Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) *RLaci* válasza Sgr_A (#199) üzenetére


*RLaci*
addikt

+1. Az emberek 99.9 %-a azt sem tudja, eszik e vagy isszák. Arról meg még szó sem esett, hogy mi a helyzet az xml-el, cfg-vel. Nem egy itteni, ezer éve fórumozó kolléga kért már tőlem segítséget, hogy ezekkel mit is kell csinálni.

(#202) *RLaci* válasza natë (#200) üzenetére


*RLaci*
addikt

Dzsíkamot mindenkinek :DDD ;]

(#203) Atomgeszi válasza Sgr_A (#199) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az alaptézis az volt, hogy mennyire bonyolult egy külső forrásból származó apk fájlt telepíteni.
Nem az a tény, hogy valaki tudja-e, hogy mi az a gcam, vagy sem, hanem, ha már odáig jutott, hogy kell neki, azt milyen módon tudja telepíteni.

Űrtudomány, hákolás stb.

Nem. Egy apk fájlt letölteni, megadni az engedélyt ok gombbal, hogy külső forrásból lehet telepíteni és használni.

Ez nem űrtudomány, nem hákolás.

Itt maga a cselekmény volt vesézve. Az pedig kemény 2-3 "kattintásból" áll.

(#204) Sgr_A válasza Atomgeszi (#203) üzenetére


Sgr_A
addikt

Maga a telepítés nem tudomány csak azzal még nincs előrébb, mint a gyárival.
Feltéve, hogy kezeli az összes kamerát.
Ahogy *RLaci* is írta az xlm meg a cfg már egy nagyobb falat.

[ Szerkesztve ]

(#205) trebrona válasza *RLaci* (#202) üzenetére


trebrona
nagyúr

Na, idézni csak pontosan: [link] :D ;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#206) Atomgeszi válasza Sgr_A (#204) üzenetére


Atomgeszi
veterán

"Maga a telepítés nem tudomány csak azzal még nincs előrébb, mint a gyárival."

Egész eddig a telepítés menetéről volt szó. Nem arról, hogy egy se tv-ben sem sehol nem reklámozott külső kamera appot hogyan fog tudni (a létezéséről) az ember tudatalatt.

De igen, sokkal előrébb van, mint a gyárival. Miért ne lenne előrébb? Már eleve az éjszakai mód ég és föld, főleg a régebbi készülékeknél. De maga a nappali fotózás is sokkal jobb. MA is néha tesz be a készülékekhez képeket ami gyári vs gcam. Youtube tele van. És egyik sem XML fájlos módosítgatás.

"Ahogy *RLaci* is írta az xlm meg a cfg már egy nagyobb falat."
Erről is leírtam, hogy egy kicsit mélyvizesebb, mert be kell tallózni egy xml fájlt, amit már teszteltek. Amit, ha az ember elolvas leírást, akkor be tud tallózni. De itt ilyenről szó sem volt.
Az alap gcam telepítésről volt szó. Csak éppen már teljesen ki lett forgatva ez az egész.

[ Szerkesztve ]

(#207) *RLaci* válasza trebrona (#205) üzenetére


*RLaci*
addikt

:DDD :R

(#208) Sgr_A válasza Atomgeszi (#206) üzenetére


Sgr_A
addikt

Az a baj hogy mindkettőtöknek igaza van
nem űrtudomány, be az átlagembernek hákolás mert nem is érdekli lehet sosem hallott róla
vagy csak egyszerűen kiveszi a dobozból és használni akarja
mint pl én, aki az első xiaomiján (hongmi note 4g)még a miui 5-öt magyarítottam (volt az vagy 10 éve), de már nem érdekel, egy gcam telepítés sem már én is hákolásnak tartom, pont ezért nem veszek xiaomit
out of box legyen az a Q telefon hamár egy vagyont kiad az ember érte

[ Szerkesztve ]

(#209) #96241664


#96241664
törölt tag

Én csak azt nem értem, hogy egy tech fórumon miért kell mindig ebbe az irányba elmenni, amikor szóba kerül a GCam. Miért számít az, hogy az átlagembernek ez hákolás-e, vagy sem? :F

Az egésznek az a lényege, hogy mondhatni egyedüli módon ezzel lehet valódi stacked raw képeket készíteni, jpg-ben pedig erre az eleve nagyon jó alapra az ízlésednek megfelelő feldolgozást tudsz rakni akár manuálisan finomhangolt beállításokkal, akár valaki más által készített konfig betöltésével.

