Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) joey04 válasza novinyul (#143) üzenetére


joey04
titán

az elfogultsághoz nincs köze, hogy hány hülyével hozott össez az élet.

te is nekem :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#152) joey04 válasza Atomgeszi (#125) üzenetére


joey04
titán

tapasztalt fórumozó szerint: Nyugodj meg attól megnyugszol :)

btw itt az átlagról beszélünk. az átlag nem tudja, hogy mi az hogy launcher, android verzió, stb. pláne nem gcam. Pláne nem fogja tudni megoldani, ha valami gubanc van, ahogy az néha előfordul ha van gcam. valóban, kocka fórumon, kocka szemmel nem űrtudomány. de még itt is vannak páran, akik nem akarnak módosítani a gyári dolgokon, legyen jó úgy, ahogy kiveszed a dobozból, minden hákolás nélkül.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#153) Atomgeszi válasza joey04 (#152) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez a gcam telepítése jobban fel van fújva, mint amennyire kéne.

" az átlag nem tudja, hogy mi az hogy launcher, android verzió, stb. pláne nem gcam."

Nem is kell tudni ezeket hozzá.

"Pláne nem fogja tudni megoldani, ha valami gubanc van, ahogy az néha előfordul ha van gcam."

Max crash-el egyet az applikáció(amióta elérhető a gcam, azóta használtam mindegyik telefonomon, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt vele gond a több, mint 5 év alatt), mint ahogy előfordul, hogy iphoneon se tudtam megnyitni a gyári kamerát, vagy pedig xiaomin a gyári kamerát, mert annyit írt ki, hogy Kamera hiba. Ok lehetőséggel.
Újraindítod a telefont, vagy bezárod megnyitod a programot, és működik. Túl van fújva ez is.

"valóban, kocka fórumon, kocka szemmel nem űrtudomány."

kb 3 kattintás, az semmilyen szemmel nem űrtudomány.

"akik nem akarnak módosítani a gyári dolgokon, legyen jó úgy, ahogy kiveszed a dobozból, minden hákolás nélkül."

Csak hogy tudjátok még a storeban is elérhető (igaz a jobbak mind fizetősen) másik kamera alkalmazás, aminek a telepítése ugyanannyi időt, energiát vesz igénybe, mint egy gcam telepítése, annyi, hogy azt nem a play áruházból telepíted(egyébként régen ott is elérhető volt, de nyilván a googlenak nem érdeke ez).

Még mindig túlságosan fel van fújva ez a gcam telepítése mizéria.

Aki eljut a telefon topikjába, az rá tud kérdezni, hogy van-e elérhető gcam, és melyik szerintünk a legjobb. Kap egy ajánlást, meg egy linket az apk telepítéséhez, feltelepíti, használja örömmel és abszolút megelégedéssel.
A többiek meg picsogjanak, hogy jaj ezt meg azt kell telepíteni, de egy instagram profilból való kijelentkezés több erőt, időt és szaktudást igényel, mint egy nyamvadt apk fájl telepítése.

Nem muszáj senkinek sem ezt használni. Ez szerencsére egy nagyon jó elérhető lehetőség, bárki számára, aki tud olvasni, értelmezni 2 mondatot, és van legalább 1 ujja amivel rá tud bökni a telepítés gombra. Minden más csak mellébeszélés, és felesleges flame, hogy bezzeg az elrohadhatatlan almánál úgy működik minden, ahogy kell - nem, ott sem működik mindig minden úgy, ahogy kell. Ahogy egyik gyártónál sem. Ahogy a Tesla önvezető is hibázik, ahogy minden hibázik néha.

