Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) MasterMark válasza Zeki (#24799) üzenetére


MasterMark
titán

Bal kezed kitartod bal alulra azt hiszem.

Switch Tax

(#24802) dilipok válasza MasterMark (#24801) üzenetére


dilipok
veterán

igen, bar ezt a jatekban is elmondja, azert nem tartottam fontosnak megemliteni.

[link]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#24803) bobooo


bobooo
addikt

Karácsony alkalmával itt egy 7 napos Gold Trial. Akinek kell írjon privátot és küldöm :)

[ Szerkesztve ]

(#24804) Zeki válasza dilipok (#24800) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#24805) bobooo válasza bobooo (#24803) üzenetére


bobooo
addikt

Elkelt

(#24806) spanglee001


spanglee001
addikt

Holnap veszek egy E szériás gépet.
Van valami amire oda kell figyelni?
jobb az E széria mint a slim, kinect a lényeg, játszani úgyis pc-n fogok. Jöhetnek a jótanácsok. Eddig csak fotórol láttam konzolt. Olvastam magyar leirás nincs benne, a külföldi meg nem megy.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#24807) skylinelaca válasza skylinelaca (#24763) üzenetére


skylinelaca
senior tag

Megkaptam a korábban említett gépet, mindenféle kábel nélkül.... :D Ilyen a gép hátulja, milyen kábeleket kell ehhez beszereznem? (fullhd-ban szeretnék játszani ha lehet ezzel a géppel)

szerk: (tápot lehet ,hogy megkapom ha megtalálják nekem...)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#24808) Thome válasza spanglee001 (#24806) üzenetére


Thome
addikt

4gb-os verziót ne vedd meg, csak a 250gb-osat szabad! Ennyi a lényeg, ha E verziót veszel, nem nyúlhatsz mellé.
De csak akkor vegyél E-t, ha van HDMI-s eszközöd (TV/Monitor) amire tudod kötni, mert az E-n nincs AV kimenet, az csak az S-en található meg (illetve a fateken, de ez most számunkra lényegtelen).

Egyébként E vagy S, teljesen mindegy. Az E csak egy kicsit ráncfellvart S.

(#24809) dilipok válasza skylinelaca (#24807) üzenetére


dilipok
veterán

mint mondtam, komponens kabel. Vagy hd vga kabel (eredeti microsoft)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#24810) spanglee001 válasza Thome (#24808) üzenetére


spanglee001
addikt

Persze a 250 est veszem, 4 játékkal kinectel 88 ért.
Van hdtv, és projektor is de az függ a kinect fényigényétől is, ha sok fényt kér akkor csak a tv marad.
Kérdés ha én veszek egy játékot, meguntam el tudom adni?
Vagy én tudok használtat venni?
Ezeket is bekell regisztrálni sorozatszám alapján mint a pc-nél?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#24811) dilipok válasza spanglee001 (#24810) üzenetére


dilipok
veterán

le volt mar irva kismillioszor... lehet hasznalt jatekot adni/venni

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#24812) Thome válasza spanglee001 (#24810) üzenetére


Thome
addikt

Nem kell csak némelyiket, de nagyon ritka. EA-nál volt régen szokás, de már eltörölték ezt.
Kinect nem fog sok fényt kérni, van rajta infrakamera is, mondjuk ezt tapasztalat nélkül vauvau, de logikus lenne hogy sötétben is menjen.

(#24813) dilipok válasza Thome (#24812) üzenetére


dilipok
veterán

igy igaz, inkabb szereti a kevesebb, mint a tobb fenyt.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#24814) MasterMark válasza Thome (#24812) üzenetére


MasterMark
titán

Megy vak sötétben is, mert ugye egy lézer hálót vetít ki, amit az infra szenzor érzékel. (Ami egyébként nagyon jól néz ki éjjellátóval: [link] :DDD )

Viszont, hogy az arcfelismerés működjön, kell azért fény. Meg ha egy játék fényképeket készít, vagy kiterjesztett valóságot használ, ahhoz is kell fény bőven, különben nem látszik semmi.

Switch Tax

(#24815) Buster17 válasza MasterMark (#24814) üzenetére


Buster17
addikt

De komoly Oo

(#24816) spanglee001


spanglee001
addikt

a neten nézegettem, hogy elvannak az emberek a kinectel, vagy csak megjátszák a videó kedvéért?
még nemigazán találtam olyan leírást ahol elmondják, hogy valóban jó pontos, élvezhető felnőtt fejjel is és leköt.
Nade pont jó lesz 90k tanulópénz :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#24817) MasterMark válasza spanglee001 (#24816) üzenetére


MasterMark
titán

Ezt neked linkeltem.
Középtájt írtam az érzékelésről.

Azóta a tapasztalatom szerint játéktól függ, hogy mennyire pontos a Kinect, és hogy mennyire van jól megcsinálva. Van olyan, ahol szépen mindent lekövet, és van olyan ahol hadonászol, és azért sem csinálja amit kéne.

Switch Tax

(#24818) whitezo88 válasza spanglee001 (#24816) üzenetére


whitezo88
nagyúr

playit-en pl ki lehet próbálni. azokra jó, amik direkt rá vannak írva. pontosnak pontos, amikkel játszottam mutatta képen a kivetített sziluettem, és pontosnak tűnt.

