Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- ricsi99: 6. Genes alaplap tündöklése kontra MS/Zintel korlátozásai
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: MárkaLánc
- talmida: My Art II.
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- hcl: Olympus E-PL1 nyomozás
-
LOGOUT
XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Gigicuci
senior tag
válasz
Jovanny2
#106694
üzenetére
Én a barátlistámról véletlenszerűen csatlakoztam egy weekly nightfall párhoz. Nem hívtak meg csak bepofátlankodtam és megtűrtek. Olyan gyenge voltam, hogy a sarokban álldogáltam és kb. egyet sem lőttem.
Na a végén bedobta nekem a Gjallahorn-t. Erre hallom a mikrofonban: úristen EZ megkapta a Gjallahornt, ezt nem hiszem el. Mondom, hogy mi a f*sz a Gjallahorn? Erre még nagyobb visítás, hallod ez nem tudja mi ez! És utána még káromkodás hegyek.

Amitől magam alá vizeltem az az Icebreaker. Fúú komolyan bekönnyeztem mikor bedobta a gép, annyira de annyira jó volt vele játszani, a a vault of glass raidbe tuti bérelt helyem volt kilőni a kis gömböket.
-
MasterMark
titán
válasz
l.skywalker
#106686
üzenetére
Hatha ettol megjobban erdekel: Az egy MMO a regi Halo fejlesztoitol. Es baromi hangulatos, baromi jo a zeneje. A trialt mindenkeppen erdemes megnezni, szepen bevezet.
Jah es ne felejts el dance partit csinalni a foteren.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
B.A.T.21
tag
Sziasztok!
Elég specifikus kérdésem van, szóval nem biztos, hogy kapok választ, de azért megpróbálom

Gyerekeim nagyon szeretnek játszani a Lego Worlds-el, illetve Minecraft-ot is szeretnének. (jelenleg pc-vel steam link-en és steam controllerrel játszanak)
Kellene nekik egy saját pc, de helyette most inkább XBOX One-t vagy egy PS4-et vennék, de nem vagyok egészen biztos a választásban. (a meglévő Xbox360 tapasztalatai és a kinect miatt XBOX-ot preferálok, de azt olvastam, hogy a lego worlds xbox portja nem túl jó...)
Kérdés:
- van valakinek tapasztalata Lego worlds-el Xbox one alatt? (jól működik? vajon van grafikai különbség pc vs xbox vs ps4?)
- tudnak-e közösen (egy lego világon) játszani PC-vel és Xbox-al?Válaszokat előre is köszönöm!
-
Jovanny2
őstag
válasz
pelenka35
#106692
üzenetére
A baráti körben nekem volt először. Bementem egy heti végére a szar kis fegyóimmal, és megkaptam a Gjallart. A többieknek bennakadt a szó, én meg azt se tudtam mi ez a szar. Aztán felvilágosítottak, hogy a játék legjobb fegyvere. Utána megvolt a fix feladat a raideken mindig.

-
pelenka35
őstag
válasz
l.skywalker
#106686
üzenetére
Destiny beszippant első napos vétel lesz,csak kell egy jó társaság és mással tuti nem játszol egy fél évig

-
rdt89
addikt
válasz
Nayrobi
#106663
üzenetére
Ha elkezded a 4-et a 3 és a 2 már nem fog jól esni. Számomra aki minden létező megjelent Forzát kipörgetett a 4 az etalon a mai napig, utána jön kicsit lemaradva a 6. Így ha ki akarod mind a 3 részt pörgetni és élvezni akarod őket, akkor érdemes időrendben végig játszani.

-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
Corpuscle
#106685
üzenetére
PlayIT-en használtam ilyen fülest több alkalommal is. Brutál jó, a hangja is állat, de 50k...50k!!!!4444
Ok hogy közel 25k kedvezmény, de nekem még mindig sok.#106686) l.skywalker
Nekem alapjáték megvan, szóval nem tudom most megnézni, de emlékeim szerint van trial a játékból, szóval meg tudod nézni az első részt, hogy milyen.
-
l.skywalker
Topikgazda
válasz
Corpuscle
#106685
üzenetére
Én is néha elgondolkozok, de ha nagyon kell a mikrofon, akkor használom a telefonom headset-jét, egyébként meg sima fülessel operálok. Persze mindaddig, amíg egy 50k-s füles ára nem fog gondot okozni

oriic: köszi. egyre jobban kíváncsi vagyok a Destiny-kre mióta MasterMark felhomályosított, hogy ez MMO