(#154) novinyul válasza joey04 (#151) üzenetére


novinyul
veterán

Bár az lennék :U Ahogy te mint Apple fanatikus. Az hogy egy jó ideje Xiaomi majd Realme telefonokat kapok tesztre nagyobb részben, nem jelenti azt hogy elfogult lennék. Valami szar, akkor azt leírom vagy elmondom(jelen helyzetben a 12 sem melegszik normál használat mellett). De itthon használunk Samsung, Sony, Realme, Xiaomi, Ulefone telefonokat is meg még Apple Tab is van itthon. Elfogult lennék akkor ha csak egy típus lenne itthon :U Rossz helyre írtál :K

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#155) Bagoly01 válasza Graphics (#149) üzenetére


Bagoly01
senior tag

:K

(#156) osonte válasza natë (#124) üzenetére


osonte
senior tag

Melyiket próbáltad a heti vagy a stabil változatot?

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#157) natë válasza osonte (#156) üzenetére


natë
nagyúr

hetit.

(#158) osonte válasza natë (#157) üzenetére


osonte
senior tag

Köszi, vasárnap a stabilt kipróbálom. Megírom, ha az jól működik.

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#159) ddaydome


ddaydome
senior tag

Most nem biztos, hogy ne lehetne jobb vagy màs ajànlathoz húzni, de lehet, hogy egy black fridaynél best buy lesz....

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#160) joey04 válasza novinyul (#154) üzenetére


joey04
titán

nem írtam rossz helyre, attól hogy több márkát is használsz, lehetsz elfogult. btw nem fogunk megállapodni, én annak tartalak, te meg tiltakozol ellene. én leszarom ha apple fannak tartanak, én tudom, hogy baromság más meg nem érdekel. neked is így kéne tenned. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#161) joey04 válasza Atomgeszi (#153) üzenetére


joey04
titán

itt az a baj, hogy te azt bizonygatod, hogy nem űrtudomány, holott senki nem mondta, hogy az. Olyan kijelentést cáfolsz folyamatosan, ami nem hangzott el. Az átlagnak viszont ez bizony hákolás és macerás kategória. Továbbra is ideges vagy, és kezdődik a sárdobálás, már picit érződött ez az apple fióknál is, most meg már színtiszta flame-be megy át, amit csak a személyem miatt hozol elő, mert nekem Apple termékem is van. De kutya nem hasonlította hozzá. Itt is szellemekkel harcolsz. Egy átlagos droidos usernek macera és hákolás. Tehát nem egy olyannak, aki egy kocka fórumon irogat meg olvasgat. Gondold át, ha szeretnéd add ki a dühödet és válaszolj, én viszont elengedem veled, mert ilyen dühödt vagdalkozásokra hiába reagál az ember. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#162) novinyul válasza joey04 (#160) üzenetére


novinyul
veterán

Valami szar akkor az szar, de a legtöbb esetben másra vezethető vissza az adott készülék hibája. Nem tiltakozom, használom, ha szar akkor megy is vissza(erre jó a teszt). Az elfogult pedig foggal körömmel védi az igazát, na ez nálam nem áll fent. Észre sem vetted de végletekig vétted az almát. De ha valami rendben működik, akkor az nem részre hajlás ha leírom hogy jó(topikba sincs panasz rá) Az meg hogy minek tartasz pont nem mozgat :R Részemről én befejeztem.
Ja és a Gcam nem űrtechnika. Boltba bejövő vásárlók jelentős része hallott róla vagy használja. Vannak bejövő vásárlók olyan szétmoddolt telefonnal hogy csak lesünk, persze ennek az ellenkezőjét is tapasztaljuk.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#163) joey04 válasza novinyul (#162) üzenetére


joey04
titán

Na, akkor valóban nem fogunk megegyezni, mert én PONT azt érzem veled kapcsolatban, amit rólam írtál. :DDD

Ja és a Gcam nem űrtechnika.

na látod akkor van amiben egyetértünk. ;)

mondjuk ennél egyértelműbben nem tudtam volna leírni a korábbi kommentemben sem, de úgy látom már tudat alatt olyan véleményt tulajdonítasz nekem, ami nem is az enyém. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#164) Atomgeszi válasza joey04 (#161) üzenetére


Atomgeszi
veterán


Valahogy te kardoskodsz itt érdekes módon, hogy telepíteni egy gcam-ot, az már "varázsolni", "szaki" "mindennapos".

