Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) dilajoska1 válasza Andris_2 (#1000) üzenetére


dilajoska1
őstag

Az a baj hogy Android 13-ban megint változott az értesítések a 12-höz képest.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#1002) Shummo


Shummo
aktív tag

Van kint új xiaomi.eu stabil rom: [link]

Valaki már feltette?

(#1003) DroiDMester válasza Shummo (#1002) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

2napja használom, nincs velele probléma, tedd fel nyugodtan!

(#1004) eeestvan


eeestvan
tag

Aki EEA romon van annak megjött már a V14.0.24.0.TMCEUXM firmware? Nekem OTA-n még nem ajánlotta fel és bárhonnan töltöm le telepítésnél ezt írja ki.

Mi lehet a gond?

Nincsenek előítéleteim, egyformán utálok mindenkit :) !

(#1005) hroberto válasza eeestvan (#1004) üzenetére


hroberto
veterán

Már elég régen kint van. Esetleg a frissítés beállításai alatt van olyan opció, hogy "frissítések korábbi figadása". Ha nincs bekapcsolva, kapcsold be!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1006) eeestvan válasza hroberto (#1005) üzenetére


eeestvan
tag

Az is be van. Próbáltam már régiót is váltani, mert azt olvastam hogy az megoldhatja az ilyen hibát de nekem az sem vált be. Az érdekes az ha letöltöm ami aktuálisan rajta van azt simán újra telepíti. Sőt hardreset is volt. A bootloadert meg nem szeretném nyitni.

Nincsenek előítéleteim, egyformán utálok mindenkit :) !

(#1007) Dino69 válasza eeestvan (#1006) üzenetére


Dino69
aktív tag

Itt dettó ugyanez van, várom a semmit :) Bár nekem nem volt bekapcsolva a korábbi fogadás gomb, nagy változást nem értem el vele...

Illetve más:

Van itt esetleg aki Raiffeisen-es? Mennyire működik normálisan a Raipay app?? Nekem oly gyámoltalan, hogy külön be kell lépni minden egyes fizetésnél az appba, és akkor sem biztos hogy sikerül a tranzakció elsőre..Gondolkodtam alternatív fizetési lehetőségeken, gpay vagy simple, de ott biztos van plusz költség, a bankok közötti tranzakciónál..

(#1008) eeestvan válasza Dino69 (#1007) üzenetére


eeestvan
tag

Az a baj hogy én manuálisan is megpróbáltam feltenni és a fent linkelt hibát adja.

Raiffeisen-es vagyok nekem elég jól működik az app, még készpénzt is telefonnal veszek fel az automatából. :) az tény hogy mindig be kell lépni az app-ba de nekem ez nem gond.

Nincsenek előítéleteim, egyformán utálok mindenkit :) !

(#1009) Dino69 válasza eeestvan (#1008) üzenetére


Dino69
aktív tag

Nekem most frissít valamit, kiváncsi leszek mit sikerül. Letöltöttem vele a teljes romot, remélem nem csinál factory-t mert könnyes lesz a szemem rögtön :D

Nem tudom neked miért nem tudja ellenőrizni a frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#1010) eeestvan válasza Dino69 (#1009) üzenetére


eeestvan
tag

Nem nem resetel semmit. Ha magától ajánlja fel a frissítést akkor az új ota jön le, de ha a beépített frissítővel töltöd akkor azt tölti le ami épp rajta van.

Nincsenek előítéleteim, egyformán utálok mindenkit :) !

(#1011) Dino69 válasza eeestvan (#1010) üzenetére


Dino69
aktív tag

S valóban maradtam a 22 -es végűn :) Pompás, akkor nem marad más mint a türelem..

