Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) TODI1111 válasza stellaz (#100) üzenetére


TODI1111
addikt

A beszélgetésedet ahogy azelőtt úgy ezután is bárki rögziti aki akarja a tudtod nélkül, csak most nem minden esetben tudja felhasználni hivatalosan. Abban az időben mikor nem volt GDPR és akár az áruházból is letölthetőek voltak ( most is csak a mínőségük romlott) a rögzítő alkalmazások akkor is tájékoztatás nélkül és a tudtod nélkül rögzitette aki akarta a veled folytatott beszélgetést.
"hogy 3. fél felé hogyan és miért prezentálják a nem 3. félnek szánt mondandódat és neked ebből mennyi kellemetlenséged származhat."
Aki pedig ilyen beállítottságú, szerinted azt érdeklia GDPR előírás?

(#102) Darren82


Darren82
tag

Melyik a legolcsóbb készülék, amelyik rendelkezik vezetékmentes töltéssel?

[ Szerkesztve ]

(#103) stellaz válasza TODI1111 (#101) üzenetére


stellaz
addikt

"Aki pedig ilyen beállítottságú, szerinted azt érdeklia GDPR előírás?"
Persze, hogy nem, ez csak elméleti okfejtés.

(#104) janeszgol válasza Darren82 (#102) üzenetére


janeszgol
félisten

Motorola Edge 30 Neo

(#105) novinyul válasza joey04 (#93) üzenetére


novinyul
veterán

22 éve csinálom, ha te szemedbe nem vagyok hiteles, na ezt túlélem ;)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#106) natë


natë
nagyúr

A hivatalos helyről vásárolt készülékek global vagy EEA rommal jönnek? Próbáltam a xiaomi.eu romot, de visszatérnék az eredetire.

(#107) osonte válasza Hallosz (#94) üzenetére


osonte
senior tag

Csak 3 példa:

- Futárszolgálat 8 napja ült a csomagomon, az utolsó napon azt mondták, hogy már a központi raktárukban van. Felhívtam a benzinkutat ahol feladták és mondta, hogy ott a kezében a csomagom és már jó ideje nem megy hozzájuk a futárszolgálat. Ezeket a hangfelvételeket csütörtök 18 órakkor elküldtem a futárszolgálatnak és annyit ígértem, hogy ha pénteken nem lesz a kezemben a csomag, szombaton minden erről fog szólni, ahova csak lehet feltöltöm és akinek csak lehet elküldöm. Péntek 12 órakkor átvettem a csomagot, többször elnézést kértek és belső vizsgálatot indítottak.

- Ételfutár, aki utólag kiderült szeret embereket megverni, próbált megfenyegetni este 9-kor, úgy felhasználva a telefonszámom, hogy az étel megrendelésére adtam meg, nem pedig magánbeszélgetésre. Amikor közöltem, hogy a cég ezzel a GDPR-t megsértette és rohadtul megbüntetik és a felvételt több helyen elhelyeztem az Interneten, tehát bármi történne, nála csöngetnek először... Nem mert bántani. Itt jegyezném meg, hogy egy cég mennyi büntetést kap és egy magánszemély 50800 Ft-os rokkantsági ellátással, nyilván engem nem érdekel a büntetés. Viszont egy céget már inkább. Illetve a felvétel amint valamit bizonyít, bizonyítékká válik és nem számít hogyan készült (feleségem bíróságon dolgozik).

- Életmentő orvosi kezelést nem akarták elindítani, rengetegett hazudott az orvos, ami mind fel van véve és 2.5 év után eldurrant az agyam és bevágtam pár hazugságot (mármint az orvos hazugságait), amiknél egy másik beszélgetésben magával mond ellent. Beígértem egy pert, amennyiben 24 órán belül nem indítja el a folyamatot. Hirtelen, másnap a megfelelő városban, a megfelelő kórházzal le lett beszélve a kezelésem. Nagyon kedves volt a válaszlevelében. Fiatal orvos, tudta hogy kicsinálom...

Mindenki hazudik és a cégek és orvosok például jobban félnek, minthogy kockáztatnának! Ez csak pár példa.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#108) xabolcsy válasza yuing (#87) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Az lenne a jó ha ez lenne a hivatalos ára.
Akkor nagyon jó vétel lenne!
De ha nem számít a 3év gari, akkor nagyon megérős! Ja és fehér, olyat akartam, de a T-nél nem volt.