Másik hozzászólásod:
btw itt az átlagról beszélünk. az átlag nem tudja, hogy mi az hogy launcher, android verzió, stb. pláne nem gcam. Pláne nem fogja tudni megoldani, ha valami gubanc van, ahogy az néha előfordul ha van gcam. valóban, kocka fórumon, kocka szemmel nem űrtudomány. de még itt is vannak páran, akik nem akarnak módosítani a gyári dolgokon, legyen jó úgy, ahogy kiveszed a dobozból, minden hákolás nélkül."

"itt az a baj, hogy te azt bizonygatod, hogy nem űrtudomány, holott senki nem mondta, hogy az. "

Miközben csak egy apk fájl telepítése az egész. Ami szerinted kocka szemmel nem űrtudomány csak.

Az, hogy te az android userek 99.9999%-át totálisan hülyének nézed, aki nem tud ennyit megcsinálni, vagy beírni fórumba, hogy mi az az apk fájl telepítése, azt egyedül te csinálod.

Én nem tudtam ,hogy te apples vagy. Nem is érdekel. Azért hoztam fel, mert általában az emberek mindig azzal jönnek, hogy Applenál úgy megy minden, mint a karikacsapás.

De be is fejeztem. Te nézed hülyének az android felhasználókat, holott neked ezek szerint közöd sincs egy gcam telepítéshez(mivel most tudtam meg, hogy appled van novinyul hsz-a alapján).

Használd egészséggel akkor az apple terméked, és hagyd meg az android usereknek azt a lehetőséget, hogy hadd telepítsenek fel egy gcam-ot, ami a mai világban pofon egyszerű történet.(Igazából már az első androidoknál is ugyanennyi történet volt telepíteni egy apk fájlt - engedély megad ismeretlen helyről, letölt a weboldalról, kattint, telepít. Windowsra egy programot nehezebb telepíteni)

Felesleges itt vitatkozni. Szerinted ez a hihetetlenül hülye android usereknek kocka szemmel nem űrtudomány csak.

Szerintem meg annyira nem hülye az androidos user, mint amennyire ezek szerint egy apples nézi annak.

Részemről a téma lezárva. Aki akar gcam-ot telepíteni, az majd "megerőlteti" az agyát. Akinek meg nem megy, az majd kérdez fórumon. De majd akkor azok nyilatkozzanak, ne pedig te, akinek nincs is lehetősége/kedve ilyet telepíteni, mert tökéletes a gyári kamerája. :R

[ Szerkesztve ]

(#165) novinyul válasza Atomgeszi (#164) üzenetére


novinyul
veterán

Használ, használt Androidos telefont is, de fő csapás irány nála az alma. Van egy hülye stílusa, amit vagy megszoksz, vagy agyf.szt kapsz tőle. De igazából el kell engedni, abból baj nem lehet. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#166) Papix


Papix
tag

Valszeg off lesz a hozzászólás gcammel kapcsoltban.

Nekem egy RN 9Pro van most terevezem cserélni a 13-ra.
A note gyári kamera app középkategóriában nem olyan rossz, de lehetne jobb. Én is feltettem a gcamet először egy 8.2 majd kb két hete egy 8.7.2....verziót.
A számítástechnikához full hülye vagyok, másolás beillesztében ki is merül. De, mivel a Xiaomi elég hektiusan engedi ota-n a frissítéseket meg kellett tanulni, h letöltöm a frissítéseket és manuálisan telepítem. Ehhez képest szerintem egy gcam telepítés semmi.
A képek minősége meg ég és föld.

