Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Gomez1984 válasza hroberto (#850) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

Zsír.
Erősen gondolkodok egy 13 simán.
Nyáron picit nagy a Pixel7 pro.
Fotózni meg keveset fotózok.

(#852) bjames válasza Gomez1984 (#851) üzenetére


bjames
aktív tag

Meg télen is picit nagy a pixel 7 pro :)
Ez a méret nekem nagyon tetszik.

(#853) TpS válasza bjames (#852) üzenetére


TpS
őstag

Ultra 11-em volt, de kisebbre vágytam meg a lapos kijelzőt szeretem, ezért is váltottam 13-ra

(#854) bjames


bjames
aktív tag

Nekem is eljátszotta ma reggel a teló, hogy nem ébresztett.
Global romon vagyok, eddig még nem fordult velem ilyen elő, előző telóm 11 lite volt, azon EU rom volt, azzal se volt ilyen gondom.
A Google Clockot használom. Tegnap volt egy teló újraindításom, s gondolom akkor nem indult el az ébresztő vagy ilyesmi.
Akinél volt ilyen probléma rájött hogy mi okozta?

[ Szerkesztve ]

(#855) Dino69 válasza bjames (#854) üzenetére


Dino69
aktív tag

Nekem pl az is furcsa, hogy ha fut egy youtube a háttérben, és nyomok egy alkalmazásválasztót, és ott kinyomok mindent, akkor gond nélkül bezárja az aktuálisan futó youtube ot, vagy ami legszebb, a whats app ot is beszélgetés közben :) ;]

(#856) Indian74


Indian74
senior tag

Üdv !!!
Nos nekem mostanság nem a legjobban müködik a V14.0.29.0.TMCCNXM eu stabil verzió, valamiért belassul, akadozik,és már újra is húztam a rendszer egyszer de maradtak azok a problémák. :F
Nos mi a külöbség az EU és a EEA verziók közt???
Érdemesebb lenne a EEA verzót felrakni???

NAGYPAPA

(#857) bjames válasza Indian74 (#856) üzenetére


bjames
aktív tag

Az enyémen gyárilag az EEA erzió van, amire eddig globálként hivatkoztam ugyan, itthon vettem a xiaomishoptól. Ezzel nincs semmi gondom, nem akadozik. Ha már belaktad az EU stabilt, lehet érdemes várni egy frissítést, hátha megjavul. Nekem az előző 11 lite-omon az volt, s azon nagyon jól ment.
EEA-ban Google tárcsázó van, s nincs hívásrögzítés, meg kicsivel kevesebb funkció, az EU-hoz képest kicsit le van maradva verzióban.

(#858) Indian74 válasza bjames (#857) üzenetére


Indian74
senior tag

Értem és köszönöm a gyors válaszod akkor várok türelemmel egy új frisstésre :R

NAGYPAPA

(#859) gyonyoruwok válasza bjames (#854) üzenetére


gyonyoruwok
tag

Az, hogy tobb embertol olvasok ilyet, totalisan dealbreaker. Hogy tortenhet ilyen egy csucstelefonon 2023-ban? Nem voltam tul jo velemennyel a Xiaomirol, ez a telefon megis megtetszett. Eddig. Nagyon szivesen otthagytam volna az apple-t, mert az sem leanyalom, de az, hogy neha gondol egyet es nem ebreszt, az nevetseges. Egyszeruen nem lennek nyugodt, soha. Pedig annyira szep, es annyira szep kepeket lo, es az uzemido is tok jo...

Sony A6000 | iPhone 12

(#860) natë válasza gyonyoruwok (#859) üzenetére


natë
nagyúr

Érdekes, mert nálam a Pro és a Kicsi is tökéletesen ébreszt. :U

(#861) osonte válasza gyonyoruwok (#859) üzenetére


osonte
senior tag

Nálam minden nap ébreszt, amikor megjelent akkor vettem, azóta hibátlan.

Amúgy meg azt írja, "Google Clockot használom", így már értem, nem a gyári appot használja és a telefon kiüti a memóriából... A gyárival ilyen nem fordulhat elő. Gondolom az Apple telefonnál sem cserélted a gyári ébresztőt másikra, ha egyáltalán lehet ott cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#862) SharpSA válasza gyonyoruwok (#859) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam minden rendben van az ébresztéssel. Engedni kell.az adott app, jelen esetben az óra korlátlan háttérben futását.
Beállítások - Akkumulátor - felül Akkumulátor fül - Alkalmazásonkénti akkumulátorkímélő alatt jobb felül a 3 pöttynél a rendszeralkalmazásokat láthatóvá kell tenni és ezután az órát kiválasztva azt át lehet állítani akkumulátorkímélőről "nincs korlátozás" - ra.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#863) juve600 válasza SharpSA (#862) üzenetére


juve600
nagyúr

egyszer kell jól beállítani

(#864) DroiDMester válasza gyonyoruwok (#859) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

ahogy már előttem is mondták, nálam is tökéletesen működik az ébresztés, pedig én sem gyári appot használom, csak érteni kell a MIUI működéséhez, és megfelelően kell be állítani az engedélyeket, és akkor nincs ilyen hogy nem ébreszt!