Készüléktől függetlenül lehet valakinek erre szüksége, vagy felkeltheti az érdeklődését, ha másokat lát beszélni róla. Ne azzal kelljen már foglalkozni, hogy az "emberek 99%-ának" meghaladja-e a képességét, kit érdekel...
Én sem úgy születtem, hogy tudtam GCam-ot konfigurálni, hanem pont ezen a fórumon látott, akkor még kínainak, de egyben érdekesnek tűnő hozzászólások miatt néztem utána.

(#210) trebrona válasza Sgr_A (#208) üzenetére


trebrona
nagyúr

natë képei alapján ennek a telefonnak pont nincs szüksége gcam-re, leica authentic csökkentett élesítéssel egészen jók. Így aztán tényleg teljesen felesleges itt a gcam-et hájpolni. :)

Csak, hogy kicsit a telefonról is legyen szó, szerintem összességében ez egy nagyon jó készülék, túl a kamerán is. Ugyan nekem olyan, mint a zsiráf, ugye otthonra nem kéne, de ez én vagyok. Ezért az árért felsőkategória ide, vagy oda, én már biztosan nem vennék Xiaomit. A Prora pedig ez hatványozottan igaz.
Ezt a telefont jövőre, amikor kijön a 14, akkor lesz érdemes megvenni használtan, még két év garanciával a mostani ár feléért.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#211) #96241664 válasza trebrona (#210) üzenetére


#96241664
törölt tag

"natë képei alapján ennek a telefonnak pont nincs szüksége gcam-re"

Ezt se döntsük már el más helyett...
Nem a telón, hanem a fotóson múlik, hogy van-e szüksége GCam-re és azokra a feature-ökre, amik semmi mással nem érhetők el. Erre is első dolgom lenne feltelepíteni.

(#212) joey04


joey04
titán

Amúgy ha már gcam, mert én okos vagyok és számomra nem űrtudomány ( :D ), valamint mert agyalok hogy cserélem a mi 10 prot, olyan kérdésem lenne, hogy pár topikban ahol felmerült már az app, olvastam olyanokat, hogy teszem azt az uw kamera nem működik, vagy egy idő után crashel a kamera, vagy egyéb funkciók nem mennek a kamerával. Ezek mennyire jellemzőek? Valamint azon pl segít, hogy számomra a xiaomi 13 (pro) szimpatikusabb mint a honor magic 5 pro, de utóbbi sokkal jobb képeket csinál a köztes zoomtartományban. Ezen például javít valamit a gcam?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#213) Elit3Zotya válasza trebrona (#210) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

natë képei alapján ennek a telefonnak pont nincs szüksége gcam-re, leica authentic csökkentett élesítéssel egészen jók. Így aztán tényleg teljesen felesleges itt a gcam-et hájpolni. :)

+1
Nem kell erre gcam, más kb ezért rakja fel a gcamot, hogy legalább ezt a szintet kiszenvedje, amit a gyárival tud authentic módban.
Egyébként nem űrtudomány egy gcamet telepíteni szerintem, de, a cfg,xml-eket is tök egyszerű megcsinálni, mindig egy adott szituhoz kell csak belőni, semmi extra.
Ezer év meg egy nap :DDD
Akinek megy annak nagyon jó tud lenni az biztos, de hogy ezzel szenvedni/kínlódni/cuporkázni, mikor a gyárival is nagyon jó. :B
Mondjuk az is igaz, hogy a gyári nem omlik össze, minden funkció működik, jobb a videó vele....stb

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#214) mjani1172 válasza Atomgeszi (#192) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem akartam beleszólni, de joey04 sosem állította, hogy ez vagy az hülye..., nem is ezen van a hangsúly.
Egyszerűen arról van szó, hogy a felhasználók 99 százaléka, nem tudna, és nem akarna ilyet telepíteni.Egyébként ugyanezt mondtam amit ő, egy pár hete, ugyanígy nekem estek egy páran, majd két hét múlva mégis sokan leírták hogy nem foglalkoznak vele, az ismert okok miatt.
Azt kell megérteni, a felhasználók nem itt vannak. Hatalmas a világ. Ez a pár ember nem releváns. Nekem az ismerőseim közül, senki! nem foglalkozik vele.
Más Nemrég kérdeztem hány xiaomi 13 pro tulaj van, 1 tulaj írt! Ez releváns? Nem lehet abból kiindulni ami egy kocka fórumon belül is egy kis csoport.