(#167) Ipse89


Ipse89
tag

Mivel sok új készüléktulaj jár itt feltenném a kérdést, nem-e szaladtatok olyanba, hogy
zárolt képernyőn nem jeleníti meg az értesítés tartalmát teljesen csak így.
Beállításokat átnyálaztam már, de gmail esetén is így jelenik meg feloldásig... :F

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#168) natë válasza Ipse89 (#167) üzenetére


natë
nagyúr

(#169) Ipse89 válasza natë (#168) üzenetére


Ipse89
tag

Meglett a hiba, köszi a passzív segítséget! :C
[kép]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#170) gombasm


gombasm
aktív tag

Utolsó (?) adalék a gcam telepítéshez:

[link]

Innen letöltöd az "új usereknek ajánlott" (For new users: Suggested Versions.) változatok közül a frissebb androidokhoz (A11 felett) ajánlott egyik verziót, ami egy APK kitejesztésű fálj.
Engedélyezed a telepítését (a rendszer rá fog kérdezni), települ és használod.
(Természetesen a szükséges engedélyeket majd meg kell adni a programnak, hogy működni tudjon pl. a képek rögzítése.)

Nekem minden állítgatás nélkül felismerte a telefon optikáit, nagyítási lehetőségeket, mindent. (Poco F3) Ami a lényeg: sokkal több beállítás, mint a gyári sw alatt és sokkal jobb minőségű képek - mert a hw tudja! Érdemes kipróbálni és összehasonlítani a gyári sw képeit a gcam alattiakkal :K .

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 & Redmi 5+ & HW Nova 9 SE & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#171) Richie86


Richie86
senior tag

Olvasgatva ezeket a csörtéket (nem csak itt, hanem szinte minden topikban) nem értem, hogy tudtok ennyire "ölre menni" ilyen piszlicsáré véleménykülönbségek miatt. Én pl. olyan ember vagyok, aki szereti az iOS-t is, Androidot is, mikor épp melyiket, az hangulattól függ. Látom mindkettő előnyét/hátrányát. Ezen túlmenően az a típus vagyok, aki kiveszi a telefonját a dobozból és használja. Lusta vagyok bármit is "mókolni". Nem hülye vagyok hozzá, csak sajnálom rá azt a kicsi időt is. Ennek ellenére tökre megértem azokat, akik szívesen rászánják az időt, mert tetszik úgy nekik/valamit kapnak ezáltal/megéri nekik. És azt sem zárom ki, hogy a jövőben kerülhet olyan funkció bármely telefonba, ami miatt én is ráveszem magam a "mókolásra". Azokat sem ítélem el, akik nem értik mit/hogyan kell állítani. Szvsz inkább a hasonlóságokra kellene a fókuszt helyezni, és nem a véleménykülönbségekre. Mindannyian kütyübuzik vagyunk, aki tagadja az hazudik :DDD
Ha ezen a vonalon indulunk el, hogy "egy csónakban evezünk" és nem foglalkozunk azzal, hogy ki miben és miért tér el (véleményben, használati szokásokban, bármiben) akkor talán kevesebb lesz a felesleges vita. Remélem senkit sem sértettem ezzel a kis off hsz-szel, nem volt célom, és igyekeztem úgy fogalmazni, hogy senkinek se lépjek a tyúkszemére :R

[ Szerkesztve ]

(#172) ddaydome válasza Richie86 (#171) üzenetére


ddaydome
senior tag

Amúgy ezt én sem vágom.....
Van egy pár arc, aki ilyen szektás és azt hiszi, hogy a nagy valami birtokolója, amiben nem lehet hiba és csak az a legzsírabb...
Nekem most már volt mindenféle és pl. az ios nem jött be, a xioami félig/meddig a Samsung tényleg azt adja, amennyit fizetsz, de túl sok a Samsug app... Nekem a gyári androidos felület jönne be Iphone vassal, notch nélkül.
Na ezt adjátok össze.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#173) manokaki válasza ddaydome (#172) üzenetére