-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
l.skywalker
#106682
üzenetére
Akik előrendelték azok tölthetik majd ma este le a játékot. (kódokat küldik ki folyamatosan) A többiek majd induláskor szedhetik le Live-ról a demót.
___
Annyira nem nagy akció, de hátha érint valakit:
Átlagban 65-70k-ba kerül, most valszeg a Logitech-Astro összeborulás miatt lett olcsóbb.
ASTRO A40 HEADSET + MIXAMP M80 XBOX ONE -576
ASTRO A40 HEADSET + MIXAMP M80 XBOX ONE - Konzolvilág
49990 Ft
-
eL Geri
őstag
Demót kap a The Surge!
Én örülök neki, casual-ként szerintem nekem ennyi tökéletesen elég is lesz a játékból
-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
pelenka35
#106680
üzenetére
"A konzolos béta július 21-től 23-ig tart, az előrendelők azonban már július 18-tól (Xbox One-on 19-től) játszhatnak a programmal. A PC-s játékosok valamikor augusztusban próbálhatják majd ki a Destiny 2-t. A tervek szerint a béta a következőket tartalmazza:
-Homecoming sztori küldetés - Az E3-on ezt a küldetést mutatták be a készítők
-The Iverted Spire - Szintén az E3-on bemutatott Strike küldetés, amelyet barátainkkal teljesíthetünk
-Crucible - 4v4 PVP multiplayer játékmód, ahol a Midtown pályán harcolhatunk Countdown játékmódban
-The Farm nevet kapott új közösségi tér bejárható lesz minden bétázó számára július 25-én (a béta vége után)"___
Citadel: Forged with Fire - Online sandbox RPG trailer
Megjelenési dátumot még nem tudunk, PC-n július 26-tól él az Early Access. Xbox One-ra valamikor később jön a Preview kiadás.
-
oriic
HÁZIGAZDA
Akinek van már béta kódja, az ma este 7-től töltheti Destiny 2 bétát:
Aki még nem kapott kódot vagy mailt, annak türelem, majd jön.

-
Prof01
veterán
Xbox One nincs már lehetőség a 0%-os achievement-ekkel rendelkező játékok törlésére, mint X360-on? Keresem, de sehol nem találom.