Aki meg nem tudja mit hogyan kell, az maradjon a gyári appoknál azok működnek megfelelően! :)

(#865) hroberto válasza gyonyoruwok (#859) üzenetére


hroberto
veterán

Kb. 5 éve kizárólag Xiaomi telefon ébreszt. Egyszer sem aludtam el emiatt. :K

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#866) TpS válasza gyonyoruwok (#859) üzenetére


TpS
őstag

Ez már a 7. xiaomi telefonom max 1-től a 13-ig, 2016 óta xiaomi telefonjaim voltak. Sose volt gond az ébresztés, sose állítottam semmit az órával kapcsolatban, ahogy a rom felrakta, akár globál, akér eu dev estén, úgy használtam.

[ Szerkesztve ]

(#867) Bzs77


Bzs77
tag

3 xiaomi telónk van. Mindegyik ébreszt.

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok többszázezret.

(#868) Victoryus94 válasza TpS (#866) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nekem volt ilyen gond kb 5-6 éve Mi A1-en.
Valószínűleg ahogy fentebb is írták, kilőtte a háttérből, így nem ébresztett.
Miután le lett lock-olva nem csinálta.
A 13 viszont az alatt a néhány nap alatt, amíg a global rom volt 1x nem keltett időben. Az eu rommal viszont nincs ilyen gondom.
Szerintem érdemes a MIUI csoport összefoglalójában írtakat elvégezni, és tesztelni (akár néhány napig másodlagos eszközön is ébresztőt állítani).

[ Szerkesztve ]

(#869) bjames válasza DroiDMester (#864) üzenetére


bjames
aktív tag

Előző xiaomi telefonomon is a Google Clock-ot használtam, már több mint egy éve, meg előtte lévő telefonomon is, s eddig nem volt vele ilyen gondom. Be van állítva megfelelően az app, értem itt az akkumulátorkímélőt, az értesítéseket, az auto. indítást is, mégis előjött.
Írtam, hogy előző este volt egy újraindításom, az okozhatta valószínűleg, máshol is találtam erről leírást. Próbáltam reprodukálni a hibát, de nem sikerült.
Egyébként olvastam ilyen hibáról oneplusnál is, tehát nem feltétlen csak xiaomi issue ez.
#732Victoryus94 szavaiból nekem az jött le, hogy Ő a gyári órát használta, s annál jött neki elő.
Hát remélem egyedi eset volt, max figyelek rá, hogy újraindítás után belépjek az órába is, az segíthet.

(#870) DroiDMester válasza bjames (#869) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

ez lehet akár a Google Clock frissítése végett is, ugye tudjuk hogy sokszor van ilyen hogy egy frissebb app rosszabb mint a régi, lehet abba a verzióba van egy bug!

(#871) tibee77


tibee77
őstag

Szevasztok.ti milyen tokot használták?gyári nekem kevésnek tűnik,kellene valami olyasmi ami egy betonbunkerrel ér fel. ;] jó lenne ha a kamera is védve lenne.előre is köszi. :R

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#872) bjames válasza tibee77 (#871) üzenetére


bjames
aktív tag

Én light-os tokról is szívesen látnék infót, nem tervezem elejteni :)

(#873) novinyul válasza tibee77 (#871) üzenetére


novinyul
veterán

[link] Ezt a tokot ajánlom :) Már volt tesztelve(sajnos) de sérülés nélkül megúszta. Persze ha pofával esik, akkor semmi sem biztos.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#874) TpS válasza tibee77 (#871) üzenetére


TpS
őstag

Ilyen tokot használok: [link]

[ Szerkesztve ]

(#875) xabolcsy


xabolcsy
aktív tag

(#876) novinyul válasza xabolcsy (#875) üzenetére


novinyul
veterán

Na ahogy látom ez max. security patch lesz :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#877) balewi


balewi
aktív tag

Nálam az ébresztéssel nincs gond.
Az üzenetek értesítései viszont random megjelennek, vagy nem. Több appal is: Fb messenger, Viber, WhatsApp.

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#878) xabolcsy válasza novinyul (#876) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Kamera frissült!
Meg nekem, eddig rossz volt a wifi, mobilnet kezelés.
Na az most megjavult, kop kop.

(#879) Kront válasza tibee77 (#871) üzenetére


Kront
tag

Én ezt használom. Amit írtál igénynek, arra tökéletesen megfelel. Van feketében is, igényes kivitel.

(#880) novinyul válasza xabolcsy (#878) üzenetére


novinyul
veterán

Ez jó hír :) Kamerán mit frissítettek?

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#881) Dino69


Dino69
aktív tag

Úgy látom a xiaomi is úgy frissít mint a huawei anno, valakinek az első körben, míg másoknak később :D

(#882) DroiDMester válasza Dino69 (#881) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

ez minden gyártónál így van, másképp nem is működne!

gondolj bele egy tipusból eladnak 1milló darabot, és az egyszerre menne fel mind frissíteni magát a gyártó szerverére, akkor összefosná magát!