Amúgy aki használja a telót, mi a véleménye róla?

(#109) janeszgol válasza osonte (#107) üzenetére


janeszgol
félisten

Tehát te arra használod a hangfelvételeket, hogy másokat fenyegess, zsarolj. Szép.

(#110) trebrona válasza osonte (#107) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szimpatikus egy ember lehetsz, ha még a pizzafutár is meg akar verni. :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#111) osonte válasza janeszgol (#109) üzenetére


osonte
senior tag

Látom lejött a lényeg. Szívesen cserélek bárkivel, tudok adni két genetikai betegséget... Örülök, hogy mindenkinek az élet napos oldala jut. Nem sajnálom senkitől, de nem is ítélkezek senki felett.

Amúgy az életem múlott a kezelésen (63% volt az esély a hirtelen szívleállásra kezelés nélkül) és 2.5 év után csaptam az asztalra, tehát elég hirtelen haragú vagyok.

A történeteket tömören írtam le, de sosem a fenyegetéssel kezdtem, mindig próbáltam normálisan megoldani, de amikor többször az ember pofájába hazudnak, akkor szembesítem a másik felet a hazudozásaival.

A zsarolás szót meg erős használni, mert még a NEAK és 8 szakorvos sem értette, hogy miért nem kapok még kezelést, hiszen csak az életem múlott rajta.

Lehet okoskodni, de ahogy írtam szivesen cserélek, azzal aki ítélkezik.

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#112) osonte válasza trebrona (#110) üzenetére


osonte
senior tag

Kb. úgy b.-ta hozzám a pizzát, köszönés nélkül, utólag elmondása szerint szar napja volt és én meg értékeltem egy csillaggal a Google-n az üzletet és leírtam az esetet. Az előző 10 értékelés is egy csillagos volt... Erre lecseszte a főnöke és ezért akart megverni. Abban a hirben áll a barátaival, hogy mindig többen kinéznek valakit és megverik, többen szóltak, hogy nem normális és tényleg megcsinálja. Azért köszi, hogy minősítesz így ismeretlenül.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#113) #27070592 válasza beyruth82 (#98) üzenetére


#27070592
törölt tag

Azért elég sok árnyalat van a tiltott adatszerzés témában. Némely esetben szabadságvesztés jár érte.

Hogy on is legyek: ez a telefon nálam max 200k.

(#114) beyruth82 válasza #27070592 (#113) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen ha annak célja anyagi haszonszerzes vagy bármilyen visszaélés. Telefonbeszélgetés felvétele csak akkor minősül bűncselekménynek ha az anyagi haszonszerzés, zsarolás vagy valamilyen visszaélés miatt készül. Egy jogi eljárás bizonyítása miatt keletkezett felvétel nem minősül visszaélésnek. Ahogy írtam még sose volt példa arra Magyarországon, hogy bármilyen polgári vagy büntető eljárás során bizonyítékként felhasznált hang vagy videó felvétel miatt eljárás indult volna annak készítője ellen.

(#115) bigrock válasza beyruth82 (#114) üzenetére


bigrock
addikt

Ipari kamerákkal foglakozom többek között. Nagyon röviden: egy nagy cégnél több 100 milliós vaslopás történt a biztonsági őrök közreműködésével. Miután lebuktak (hála a kameráknak), a hosszú pereskedés közben az ügyvédjük nagyon nehéz perceket szerzett a károsult cégnek azzal, hogy felelősségre vonatta őket a bírósággal, hogy miért nem semmisítették meg a felvételeket 8 nap múlva (ott az volt a céges policy). Azóta is mind szabadlábon van, tudomásom szerint, hála a magasságos GDPR szabályoknak. OFF vége.

(#116) stellaz válasza beyruth82 (#114) üzenetére


stellaz
addikt

Azért elég komoly visszaélésekre is lehetőséget teremt az ilyesmi. Illetve gondolom te is máshogy beszélnél az ismerőseiddel, ha tudod, hogy minden rögzítve lesz.
Nagyon vékony jég ez.