(#215) joey04 válasza joey04 (#212) üzenetére


joey04
titán

Na kipróbáltam. Beírtam a keresőbe a telefon típusát és hogy gcam. Ki is adott egy oldalt, ahol linkelve volt 4 gcam verzió. 2-re kattintva rögtön az apk-t le is szedte, a másik kettő gyűjtőoldalra dobott, ahol ki kellett keresni. Az egyikhez volt egy ajánlott xml is. Az apk telepítés engedélyezése után fel ismentek, miután egy ismeretlen oldalról letöltött apk-nak megadtam mindenféle engedélyt. Ezt már szerintem eleve vonakodva teszi meg a legtöbb "átlag hülye". Majd elindítva látom, hogy nem lehet használni minden kamerát. Kutakodva megtaláltam, hogy van erre beállítás, de nem minden verzióban találtam meg. A legtöbb átlaghülyénél itt kuka lenne az egész Mindegy mondom akkor kipróbálom az xml-t is ha már itt vagyok. Bemásoltam leírás alapján de cseszik betölteni. Utána mondom nekem ennyi elég volt, de azért kíváncsiságból feltettem különböző verziókat. Ahány verzió annyi féle kezelőfelület, annyi féle hiba, nem működő dolog. Olvasgattam kicsit xda-n is, ott is ment a törpölés, ajánlgatás, kinek melyik verzió megy, melyik xml, melyiknél elérhető minden kamera, stb. Biztos oda is az átlaghülye ír. Fogtam, letöröltem az egészet, ez nekem nem kell. A véleményemet módosítom: ha a nehézségi szint egyik végén van az anyám is fel tudja pakolni, a másik végén pedig az űrtudomány, akkor eddig kb 2 lépcsőre tettem anyától, mostanra inkább 5-re tenném. Szóval várom mit tudnak a kamerából kihozni a xiaomi saját emberei, majd követem a frissítéseket. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#216) natë válasza joey04 (#215) üzenetére


natë
nagyúr

Nincs még hibátlanul működő gcam X13-ra. Én egyébként több lib/xml-t is összedobtam, szerintem elég jókat, de macera és baromira nem egyszerű, mint ahogy korábban egy kolléga itt leírta. Pixeleken viszonylag könnyű a mod-ok használata (de pont a Pixelesek tojnak rá leginkább), a többi telefon pedig kompromisszumos és munkát igényel a tényleg működő verzió+xml felkeresése (ez főként a megjelenés első pár hónapjában igaz).
A Xiaomi egyébként ezen a téren is elég jó, mert nem tilt sw-esen semmit.
Még egy jutott eszembe, előfordul az, hogy a feltelepített gcam egy összeomlás után kinyírja a stock kamera szoftvert is, na olyankor az "átlag júzer" kap némi mikroinfarktust.

(#217) Sgr_A válasza natë (#216) üzenetére


Sgr_A
addikt

Akkor az utolsó mondatodra ez nem hákolás ez már gányolás ;]

most őszintén amit leírtál azt melyik átlag user fogja végig csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#218) natë válasza Sgr_A (#217) üzenetére


natë
nagyúr

Egyik sem. Nem is írtam az ellenkezőjét.

(#219) soko70 válasza Sgr_A (#217) üzenetére


soko70
aktív tag

De most komolyan, miért nem lehet ezt elmondani, amit tapasztal, nem azért vagyunk itt? Hagyjuk ezt az átlag user dolgot, nem éri meg ennyit szemetelni. :R

(#220) Atomgeszi válasza mjani1172 (#214) üzenetére


Atomgeszi
veterán

"Egyszerűen arról van szó, hogy a felhasználók 99 százaléka, nem tudna, és nem akarna ilyet telepíteni."