A másik érdekesség, hogy 1020G-m fel van oldva a Destiny-ben, de a profil összpontszámhoz nem adta hozzá!
Azt írja, hogy 175G/1500G. Ez miért van? -
Nayrobi
őstag
Köszi az értelmes hozzászólásokat! A grafika nem zavar, pont nemrég építettem egy retrosarkot az előző generációknak, főleg box vonalon akarom letolni az eddig kimaradt autós cuccokat, de a forza2-nél már láttam, hogy ez lehetetlen, ezért ugranék a 4-re, viszont nem akarok kihagyni semmi kihagyhatatlant. Lehet ugrálni fogok a három rész között és össze-vissza tolom majd, befejezni úgyse fogom egyiket sem.
-
Gombinyó
őstag
válasz
Nayrobi
#106667
üzenetére
Az összes része jó játék, én a 3. rész után (miután kijátszottam a single részt és még nem jelent meg a 4) döntöttem úgy, hogy megveszem 2-t. Élvezhető volt az is, nyilván a grafika gyengébb, de ha ez számodra nem jelent problémát...
Egyébként iszonyat hosszú az összes rész, én esélyt se látok rá, hogy végigtolom az összes futamot a 6-ban. -
kirk01
tag
Sziasztok!
Fiaim miatt tegnap belecsöppentem az XBOX One S világba és lenne egy számotokra valószínűleg láma kérdésem!
Minecraft online vásárlással letöltve. A probléma az ha indítjuk a játékot az új világ indításnál az Xbox Gold előfizetési oldal ugrik elő. Ha a "nem kérem" gombra kattintok, akkor visszaugrik az alap kezdő képernyőre. A gyakorló mód működik (a srácok ezt is élvezik, de egy idő után többre lesz szükségük...)
Jól érzem? Szükséges lesz a Gold előfizetés a használathoz? Miért nem láttam én ezt a játék leírásban?
A külön boltban vásárolható játék esetében is ez a helyzet vagy csak a letöltött esetén? -
Nayrobi
őstag
Ha már kicsit retro téma jött elő, akkor lenne egy kérdésem. One-t a Forza6 miatt vettem főleg, de annyian írták, hogy a régi részek milyen jók voltak, hogy szereztem egy 360-at a pgrek és a forzák miatt. Na most az a gondom, hogy egyszerre megvettem a 2-3-4 gyűjtői kiadásait és el is kezdtem a második részt, de már többször is előjött akár itt is, hogy a negyedik a legjobb. Mit tegyek, menjek végig a korábbi részeken, vagy egyből ugorjak a négyre?
-
Bogyi007
veterán
válasz
rdt89
#106658
üzenetére
Most csak röviden írok választ. A box egyértelműen marad a Forza és a Gears sorozat miatt, de a Ps4 is kívánkozott már egy ideje. Az Uncharted sorozat, a Last of Us, a Heavy Rain és Beyond is örök kedvenc. God of War, Dead or Alive Xtreme 3 Fortune (szemtáplálek
) az Until Dawn épp most lett "ingyenes" és ezekre is kíváncsi voltam. A GT ellenben nem nagyon érdekel az 5 és a 6 nekem nem jött be. Párom meg a Last Guardian-t szeretné kipróbálni.Szerk. Horizon Down nálam is játszik szintén.
-
Stevenstyle
senior tag
válasz
rdt89
#106658
üzenetére
Ismerős a szitu.... én is a One megvételével "nőttem" ki az rgh-t
Mondjuk a mai játékok 90%-a már amúgy is olyan, hogy értelmetlenné tenné az rgh.Forza nálam is játszik, hétvégente 1 vagy 2. verseny a közösséggel, szabályzott keretek között, de szinte csak arra van már használva a One, Gerasnak csak a single része érdekelt, de az 1 hétvége volt co-opban néha egy kis Halo és ha véletlenül 3-4 hetente ráérnek a haverok 1,5-2 órácskát, akkor nyomunk valami co-op okosságot
.Az Xbox One X eddig nem nagyon tudott megfogni, a Forza7 a simán is 60FPS lesz Full HD-ban, 4K Tv-m még nincs, ellenben a Sony-nál viszont van egy rakat Single player cucc ami nagyon vonzott. Uncharted az nagyon ütős, bár én az elejétől akartam elkezdeni mert ez az első PS nekem, így az első részt kezdtem el, amennyi időm van kb év végére ha elérek a 4-ig viszont ami elintézte, hogy elkattanjon az agyam és beszerezzek egy PS-t az nálam a Horizon Zero Dawn volt (igaz annak sem járok idő hiányában még a felénél sem
), abban nem is csalódtam.De igazából ha a gép árát nem nézem még lehet, hogy spórolok is így, mert mindkét platformon van két megbízható Home társ és így ha néha napján nagyon kell valami multiplatform cím akkor oda tudom megvenni ahol jobban le van árazva.
Summa summarum csak elérték nálam is, hogy beruházzak mindkét platformra...
-
sting2
addikt
válasz
rdt89
#106658
üzenetére
Előbb vagy utóbb egyszerűen kikerülhetetlen az a felállás, hogy mindkettő van.
Mert kell és kész.
Hál isten, hogy a Micro 2 éves - bárhol, bárkinek garanciája segíti is az embert abban, hogy akár használtan is de lecsapjon egy XO-ra jutányos áron, ha már van otthon egy PS. -
rdt89
addikt
válasz
Stevenstyle
#106655
üzenetére
De valamilyen szinten csak elérik az embereknél, hogy ne legyenek fanboy-ok a játékaikkal. Én is anno x360-at véletlenül vettem, mert 7 éve 30-ért egyik ismerősöm ideadta, hogy megszabadulhasson tőle. Nagy volt az öröm életem első konzolos játéka Resident Evil 5 az állam leesett a grafikától és az atmoszférájától, barátnőmmel co-opba ki is pengettük, hatalmas élmény volt. Aztán a Forza Motorsport 4 vett el 5 évet az életemből, persze mellette párhuzamosan mentek más játékok is de az 5 év alatt (2011-2016) naponta legalább 1 versenyt végig vertem vele. Közben nagyon sokan istenítették a GT sorozatot, na mondom akkor PS3 jön a Box mellé, sajnos nekem kifejezetten kellemetlen volt minden téren, de nem bántam meg a PS3-at, mert ezáltal a God of War-t kipróbálhattam, ami egy remek játék közben felfigyeltem a Uncharted szériára, ami életem TOP 5 játékcímei közzé emelte magát, közben a Ps3 felforrt így lecseréltem egy slimre, mert az UC nem volt kiakasztva. Ezeket is persze barátnőmmel toltuk végig, mert imádja a kaland, akció, rpg, hack'n' slash játékokat. Persze a ps-eket használtan vettem szintén 30 ezres árfolyamon, majd mikor jött a generáció váltás kb 1.5 év múlva először a PS-től, majd a kinect-el felvértezett 3 kontrolleres full-os box-tól szabadultam meg, ezek árát invesztáltam az Xbox One készülékbe (40 ezer forint vagy 45 már nem emlékszek persze használtan) és Forza 6 ultimate volt hozzá ajándékba. Itt nőttem ki az RGH és CFW konzolokból végleg (
) Mondanom se kell a szám a tarkómig ért össze örömömben, de azóta kijött az UC 4. Barátnőm napi szinten mondta, hogy jajj Drake és néztünk róla videókat azóta én is mondogatom jajj Drake. Na akkor irány Hardverapro olcsón PS4 a box mellé. Tegnap 45 ezerért sikerült beszerezni használtan az első szériást egy digitális UC4-el. Most, hogy van mind két konzol elmondhatom mind a kettőnek van létjogosultsága és olyan szolgáltatása ami miatt érthető, hogy valaki azt vagy ezt választja. Egyik se jobb a másiknál összességében. Bocs a hosszú lére engedett megfogalmazásért, ez kikívánkozott. 
-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
bLaCkDoGoNe
#106656
üzenetére
10/10-et adtam ra PS3-on ha meg emlekszik ra valaki.

