Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) DarkGubi válasza Flashget (#33000) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Biztató, köszönöm! :R

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#33002) DonMaster válasza DarkGubi (#32999) üzenetére


DonMaster
addikt

menj be nyugodtan, tudják hogy lista áraként átkell rakjanak, ha 200-a rolv áltasz 200-ra azt is elvégzik aláirod a szerzödés modositást és kész. vagy lenéb váltasz, tudják ök is , én megkérdeztem hogy lehet és majdnem lehülyéztek hoyg persze hoygl lehet, mondom, hát olvasgattam és nem volt igaz eddig de mondta hoyg lista árasnál lehet , ott toál megnyugtatot .most meg már itt van a szerzödés akezemben a 7.01töl érvényes 500/200-asra 4500ft/ho-ért . tuti lehet váltani , maximum tudatlan elöfizetöt kaptál ki, én spec 17:10körül értem be 18:00-ig voltak sneki nem volt bent rajtam kivül csak a 2 üszf-es ment mint a karaika csapás pedig felvoltam készülve ászf meg hatoság meg minde egyébb emlegetésével de nem votl egyikre sem szükség, mondjuk kapásvol lekaptam a szorolapokbol 1 ftth -sat és mutattam hoyg ez kell enyiért :D lehet ez volt a trük nah mondjuk ezt nem tudom.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#33003) DarkGubi válasza DonMaster (#33002) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Nagyon biztató, a XX. kerületben meg elmehetnek a f*****ba. A telefonos is. Neked csak neted van vagy TV+telefon is van mellé? Nekem mindhárom van, kb. 4 évvel ezelőtt köttettük be a TopNet-tel együtt. Hűség már nincs (szép is lenne ha lenne).

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#33004) DonMaster válasza DarkGubi (#33003) üzenetére


DonMaster
addikt

minden van tv net telefon is,
anno még wekerlén modemes net volt strada 8/2-es ezt márciustol van 200/50-majd 200/100 és hamarosna 500/200 -as de telefon is van meg tv is, bár kapásbol nem okos csomagal let véve hanem igy listaáron, mondjuk nem mint ha lenne olyan szolgáltato wekerlén ami jobbat olcsoban tudna adni.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#33005) Zodicus


Zodicus
senior tag

Békéscsabán nagyon normálisak a Diginél. Tegnap voltam bent módosítani a szerződést 100/50-ről 500/200ra. Azt mondták, hogy kb 15 nap, mire rendben lesz. Most jöttem haza és már 500/200am van :) 4500ft

(#33006) bezzegz válasza DonMaster (#33002) üzenetére


bezzegz
csendes tag

Sziasztok!

Én telefonon érdeklődtem és emailban is,de azt mondták 6700-ért adják az 1000-t:( csak új előfizetőknek jár 5000-ért..
Utána kérdeztek majd 1-2 nappal később visszahívtak....
Nincs hűségem, XV. kerület ,500A-an vagyok(+telefon+kábel ,de nem "okos " csomag hanem külön külön rendeltem meg ) ..mondtam szeretnék 1000-t ami lista áron is 5000.....azt mondták 6700-ért tudnak adni..annyiért nem kell ..de a 5000 még olcsóbb lenne mint a mostani 500A 5700-ért
Akkor személyesen érdeklődjek 5000-ért????????

köszi

(#33007) bezzegz


bezzegz
csendes tag

Sziasztok!

Egy másik kérdés...switch-ből megy router és zte felé, router csatlakozik a netre. Minden működik de kb. havonta net leakad router nem kap címet újraindítás után sem.. viszont ha közvetlen net tárcsáz, kapcsolat létrejön,nem mükszik, router ,swithc,zte újraindít ezután ban minden...
Ez valami biztonsági beállítás lehet? Csak ciki mert nem voltam otthon és az asszony 2 napig nem tudott netezni.....

Meg lehet ezt előzni valahogy? Másnak volt már ilyen problémája?