Elég szomorú akkor a világ, ha valóban ennyiben merül ki az emberek "tudása". Egy átkozott apk fájl telepítése, amihez magyar nyelvű leírást adnak a készülékspecifikus prohardver témákban(ajánlást is, hogy melyik működik), illetve az összes gcam portnál le van írva a telepítés menete.. A telepítés menete nem különbözik bármilyen másik külső forrásból származó apk telepítésétől. (az, hogy egy utcán megkérdezett ember nem ismeri a gcamot ezen semmi meglepő nincs, az egész diszkurzus arról szólt, hogyha van egy leírás, az alapján tudja-e telepíteni bárki vagy sem.
Bár lehet, hogy igazatok van, mert a PISA teszten is borzalmasan szerepelnek a gyerekek. A facebook kommentekben is azt látom, hogy egyre hülyébbek az emberek, a 4. kétharmadról nem is beszélve. :DDD
Sajnálom(igazából nem), hogy 60 éves anyám az átlagon felüli, és messenger üzenetben leírva (mert ugyebár nem együtt élünk) sikerült neki felrakni a gcam-ot. Úgy látszik, hogy akkor a lakosság még ennyire sem képes. Legyen. Elfogadom.

(#221) Atomgeszi válasza joey04 (#215) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Azt kifelejtetted a képletből, hogy gcammal az ember más ember útján fog találkozni(hogy maradjunk a realitások talaján - nyilván senki nem állította, hogy ezt mindenki tudja kívülről, hogy eleve létezik gcam).
Azt is leírtam, hogy a készülék topikjában biztos van olyan, aki tud ajánlani megfelelő gcam-ot [link] A készüléked topikjában is vannak bejegyzések gcam-ból, illetve az általad google kereséssel megnyitott oldalon is van 4 gcam, abból az egyik mellett szerepelt a recommend szó. Azt nem tudom, hogy próbáltad-e.

Ugyanakkor, biztos vagyok benne, hogyha bárki beírja a készülék topikjába, hogy van-e ajánlott gcam, akkor válaszolni fognak az ottani "szakik". Mivel az utcán sem találkozik az ember plakátokon gcam hirdetésekkel, így egyértelmű, hogy 1. vagy facebook telefon csoportban fog találni
2. a megfelelő topikban fog találni , megfelelő tudással rendelkező emberektől, akik leírják, hogy használd ezt, de az ultraszéles nem fog menni. Vagy használd azt, abban működik minden.
3. tud angolul és rákérdezd xda fórumon
4. megkeresi az általam többször is emlegetett készülékspecifikus telegram csoportot és megnézi, hogy ott mi a helyzet

A 4 pontot összegezve mindenki el tudja dönteni, hogy akarja- e vagy sem.

De az eredeti feltevés az volt, hogyha az emberek itt a fórumon vagy bárhol kapnak instrukciót a telepítéshez, ami annyiból áll, hogy letölt, telepít, elfogad, használ. Ha ez nem megy, akkor sajnálom. Nekem volt túl nagy elvárásom a felhasználók 99%-ával. Mert még mindig a telepítésről volt szó. Ha már valaki eljut addig, hogy telepíteni akarja, akkor a felsorolt 4 pont bármelyikéről juthatott el addig, hogy telepíteni fogja. Onnan, ha megvan az ajánlott gcam a topikból, telegramról, busz menetrendről, akkor azt bárki tudja telepíteni, mert ennyi lépésből áll.

Nyilván a cfg és xml fájlt nem is mindegyik gcam tudja fogadni. Vannak olyanok, amik nem. Mindegyikhez ott a leírás. Akinek az nem megy, az nem választja azt a gcamot.
Szerencsére a prohardveren összetartó közösség van, és a készülék saját topikjában mindig mindennel kapcsolatosan le van írva feketén fehéren.
1. Akinek az nem felel meg, az nem fogja telepíteni.
2. Vesz másik telefont.
3. Megelégszik a gyári kamerával, és használja.

De felesleges ezt csűrni csavarni.

Akinek kell gcam, majd érdeklődik a telefon specifikus topikban, mint ahogy eddig is tette mindenki. Aki meg nem tette, az nyilván nem telepíti. De, ha megteszi, és megkapja a bonyolult leírást róla, azt bárki tudja telepíteni, mivel magyar az android menürendszere, tehát a megkapott információk birtokában, bárki képes telepíteni egy megfelelően( vagy korlátozottan - de azt említik a fórumokon is) működő gcam-ot(ha elérhető - mert van olyan készülék is, ahol mondjuk csak az esti fénykép mód működik, de ez is le van írva)

Viszont azt látom, hogy ahogy haladunk az okostelefonok idővonalán előre, úgy látszik az agyi képességek egyre jobban kimerülnek az átlagusernél a facebook - messenger - instagram - tiktok 4szögnél. (egyébként out of the box, ha jól tudom a messenger és instagram illetve egyéb átlagos userek által használt programok sincsenek telepítve. Tehát azt már telepíteni kell)

[ Szerkesztve ]

(#222) Atomgeszi válasza soko70 (#219) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igazad van. Sorry a sok szemetelésért. Vitatkozunk itt nyelvtanon, és kijelentéseken a Hülyék paradicsomában(c filmben).