-
bLaCkDoGoNe
veterán
válasz
rdt89
#106648
üzenetére
Én egyelőre csak az első Uncharted-et játszottam végig (ill. most a végső bossfight-nál szívok), de bizony az nekem nem tetszett annyira, mint a két Tomb Raider. Oké, ez alapvetően egy 10 éves játék, amikor biztosan hatalmasat ütött, és a későbbi részek valószínűleg egyre jobbak lesznek, de nálam eddig a meccs (habár az összehasonlítás nem fair, tudom) 1:0 a Tomb Raider javára.
Viszont a The Last of Us... na az egy olyan mestermű, amit szerintem mindenkinek végig kell játszania. -
rdt89
addikt
Halljátok a PS4 topikban zajlik az élet.
Nem a konzollal kapcsolatban, hanem úgy általában, aki teheti és még nem törlik a kommenteket érdemes átnézni az utolsó 20 hsz-ra, unalom űzőnek TÖKÉLETES. 
Úgy a 118998-as hsz-től.

-
sugarforce
addikt
válasz
l.skywalker
#106643
üzenetére
épp unatkozom, a macbookos hozzászólásait olvasgatom

-
sugarforce
addikt
válasz
l.skywalker
#106643
üzenetére

(#106647) Edgar2621 : hát igen...
-
Edgar2621
őstag
válasz
Jovanny2
#106625
üzenetére
Srácok átnéztem én is abba a topickba, nagyon jókat nevettem. Aztán csekkoltam a közösségi profilját és megoldottam a rejtélyt. Sose tolj full kretént, kivéve ha full kretén vagy
Szóval úgy tűnik csak magát adta az úriember, nincs ezzel semmi gond, maximum nem reagál rá senki. -
l.skywalker
Topikgazda
válasz
oriic
#106633
üzenetére
De milyen árra várunk? Megvan már. A konzolokszervize meg ennyiért adja annak, aki előrendeli. Hacsak nem úgy veszik fel a rendeléseket, hogy előre szólnak, hogy az ár változhat, akkor bizony ennyi a guba. A ganeseek így is hirdeti: [link]
Ha az ár a kiadás napjáig emelkedni fog, a megrendelő mindig az alacsonyabb áron kapja az előrendelt terméket!(#106644) Richie0717: akkor majd egy jó kis BlackFriday típusú magyaros bénázás online?