manokaki
őstag

Nekem meg egy Iphone 13 mini mérete , notch nélkül Androiddal :D

(#174) ddaydome válasza manokaki (#173) üzenetére


ddaydome
senior tag

I13 minim volt....... 0,5 évig ismerkedtünk, utána eladtam. A mérete jó, a fotós része jó, a face id jó, de a többi......... Volt, hogy 1 hétig el tettem, annyira idegesítő volt 1-2 kőkori dolga..... Aztán feladtam....... :D
A kocsiban eldobdta a Bluethootot rendszerint ( új tipoban) . Az, hogy nem volt zajszűrés semmilyen szinten, egyenesen taszító.... stb......

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#175) CortezX válasza ddaydome (#172) üzenetére


CortezX
aktív tag

Én 5 év MIUI után váltottam S21-re (Redmi Note 10 Pro-ról), hát már megbántam... A kamera és a méret tök jó, meg örülök az ip68-nak, de közel 1 év alatt sem lettünk barátok a OneUI-val.

És igen, én is szívesebben olvasnék itt tényleges tapasztalatokat mint vérre menő hitvitákat :)

(#176) natë


natë
nagyúr

Tapasztalat:

- méret ok, még kicsi is nekem, korábban nagyobb mobiljaim voltak, s én sem vagyok kicsi
- kijelző nagyon jó minőségű, homogén
- melegedni egyszer sem melegedett eddig, sem videónál, sem fotózásnál, játéknál sem, igaz a 2 évesem pötyög rajta nagy ritkán, baba játékokkal
- akkuidő Pixel 7 Pro után parádés
- Global rom fluid, szoknom kell, rég volt miui-m, de hibát nem találtam, xiaomi.eu rom (heti dev.) sokkal rosszabb
- kamera szerintem rendben van, nem nagyon érzem a gcam hiányát, de ez csak a Leica authentic módra igaz, a vibrant túlélesített (számomra)
- gcam egyébként fut rajta, mindegyik kamera működik, nincs tiltva, mint a Samsungnál (szelfi)
- Pixelről váltva nincs hiányérzetem, volte, 5G hibátlanul működik Yettellel.
- sztereó hangszóró jó, hangos, mély is hallható

Én biztosan nem fizetném ki majd a dupláját a Pro-ra, ami nagyjából semmi észrevehető plusszal nem rendelkezik.

(#177) osonte válasza CortezX (#175) üzenetére


osonte
senior tag

Most volt egy frissítés és egy bug amit tapasztaltam, hogy amikor két koppintással felébresztem a kijelzőt/értesités érkezik, nálam csak leveszi minimumra a fényerőt és nem kapcsolja vissza AOD üzemmódba a kijelzőt, ez azért veszélyes, mert múltkor egy órával az értesítés után néztem meg a telefont és kicsit benne maradt a kijelzőbe, szerencsére nem égett be, utána kijött. Inkább kikapcsoltam, hogy az értesítések felébresszék a kijelzőt. Elég ha AOD-n látom, inkább mint hogy beégjen. Gondolom majd javítják, de az is lehet csak nálam ilyen.

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#178) TpS


TpS
őstag

A TS-ről vásárolt már valaki 13-at? EU rommal kértem, mert nem volt kedvem itt kivárni az 1 hetet a nyitásra, itt a feldolgozási idő 5 nap volt a feladás előtt (nyitás nélkül is kivárnak általában ennyit a feldolgozással), valszeg van nekik a polcon pár nyitott változat. Most Luxemburgban van már 2 napja, mennyi idő alatt érkezhet meg?
Illetve a dev romnál az utolsó 2-re azt említették a fórumon, hogy eldobálja a sim-et. Van valakinek tapasztalata a korábbi eu dev-vel? Mindenképp gyalulni akarom, mert bár elvileg érintetlen eu romot tesztnek fel, de azért én bizalmatlan vagyok ilyen szempontból. Annak idején a 11 ultrát is egyből újrahúztam.