Köszi

(#33008) DonMaster válasza bezzegz (#33006) üzenetére


DonMaster
addikt

mivel uj szerzödést kell alá irnod mitn szerzödés modositás igy bekel menj midneféleképen , és ebtn emg modnják hoyg lehet , már párszor lelet irva hoyg telefonon nem releváns mivel azt romáűniában vezsik fel , és ott nincsenek még evvel tisztában, másik meg bekel menni alá irni a szerzödés modositást listaáraként is amit emg telfonon nem leeht elintézni :D

a másik problémád emg a zte-t ujra konfigolják és becsatlakozik és igy a saját routered nemt ud csatlakozni, és emiat nincs net, de ha a zte-t kihuzod akkor már a saját routered tud csatlakozni. és van ent,
a zte-nek küldök havonta ujra gondolom a konfigot hoyg miként müködjön és ez okozhatja a problémát
megelözni emg lehet vezsle egy voip telfont átmész nomadikusra és akkor zte nem kell de ha okosod van akkro is a tlefon marad max más számmal . bár akkro switch sem kell. :D nah mindegy meg oldás van a probléműdra vagy viszotn haovnta 1x a zte-nél kiszeded a ppope conenctet

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#33009) tgbrfv válasza bezzegz (#33006) üzenetére


tgbrfv
tag

Ha nem adják akkor ÍRÁSBAN panaszt teszel, illetve ÍRÁSBAN igényled a csomagváltást, és azt átveteted/elküldöd postán ajánlva.
ÍRÁSBAN.
A diginek.
Nem szóban az ügyintézőcsajnak. Nem a prohardver fórumban.
Ott lesz a dokumentum hogy te csomagot akartál váltani, így utólag majd jóvá kell írniuk a díjkülönbséget, ha lemeccselték a fogyvéddel/NMHH-gal.

Ezt az összefoglalóba is beleírhatná vki.

(#33010) bezzegz válasza DonMaster (#33008) üzenetére


bezzegz
csendes tag

Köszönöm!

(#33011) bezzegz válasza tgbrfv (#33009) üzenetére


bezzegz
csendes tag

Köszi, bemegyek megkérdem :)

(#33012) wwenigma válasza DonMaster (#33008) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Vagy bridge módba teszi a ZTE-t es letiltja a piszkalast, akkor nincs gebasz.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#33013) Greenbook


Greenbook
tag

Üdv!

Segedelmet kérnék a hozzáértő kollégáktól, hogy hűségidő alatti Ügyfélként jelenleg a DIGINet 200-A csomagért fizetett 4700 Ft csökkenthető-e akármilyen másik ( akár gyorsabb :D ) csomagra váltva?

Köszönettel!

:R

http://csatlakozok.atw.hu

(#33014) DonMaster válasza Greenbook (#33013) üzenetére


DonMaster
addikt

okoscsomagban nem fizethetsz 4700-at diginet 200-a -ra
mivel az listaára ár volt anno a diginet 200-a -ra
ha listaáras vagy és ninc sokos csomagod akkro válthatsz fel és le is és átválthatsz akár diginet 200-ra is
ha okos csomagod van akkor viszotn csak felfelé válthatsz hogy ne bukd a csomagot,

listaáraként most
4000ft/ho diginet 200-ra vagy 4500ft/ho diginet 500-ra válthatsz ami olcsobb
okoscsomagban
csak felfelé válthatsz tehát diginet 500 vagy diginet 1000-re viszont ott nem tudom elvielg ottsem kötelezhetnek a régi árakhoz, viszont mondjuk ott hüség idöd van tehát ott még meg tehetik hogy a régi árat kell párkáld

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#33015) Greenbook válasza DonMaster (#33014) üzenetére


Greenbook
tag

Némi további segedelemre lenne szükségem, alább a számlám részletesen.

Anno ez a csomag a TOPNet volt, nem módosítottam semmit azóta csak kértem az átkábelezést ( új kábel lett behúzva ), hogy kitudjam használni a sebességet.
Lehet, hogy nincs is hűségem?

:Y

[ Szerkesztve ]

http://csatlakozok.atw.hu

(#33016) Gézengúz válasza ada19 (#32994) üzenetére


Gézengúz
addikt

Valóban így van, de nem akartam egyből két csomaggal visszahúzni..500-sat sem használod annyira ki letöltésügyileg, de ott mégis 200 az up..

