Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) xabolcsy válasza SharpSA (#1048) üzenetére


xabolcsy
aktív tag


Telekom az enyém is!
Ezt lehet be kéne kapcsolnotok!
De modjuk én is csak most kapcsoltam be😉

(#1052) hroberto válasza xabolcsy (#1051) üzenetére


hroberto
veterán

Erről már volt szó. Be van kapcsolva elvileg nekik.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1053) Dino69 válasza xabolcsy (#1051) üzenetére


Dino69
aktív tag

Ezen már túl vagyunk.. :)

(#1054) Gubu0101 válasza hroberto (#1044) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem tudtam,hogy a global = az eu-val.Ha igen, akkor nem szoltam :D :R Ez a 2. xiaomi telom,sose neztem :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1055) bads1


bads1
aktív tag

Aki Mi10-ről váltott. Mennyire melegszik ahhoz képest a teló? Nem vagyok heavy user de 20-30 perc folyamatos használat után kezd azért melegedni.

(#1056) novinyul válasza bads1 (#1055) üzenetére


novinyul
veterán

Játékra gondolsz? Mert napi normál használat esetén nulla a melegedés, illetve a navigációt is elég jól bírja.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1057) bads1 válasza novinyul (#1056) üzenetére


bads1
aktív tag

Nem játszom, általános használat pár közösségi app pörgetés és fotózás. Mi 10-zel sincs semmi bajom de huzamosabb használatnál érezni a melegedést.

(#1058) CubeDogg válasza xabolcsy (#1051) üzenetére


CubeDogg
csendes tag

A telefon használatba vétele óta (3 hónap) be van kapcsolva :DD de azért köszi :)

(#1059) CubeDogg válasza bads1 (#1057) üzenetére


CubeDogg
csendes tag

Én elég aktívan használom a telefont kb. mindenre, most a nagy nyári melegben érezhető melegedés, de eleve egy vastag műanyag tokban van szóval az is gátolja a hőleadást, de így sem veszélyes nem zavaró, csak érezhető, a forrótól messze van.

(#1060) novinyul válasza bads1 (#1057) üzenetére


novinyul
veterán

Akkor nem lesz semmi gondod vele :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1061) bjames válasza CubeDogg (#1058) üzenetére


bjames
aktív tag

Nekem nincs bekapcsolva, s már kb 2 hete megjött a 24-es frissítés. Szóval a fene tudja pontosan mitől függ

(#1062) hroberto válasza bads1 (#1055) üzenetére


hroberto
veterán

Igaz én sem játszom, de nem tapasztaltam még, hogy jobban melegedne mint a Mi 10.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1063) bads1


bads1
aktív tag

Köszi a válaszokat! Még csökkenhetne az ára valamennyit és már mennék is érte. :)

(#1064) novinyul válasza bads1 (#1063) üzenetére


novinyul
veterán

Már így is sokat esett az ára :U Ennél lényegesen lejjebb nem fog menni, legalább is egy darabig biztos nem.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1065) SharpSA válasza Dino69 (#1049) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam meg egy Telekom SIM és egy Yettel e-SIM van a készülékben.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1066) SharpSA válasza xabolcsy (#1051) üzenetére


SharpSA
veterán

Én is bekapcsoltam a készülék üzembehelyezésekor.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1067) bads1 válasza novinyul (#1064) üzenetére


bads1
aktív tag

Eddig 170k volt a legtöbb amit telefonért adtam, ahhoz képest mondhatni nagy a felár viszont nagy diffi nem lenne a Mi10-hez képest. Nem igazán éri meg de már jobb lenne egy kompaktabb teló.

(#1068) n@p@lm válasza bads1 (#1067) üzenetére


n@p@lm
őstag

Kíváncsi leszek hogy jövő tavaszra mennyire esik be az ára, asszonynak kellene majd egy másik telefon a Redmi Note 7 helyett.

(#1069) Victoryus94 válasza n@p@lm (#1068) üzenetére


Victoryus94
őstag

Mi Note 7-ről Poco X4 GT-re váltottuk tavaly
(Annak is kellene jöjjön utódja mostanság, bár méretben nagyobb, zoomos optikája nem lesz. Ha ez nem szempont, érdemes körbenézni vásárlás előtt a Poco utóddal kapcsolatban).

[ Szerkesztve ]

(#1070) magmakocka


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Milyen töltőt tudtok ajánlani a telefonhoz? Nekem is sok ez a 67W, főleg ebben az időben. Mert feldugom a telefont a töltőre és 43°C-s lesz az akkumulátor (ventilátort ráirányítva csak 36°C). Most egy Samsung töltővel töltöm, azonban piszok lassú. A 15W-t sem tudja.

Fontos lenne, hogy Power Delivery-s legyen (PD). Tudtok ajánlani?
Valamint, hogy tud átpréselni a 67W-s töltőn, 67W-t? Hiszen USB-A to USB-C kábeles. Azt is néztem, hogy valamiért narancs színű a kábel.