-
l.skywalker
Topikgazda
válasz
sugarforce
#106618
üzenetére
Hatmert.nembirodelmagyarazni,hogy milyen terkep van, honnnpan rudjam, ha megsemondodhogymitakar, harom honapja itt szenvedekvele temeg ugatsz oszt kozben nem tudsz semmitse

-
okibots
aktív tag
válasz
adalbert1
#106640
üzenetére
Én elszántam magam a váltásra, várom már a hivatalos árát és a megjelenést is. Nem sok időm van játszani, de a Shadow of War és az AC: Origins-t szeretném minél jobb minőségben élvezni. Az openworld játékok a kedvenceim, és sajnos pont ezeknél van a legtöbb fps szám ingadozás, illetve textúra betöltési hiba.
Amennyiben ezeket kiküszöböli az erősebb hardver, én már elégedett leszek
-
adalbert1
veterán
válasz
okibots
#106631
üzenetére
Jó ára van
- nekem első körben nem fog megérni kb. 120k-t a csere, így szerintem csak jövőre szerzem be (illetve kíváncsi is vagyok, hogy mennyivel fognak jobban kinézni/gyorsabbak lenni a játékok, a PS4 Pro olyan félig beváltott ígéretnek tűnik, itt erősebb lesz ugyan a hardware, szóval azért bízok benne, hogy ezzel nem lesz gond). -
Vadernagyúr
senior tag
A Battlefield Hardline valami mellényúlt rész? Csak mert nagyon olcsón dobálják

-
oriic
HÁZIGAZDA
A tegnapi és a mai IGN-es Destiny 2 anyag:
Destiny 2: Creating the Story of a Lightless World - IGN First
Destiny 2: Creating the Sentinel Titan Subclass - IGN First
Holnap jön:
July 13th - PVP reveal
-
rdt89
addikt
oriic:
szerintem vétek bármelyik AC-t is kihagyni, mert mindegyiknek van valami bája, erőssége.
számomra a játék élvezeti ranglista:1. AC Black Flag (10/9.5)
2. AC 2 (mind a 3 alrész-t beleértve) (10/9)
3. AC Sindycate (10/8)
4. AC 3 (10/7.5)
5. AC Rouge (10/7)
6. AC Unity (félig játszottam végig utána meguntam)
7. AC 1 (ezt végig se tudtam játszani annyira nem adta)Remélem az Origins megjelenésig alvásmentes AC-s függőségek lesznek.

-
okibots
aktív tag
XBOX ONE X 1TB Előrendelés (konzoloksz*rvize)
170 000 FT-ot félretettem már rá, abban még benne vagyok vele...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Petreszku
senior tag
Sziasztok! Most láttam, hogy a HALO Reach játszható ONE is. Érdemes megvenni vagy várható a közeljövőben valami ránc felvarrott kiadás. Olyanra gondolok mint a Halo The Master Chief Collection.
Előre is köszönöm a válaszokat. -
Jovanny2
őstag
válasz
MasterMark
#106619
üzenetére
Na, átnéztem abba a fórumba, mert nem tudtam miről van szó, de mostmár remélem nem vesz az az ember az életben sem One-t.
Akkor itt sem leszel biztonságban, te "nethuszár netrambó". "Belelép a pofádba", ha nem magyarázod el neki rendesen a home rendszert. 
@Chumlee: Semmi extra. Ugyanúgy, de ha rám hallgatsz, összedugod őket microUSB-vel 5 másodpercre, és kész.
-
Chumlee
senior tag
Xbox one fat-tet tudom párosítani az S kontrollereimmel ,ha igen hogyan? Az S-nél elég volt két gombot nyomnom.
-
debcamp
aktív tag
válasz
r.levente75
#106615
üzenetére

-
HKorn
veterán
válasz
adalbert1
#106608
üzenetére
Hozzá kell, hogy tegyem, alapvetően én sem tartom túlságosan izgalmas játéknak egyik AC-t sem, valahogy mindig akkor játszottam ezekkel, amikor nem volt más és általában közepe körül már untam is mindegyiket, de olyan vagyok, hogy ha már elkezdtem, akkor befejezem.
-
MasterMark
titán
válasz
sugarforce
#106618
üzenetére