[ Szerkesztve ]

(#33017) DonMaster válasza Greenbook (#33015) üzenetére


DonMaster
addikt

ez iyg elg zavaros, telefonljbe és kérdezed emg
azért nem egyértelmü
mivel diginet 200-a 4700 ért az fixen listaár
viszont adigitel 200 140ft-ért az emg fixen okos csomag
telefonáljbe hogy mennyi idö van még a hüség idödböl , ha nincs akkor bugos a telefon kiirás nállad viszont akkro tudsz váltani olcsobb és gyorsabb netre,
ha van hüség idöd azt már leirtam fenébb.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#33018) Flashget válasza DarkGubi (#33001) üzenetére


Flashget
félisten

havert én küldtem a 19-be és ma elhajtották, hogy csak az újaknak van új ár..én már semmit sem értek.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#33019) DonMaster válasza Flashget (#33018) üzenetére


DonMaster
addikt

mutogatta a ftth-s árlistát ami kivan téve ott bent nálluk hogy ennyi az ára listaárasként lehet váltani ez biztos, nekem nem modntam semmti csak hoyg lehet még , meg mkell mondai hogy szerzödés modositást szeretnél és meg csinálják, bár lehet én annál az üszf-esnél voltam aki eddig mdienkinek meg adta te meg vag yhaverod a msáiknál ameliyk kb senkisnek, én javaslom hogy menj akkor be amikor én voltam hátha ugyna azt az üszf-est kapod i mint én és nálla biztosan menni fog, ha kell pm-ben küldök nevet ha a szerzödésen rajta van ,

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#33020) Dot válasza Flashget (#33018) üzenetére


Dot
őstag

Lemondás, újrakötés mivel jár?

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#33021) DarkGubi válasza Flashget (#33018) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Megpróbálom. Csak azért is megpróbálom. Ha törik, ha szakad, ha borul az asztal, de megpróbálom. :(((
Vagy szabadidőmben minden digis üfsz-t végigpróbálok hátha valamelyik. Nincs jobb ötletem...

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#33022) ada19 válasza Gézengúz (#33016) üzenetére


ada19
senior tag

Igen, viszont torrenten kívül majdnem lehetetlen azt is kihasználni (ott sincs sok értelme mert manapság mér időre mérik, nem arányra a jóságot), egyéb helyekre, felhőbe meg általában bőven nem tud ilyen sebességet.

Sajnos :)

Mégsenem

(#33023) Flashget válasza DonMaster (#33019) üzenetére


Flashget
félisten

nekem nem kell bemenni simán megcsinálták 500-A-ról 1000-re hűség alatt..meg neked is és másnak is.
szinte biztos nem annál az intézőnél volt vagy központilag jött az ukász.

Realme GT Master Edition

(#33024) Flashget válasza Dot (#33020) üzenetére


Flashget
félisten

elvileg 10 perces papírmunkával.

Realme GT Master Edition

(#33025) Gézengúz válasza ada19 (#33022) üzenetére


Gézengúz
addikt

Egyedül a googledrive, ahová nagyon jó sebességek vannak, mind fel mind le irányban ...Mondom így 500/200-al...

(#33026) radi8tor válasza Gézengúz (#33025) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, múltkor meg is lepődtem, mert a pocsék Dropbox sebességhez vagyok szokva.

⭐ Stella

(#33027) DonMaster válasza ada19 (#33022) üzenetére


DonMaster
addikt

tévedsz, mert 48ora seed kérés van viszotn ha 1orán belül vissza sedeled akkor nem száűmolja az idöt vissza töltésre, letöltésnél van értelme mivel nem mindegy hogy pl: egy 60gb játék vagy 3d filmet mennyi idö alalt kapsz le, 500-asal jo esetben 16perc alalt emg van, max 20perc alalt, ez 100-asal 100perc durván, persze kibirhato anno 8mbit/s-el is kivárta az ember , de akkor is :D mondjuk filmnél azért nem mindegy mert teszem azt elinditom közben elkezdek vacsorázni és vacsora után már indithatom is a 3d-s 60gb filmet mert addigra letölt biztosan, amég lasabbnál ez nem kivitelezhetö :D ha más nem is igazán ennyi értelme mégis van, persze 0-24-ben csak egy ember használja ki itt a forumon más nem.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#33028) Gézengúz válasza radi8tor (#33026) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nem tudom mennyi a dropbox, (tényleg mennyi?) de a megára is csak 20Mbit körül ment fel..

(#33029) ada19 válasza DonMaster (#33027) üzenetére


ada19
senior tag

Az utolsó mondatod aljas volt, az elejét meg köszi, nem tudtam! :C

Mégsenem

(#33030) radi8tor válasza Gézengúz (#33028) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Dropbox már jónak számít, ha 400k/sec-el megy.

⭐ Stella

(#33031) Gézengúz válasza radi8tor (#33030) üzenetére


Gézengúz
addikt

Akkor inkább Mega, 50GB ingyen, dropon mennyi van?

