Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) vadkörte válasza _voodoo_ (#2891) üzenetére


vadkörte
addikt

Enyém tekergetett. Megnéztem, középen van.

(#2896) havri1:
Milyen másik topik? :)

Üdv. V. Körte

(#2902) stefi81


stefi81
tag

Akinek valamelyik oldal éles a kép és a másik életlen az biztos hogy ferde az obi, vagy a foglalat.

(#2903) Geri1981


Geri1981
csendes újonc

Sziasztok!Tudna valaki segiteni!Kocsiban használtam a kamerát éjszaka és hogy ne zavarjon kilöttem rajta az összes ledet és hangot!Közben lemerült a kamera.Ma probáltam használni de sehogy se sikerült megtalálni a wifi jelet!Mondjuk igazábol nem is tudom hogy mikor van bekapcsolva! :D Ilyenkor mi a teendö? :)

(#2904) tomchy válasza Geri1981 (#2903) üzenetére


tomchy
tag

A wifi vagy egyből bekapcsol a kamera indulásánál vagy nem.

Tehát két féle módon kapcsolódhatsz hozzá:
- bekapcsolod a kamerát, vársz egy kicsit, míg elindul, aztán utána még egy kicsit vársz, hogy a wifi is működjön és megpróbálsz csatlakozni
- bekapcsolod a kamerát, vársz egy kicsit, míg elindul, aztán egyszer, röviden megnyomod a wifi gombot, vársz fél percet, hogy működjön és megpróbálsz csatlakozni

[ Szerkesztve ]

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#2905) 590227


590227
aktív tag

(#2906) _voodoo_ válasza stefi81 (#2902) üzenetére


_voodoo_
tag

Nálam lefele van eltolódva a lencse, és a kép bal oldala homályosabb kicsit.(akkor az hogy van?) A kép alja és teteje éles, direkt csináltam 90fokkal elfordítva is képet...
Viszont nem ferde a lencse, csak lentebb van az előlaphoz (és az egész házhoz) képest, de párhuzamos a házzal, azt megnéztem.

(#2907) Geri1981


Geri1981
csendes újonc

Próbálom!Az alján néha bevillan a piros az micsoda? :)

(#2908) vadkörte válasza Geri1981 (#2907) üzenetére


vadkörte
addikt

Akkor épp használod. EZ jó jel, hisz működik. :)

nyomd meg az oldalán lévő gombot. Elég egyszer röviden. 1-2s és be kell kapcsolódnia a Wi-Fi AP-nak.

Nyugi, nem vagy egyedül, nemrég belefutottam ebbe én is. :)

Üdv. V. Körte

(#2909) hevizms


hevizms
addikt

Annyit olvasok itt a lencse tekergetésről hogy elbizonytalanodtam.Eddig én nem mertem hozzányúlni.
Mi a legegyszerűbb módja annak hogy megállapitsam kell e egyáltalán foglalkoznom vele?
Vagy eleve mindegyik készüléken szarul van beállitva?
Köszönöm előre is a segitséget :R

(#2910) tvamos válasza hevizms (#2909) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ha neked jó úgy, ahogy van, akkor minek tekergetnéd?
Amúgy állítólag szelfizésre, vagy mire állítja a gyártó a fókuszt, az meg ugye közelívan, sportkamerának 10-50m lenne a jobb. Vagy valami ilyesmi...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#2911) XP NINJA válasza hevizms (#2909) üzenetére


XP NINJA
őstag

Megnéztem egy videót hogyan kell, tekertem rajta egy kicsit, és sokkal jobb lett. Nyilván be lehet állitani precizen, de nagy szakértelem nélkül is sokkal jobb lehet. :) összehasonlitóm

(#2912) Konix válasza havri1 (#2852) üzenetére


Konix
csendes tag

Üdv! és BUÉK! Megtudnád adni az ebay-es topik címét?

www.joga.club.hu

(#2913) XP NINJA válasza Konix (#2912) üzenetére


XP NINJA
őstag

(#2914) Konix válasza Márton (#2837) üzenetére


Konix
csendes tag

Üdv! szép élesek a fák gratula! a behullámosodás az mitől van??

www.joga.club.hu

(#2915) Márton válasza Konix (#2914) üzenetére


Márton
nagyúr

A horizontra gondolsz?
Nem állványon volt, kézből (illetve fejről) ez is valami :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2916) hevizms válasza tvamos (#2910) üzenetére


hevizms
addikt

Honnan tudjam hogy jó e?
Honnan tudhatom hogy az a minőség amit most produkál,az a kamera olcsóságából adódik vagy rossz beállitástól?
Csak van valami próbaszerűség.
Ilyenre gondoltam a kérdésemmel hogy pld videó vagy fotó erre a jobb választás?
Mit és milyen felbontásban érdemes felvenni hogy arról megállapitható legyen hogy kell e állitás vagy sem?