-
sugarforce
addikt
válasz
l.skywalker
#106595
üzenetére
vagy nem tudtad végigvinni, mint a 360 topikban darnics

na jó bocs, de ezt nem hagyhattam ki
(#106615) r.levente75: okés, ma este talán lesz időm játszani.
-
Zoleee83
addikt
válasz
MasterMark
#106613
üzenetére
Detto, AC3 pörög, Chapter 8 - Prison rész, eddig van benne 12 órám, de már csak főküldetéseket csinálok, 1-2 nap és belekezdhetek a Unity-be, az a látvány miatt vonz inkább, aztán ott a lemezes Syndicate is..
-
r.levente75
addikt
debcamp, sugarforce, és Prof01 felvettelek titeket. FH3 mindennap játszok 21,00-tól.
-
oriic
HÁZIGAZDA
Csak egy vicces érdekesség:
PS Now leírást csináltam, gondoltam rákötöm gépet XO-ra.
És megy rendesen, csak bitang nagy a lag. -
Medocsabi
addikt
válasz
MasterMark
#106606
üzenetére
Lol epic fail,kevertem az origin-nel

-
Jovanny2
őstag
válasz
MasterMark
#106601
üzenetére
Az pedig elég gyorsan kiderült.

@oriic: szerintem egyiket sem bánod meg. Mondjuk nekem bejött a Syndicate is.
-
oriic
HÁZIGAZDA
Ok, döntöttem, Black Flag és Unity-t tolom le és kész.
-
HKorn
veterán
ÉN végignyomtam AC szériát egyes kivételével 2-Brotherhood-Revelations-3-Black Flag-Unity sorrendben és nekem pl a 3 jött be legjobban, valahogy annak a sztorija és környezete kötött le legjobban, igaz Black Flag sem volt rossz.
-
Medocsabi
addikt
válasz
MasterMark
#106601
üzenetére
Az,hogy hosszú ideje ez az egyetlen játék amit várok

-
Zsinder
aktív tag
válasz
l.skywalker
#106603
üzenetére
12 fejezet van, az első háromban lehet
. Viszont ezek szerintem rövidebbek mint a többii.fatert irányítani -
l.skywalker
Topikgazda
válasz
MasterMark
#106601
üzenetére
Én inkább hiszek neked, mint a saját memóriámnak

-
MasterMark
titán
válasz
Medocsabi
#106599
üzenetére
És ennek mi köze az AC: Brohterhood című játékhoz?

l.skywalker: Tudom, én is emlékszem hogy addig tart, de nekem inkább az az 1/10-nek tűnik max.
Bár még nem értem a végére, de már most ez az érzésem, szóval az arány csak nőni fog ezután. 
Jovanny2: Addig játszottam ameddig kiderült, hogy
a főszereplője nem is igazi assassin... 
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal. Valamint nem tiltott a VPN szó leírása, ha valaki azt kifejezetten tiltó vagy figyelmeztető szándékkal írja le
(pl.: a VPN tilos!)
"Utazásos vásárlással" kapcsolatban az irányadó [link]
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
● tilos a warez!
● az OFF topic a baráti beszélgetéshez erre
● olvasd el a téma összefoglalót!
utoljára frissítve: 2018.02.19 l.skywalker
- HP Victus Gaming Laptop RTX 4070 / i7-13700H 16GB DDR5 1TB SSD Garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RX 9060 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Újszerű MSI Thin 15 - 15.6"FHD 144Hz - i5 -13420H - 16GB - 512GB - Win11- RTX 3050 - 2+ év garancia
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T14 G1i - i5-10G I 16GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)






) az Until Dawn épp most lett "ingyenes" és ezekre is kíváncsi voltam. A GT ellenben nem nagyon érdekel az 5 és a 6 nekem nem jött be. Párom meg a Last Guardian-t szeretné kipróbálni.


Nem a konzollal kapcsolatban, hanem úgy általában, aki teheti és még nem törlik a kommenteket érdemes átnézni az utolsó 20 hsz-ra, unalom űzőnek TÖKÉLETES.

rotherhoodban pedig szimplán a cím választás kedvéért ez. Szvsz a Desmondos AC epizódokkal kapod meg a legátfogóbb képet testvériségről/rendről.
IntelKiller7