Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#47651) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#47650) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Oszt télen fűthetnek rollerrel, he. :P

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#47652) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#47651) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Anno jópár évvel ezelőtt a "svédek" megoldották úgy például a Várna utcában is, hogy felszedték a parkettát és tüzet raktak a nappaliban a második emeleten. :D

Egyébként sajnálos dolog, hogy ennyi hülye van az utakon, mert az eroller egy baromi jó dolog. Egyik legjobb segéd közlekedési eszköz, ami az utóbbi évtizedekben jött.

Én mondjuk nem spórolás miatt használnám, bár nagy esélyt látok arra, hogy hamarosan meg fog szűnni a hatósági ár a lakosság körében is. Vagy minimum korrigálni fogják.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#47653) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#47652) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Meg hát.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#47654) ρσгτσ válasza mike1334 (#47649) üzenetére


ρσгτσ
őstag

STALKER lesz, csak áram nem, hogy játszani tudj vele. ;] :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#47655) homerhamm válasza ρσгτσ (#47654) üzenetére


homerhamm
addikt

Én arra leszek kívancsi a lemezes játéok árai mikor emelkednek, a régebbi címeké. Vajon elérjük e újra azt, hogy 5 éves 10k legyen. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#47656) ρσгτσ válasza homerhamm (#47655) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem a digitális tartalmak árai, illetve az előfizetési szolgáltatások miatt nem nagyon fognak a régebbi játékok drágulni.

Kivéve Nintendo -nál, de az teljesen más téma, mint a többi konzol.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#47657) homerhamm válasza ρσгτσ (#47656) üzenetére


homerhamm
addikt

Milyen érdekes, hogy drágul minden, de ez nem... Időnként olyan akciók vannak, hogy én se hiszem el.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#47658) ρσгτσ válasza homerhamm (#47657) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ami már retro, az drágul. De igazából ott sem mindenre igaz, illetve meghatározó az állapota is. Meg nem mindegy mikor adod el. :D Vannak olyan cuccok, amiket hónap végén kell venni, és hónap elején eladni.

A nagykanizsai piacra szeretnék egyszer eljutni. Nagyon komoly mennyiségű retro cuccokat szereznek ott az emberek. Csak nekem nagyon messze van.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#47659) homerhamm válasza ρσгτσ (#47658) üzenetére


homerhamm
addikt

Tényleg, gyáli piacon már voltál?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#47660) ρσгτσ válasza homerhamm (#47659) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem. Sok éve nem voltam már piacon. A pécsi vásárba mindig elmegyek, ha ott járok...de ott sajnos nem sok retro cucc van, és azok is drágán.

Miért, a gyáli is jó?

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#47661) mike1334 válasza ρσгτσ (#47654) üzenetére


mike1334
veterán

Stalker lesz, csak nem a péesen, hanem az uccán...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#47662) homerhamm válasza ρσгτσ (#47660) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem rossz, ott is vannak retro dolgok. Nyár elejen az egyik dakotánál volt Charlie Angyalai PS2-re. :P

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#47663) ρσгτσ válasza homerhamm (#47662) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az szuper. :D Nekem csak egy szép állapotú, angol nyelvű GT1 hiányzik a gyűjteményből. A többi már oké.

Meg ha találok valami érdekességet. Pl. pár jobb GBC játékot.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#47664) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#47665) homerhamm válasza ρσгτσ (#47663) üzenetére


homerhamm
addikt

Én még a Gran Turismo 3-4-el játszottam még PS2-őn. Meg volt valami motoros játékuk is, de én azzal mindíg elestem. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#47666) ρσгτσ válasza homerhamm (#47665) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én képtelen vagyok motoros játékokat normális irányítani. Valószínű hiányzik nekem ez a skill. :D GT sorozatból nekem a 4. rész volt az első.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#47667) homerhamm válasza ρσгτσ (#47666) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem megvan a TT Isle of Man, hát nem tudnám megszámolni, hányszor estem el a motorral. :D A GTA-ban jobb motort vezetni mert ott más a fizika.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#47668) ρσгτσ válasza homerhamm (#47667) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én szinte az összeset kipróbáltam az utóbbi időben. GPU, FPD, PS+. Nagyon igyekeztem, komolyan...de valahogy nekem nem megy a motorozás.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#47669) homerhamm válasza ρσгτσ (#47668) üzenetére


homerhamm
addikt

Gondolkoztam, hogy veszek használtan egy krosszmoros játékot, aztán ha nem jön be eladom, de aztán még nem jutottam el odáig. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#47670) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#47671) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Apple AR/VR Headset 2000$-ért? :D
Apple's AR/VR headset might put a big hole in your pocket | Digital Trends

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#47672) csuvicsuva válasza mike1334 (#47661) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hát manapság már annyi anomália van az utcákon, hogy csavart sem kell dobni. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#47673) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#47664) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Máig nem értem, miért ilyen rossz a megítélése a második résznek (gondolom azért, mert nem Arnold volt benne), szerintem rohadt jó volt az első rész után a helyszínválasztás, Danny Glover nagyon jól hozta a mindenen átmegyek zsarut, a jamaikai akcentusos "disziz fákin vudu mádzsik mán" pedig felejthetetlen. A Préda viszont napról napra jobban tetszik, szerintem rohadtul el lett találva, ráadásul bátyám, aki hétvégén maratont tartott, felhívta valamire a figyelmemet, ami szintén a második részhez kapcsolódik és nekem fel sem tűnt.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#47674) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#47673) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem mindegy ki játszotta volna a főszerepet a 2. részben, akkor sem volt jó. :D Illetve szerintem az 1. rész nem lett volna ekkora siker Arnold nélkül.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#47675) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#47674) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nekem pont azért tetszett, mert nem folytatást csináltak, pedig akkor a nagy Arnold mániában én is azt vártam volna.