[link] Itt olvasgatok, mert nyilván másnak is vannak ilyen gondjai...
" Frissítő alkalmazáshoz > Koppintson 5-10 alkalommal a MIUI logóra > Kattintson a 3 pontra a jobb felső sarokban, és lesz egy bővitett menü.
Már csak meg kell keresni az update file-t neten, és meg is vagyunk

[ Szerkesztve ]

(#1012) eeestvan válasza Dino69 (#1011) üzenetére


eeestvan
tag

No igen ez is megvan - volt [link] én innen töltöttem. De elég sok helyről le lehet. Ha megvan a letöltés betallózod a frissítővel és elvileg frissít. Sajnos nekem hibával leáll.

Nincsenek előítéleteim, egyformán utálok mindenkit :) !

(#1013) novinyul válasza eeestvan (#1004) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem is egy héttel később érkezett meg az OTA frissítés, manuálisan nekem sem engedte felrakni. Türelem meg fog érkezni neked is.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1014) eeestvan válasza novinyul (#1013) üzenetére


eeestvan
tag

Úgy legyen, köszi! :)

Nincsenek előítéleteim, egyformán utálok mindenkit :) !

(#1015) Andris_2 válasza Dino69 (#1007) üzenetére


Andris_2
aktív tag

A Curve-öt tudom javasolni, az ingyenes verióban hozzá lehet csatolni két bankkártyát és semmilyen extra költséggel nem jár a fizetés. A Curve kártyát hozzá lehet adni a Google Pay-hez és tudsz NFC-vel fizetni, a terhelés meg majd megy a hozzácsatolt kártyára.

[ Szerkesztve ]

(#1016) Dino69 válasza Andris_2 (#1015) üzenetére


Dino69
aktív tag

Közönöm, teszek azért vele egy próbát.

(#1017) Victoryus94 válasza Shummo (#1002) üzenetére


Victoryus94
őstag

Én feltettem.
Nekem megint eltűntek a névjegyek.
Le kellett töltenem a Google-s Phone appot, beállítani alapértelmezettnek, restaroltni a telót, majd törölni (hogy működjön a hívásrögzítés).
Ja meg az Outlook appban is kikakpcsolni, majd visszakapcsolni a névjegy szinkronizálást, hogy lássam.

A vicc az, hogy az előzményekben még megjelentek a nevek... a Google-s névjegyek appban is, csak hívni nem tudtam vele, mert kiírta hogy nincs ilyen névjegy.

Ha valaki járt már így: Van a fentitől kényelmesebb/normálisabb megoldás?

Mást nem vettem észre, sem negatív, sem pozitív irányban.

(#1018) Shummo válasza Victoryus94 (#1017) üzenetére


Shummo
aktív tag

Szia. En is feltettem mar. A leirtakat nem tapasztaltam

(#1019) SharpSA válasza eeestvan (#1004) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam a 14.0.22.0 van és azt írja, hogy nincs elérhető frissítés.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1020) eeestvan válasza SharpSA (#1019) üzenetére


eeestvan
tag

Pedig már kint van ez [link] is. És kíváncsi lennék rá hogy másnál is azt csinálja mint nálam?

Nincsenek előítéleteim, egyformán utálok mindenkit :) !

(#1021) DroiDMester válasza eeestvan (#1020) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

elèg szűk szavú vagy!

mi az hogy ez! talán a béta Android14.re gondolsz?(néhány mapja linkeltem énis be ide)

és mit jelent hogy másnál is azt csinálja? de mit? nem írtad le! :W

(#1022) femiki


femiki
tag

Sziasztok. Kérdezném, hogy okoz valakinél problémát hogy nincs benne a B7 és B20 ?

(#1023) hroberto válasza femiki (#1022) üzenetére


hroberto
veterán

Az EU verziókban van B20...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1024) eeestvan válasza DroiDMester (#1021) üzenetére


eeestvan
tag

Az #1004-es hsz-ben leírtam a problémát azért nem ismételtem meg.

Aki EEA romon van annak megjött már a V14.0.24.0.TMCEUXM firmware? Nekem OTA-n még nem ajánlotta fel és bárhonnan töltöm le telepítésnél ezt írja ki.