(#223) natë


natë
nagyúr

gcam : [link]
stock : [link]

Az összeomlás amiről írtam :

[ Szerkesztve ]

(#224) mjani1172 válasza Atomgeszi (#220) üzenetére


mjani1172
addikt

A világ tényleg egyre szomorúbb, de nem ez miatt.
Ez egy telefon, az itteni vélemények alapján kifejezetten jó képalkotással.
-Aki még többet akar és van pénze továbblép fényképező irányba. (ez nem tudom mekkora réteg.)
-Akinek nincs pénze vagy nem szánja rá, de van tudása és igénye az gcam. Ez 0,1 %
-Akinek van pénze vagy nincs, de megelégszik azzal amit az adott készüléke tud, azt normálisan kihasználva, az a felhasználók 15%-a.
-Aki tök hülye vagy igénytelen, az előveszi a mocskos telefonját összetapizott lencsével, és futás közben fényképez vagy videóz úgy, hogy benne van az ujja is. Ez 84,99%.
Nemrég voltam a Széchenyiben. Talán 1% volt magyar, a többség kínai a maradék ukrán.Mindegyik folyamatosan a fényképezett, bunkó és zavaró módon, vizes vagy párás telefonnal. Nem számított semmi,nem hogy gcam.

[ Szerkesztve ]

(#225) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Na akkor most fejezzük be a gcam témát és a ki hülye, ki nem, ki mit mondott kire mellékzöngéket!

Aki folytatja, kiteszem a topikból pihenni!

Köszi! :R

Everybody lies.

(#226) Cunaja válasza Barthezz2 (#225) üzenetére


Cunaja
addikt

:R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#227) Atomgeszi válasza Barthezz2 (#225) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Elnézést. Annyit helyesbítenék, hogy a Hülyék paradicsomában c flmmel az átlag elbutult világra gondoltam természetesen, nem az itt diskuráló emberekre, akik értenek is a dolgokhoz. Mielőtt valaki félreértené.

Hogy ON is legyek:
[Xiaomi 13 videó sample 4K]
Szerencsére nem látható röcögés már. Korai videóknál látható volt röcögés mozgás közben, itt én most nem vettem észre. Bár ez ugye csak 30 fps.

Korábban volt szó arról, hogy iphone 14 és xiaomi 13 szériánál is van éjszakai videó felvételnél lens flare, ami Samsung 23 szériánál nincs.

Na, Stranger Things 4. évad utolsó részében, a sötét jeleneteknél a végefelé többször látható volt az iphone-hoz és xiaomihoz hasonló lens flare a felvételen. :D

(#228) Barthezz2 válasza Atomgeszi (#227) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem az volt a probléma, amire a "ki hülye, ki nem" szófordulatot használtam, hanem úgy komplett a korábbi kibeszélések. Ha előbb jövök, már előbb elhangzott volna az "itt elég" mondatom, nem a tiéd miatt volt. :R

Mellesleg nagyon kellene egy ilyen telefon :D de ennyi pénzt nem vagyok hajlandó adni egy telefonért sem :(
Nagyon remélem, hogy hamar esni fog az ára, mert külsőleg nekem eddigi legszebb Xiaomi, a MIUI-t meg szeretem, szóval nekem az se probléma :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#230) manokaki válasza Barthezz2 (#228) üzenetére


manokaki
őstag

Ha alapul veszük ,hogy a Xiaomi 12 vagy 12x mennyi esett miota kiadták , ez is bőven 300e alatt lesz egy 3-4 hónap mulva..

(#231) Barthezz2 válasza manokaki (#230) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Úgy legyen. 2 és fél éves kb a 10T Pro-m, addigra pont váltás érett lesz.

Everybody lies.

(#232) klaya86


klaya86
senior tag

Oké, szürke importos.. Vágom. De nem egy tegnap alapított dolog. Szerintetek? 3 kilóért már egészen elgondolkodtató.