Everything Everywhere All At Once: a Swiss Army Men rendezőpárosának hasonlóan elborult filmje, valami egészen zseniális tálalásban. Kötelező! Mintha egy Stephen Chow (Shaolin Soccer, CJ7, A pofonok földje) filmet néztem volna, mivel azon kívül, hogy Michelle Yeoh a főszereplő, semmit nem tudtam róla, simán azt hittem, hogy ő rendezte.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#47676) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#47675) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Pedig folytatás lett volna, csak nem tudtak megegyezni. Azért kellett némileg(?) átírni a sztorit. Valószínű sokban az sem különbözött volna a végleges változattól, csak bele kellett volna illeszkednie a dzsungelből való visszatérésnek. Meg nyilván jobban össze lett volna kötve az első résszel a főszereplő.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#47677) frankdelgado válasza csuvicsuva (#47673) üzenetére


frankdelgado
őstag

Gondolom arra a meggymagköpködre gondolt, amit aztán a főnökpredi az öreg danny Glovernek ad oda, mi sem most járunk itt előszőr jelzésként. A 2. rész sztem jól el volt találva, mindenesetre ennél a tinédzser indiánosdinál klasszikusokkal jobb ...egyébként a prédán látszik, h stream-ra készült, oda is való... A Díznis megjelenés kapcsán pedig csodálkoztam, hogy legalább egy meleg indiánpár miért nem volt benne... :)
Mindenesetre elkeserítő, hogy a témában jelenleg is csak ennyire telik....

(#47678) icemad válasza frankdelgado (#47677) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Plussz, ha jól tudom, a második rész kötötte össze a Predator és Alien univerzumot is. Azok sem lettek túl jó filmek, de pl a könyvek és a játékok egész jók voltak.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#47679) homerhamm válasza ρσгτσ (#47670) üzenetére


homerhamm
addikt

Régen sokat hallottam a számát a Sláger Rádióban. :(

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#47680) beyruth82 válasza csuvicsuva (#47673) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem a 2. rész még jobban tetszett mint az első. A története és a nagyvárosi környezet is jobban bejött mint az első rész dzsungeles helyszíne.

(#47681) csuvicsuva válasza frankdelgado (#47677) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Igen arra, csak azért nem akartam nevén nevezni, mert hátha valaki még nem látta és jobb a memóriája, mint nekem (nem mintha valami nagy spoiler lenne).

Amit ebből a franchise-ból ki lehet hozni, azt az első két rész megtette, viszont elbaltázni még így is el lehet. Ez a film szerintem simán ugrotta a lécet, főleg a minimális elvárások miatt.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#47682) frankdelgado válasza icemad (#47678) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ez most nekem i így nincs meg, hogy mi köze az Alienekhez a városi dzsungelnek, meg a prediknek...ami viszont biztos, hogy a Prométeusz filmekkel jól összekavartak mindent, mert ha a Xenomorfokat majd a jövőben egy elmeroggyant robott génkísérletezi ki, akkor hogyan tudnak a predik már azték piramisokban rájuk vadászni? Illetve Ha már ezer meg egy éve is plazmavetővel vadásztak itt a földön élijenekre, akkor mi ez a nyilvetős, alsógatyás low budget predátor az indiánoknál? Valamiféle válság volt náluk, vagy ez egy csóróbb predi volt, akinek csak ennyi futotta felszerelésre. Szóval nagy a katyvasz.... :)

(#47683) frankdelgado válasza csuvicsuva (#47681) üzenetére


frankdelgado
őstag

Csak fantázia kérdése. Mind az élijenek, mind a predik a kiaknázatlan lehetőségek tárháza.

(#47684) homerhamm válasza ρσгτσ (#47652) üzenetére


homerhamm
addikt

Na, leállt az olajvezeték is.
Legalább ha késik valami, akkor rá lehet fogni. Sok cég fog tönkremenni, főleg a kisebbek. :U

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#47685) Phoen|x válasza homerhamm (#47684) üzenetére


Phoen|x
őstag

Cudar világ lesz itt a közeljövőben.

Go Gunners!

(#47686) homerhamm válasza Phoen|x (#47685) üzenetére


homerhamm
addikt

Vissza fogunk menni az őskorba.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#47687) ρσгτσ válasza frankdelgado (#47682) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Majd itt is jön a multiverzum. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#47688) ρσгτσ válasza homerhamm (#47684) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ott fog kezdődni, hogy megszüntetik a lakossági, hatósági üzemanyagárat. Én ezt szeptemberre tippeltem. Lehet előbb bekövetkezik.