Mi lehet a gond?
Azért elnézést ha úgy tűnik hogy összevissza írogatok! :)

[ Szerkesztve ]

Nincsenek előítéleteim, egyformán utálok mindenkit :) !

(#1025) lovas93


lovas93
tag

Hosszas agyalás és összehasonlítgatás után úgy néz ki, hogy én is csatlakozom a táborba egy fekete 8/256-ossal. Sajnos zöld jelenleg csak horror áron volt elérhető, ezért maradt a fekete, remélem, nem bánom meg. :D Kérdés, hogy a 8GB RAM-ot nem érzitek-e kevésnek? Nem sűrűn multitaskingolok, de azért a mai alkalmazások már elég durván zabálják a memóriát...

(#1026) TpS válasza femiki (#1022) üzenetére


TpS
őstag

Nálam nem, ezért vettem a TS-ről.

(#1027) Victoryus94 válasza lovas93 (#1025) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nekem az előző telóm is 8GB-s volt.
Szerintem elegendő, sőt felesleges pazarlás 24GB memóriát tenni egy mobilba. (De biztos létezik az egytized ezrelék, aki ki tudna használni 2-3x 8GB-t is, de renderelésre van célhardver)
+ Elég gyors a háttértára, lehet bővíteni "virtuálisan" a RAM-ot. Ha mégis kevésnek érzed, akkor meg lehet játszani vele, melyik app (ne) zabálja a memóriát a háttérben. :)

[ Szerkesztve ]

(#1028) magmakocka válasza eeestvan (#1024) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Nekem, már ha jó pár hete rajta van azaz OTA frissítés. Nekem nem ír semmi ilyesmi hibát.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#1029) eeestvan válasza magmakocka (#1028) üzenetére


eeestvan
tag

Akkor nem tudom nálam mi lehet a hiba, mert se ota-nem jön és én sem tudom felrakni.

Nincsenek előítéleteim, egyformán utálok mindenkit :) !

(#1030) Gubu0101 válasza eeestvan (#1004) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem mar 24 van.2 hete vettem a telefont,elso inditasnal fel is rakta az frissitest.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1031) CubeDogg válasza eeestvan (#1029) üzenetére


CubeDogg
csendes tag

Nálam is ugyan ez van, várjunk türelemmel most már lassan megjön.

(#1032) SharpSA


SharpSA
veterán

Ha innen letöltöm a 24-es romot, akkor azt hogyan lehet telepíteni? Recoveryben és a Beállítások alatt nem lehet tallózni. Vagy netán twrp recovery kellene? Nálam sem jön ota frissítés.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1033) femiki válasza TpS (#1026) üzenetére


femiki
tag

Nem tudom, de én is a TS-nél néztem, de ott írja hogy nincs benne!

(#1034) TpS válasza femiki (#1033) üzenetére


TpS
őstag

De nekem nem is kell, ezért vettem a TS-ről. A TS-en nem árulnak és nem is fognak globál változatot.

(#1035) basaja


basaja
senior tag

Sziasztok.
3 napja van meg nekem is a 13, eddig elégedett vagyok vele. Huawei P30 Prót váltott le, szegény 3 és fél év után feladta a harcot.
Egy problémám lenne. Ha rádugom a kártyaolvasót, nem tudom átmásolni a fényképezőgép memóriakártyájáról a képeket. Nyaralás alatt szerkeszteném a képeket a telefonon,a lapost nem cipelem ide is... Valamit kell külön engedélyezni vagy szimplán ne legyenek nagyok az elvárásaim? Bár a legtöbb általam ismert Androidos teló ezt csuklóból lazán kezeli...
Köszi a segítséget előre is