[ Szerkesztve ]

(#117) Ipse89


Ipse89
tag

Egy kicsit ostorozva van a készülék a tesztben úgy érzem. 2,5 hete használom, az emlitett problémákkal eddig nem találkoztam. Videókkal is elégedett vagyok.
Teszt helyett nálam a gps-navigálás lehet hőpróba, de ott tavaly például túlmelegedett a hűvösnek titulált ,akkori 12X-em majd az asszony almás 12 pro-ja is :N igaz 40fok volt akkor pont :DDD

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#118) mjani1172 válasza bigrock (#115) üzenetére


mjani1172
addikt

Undorító.
Undorító az ügyvéd, és a bíró is. Az ilyen férgek miatt lesz egyre sz.rabb a világ.

(#119) Lami66


Lami66
őstag

Én évek óta rögzítek minden beszélgetést. Nem akarok zsarolni senkit. Egyszer számonkértem egy ismerőst egy istenbizony ígérete miatt, amit utólag hevesen tagadott, sőt egyenesen lehazugozott. Másnap reggel elküldtem neki a felvételt, mindjárt más lett a hozzáállása.
Egyébként leginkább arra használom, hogy elhangzott infókat nem kell jegyzetelni, hanem visszahallgatom.
De pozitív történet is legyen: néhány éve elvesztettem egy régi barátot egy autóbalesetben. Feleségével tartottuk továbbra is a kapcsolatot. Egyszer sírva mondta, hogy a hangja nagyon hiányzik (mármint az elhunyt férje hangja). Csodálkoztam, hogy sehol egy családi videó róla a mai világban. Fotó volt ezernyi, de a hangja nem maradt meg. Aztán egyszercsak beugrott a megoldás: előkerestem egy hosszabb telefonbeszélgetésünk felvételét, és odaadtam az özvegynek. Azóta is hálálkodik érte.

[ Szerkesztve ]

(#120) KicsiAnthony


KicsiAnthony
csendes tag

Nem rossz teló, de azért kicsit borsos áron adják. Én 2 éve még 140ért vettem a S10e-met, ami az igényeimet tökéletesen kielégíti.

(#121) joey04 válasza novinyul (#105) üzenetére


joey04
titán

Az miért érdekes, hogy hány éve csinálsz valamit? :F Na mindegy.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#122) Lajmund


Lajmund
senior tag

Semmi bajom a xiaomival. Majdnem 4 évig használtam a mi 9t prot zökkenőmentes amit 120-ért vettem. De annyira elszálltak az árakkal hogy ennyit nem érnek szerintem. Inkább vettem 460-ért samsung s23 512/12 ultrát hosszú távra rendes támogatással 3 év samsung háztól házig garival. Ennyit ezek a xiaomik nem érnek.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#123) eclipse006 válasza hemaka (#72) üzenetére


eclipse006
őstag

Máris jobb a napom. Köszönöm szépen! :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#124) natë


natë
nagyúr

Ha valaki xiaomi.eu romban gondolkodna, egyelőre ne tegye. Merül, eldobálja a mobil hálózatot, SIM-et, bugos.
Jelenleg a global/eu sokkal jobb.

(#125) Atomgeszi válasza joey04 (#42) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én voltam az. És igen, megcsinálta anyám 60 évesen. Két kattintással.

Ha nektek, egy szakmai fórumon, egy sima apk-t telepíteni űrtudomány, arról nem a telefon tehet.

Értsétek már meg, hogy gcam telepítése egy egyszerű apk fájl futtatása, mindenféle szakmai tudomány nélkül.

Az XML fájl csak egy lehetőség, és további 2 kattintással jár.

Komolyan mondom apple fiókot nehezebb regisztrálni, mint ezt telepíteni. :W

(#126) hroberto válasza Lajmund (#122) üzenetére


hroberto
veterán

Egyik telefon sem éri meg manapság az árát ebben az árkategóriában.
Én még várok egy kicsit, hogy olyan 250 ezer környékére essen ennek az ára, annyit már adnék érte.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#127) pusszycat válasza osonte (#111) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egyszer valaki felveszi, h te felveszed és zsarolgatol másokat, és ezzel fognak zsarolni... :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#128) Addel válasza bigrock (#115) üzenetére


Addel
senior tag

Ez minimum furcsa, mert általában a bírósági ügyekben csak azzal foglalkoznak, ami miatt indult. Tehát az irreleváns, hogy a lopási ügyben a bizonyítékok személyiségi jogot sértenek, persze egy másik személyiségi jogi perben lehet kártérítésért perelni a céget, csak előbb a lopás miatt felelősségre kell vonni a polgárokat.