Fóliát, esetlegesen tokot is tudtok ajánlani? Nincsen olyan tok fajta, amivel jobban szellőzik a telefon (nem fontos, ha nincs, csak nem szeretném a hőmérséklet hatására...)
A fóliától, csak azért félek. Mert még az A40-hez próbáltam fóliát feltenni, amit ali-ról kaptam. Egyből tiszta poros lett a telefon, miután felraktam a fóliát. Még a bubikat is nehéz volt kivakarni... De feladtam...

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#1071) DroiDMester válasza magmakocka (#1070) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Minek a PD?

Vegyél Gyári 33W.os töltőt az USB->UBB-C vel meg ne foglalkozz, átmegy ott 150W is!

Fóliát meg ne kacat műanyagot vegyél hanem TG üveget, azt pofon egyszerű feltenni és láthatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#1072) novinyul válasza magmakocka (#1070) üzenetére


novinyul
veterán

Fólia van a telefonon, az ameddig bírja tökéletes. Utána meg egy jó üvegfóliát raknék rá(pl. Nilkin, Spigen) Töltés nálam vezeték nélkül megy(Xiaomi töltőpad és állvány is van 20W-s teljesítménnyel) Egy napot simán kibír, szóval éjszaka meg nem kell a gyors töltés, melóhelyre meg egy IKEA-s 5W vezeték nélküli töltőt vittem be. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1073) femiki


femiki
tag

Ma én is megrendeltem a telót, most akciós a Global 12/256 verziós 236.000Ft Cseh raktárból!

(#1074) femiki


femiki
tag

Melyik kijelzővédő üveg a jobb: CP+H9+Pro vagy a 9H+ Pro Nillkin ?

(#1075) CyberSoma válasza femiki (#1073) üzenetére


CyberSoma
tag

Melyik webshop?
Köszi :R

(#1076) femiki válasza CyberSoma (#1075) üzenetére


femiki
tag

(#1077) femiki


femiki
tag

https://hu.xiaomiplanet.sk/xiaomi-13-hivatalos-glob%C3%A1lis-verzi%C3%B3-6/

(#1078) xabolcsy válasza femiki (#1076) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Az jó ár nagyon :K

(#1079) lovas93


lovas93
tag

Van esetleg olyan funkció a telefonon, hogy a Mi8-ról át tudjak költözni? Vagy tudtok ajánlani ehhez valami alkalmazást?

(#1080) novinyul válasza lovas93 (#1079) üzenetére


novinyul
veterán

Ott a gyári MIátköltözés, mindent átvisz :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1081) Gubu0101 válasza xabolcsy (#1078) üzenetére


Gubu0101
veterán

Akkor 189-ert jol jartam vele :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1082) magmakocka válasza novinyul (#1080) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

És még a sanyi-ról is milyen szépen át tudtam vele költözni. :)

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#1083) lovas93


lovas93
tag

Na már én is lakom be a kicsikét. :) Kérdés , hogy a fő képernyőről balra lapozaskor csak ez a hírek rész jelenhet meg? Mi8-on ott nekem a jegyzetek voltak, a lépés számláló meg hasonló hasznosabb dolgok, és itt nem találok szerkesztés lehetőséget sem... :F

(#1084) <Adamsky> válasza femiki (#1076) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ilyenkor mi a helyzet a garanciával? A 14 (?) napos elállást is bukja az ember, szóval: valamit, valamiért, nem?

(#1085) femiki válasza <Adamsky> (#1084) üzenetére


femiki
tag

Vettem már pár telefont kintről. Soha nem volt velük sem garanciális sem más problémám. Ha ilyenen aggódsz, vedd meg itthon, aztán vidd vissza 14-napon belül, és vedd meg kintről 70-80 ezerrel olcsóbban! Nekem az is pénz!

(#1086) femiki válasza Gubu0101 (#1081) üzenetére


femiki
tag

Gondolom nem tudsz linket adni hozzá... És ugyan ezzel a tárhellyel és Global változat amit vettél! ?

(#1087) Gubu0101 válasza femiki (#1086) üzenetére


Gubu0101
veterán

Yettelnel vettem,keszulek kedvezmenyel ~200k.8/256 os verzio es golbal igen.Ultrara vartam,de ahogy olvasgattam nem igazan lesz itthon elerheto,foleg szolgaltatonal.Ha esetleg valami oknal fogva megis csak lesz,akkor lehet valtok.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1088) femiki válasza Gubu0101 (#1087) üzenetére


femiki
tag

Ja, hogy az csak 8/256! Ja, hogy szolgáltatótól! Hát tudod ahhoz tartozik egy tarifa csomag is, ami nem kevés! Ja és hűség idő is! Hát ez mind mind kötöttség! Én pedig egy független telót veszek, hűség nélkül, és majd én megmondom a szolgáltatónak hogy milyen csomagot kérek. Ez a nem mindegy! Pedig én is a Yettelnél vagyok, havi 2900,Ft csomagban, nettel együtt. :DD