[ Szerkesztve ]

(#179) natë válasza TpS (#178) üzenetére


natë
nagyúr

Eldobálja, plusz messze nem olyan fluid, mint a Global. Akkuidő is rosszabb.

(#180) Elit3Zotya válasza TpS (#178) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Kínából rendeltben úgy tudom, hogy nincs b20. :(

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#181) TpS válasza natë (#179) üzenetére


TpS
őstag

A globált nem akarom használni, mert abban a google tárcsázó és sms app van / vagy legalábbis volt korábban, a xiaomi appokat jobban szeretem, illetve a régió függetlenségnek is vannak előnyei.
Mivel kínai belpiacos változatot veszek, a globált csak nyitott BL-re lehet feltenni, innentől meg nem fognak menni a fizetés, netflix, meg ilyenek, ezek viszont jól muzsikálnak az eu dev / stabil változatban.

(#182) TpS válasza Elit3Zotya (#180) üzenetére


TpS
őstag

Nincs benne, de nincs is rá szükségem. Ez majd eladáskor fogja csökkenteni az eladási árat kb. 2 év múlva.

(#183) Elit3Zotya válasza natë (#176) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

kamera szerintem rendben van, nem nagyon érzem a gcam hiányát, de ez csak a Leica authentic módra igaz, a vibrant túlélesített (számomra)

+1. Ide nem kell gcam, az authentic a legjobb. :K A vibrant arcbook ra való.

#182TpS Ha nincs rá szükséged akkor mindegy is, nekem sem hiányzott. :)

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#184) sherlock82


sherlock82
senior tag

Ezt a garfield - os háttérképet meglehet szerezni valahonnan? Nagyon tetszik... :U :B :R

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#185) Elit3Zotya válasza sherlock82 (#184) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

[link]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#186) sherlock82 válasza Elit3Zotya (#185) üzenetére


sherlock82
senior tag

Nagyon szépen köszönöm!!

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#187) Richie86 válasza ddaydome (#172) üzenetére


Richie86
senior tag

Nem is kifejezetten (csak) a márkafanatizmusra gondoltam, hanem úgy alapból egymás szekálására. Mondjuk ez a jelenség volt/van/lesz azt gondolom. :))

(#188) osonte válasza natë (#176) üzenetére


osonte
senior tag

Amúgy mindennel egyetértek, annyi különbséggel hogy Pixelem nem volt soha, tehát ahhoz nem tudom hasonlítani.

Viszont a Xiaomi.eu stabil rom megérhet egy próbát, mert az a stabil kínai romra épül és ott állítólag hamarabb javítják a hibákat. A fejlesztői romba meg beletesznek tesztelésre szánt dolgokot is, bár ennek ellenére valamelyik telefonnál elég stabil tud lenni, csak ez gondolom még friss telefon és nem annyira kiforrott a tesztelési ága.

Annyi még, hogy nem autófókuszos a szelfi kamerája, de szerintem baromi jó képe van. Bár más kategória, de az Samsung A52S ellenfénnyel, félig sötét szobában vállalhatatlan, a Xiaomi 13 korrekt képet lő. Nappal meg természetes, hogy jó a szelfi. Ja és agyon lehet szerkeszteni a képet, szem méret, ajak méret, állkapocs méret és még rengeteg opció.

Majdnem minden alkalommal, amikor beléptem a Samsung áruházba (A52S-nél), ahol a gyári appok frissültek, bedobott valami ajánlatot egy másik app formájában. A Xiaomi-hoz fiók sem kell, anélkül is frissülnek a rendszer appok. Szóval ez már nem a reklámokról szól. Pár helyen ki kellett kapcsolni a hirdetések fogadását (ezen legalább ki lehet) és így egybe sem futottam bele.