(#129) Atomgeszi válasza hroberto (#126) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem hát. De az olcsóbbakból meg mindig hiányzik valami.. hol a vezeték nélküli töltés, hol egy jobb kamera lencse... és hiphopp már 200 ezerrel többet kell fizetni érte. :W

(#130) natë válasza hroberto (#126) üzenetére


natë
nagyúr

Hivatalos helyről vásárolva várhatsz vagy 2 évet, míg annyi lesz.

(#131) gombasm válasza beyruth82 (#95) üzenetére


gombasm
aktív tag

"Jogi eljárás, büntetőügy, stb esetén simán felhasználható, sőt azt minden esetben fel is használják függetlenül a hangrögzítés körülményeitől. Saját tapasztalat. Magyarországon nem úgy működik mint az usában, hogy egy bizonyító erejű felvételt ne lehetne felhasználni csak mert a másik fél tudta nélkül lett csinálva."

Ha ez tényleg így van, akkor ez még egy adalék ahhoz, hogy milyen helyen is élünk... :((( . Katasztrófa ez az ország, ezt már az autós kamerákkal rögzített videók (taps melleti, örömmel történő) rendőrségi felhasználáskor is megállapítottam - agyrém, ahogyan a magyar jogban építenek a (jogállamban illegális) adatgyűjtések alapján keletkezett feljelentésekre. Nincs ezzel kapcsolatos személyes tapasztalatom, így továbbra is reménykedek abban, hogy az itt is olvasott "személyes tapasztalatok" és "tudom, feleségem jogász" megállapítások túlzóak sőt nem is igazak. Hátha nem is így van...

Nexus 4 & Redmi 5+ & HW Nova 9 SE & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#132) Terentius válasza Lajmund (#122) üzenetére


Terentius
őstag

Hol lehet ennyiért 512-es S23 ultrát venni?

Poco F5 12/256 Gb

(#133) gombasm válasza Atomgeszi (#125) üzenetére


gombasm
aktív tag

Csatlakozom!

Mivel a teszteknek a legjelentősebb és leghosszabb része a fotós (videós) képességek értékelése, már többen, többször szóvá tettük itt, hogy ki lehetne ezt bővíteni egy egységes sw -el történő próbával is (gcam pont jó erre, igen, és működni fog mindegyik telefonnal, ha nem a legfrisebb bétát teszed fel), ami alapján a telefonok gyári kamera sw gyengeségei helyett a tényleges hw minősége jól megítélhető lenne ill. összehasonlíthatóakká válnának a telefonok kamerái.

A cikkben itt egy keretes írásban 3 mondattal röviden le lehetne írni a gcam telepítés menetét a letöltéstől az elindításáig - ez állandóan ott lenne, mint a "Hogyan mérjük a kijelzőt?" című örökbecsű keretes kb. ötödik éve.
Aki idejár olvasni tesztet, az biztosan meg tudná csinálni is a letöltés+telepítést.

Meg a szakmai oldal támogassa már meg az olvasóit azzal, hogy egy jó készülék (esetleg ideiglenes, kezdeti, későbbi update -tel kijavítható) sw hiányosságai miatt nem riasztja el őket egy amúgy jó telefontól.
Szerintem nem kérünk ezzel sokat, vagy igen?

Nexus 4 & Redmi 5+ & HW Nova 9 SE & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#134) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Szép.
Poco F5 pro teszt mikor lesz?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#135) Graphics válasza hallerlaller (#134) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megjelent valahol?

Még ki sem adták csak pletyka...

Akkor lesz teszt szerintem hogyha megjelenik a készülék addig azért nem sok esély van rá... ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#136) hroberto válasza natë (#130) üzenetére


hroberto
veterán

Engem abszolút hidegen hagy, hogy mennyire hivatalos helyről veszem. Nem fogok tízezreket pluszban fizetni ezért.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#137) natë válasza hroberto (#136) üzenetére


natë
nagyúr

(#138) xabolcsy válasza Atomgeszi (#125) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

És ez a gcam, jó minden típushoz?
Vagy típusonként változik? Van a x13-hoz? Hol lehet letölteni?
Vagy valami Magyar nyelvű infót találni?
Köszönöm

(#139) hallerlaller válasza Graphics (#135) üzenetére


hallerlaller
addikt

Akkor Redmi K60 pro vagymi, még decemberben volt hír, nem követem, még mindig semmi?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#140) hroberto válasza natë (#137) üzenetére


hroberto
veterán

Ha jól látom ez kínai verzió.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#141) Lajmund válasza Terentius (#132) üzenetére