[ Szerkesztve ]

(#233) TpS


TpS
őstag

Megjött a TS-ről, 16-án rendeltem, ma hozta a posta, Luxemburgon keresztül hozták be global priority-vel, így nincs további költség. 8/256-os, Jade Green. Xiaomi.EU stabil van rajta, este megy fel rá a dev.

(#234) hroberto válasza klaya86 (#232) üzenetére


hroberto
veterán

Én is pont ezt nézegettem. Szerintem hamarosan veszek egyet.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#235) gattolino válasza TpS (#233) üzenetére


gattolino
senior tag

Én is onnan rendeltem Vivo X90 Pro Plus-t 16.án, de még nem érkezett meg. Vagyis elvileg már Budapesten van, de még nem kaptam kézhez. :R
Na, most megnéztem és a postán van.

[ Szerkesztve ]

Vivo X90 Pro Plus

(#236) TpS válasza gattolino (#235) üzenetére


TpS
őstag

Nálam is azt mutatta még a nyomkövetés, hogy Pesten van, de ma hozta a posta futár, meg is lepődtem, mert már nem vártam a hétre.

(#237) gattolino válasza TpS (#236) üzenetére


gattolino
senior tag

Mindegy, ma elmegyek érte inkább a postára. Oda kellene adniuk úgyis :F

Vivo X90 Pro Plus

(#238) soko70


soko70
aktív tag

A készülék beszélgetési hangminősége milyen? Mondjuk összevetve egy samsunggal vagy iphonnal? Vagy ha van valami tapasztalat? Köszönöm

(#239) natë válasza soko70 (#238) üzenetére


natë
nagyúr

Jó. Semmi gond vele.

(#240) soko70 válasza natë (#239) üzenetére


soko70
aktív tag

Köszönöm :R

(#241) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!
Nos én 3 hete használom eddig még vagyok vele elégedve a kamera elég jó meg a videózàs is, az üzemidő szerintem az is elfogadható. A kijelző remek a hangzása is. :K

NAGYPAPA

(#242) GuruZone válasza TpS (#178) üzenetére


GuruZone
őstag

xiaomi 12-őn is jelen volt a probléma, random nem lehetett engem elérni. SMS sem jött róla, hogy kerestek. MIndkét SIM-mel előfordult. Csak most márciusban tapasztaltam.

Ma járt le a 168 órám, indul nálam is a teszt:
xiaomi.eu_multi_FUXI_V14.0.23.3.21.DEV_v14-13.zip

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#243) TpS válasza GuruZone (#242) üzenetére


TpS
őstag

A korábbit raktam fel, mert a 21-esnél a topikban említették gondokat.

(#244) GuruZone válasza TpS (#243) üzenetére


GuruZone
őstag

eddig egyszer szállt el mindkét kártya. Egy nap egyszer belefér ;]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#245) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

jövő7.en nekem is aktuális lesz egy Xiaomi.EU ROM telepítése.

de szomorúan hallom hogy ennél a készüléknél problémák vannak vele, mik a tapasztalatok? vagy csak bizonyos verzióknál vannak gondok?

Melyik verziót érdemes feltenni?

előre is köszi a segítséget :R

(#246) TpS válasza DroiDMester (#245) üzenetére


TpS
őstag

A V14.0.23.3.16.DEV-et raktam fel, eddig nem volt gondom semmivel, a sim-et sem dobta el. Hátha a héten megjelenőben már javítva lesz ez a probléma.

(#247) natë válasza DroiDMester (#245) üzenetére


natë
nagyúr

Az utolsónál fagyások, sim eldobás, ha gcam-et raksz fel, kilövi a gyári kamerát, merül erősen, stb
Êrdemes a stabilt feldobni.

[ Szerkesztve ]

(#248) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

köszi az infókat! :R

a DEV et szeretném használni, a stabil mindég 4-5hónap lemaradásba van fejlesztések terén. :O

(#249) natë válasza DroiDMester (#248) üzenetére


natë
nagyúr

Nem véletlenül.

(#250) TpS válasza natë (#249) üzenetére


TpS
őstag

A dev-ben elég gyorsan szokták orvosolni a gondokat. Már többször előfordult, hogy kiderült pénteken a hiba, szombatra fent volt a javított rom.
Ezért is érdemes várni a felrakással és átfutni a fórumot, hogy találtak-e valami problémát, és az a probléma kizáró ok-e a frissítésre, vagy pl. számomra az nem gond.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.