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#1036) Victoryus94 válasza basaja (#1035) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nem teszteltem, mert nincs megfelelő pendrive-om, de elvileg nincs teendő.
Viszont az Android alapból nem kezeli az NTFS fájlrendszert, így ha NTFS-re van formázva az eszköz, az lehet a hiba oka.
FAT32-vel működnie kellene. (FAT32/Ext3/Ext4 esetleg exFAT-tal lehet próbálkozni)

[ Szerkesztve ]

(#1037) novinyul válasza basaja (#1035) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem lazán megy a kártyaolvasó, rádugom és azonnal fel is ismeri, fájlkezelőben meg oda pakolok ahová csak szeretnék. Bár az is igaz hogy a Canon fényképezőgépről wifi-n dobom át a képeket a saját alkalmazásával.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1038) basaja


basaja
senior tag

A P30 Prón simán ment,semmi teendőm nem volt.A wifin átdobott képpel az a baj,hogy nekem RAW formátumban kellene a szerkeszés miatt,de így átküldve JPG az érkező kép...
A filekezelők felismerik a kártyát,de másolni nem tudok...

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#1039) femiki


femiki
tag

Mi alapján, hogyan tudom ellenőrizni hogy valóban tudja a B20-at a telefon? Mivel több bolt is árulja, és van ahol feltüntetik a leírásban a frekiket és benne van, de van ahol csak azt mondják hogy benne van. De lehet ezt valahogy ellenőrizni hogy valóban tudja?

(#1040) Victoryus94 válasza femiki (#1039) üzenetére


Victoryus94
őstag

Max ha már a kezedben a doboz, és tudod az SN-t/IMEI-t. Ha jól rémlik van valahol egy oldal, ahol ezt le lehet kérdezni, és kiderül melyik verzió a mobil. Vagy itt, vagy a MIUI fórumban (esetleg egy másik Xiaomi telónál?) találkoztam vele, még le is kérdeztem sajátom vásárlás után, de most nem találtam meg a linket. :(

Más opció nincs, megkérdezheted a webshopot, rendelés előtt (lehetőleg írásos formában, ha mégsem olyat kapnál, amit ígérnek)...

[ Szerkesztve ]

(#1041) hroberto válasza femiki (#1039) üzenetére


hroberto
veterán

Magyar webshopban nagy valószínűséggel EU modellt fogsz kapni.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1042) basaja


basaja
senior tag

Közben megoldódott a kérdés...egy régebbi olvasóval simán megy,az meg a Huawei-el nem működik...fene sem érti ezt...👏😁

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#1043) Gubu0101 válasza hroberto (#1041) üzenetére


Gubu0101
veterán

Vagy nem :D Yetteles.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1044) hroberto válasza Gubu0101 (#1043) üzenetére


hroberto
veterán

Miért ez szerinted milyen?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1045) Victoryus94 válasza Gubu0101 (#1043) üzenetére


Victoryus94
őstag

A Yettel EU verziót forgalmaz működő B20-al...

[ Szerkesztve ]

(#1046) xabolcsy válasza xabolcsy (#875) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

06.25 jött nekem. 14.0.24
Itt van különbség :W

[ Szerkesztve ]

(#1047) Dino69 válasza xabolcsy (#1046) üzenetére


Dino69
aktív tag

Azért az fantasztikus, hogy nekünk lassan meg egy hónapja semmi.. És ötletem sincs hogy lehetne rátenni. Nyilván a p30 prónál megszoktam hogy nem jön frissítés... Volt bl nyitás is, de visszaraktam a gyári romot. Nem tudom az kavart e be neki, de nyilván nem.

(#1048) SharpSA válasza Dino69 (#1047) üzenetére


SharpSA
veterán

Az én készülékem Telekomos, gyári rajta minden és ez a 24-es frissítés nem jött még eddig.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1049) Dino69 válasza SharpSA (#1048) üzenetére


Dino69
aktív tag

Az enyém is Telekomos, de Vodafonos simmel. :B

(#1050) CubeDogg válasza SharpSA (#1048) üzenetére


CubeDogg
csendes tag

Szintén zenész :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.