DonMaster Ha meg benne vagy az első 50ezerben (ami egyáltalán nem lehetetlen) akkor aztán meg tökmindegy

[ Szerkesztve ]

(#33032) radi8tor válasza Gézengúz (#33031) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Talán 2 GB. :)

⭐ Stella

(#33033) Gézengúz válasza radi8tor (#33032) üzenetére


Gézengúz
addikt

Jelenleg Mega is csak olyan 40/10Mbit körül tud...Mondjuk ilyen sebességért 2 évvel ezelőtt, öltem volna :)

(#33034) DonMaster válasza Gézengúz (#33031) üzenetére


DonMaster
addikt

tudom 24xxx helyen vagoyk, teht h&r végtelen van :) szoval igen mindegy .

ada19
hivd aminek akarod tudjuk kiröl van szo.és azt is hoyg miért irtam igy.
más rol akkor sem tudom hoyg kilenen az aki ennyi idöbe kihasználja a maxot.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#33035) tgbrfv válasza DarkGubi (#33021) üzenetére


tgbrfv
tag

"
Vagy szabadidőmben minden digis üfsz-t végigpróbálok hátha valamelyik. Nincs jobb ötletem..."

Esetleg ÍRÁSBAN panaszt teszel?
Azzal tudod később igazolni a csomagváltási szándékodat.

(#33036) wwenigma válasza DarkGubi (#33021) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bemesz, odaülsz egy pulthoz, elmondod mit szeretnél. Mikor visszakoznak kirakod a literes limonádét és előveszel egy májkrémes szendvicset majd megkéred őket hogy akkor hivjanak fel valakit mert te rohadtul raersz es nem mozdulsz amig ezt meg nem oldjak.

ASZF szerintnem tarthatnak -A vegzesu csomagban mert csak sima, jelöletleneket ertekesitenek. Mindenkinek...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#33037) Renato1993 válasza DarkGubi (#33021) üzenetére


Renato1993
tag

Kezd a XV. keruletiben, én ott valtottam 500-A-rol 1000-re, az új kedvezményes ár szerint, okos csomagban, úgy hogy számla még nem is volt, mert egy két héttel előtte kötötték be.
Egy percet nem gondolkodott az ügyintező, mondta hogy rendben, semmi akadálya.

Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

(#33038) TeeJay válasza DonMaster (#33034) üzenetére


TeeJay
félisten

köszönöm a megtiszteltetést hogy kihasználhatom az internetet...
mostanság 200-ból kiestem mert meló miatt nem tudom 0-24 járatni hiszen kissé fullad csúcsidőben a feltöltés és nincs meg külföldre a 25-30megabit akkor meg akad a stream
illetve mostanság nincs mit tölteni
amúgy 200-ban voltam 100/50-es csomaggal tavaly nyár óta minden hónapban szóval akkor az 50-es csomag többet tolt fel mint most a 109megabites ami hétvégén meg csúcsidőben bedugul sajnos mire meg újra csutkán menne már nincs kinek tölteni éjszaka ugyebár

július 1-től 1000/200 lesz, meglátom az mit ad
remélem nem haragszol ha nem kapcsolom ki a laptopomat és 0-24-ben használom az internetet rajta ha már ki van fizetve és a DIGI ilyen kedves hogy ilyen gyors sebességet ad ilyen szuper áron

DarkGubi
19. ker. DIGI-nél nekem 5perc alatt megvolt a módosítás
100/50 hűségmentes csomagról kértem 1000/200-ra módosítást
kicsit tanakodtak hogy melyik árat kaphatom mire én modtam hogy 5ezres árat legyenek szívesek mert az ÁSZF szerint a régi csomagot már nem adhatják június 1 után.
felhívta a főnökét az is 6700-at akart adni de jelezte neki hogy hivatkozot az ÁSZF-re aztán mondta a főnök hogy utána kérdez ennek de a nő ezután azt mondta hogy nem tart fel engem tovább beírja az 5ezres árat hiszen már másoknak is megadták előttem így értelem szerűen nekem sem tud mást.
kinyomtatta az új szerződést rajta 5ezres ár, aláírtam, kaptam július hónapra 1300-as kiegészítő csekket és csókolom.
ONT-n vagyok kábelezés gigabites tehát már csak bentről kell tolniuk egy profilmódosítást és kiderül mennyi az annyi :K ha veled kekeckednének te is hivatkozz ezekre vagy ha akkor sem akarják engedni akkor fogyasztóvédelem és NMHH szavak talán segítenek még :R