(#1089) Gubu0101 válasza femiki (#1088) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tok8 mert igy is ugy is fizetem az elofizetest,lemondani nem akarom foleg,hogy mar 6 eves vagy tobb.Nem is szoktam csak szolgaltatotol venni keszuleket,kerulom foleg a kulfoldi rendelest.En ezt erzem “biztosnak”.En meg havi 22k-s csomagba :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1090) <Adamsky> válasza femiki (#1085) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Soha nem volt velük sem garanciális sem más problémám."
Ezt most, hogy kell érteni? Hogy egyik készülékkel sem volt gond, vagy hogy ha volt, akkor problémamentes volt a gariztatás? Amennyiben az utóbbi, érdekelne a menete.

(#1091) novinyul válasza femiki (#1088) üzenetére


novinyul
veterán

Szerintem egyéni döntés hogy ki hol veszi, most kivételesen én is szolgáltatónál vettem. Lehet drágább volt a telefon(igaz 3500ft flotta csomagba) de van 3 év biztos garancia rá. Amúgy meg hogy 8 vagy 12/256GB igazából semmi különbség nincs közte. :) dupla tárhellyel már más lennne.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1092) femiki válasza novinyul (#1091) üzenetére


femiki
tag

Természetesen egyéni dolog. Csak azért írtam a választ, mert reagált nekem hogy ő még olcsóbban vette. De mint kiderült, nem ugyan azokkal a feltételekkel! :R

(#1093) Örni


Örni
senior tag

mStoreban miért nincs ez a telefon? Árulták már egyáltalán?

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#1094) T. I.


T. I.
senior tag

B-tel vagy Smartshop webshopból érdemes rendelni? Kb. azonos árban van, és ez a kettő komolyabb cégnek tűnik a többi kis sufni mellett. (A nagyoknál meg beragadt az ár.)

(#1095) novinyul válasza T. I. (#1094) üzenetére


novinyul
veterán

B-tel esetleg még a PartNero-t tudom ajánlani, már ha gyártói garancia nélkül szeretnéd venni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1096) novinyul válasza Örni (#1093) üzenetére


novinyul
veterán

Amennyi a hivatalos hazai ára, annyiért nem igazán pörögne. Majd ha lemegy az ára(második félév) akkor szerintem lesz majd. A tavalyi 12 is most pörög eladásilag, most van jó áron.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1097) ggabor02


ggabor02
aktív tag

Szomorúan olvasom, hogy itt mindenkinek problémamentes a Xiaomi 13 telefonja.
Egy hete jött meg a Yetteltől, sajnos csak bosszúságot okoz.

-Melegszik, de nagyon. Még a sim kártyák sem voltak betéve, már akkor állásában is borzalmasan melegedett.
- Sokkal gyengébb a térerő, mint a MI12T-n. vagy a korábbi összes Xiaomival volt. Gyakorlatilag használhatatlan, mindkét szolgáltató egy-két pálca térerőt csinál, időnként el is veszti a 4G-t. Olyan -12-15 dBm-el rosszabb, mint a korábbi összes telefon.
-A Wifin otthon a Mi12T tud 650-700 Mb/s-t, ez ugyanazon a Wifin a router mellett 1 méterre is csak 0.5-1 Mb/s.
Mikor bejelentkeztem a Google fiókba, az alkalmazások letöltésekor már gyanús volt a sebesség. Aztán kiderült, hogy miért.
-A mobilnetes adatforgalom is megszakad, repülő mód be/ki oldja meg, de ezt óránként meg kell csinálni.
-Az akku is nagyon merül.
Visszaállítás megvolt, minden ugyanaz maradt.
Lejött egy 5,x GB-os MIUI frissítés, azt is hatodik próbálkozásra sikerült letölteni a wifi-n, amúgy a telepítés után minden hiba megmaradt.

Viszem vissza a 14 napon belüli elállásban, mivel kicseréltetni már nem tudom.

Ez az első, hogy bármilyen Xiaomi telefonnal problémám lenne, öt éve csak Xiaomit használok. Enyhén szólva bosszús vagyok.

(#1098) DroiDMester válasza ggabor02 (#1097) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

kifogtál valószínűleg egy gyári hibás darabot, sajnos előfordul az ilyen is nem csak ennél a gyártónál hanem bármelyiknél.

vidd vissza állj el a vásárástól és egy másik helyen vegyél egy újat!

(#1099) ggabor02 válasza DroiDMester (#1098) üzenetére


ggabor02
aktív tag

Új előfizetéshez vettem 22 havi részletre, így ezt most buktam. Ezért is vagyok nagyon bosszús.

(#1100) femiki válasza ggabor02 (#1099) üzenetére


femiki
tag

Miért nem tudod cseréltetni? Gyári hibás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.