(#883) trebrona válasza DroiDMester (#882) üzenetére


trebrona
nagyúr

Apple-nek sikerül.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#884) DroiDMester válasza trebrona (#883) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

sz.tem ott se egyszerre frissíti magát a több millió készülék, országonként vagy régiókra vannak lebontva!

(#885) novinyul válasza trebrona (#883) üzenetére


novinyul
veterán

100% hogy régiónként van ott is frissítés.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#886) Stapet


Stapet
lelkes újonc

Kínában vagyok és lenne lehetőségem venni Xiaomi 13-at jó áron. Az érdekelne, szerintetek tudom e Magyarországon és az Euban rendesen használni? Gondolok itt a frekvenciákra és egyéb szolgáltatásokra. Hol tudom megnézni milyen verziójú? Az biztos, hogy Kínai, Angol és arab nyelvet lehet kiválasztani rajta. A CN verziójú akkor lehet e frissíteni majd vagy nem. Amit néztem Google Play Store nincs rajta.
Köszi ha tudtok segíteni!

(#887) SharpSA válasza Stapet (#886) üzenetére


SharpSA
veterán

Ha jól tudom a B20 azokban nincs benne, ezért a 4G talán nem megy mindenhol, de majd megírja aki jobban tudja.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#888) lovas93


lovas93
tag

Igaz, nekem Mi 8-am van, de ma reggel én is belefutottam ebbe az ébresztős mizériába, de nekem csak 2 perccel később szólalt meg, mint ami be volt állítva. Érdekes, hogy előtte 5 évig nem csinált ilyet, csak mióta itt olvastam... Ez boszorkányság :D Pedig már jóóó régóta nem frissült a telefon szoftvere, úgyhogy nem is értem.

(#889) TpS válasza Stapet (#886) üzenetére


TpS
őstag

A TS-ről vettem az enyémet, ami szintén kínai változat. Nincs benne b20, de számomra ez nem volt fontos.
Itt az oldalon meg tudod nézni a compatibility assistant gombnál, hogy mi a helyzet az itthoni szolgáltatókkal: [link]

(#890) Stapet válasza TpS (#889) üzenetére


Stapet
lelkes újonc

Nem vagyok benne profi, mennyire használják a telefonok a b20 európába?

(#891) Victoryus94 válasza Stapet (#890) üzenetére


Victoryus94
őstag

Európát nem tudom, de itthon nagyon... A B20 az a 800-900MHz körüli frekvencia, és vidéken szinte minden szolgáltató ezt használja (minél magasabb a frekvencia, annál kisebb területet lehet vele lefedni, viszont nagyobb sávszélességgel).
Mivel a 3G-t kivezetik, így az ország nagyrészében, főleg vidéken (nagyvárosokat leszámítva) szerintem csak EDGE/2G áll rendelkezésre, amíg nincs 5G lefedettség.

Azt mondjuk nem tudom, az 5G-t mennyire érinti, ott milyen sávok vannak/lesznek használatban, és ezekből mit támogat a kínai verzió.

Ez a cikk szerintem jól körbejárta az alapokat. (Nyilván a 3G-s megjegyzések már nem aktuálisak, az 5G-nek pedig nem tudni mennyi idő kell, hogy hasonló lefedettséget érjen el)
https://mobilarena.hu/teszt/4g_lte_800mhz_b20_band20_frekvencia_magyarorszag/b20_800_mhz_lte.html

[ Szerkesztve ]

(#892) janston válasza novinyul (#873) üzenetére


janston
aktív tag

Szia,
Ez sima 13-ra is jó vagy csak 13 Pro-ra? Van különbség a két telefon között tok szempontjából?

Köszi!

(#893) Victoryus94 válasza janston (#892) üzenetére


Victoryus94
őstag

A 13 Pro sokkal nagyobb, biztos hogy nem jó a 13-ra a Pro tokja.

[ Szerkesztve ]

(#894) janston válasza Kront (#879) üzenetére


janston
aktív tag

Bocsánat. Erre a tokra voltam kíváncsi.
Ez jó sima Xiaomi 13-hoz? Mert a legtöbb helyen azt láttam, hogy ez 13 Pro-ra való.

Köszönöm!

(#895) Atomgeszi válasza Victoryus94 (#891) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Vidéken felénk(Tolna,Baranya, Fejér) mindenhol a B20 van többségben.. Még itt ott fellelhető 3G, de ahelyett meg ugye majd 2G lesz. Nagy szívás ez az egész.

(#896) novinyul válasza janston (#892) üzenetére


novinyul
veterán

Nem ez a sima 13-ra való, van 13Pro-ra is ugyan ilyen. De az sokkal nagyobb, ahogy írták is már.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#897) janston válasza novinyul (#896) üzenetére


janston
aktív tag

Nagyon jó, köszi meg is rendeltem.

(#898) femiki válasza Stapet (#886) üzenetére


femiki
tag

És ott nem lehet beszerezni Global verziót? Hiszen azt is ott gyártják.

(#899) Kront válasza janston (#894) üzenetére


Kront
tag

Nekem sima 13 van.

(#900) Stapet válasza Victoryus94 (#891) üzenetére


Stapet
lelkes újonc

Köszi a hasznos infókat :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.