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#189) natë válasza osonte (#188) üzenetére


natë
nagyúr

A távoli fákat annyira nem szereti, meg az erős fényt, de ezzel mindegyik mobil így van. Azt vettem észre, hogy gyenge fénynél van elemében a cucc. :D
Érdemes egyébként Pro módban levenni az élességet, úgy is tenni egy próbát.

(#190) osonte válasza natë (#189) üzenetére


osonte
senior tag

Köszi a tanácsot! Szegény telefonnal még alig fotóztam a szabadban, pedig egy hete is voltam Pécsen és gondoltam délután fotózgatok, hogy legyen pár kültéri kép, de jól elbeszélgettem az időt és jött a sötét. :) Nem baj majd egyszer összejön és a megfelelő topikba feltöltöm, úgy is kéthetente megyek.

Xiaomi 14 + Redmi Watch 4

(#191) joey04 válasza Atomgeszi (#164) üzenetére


joey04
titán

Az, hogy te az android userek 99.9999%-át totálisan hülyének nézed,

Nem, nem nézem. Az átlag embert ez nem érdekli, nem ismeri, nem használja és így nem ért hozzá. Nekem is van millió dolog amihez nem értek, és a legalapabb dolgokat sem tudom a témában. Mert nem érdekel, és nem is akarok vele foglalkozni. Így értettem, nem tartom hülyének sem az android sem más usereket. Megint olyan kijelentés ellen harcolsz, amit nem mondtam, ezt viszont fejezd be kérlek nagyon gyorsan, ne rágalmazz. És nem is szeretném elvenni a lehetőséget senkitől, egyszerű ténymegállapítás volt, hogy ez az átlagnak már hákolás. Azt elfogadom, hogy ezzel a kijelentéssel nem értesz egyet, és akkor zárhatjuk is, de a többi hozzá költött/képzelt dolgot cáfolom, és kérlek ha reagálsz arra reagálj amit mondtam/ami a véleményem és ne arra, amit te kitalációként a számba/billzetembe adsz. :R btw akkor az iOS usereket is hülyének tartom, mert az átlag iOS user még kevesebb dologgal akar törődni, mint az átlag droidos. :DDD szóval a te nyakatekert érvelésed szerint "hülyébbek" mint a droidosok. Amit persze szintén nem gondolok, csak a te logikádat alkalmazva lenne helytálló ez a megállapítás. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#192) Atomgeszi válasza joey04 (#191) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hagyjuk. :DDD
Szerencsére több privátot is kaptam, hogy veled értelmetlen bármi beszélgetésbe is kezdeni.

Szerencsére itt is többen visszajeleztek, hogy semmi extra telepíteni egy apk-t. Szerencsére több másik topikban is nyugodtan, és nagy megelégedéssel használják az emberek.

Így szeretnélek megkérni, hogy ne nézd hülyéknek 2023-ban a tisztelt tagokat, és ne hozz nyilvános fórumra ilyen megállapításokat:
" ez az átlagnak már hákolás. "

Az egész "beszélgetésünk" erre alapozott volt, hogy szerinted az átlagnak mi hákolás. Egy apk-t letölteni, telepíteni nem az
Hogyha szerinted ez hákolás, azzal még mindig te nézel mindenkit hülyének és életképtelennek. Egy ilyet ugyanolyan erő és tudás telepíteni, mint egy képet letölteni és berakni háttérnek. :U :(

De tényleg hagyjuk, követem a privátban kért embereket, hogy veszett fejsze nyele bármiféle példálózás. Illetve már a modik is fognak szólni, biztos vagyok benne.
Tényleg befejeztem. További sok sikert az életben.

[ Szerkesztve ]

(#193) Ipse89 válasza natë (#189) üzenetére


Ipse89
tag

12X után én is azt tapasztaltam, hogy gyenge fényben számomra jó képeket csinál. :)
[kép] (Kerítésen megtámasztva éjszakai mód)

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#194) TpS válasza Ipse89 (#193) üzenetére


TpS
őstag

Ez nagyon szép művészi kép, gratula!

