten

a nagy tesó figyel? ;]

Realme GT Master Edition

(#39495) RobRoy666


RobRoy666
csendes tag

Sziasztok!

Valakinel volt mar olyan problema hogy HG8247H ONT naponta tobbszor is magatol ujraindult?
Nem csak netrol szakadt le hanem fullos restart mert a tv is megall olyankor 2-3 percre es az admin felulete is elerhetettlen.

Udv RobRoy

(#39496) adika4444 válasza Lin3Lord (#39493) üzenetére


adika4444
addikt

Ez mi ez az eszköz amit említettél?
(#39495) RobRoy666:
Jelentsd be az ügyfélszolgálaton... Rendesen van áram a lakásodban? Nincsenek mikroszakadások?

üdv, adika4444

(#39497) kevinium válasza adika4444 (#39496) üzenetére


kevinium
aktív tag

Ez mi ez az eszköz amit említettél?

Ez a router megnevezése flancosan. :D Vagy úgy is mondhatjuk, hogy "rendes" router. (Nem natoló feketedoboz...) Feltehetőleg egynél több WAN portja van, tehát több hálózatot lehet vele összekapcsolni. (De ez nem feltétel...)

(#39498) RobRoy666 válasza adika4444 (#39496) üzenetére


RobRoy666
csendes tag

Ez az az eszkoz amit a digi radug az optika vegere :)
es router modban mukodik ..
volt 1 eszkoz csere mar de a masodik is ugyanazt csinalja.. ezert akarok szetnezni hogy masnl volt e ilyen...
Arammal tuti nincs baj.. minden mas eszkoz tokeltesen mukodik..

(#39499) tgbrfv


tgbrfv
tag

A digi által kért készfizetői kezességvállalás kérdése szerintem egy felügyeleti vagy GVH vizsgálaton simán megbukhatna.
A gyakorlatban meg nem mindig kérik a tulajdonjog igazolását, így bérlőként vagy más használóként is be lehet úgy kötni, hogy a tulajdonost nem terheli.

(#39500) V/ válasza tgbrfv (#39499) üzenetére


V/
titán

Ne haragudj de, nincs ezzel gond, ez szerintem egyértelmű:

Nem kötelező a kezességvállalás, mint ahogy olvasható az utolsó bekezdésben, de ezt az ÁSZF-t már annyiszor vizsgálta a GVH és nem talált ebben a bejegyzésben hibát, a jog rendszerünkben ilyen egyébként lehetséges.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.