(#2917) havri1 válasza vadkörte (#2901) üzenetére


havri1
félisten

(#2918) Konix válasza XP NINJA (#2913) üzenetére


Konix
csendes tag

Köszönöm!!! :)

www.joga.club.hu

(#2919) Konix válasza Márton (#2915) üzenetére


Konix
csendes tag

Márton: nem,: arra gondolok, hogy a kép közepétől egyes faágak, mintha megmozdulnának és, ha figyeled végig akkor "mozognak" egészen addig míg ki nem tűnnek balra. Többször megnézve, nekem hullámzásnak tűnik. Bocs nem akartalak összezavarni, mert tű éles a képed :)

www.joga.club.hu

(#2920) Márton válasza Konix (#2919) üzenetére


Márton
nagyúr

A moire-ra gondolsz, ha lassan mozgatod a képet?
Zoomolj beljebb :)
Ez valami átméretezési probléma, ha nagyobb a kép, mint a display.
Tudtommal nincs rá gyógyír jelenleg.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2921) Geri1981 válasza vadkörte (#2908) üzenetére


Geri1981
csendes újonc

Köszönöm! Sikerült! :)

(#2922) Geri1981


Geri1981
csendes újonc

Most elvileg minden ok visszakapcsoltam a ledeket és a hangot de most meg a wifinek a ledje nem kezd el villogni!Ilyenkor mit lehet tenni? :)

(#2923) vadkörte válasza Geri1981 (#2922) üzenetére


vadkörte
addikt

A LED-ek ki be kapcsolása nincs összefüggésben a Wi-Fi LED-jének működésével.
A Wi-Fi bekapcsol, csak nincs visszajelzésed?
Milyen FW van a kamerán? Gyári vagy custom?
Mókoltál vele valamit?

Üdv. V. Körte

(#2924) Geri1981


Geri1981
csendes újonc

Hihetetlen sd kárty ki és be és müködött! :D

(#2925) tvamos válasza hevizms (#2916) üzenetére


tvamos
nagyúr

Csinálsz képeket, különböző távolságban lévő dolgokról, és megnézed mi az éles.
Vagy valami műszeres mérésre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#2926) hevizms válasza tvamos (#2925) üzenetére


hevizms
addikt

Dehogyis műszeres.
Mondjuk igen amit te is írsz.
Csak azt gondoltam esetleg van erre valami kitalált módszer.
Mittudomén ilyesmi hogy xy felbontással képeket lőni különböző távolságokra.
De akkor ezek szerint csak csináljak pár képet azt abból kiderül.
Bocs de nem sok videót csináltam eddig,mert elsősorban én motorozáshoz próbáltam és sokat nem foglalkoztam vele,de akkor rávetem magam :)

(#2927) tvamos válasza hevizms (#2926) üzenetére


tvamos
nagyúr

Végülis... Este keresel egy közelebbi célpontot, és usgyi... [link]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#2928) vadkörte válasza Geri1981 (#2924) üzenetére


vadkörte
addikt

Hibás SD kártya (SD kártya hiba) miatt a készülék nem kapcsol be. (próbáld ki, hogy kiveszed a kártyát és kapcsold be, csiporog párat és kikapcsol. :) )
Teszteld le a kártyát hwsw-vel, ha rendben van, szedj le róla mindet és a biztonság kedvéért, a kamerával formatáld. Ezután mehet vissza minden a kártyára.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#2929) -=Jam=- válasza vadkörte (#2928) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Az enyém (Z23L) például nem kapcsol ki ha nincs benne kártya, simán látom az élőképet a telefonon, csak fényképezni nem lehet.

(#2930) Baros05 válasza XP NINJA (#2911) üzenetére


Baros05
csendes tag

Nagyon ügyesen megcsináltad a fókuszállítást ;) Le a kalappal!
Melyik típusú Yi-d van? Merre tekerted el ? :)

(#2931) XP NINJA válasza Baros05 (#2930) üzenetére


XP NINJA
őstag

Köszönöm! Z23-asom van, a fókuszt úgy állitottam be, hogy a képen látható műanyag patent pontosan középen van a gyűrű tetején, ha a talpán áll.

[ Szerkesztve ]

(#2932) FireFoxer


FireFoxer
tag

Valaki találkozott már olyan hibával hogy hiába rak bele bármilyen memória kártyát, mindegyiket 0GB / 0GB -nak látja, és formáznisem lehet ?

bakfitty...

(#2933) scream válasza FireFoxer (#2932) üzenetére


scream
veterán

Nekem akkor volt ilyen gondom, amikor a kártyák partíciója logical-ra volt állítva. Átraktam primary-ra és látta egyből (tudtam formázni).

De ha belerakod pl droidos telefonba és ott formázod a kártyát, akkor utána a Yi is fogja már látni.