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#33039) Flashget válasza TeeJay (#33038) üzenetére


Flashget
félisten

Tegnap már elhajtották az ügyfelet aki A-ról akart A nélkülire váltani mert 700Ft-al olcsóbb és nincs hűsége.
1000-es netet meg régi áron adták volna mivel régi ügyfél.
lehet központilag le állították a történetet.
Sőt megnéztem újra az ÁSZF módosítást és én úgy emlékszem abban volt olyan mondat, hogy jún. 1 után már csak új áron lehet szerződést kötni a fb oldalon is erre hivatkoznak. Na ez eltűnt belőle. [link]

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#33040) szatocs1981


szatocs1981
aktív tag

Sziasztok,

FTTH területen kaptam egy HUAWEI hg8247h WIFI-s ONT-t, viszont sehogyan sem sikerült eddig a menübe belépnem. Tudnátok esetleg segiteni?
192.168.x.x -ból elég sok variációt kipróbáltam, de egyikkel sem jön be a login felület. :F
elöre is köszi

(#33041) zsolt501 válasza Flashget (#33039) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Igen ám, de az ÁSZF módosult, és abban már a régi árak nem érvényesek, vagyis régi áron nem lehet kötni, és új ÁSZF nem jött ki, amiben újra élnének a régi árak is.
Na meg ha a fogyasztó védelem megvakargatja őket, hogy valakinek lehetett másnak meg nem akkor szép kis bírságot kaphatnak, és szerintem nem biztos hogy ez megéri nekik.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#33042) zsolt501 válasza szatocs1981 (#33040) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ha jól tudom, akkor a WiFI része le van tiltva, csak sima ONT-ként működik, routerként nem.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#33043) Flashget válasza szatocs1981 (#33040) üzenetére


Flashget
félisten

Mivel a szolgáltató nem ad routert csak ONT-t így az le van tíltva benne ezért nincs hozzáférésed.
Vegyél routert amit utána úgy menedzseled ahogy akarod.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#33044) szatocs1981 válasza Flashget (#33043) üzenetére


szatocs1981
aktív tag

Èrtem, köszönöm a gyors választ nektek!

(#33045) Flashget válasza zsolt501 (#33041) üzenetére


Flashget
félisten

Ebben köztünk nincs vita, de üfsz-en ennek ellenére elhajtják az embereket.

Realme GT Master Edition

(#33046) llacee válasza szatocs1981 (#33040) üzenetére


llacee
őstag

192.168.100.1 direktben osszedugva pl laptoppal,ami ezen a tartomanyon van pl.Wifije akti van digis ssid de nem tudtam csatlakozni, ertelme sem volt a routerem tarcsaz.Gombbal tilthato az oldalan.

(#33047) Because


Because
őstag

hello!

a milyen routert topikban már segítettek, de itt is megkérdezem, hogy ti milyen wifi routert használtok az internet szolgáltatáshoz? (legalapabb 100Mbit-es net van)

[ Szerkesztve ]

(#33048) adika4444 válasza Because (#33047) üzenetére


adika4444
addikt

Szia!

A két 100 Mbps-os csomaghoz még jó a TP-LINK 841ND, de ha van keret akkor érdemes azokat választani amiket később írko, mert a DIGI fölélövi a csomagokat.
200-tól felfelé pedig a legolcsóbb TL-WR1043ND amin kábelen átmegy akár a gigás net 940-es maxos elméleti sebessége, továbbá Wi-Fi-n is 300 Mbps képes, ami a gyakorlatban 80-100 Mbps körül lehet.
Ezt követi szintén gigabites akár cska az 1043ND a TL-WDR 3600, 4300, Archer C5, C7 ezek már mind áteresztik a legnagyobb DIGI-s csomagot is.
Asus routerek is népszerűek, de én azokat annyira nem ismerem, úgyhogy nem akarok hülyeséget írni.

üdv, adika4444

(#33049) DarkGubi válasza TeeJay (#33038) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Az biztos ha nem akarják adni, akkor részletes magyarázatot kérek hogy miért nem és azt is, mutassák meg nekem az ÁFSZ-ben az okát, továbbá mások miért kapták meg hűségidőn belül is. Ha szemét karok lenni, akkor írásban kérem.
Majd ma kiderül.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#33050) Because válasza adika4444 (#33048) üzenetére


Because
őstag

köszönöm! a gigás lan jó lenne a későbbiekben. már gondoltam, hogy az asztali géphez így is kábelen viszem valahogy a netet

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.