Lajmund
senior tag

Hardverapron vettem kb 3 hete most nem tudom mi az aktuális árfolyam meg ki mennyit enged.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#142) *RLaci* válasza ujvendeg (#89) üzenetére


*RLaci*
addikt

:DDD

(#143) novinyul válasza joey04 (#121) üzenetére


novinyul
veterán

Mert annyi ilyen jó képességű emberrel találkoztam ennyi idő alatt :U Te meg amúgy is az egyik kedvencem vagy itt fórumon. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#144) Graphics válasza hallerlaller (#139) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs még hivatalos kiadás

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#145) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

"felnőni nehéz".
Már rég felnőtt....

(#146) Lajmund válasza Bagoly01 (#145) üzenetére


Lajmund
senior tag

Árakban...

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#147) Atomgeszi válasza xabolcsy (#138) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link]

Itt van két ajánlott ahogy nézem:
Download Google Camera 8.4 APK [Recommended]
Download Google Camera 7.3.018 APK [Recommended]

Illetve, ha van telegram-od, akkor nyílt neki egy külön csoport, amelyik csak a Xiaomi 13/Pro gcamokkal foglalkozik, az egy kicsit mélyvizesebb, de komolyabb eredményeket lehet elérni. Ott több modolt gcam van, illetve felhasználók által megosztott fényképek, xml fájlokkal, beállításokkal. Kinek mi a kedvence. Ezzel már profi szintet lehet elérni, ha van kedved kísérletezni (ez annyit tesz, hogy letöltesz 2-3 verziót, majd kimész az udvarra, ugyanazt lefényképezed ugyanonnan mondjuk állványról, utána megnézed, hogy melyik tetszik, és azt a gcamot használod, és a többit elfelejted - ezt gyakorlatilag egyszer kell)

Download the GCam APK file from the download link above and tap on it.
Make sure that the Unknown Sources option is enabled on your device.
Go to the device Settings menu > Security/Privacy > enable it to do this. [If already enabled, skip to the installation]
It will launch the package installer, and tap on the Install button. Once the installation is done, open and use it. Enjoy!

Tehát letöltöd a gcam apk fájlt. Meg kell bizonyosodni róla, hogy engedélyezted a Beállítások(ban az ismeretlen fájlok telepítését) felül a keresősávba beírod, hogy ismeretlen alkalmazások telepítése(elég annyi, hogy ismeretlen,már hozni fogja a menüpontot), kiválasztod, hogy pl Chrome vagy Adblock browsernek engedélyezed ezt, így, ha telefonról a böngészőből töltöd le, akkor egyből tudod telepíteni az apk-t, ezt csak egyszer kell engedélyezni.
(egyébként ugyanezt kell engedélyezni, ha mondjuk egy régebbi messenger verzió jobban tetszett az újabb helyett, akkor apkmirror-ról leszeded az adott messengert, és telepíted ugyanúgy böngészőből, ha total commandert használsz, akkor az onnan való alkalmazások telepítését kell engedélyezni értelemszerűen)

Ha ez megvan, akkor telepíted az apk fájlt, felrakja, gondolom megkérdezi majd, hogy engedsz-e helyhozzáférést(ez gps koordinátákat rak pl a képre(gyári kamera is ugyanezt megcsinálja, ha beállítod) stb.stb.-t , amihez hozzá akar férni.

Majd használod egészséggel. Plug and play gyakorlatilag, semmi űrtudomány nem kell hozzá.
[Egy youtube videó az ismeretlen helyről származó alkalmazások telepítéséhez, a körömből ítélve ráadásul hölgy engedélyezi ezt(mert ugye sokszor felhozzák, hogy egy gcam telepítéshez mérnöki meg mindenféle diploma kell)]

(#148) Bagoly01 válasza Lajmund (#146) üzenetére


Bagoly01
senior tag

is... :DDD
Nem is értem miért lenne olcsóbb? Vagy melyik csúcs olcsóbb?

[ Szerkesztve ]

(#149) Graphics válasza Bagoly01 (#148) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Itt az a lényeg a hozzászóló részéről, hogy számára semmibe van ez a készülék nézve. Őket hagyni kell fórumozni.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#150) sharp007 válasza yuing (#87) üzenetére


sharp007
tag

Csak volt 300 alatt!
Ez egy másik.

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.