(#2934) FireFoxer válasza scream (#2933) üzenetére


FireFoxer
tag

3 különböző kártyával próbáltam, úgy is hogy gépről formáztam FAT32 re, átállítottam elsődlegesre , aktívra, telefonból is próbáltam formázni, de semmi. Mindig csak azt írja hogy 0/0gb, és formázásra kattintva couldnt read. :(

bakfitty...

(#2935) FireFoxer válasza FireFoxer (#2934) üzenetére


FireFoxer
tag

Végül csak összejött, fel flasheltem az 1.2.6 firmwaret , utána a kártyákat LG G3S be ujraformáztam és már jó minden.

bakfitty...

(#2936) Thorpee


Thorpee
újonc

Üdv fórumlakók!
Olyan problémával állok szemben, amihez szükségem lenne egy "wifi optikai szalag"?-ra.
Sikerült elszakítani az enyémet :W
Valakinek van esetleg törött/ázott/lerongyolt donorja? Árát megbeszéljük :R
Új cam-ot csak legvégső esetben vennék, ha ezt nem sikerül megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#2937) ArsenalF válasza Thorpee (#2936) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Megkérdezhetem hogy történt? :F

(#2938) eddie1978 válasza ArsenalF (#2937) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Objektív ragasztó eltávolításhoz műszerész csípőfogót használtam. Tökéletes a feladatra. Nem lehet vele hibázni.
Hátha valakinek ez segít.

(#2939) Thorpee válasza ArsenalF (#2937) üzenetére


Thorpee
újonc

Igazából én voltam a balfasz. Tapétavágóval kapargattam le a ragasztót, hogy beállítsam a fókuszt és figyelmetlen voltam.......jól sikerült..... :W :O

(#2940) havri1


havri1
félisten

Nézzétek már meg pls, hogy a kamera alján lévő rögzítési pont, azaz a furatban a menet végig van a furat aljáig?
Nekem 2 sor menet van csak, és nem tudom rögzíteni normálisan! :W (kb a furat fele sem)

havri

(#2941) Márton válasza havri1 (#2940) üzenetére


Márton
nagyúr

Elég furcsán tükröződik a fény, de úgy látom nincs végig menet nekem sem.
Viszont nincs gondom a rögzítéssel. Kisebb csavar kell, vagy vágj le belőle.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2942) havri1 válasza Márton (#2941) üzenetére


havri1
félisten

Nem a csavar hosszú, hanem 2 sor menet nem elég ahhoz, hogy megfogja a csonkot. Ha teljesen betekrem (ütközésig), akkor ferdén áll a csonk, ha 180 fokot visszatekerek, leesik :DDD .Ferdén meg nem tudom felrakni, előre kell nézzen. Úgy látom kicsit még kell fúrni a meneten. Nem kellene sok, pár mm.

havri

(#2943) DAVE_CH1


DAVE_CH1
tag

hi! Nekem olyan észrevételem van, hogy 2k-ban (2304x1296 - *előző bejegyzésemben elírtam) ha be van kapcsolva az "auto low light" videónál és sötét helyre érve villan egyet a kép és elkezd szaggatni, ha fénybe érek folyamatos. Pont mint ebben a videóban: [link itt] Legújabb fw van fent. "auto low light" ha ki van kapcsolva akkor folyamatos a kép. Erre megoldás? :F

Xiaomi Mi3 / Mi5 Pro / MiNyóc / 14pro

(#2944) Márton válasza havri1 (#2942) üzenetére


Márton
nagyúr

akkor lehet picit rövidebbet fúrt a gép

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2945) Baros05 válasza DAVE_CH1 (#2943) üzenetére


Baros05
csendes tag

Nekem is ilyesmi problémám van...lámpafénynél videóztam és ahol erősebb a fény, ott folyamatos és jó a videó, ahol kevésbé, ott szaggat a videó. Bár az auto low-t még nem használtam, nem tudom miért lehet...

(#2946) Márton válasza Baros05 (#2945) üzenetére


Márton
nagyúr

Kapcsoljátok ki az auto low light-ot.
A hosszú záridő (1/25 vagy 30) miatt lesz darabos a kép.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2947) Baros05 válasza Márton (#2946) üzenetére


Baros05
csendes tag

A hosszú záridő csak a fényképezésnél lehet - ezek szerint - hasznos?

(#2948) Márton válasza Baros05 (#2947) üzenetére


Márton
nagyúr

Hát ott nem lesz darabos a mozgás, de a fotó elmosódhat, ha nem állványról készíted.
50 fps videó esetén 1/50 a legrövidebb záridő.
Ha engedélyezed a low light-ot, akkor engedi 1/25-ig, de minden 2. frame-et ismétel.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2949) _voodoo_ válasza Márton (#2948) üzenetére


_voodoo_
tag

"50 fps videó esetén 1/50 a legrövidebb záridő."

Leghosszabb... ;)

(#2950) Márton válasza _voodoo_ (#2949) üzenetére


Márton
nagyúr

jaja :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.