Szerk.:
Jah és fel fog menni az ára az erollereknek (IS). Lehet előbbre kellene hoznom a vásárlást.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#47689) homerhamm válasza ρσгτσ (#47688) üzenetére


homerhamm
addikt

Hát akkor marad az autókázás a Forzában. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#47690) S e t h


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#47691) Guitar14 válasza Phoen|x (#47685) üzenetére


Guitar14
senior tag

Hétvégén letekertem megnézni a Dunát Mohácson.
Eléggé ledöbbentem, gyakorlatilag délről északra nézve kis túlzással a tengelyben kerékpároztam:


Persze ez csak képeken nagyondurva gugliban sárgával rajzoltam kb. ameddig állt a víz és ahol álltam, úgy "annyira" nem szélsőséges:

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#47692) homerhamm válasza Guitar14 (#47691) üzenetére


homerhamm
addikt

Az egy Merida Dual Thrust? Az a Robin biciklije!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#47693) csuvicsuva válasza frankdelgado (#47682) üzenetére


csuvicsuva
őstag

A második részben az űrhajóban van egy Alien koponya.

Franc tudja, hogy megy ezeknél, lehet, hogy kezdő vadász volt, azért kapott "gyengébb" fegyvereket. Az Aliennel egyetértek, a Predatornál viszont még mindig nem igazán tudnám elképzelni, hogy mit lehetne vele kezdeni (könyveket olvastam, ha jól emlékszem volt közöttük olyan, amelyik a Ragadozók belső hierarchiáját mutatta be), de az meg filmen szerintem nem működne, hogy feliratoznák azt, ahogy kelepelnek egymásnak.

Az Alient meg végképp megkutyulták, bár mind a Prometheusszal, mind a Covenanttal iszonyat jó atmoszférát teremtett Ridley Scott, még úgy is, hogy a régi Steve Perry féle Alien 4 könyvtrilógia nagy kedvenc volt, azt hiszem abban szerepelt a Space Jockey, ami valami elefántszerű óriás lény volt (ezt ugye a Prometheus azonnal tökön rúgta, de még megemésztettem), utóbbiban viszont engem is szíven ütött, hogy hamarabb volt a tojás, mint a tyúk.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#47694) icemad válasza csuvicsuva (#47693) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én meg közben rájöttem, hogy miért nem tetszett a Préda... Egy külföldi fórumon találtam, és én is így vagyok vele:

I think PREY is nice to watch movie, but I'm not sure if they understand correctly, the meaning of ..PREDATOR.
PREDATOR works as a macho action film, gory horror and intriguing sci-fi... no romance, no complex back story, no woman or man struggling with problems in his past or something. Maybe PREDATOR it's meant to be a movie about a lot of "muscle-bound meatheads", which should not insult the audience (worst/awful CGI to mention) or try to apply complexity to a story that can't support it.
ᵀᴴᴱ ᴾᴿᴱᴰᴬᵀᴼᴿ ²⁰¹⁸ ⁻ ⁿᵒᵗ ᵉᵛᵉⁿ ʷᵒʳᵗʰ ᵐᵉⁿᵗⁱᵒⁿⁱⁿᵍ
Poster Art by Colm Geogheghan

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#47695) S e t h


S e t h
nagyúr

Kifejezetten meglepett, hogy Jesse Ventura még él, az meg pláne, hogy kormányzó is volt.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#47696) mike1334


mike1334
veterán

Bazz...lejöttem az életről ettől a threadtől.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#47697) csuvicsuva válasza mike1334 (#47696) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én ott abbahagytam, hogy "Kinek mit intézett a kormánya". Ezek már tényleg nem tudnak semmi újat kitalálni ezen, meg a készülődésen kívül? :(((

#47694 icemad : ez végül is rendben van, de akkor gondolom az írójának egy Predator film létezik csak, az első, azt akarta látni többször.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#47698) mike1334 válasza csuvicsuva (#47697) üzenetére


mike1334
veterán

Olvasd tovább, nincs olyan sok politika benne...de annál elszomorítóbb. Még nincs is válság, de már milyen szörnyű a helyzet :(

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#47699) hombre[EU] válasza mike1334 (#47696) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szarügy, de szerencsére az ember a jég hátán is... :)
kétezer közepén engem is jól megb***ott a válság. akkor megfogadtam,hogy legközelebb én nyerek, és most fel vagyok készülve

Life, Uh, Finds A Way

(#47700) mike1334 válasza hombre[EU] (#47699) üzenetére


mike1334
veterán

Mi is igyekeztünk spórolni az elmúlt 10 évben, meglátjuk mi lesz.
Nagyon kíváncsi leszek erre a télre...remélem a panelban a távhőt leveszik, túlzás, ami telente van, nem derogál felvennem egy pulóvert (gyakorlatilag mióta panelban lakunk, kis túlzással egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor kellett felvennem itthon pulóvert..és úgy, hogy nálunk nem is megy a fűtés szinte soha).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.