(#195) Ipse89 válasza TpS (#194) üzenetére


Ipse89
tag

Köszönöm! :)

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#196) joey04 válasza Atomgeszi (#192) üzenetére


joey04
titán

Ennyi szerencsét egy napon! Jó neked! :R

Örülök neki, hogy egy kockafórumon visszajeleztek, hogy mi egyszerű egy átlagos usernek (aki a közelébe sem szagol egy ilyen fórumnak) és mi nem. Annyit azért hozzátennék, hogy te magad linkeltél készülékspecifikus apk-t, szóval eleve már nem szimpla apk telepítés, mellesleg az átlag józsi nem is tud apk-t telepíteni, mert azt engedélyezni kell. Háttérképet meg nem...

szeretnélek megkérni, hogy ne nézd hülyéknek 2023-ban a tisztelt tagokat

Eddig sem tettem, ezután sem fogom. :DDD
Itt szerintem zömmel az átlagnál okosabb emberek vannak. Mellesleg itt maximum te nézel hülyének másokat, mert az írásod azt sugallja, hogy aki erre nem képes, az hülye. Nos, szerintem meg nem. :R

Hogyha szerinted ez hákolás, azzal még mindig te nézel mindenkit hülyének és életképtelennek.
lásd fenti mondatom.

ne hozz nyilvános fórumra ilyen megállapításokat:
" ez az átlagnak már hákolás. "

de, mert szerintem az. én így gondolom. te meg nem. ezzel nincs semmi baj. a többin ment a vita. :)

De igazad van, engedjük el. Nem tudsz elszakadni a fórumtól, az itteni tagokkal példálózol, ebből látszik, hogy totálisan elbeszélünk egymás mellett amikor átlagról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#197) Atomgeszi válasza joey04 (#196) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Annyit azért hozzátennék, hogy te magad linkeltél készülékspecifikus apk-t, szóval eleve már nem szimpla apk telepítés, mellesleg az átlag józsi nem is tud apk-t telepíteni, mert azt engedélyezni kell.

Beírja az adott készülék nevét, meg utána a gcam szót. És kidobja, hogy mit kell telepíteni.

Bejön fórumba, megkérdezi, hogy mi az ajánlott, be van neki linkelve.

Letölti az apk-t, rákattint, hogy telepítés, a telefon ki fogja írni, hogy szeretne- e ismeretlen helyről telepíteni, elindul egy visszaszámláló 5 másodpercről, majd ott lesz egy Ok gomb.
Rámegy, hogy ok és fent van. Használja egészséggel.

Na csupán ennyire bonyolult.

(ezt most csak azoknak hagyom itt, akik akarnak gcam-ot telepíteni, mert az írásaid alapján még valakinek esetleg elmenne a kedve ettől a bonyolult feladattól)

Szóval hajrá, gcam-ra fel! :C

(#198) joey04 válasza Atomgeszi (#197) üzenetére


joey04
titán

hajrá :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#199) Sgr_A válasza Atomgeszi (#197) üzenetére


Sgr_A
addikt

Sajnos ;] joey04-kel igazat adnom az átlagember nem fog ilyet telepíteni, a legtöbb nem is hallott a gcam-ról
megkérdeztem a melóhelyemen a tagokat pont lesz….k, hogy mi az a gcam senkinek nincs telepítve és nem is akarják
és a fórum sem érdekli őket

az ilyen külső forrásból telepítgetés az itt fórumozó geek-ek játszótere

ja és én sem telepítgetek gcam-ot már amikor droidom vam :DDD
volt A72, s20fe sd, A33, realme 9p+ amire kell arra nekem jó a gyári kamera

[ Szerkesztve ]

(#200) natë


natë
nagyúr

Amúgy ez a gcam topik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.