(#24819) skylaner


skylaner
senior tag

Sziasztok!

Game-től mennyi idő alatt szokott megjönni a rendelés?
Az oldalukon azt írják, hogy 3-5 munkanap.
Ez valós?
Csak azért kérdem, hogyha most megrendelem az ugye nem fog január 6 előtt megjönni :) ?

Lehet egyszerre akár 10 játékot is rendelni?

[ Szerkesztve ]

(#24820) MasterMark válasza skylaner (#24819) üzenetére


MasterMark
titán

1-2 hét inkább.

Switch Tax

(#24821) spanglee001 válasza MasterMark (#24817) üzenetére


spanglee001
addikt

okés köszönöm mindekinek.
olvastam a leírást, persze elég részletes, de az igazi játékoknál 2őt említettél, az nemhiszem hogy hosszútávon lekötne. látam YT-n olyanok, amik nagyon bejöttek, de xbox szponzorált tökéletes család és móka kacagás, nem tudom mennyire reális. Olyanból ami "igazi" videó nemsokat láttam, de amit láttam szinte csak táncolós.de holnap majd kiderül minden, reggel nyitásra rohanok is érte, mint valami gyerek karácsonykor :DD pedig lassan 30 leszek :DDD de az semmi faternak ma mutattam videót "aszzondja az öreg, asszony nem veszünk malacot Xboxot veszünk" megetetszett neki a rapala horgászos játék.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#24822) #81556480


#81556480
törölt tag

Üdv!

Multiplayer gondok vannak.

Netem paperen 3 megás,
méréssel most le 3 mega fel 0.25, ping: 30MS.

Látom hogy vannak fent, elkezdi betölteni , listát is látom majd kidob: dude sync problem vagy valami ilyesmi.
Max payne 3 és elég gyakori GTA V is. Lehet valamit ezzel csinálni?
Gondolom a net trágya, de xbox beállításokban valamit nem lehet csinálni?

Semmi más nem megy közben, és routerre van dugva a box

(#24823) MasterMark válasza #81556480 (#24822) üzenetére


MasterMark
titán

Portok megnyitva?

spanglee001: Annál csak dedósabbak vannak, vagy táncolós fitnesszezős.

Ami még jó lehet a Child of Eden, nézz utána.

Ha ez se érdekel, akkor nem tudom mivel fogsz játszani. :DDD

Várom a véleményed az első élmények után. :)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#24824) #81556480 válasza MasterMark (#24823) üzenetére


#81556480
törölt tag

Na hát ez jó kérdés :D

Eddig ment a multi, van amikor szuper, de néha nagyon döcögős. MOst nem birok max paynben egy normális TDM-et lenyomni :D

(#24825) MasterMark válasza #81556480 (#24824) üzenetére


MasterMark
titán

Most mondanám, hogy tedd DMZ-be, de akkor az sem fog menni gondolom.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#24826) #81556480 válasza MasterMark (#24825) üzenetére


#81556480
törölt tag

Van valami okosság ezekre? Elég ha linkelsz , nem vagyok analfabéta, vagy adj egy irányvonalat mit kell csinálni.
Port nyitásról hallottam, elvileg a torrentező programhoz is kellett volna nekem régebben. De akkor switchet használtam abban meg nem lehetett.

(#24827) spanglee001 válasza MasterMark (#24823) üzenetére


spanglee001
addikt

+ Adventures + Kinect Sports 2 + Forza Horizon Bundle + Kinect Party +
Ezeket kapom a gép mellé, ha egyik se fog meg egyből eladó sorba kerül a gép.
Hát néztem videót az Eden ről de lehet én nem látom értelmét, vagy tényleg nincs értelme, de videó alapján nemfogott meg.
Nem baj ha dedós, csak lekössön, mozgasson meg, érdekeljen, na majd meglátom. nemsoká már tapasztalatból is írhatok.
egy régi mortal kombat is ha leköveti verekedést az is jó lenne.
De az autós játékoknál nem láttam olyan videót ahol normálisan lehetett volna vezetni.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#24828) skylaner válasza MasterMark (#24820) üzenetére


skylaner
senior tag

A neven és az szállítási címem tartalmazz ékezetes betűket.
Ezeket hogyan kell megadni, ékezet nélkül?
Mert pl. az "ö"-ből "ö"-t csinál.

(#24829) Buster17 válasza skylaner (#24828) üzenetére


Buster17
addikt

Az lényegtelen. Csomagon már rendesen fel lesz tüntetve a neved. Nem ilyen névre fogják postázni ;)

(#24830) L_YKing válasza MasterMark (#24823) üzenetére


L_YKing
addikt

Hát nem tudom.... nem értem azt a játékot.. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#24831) Zeki


Zeki
nagyúr

Sziasztok!

Jót akartam az asszonynak, így megvettem neki a kinect Your Shape -et, és hozzá a" NIVEA Get Bikini ready with Sarah Maxwell" bővítményt, de sehol sem találom a játékban. Ezt külön kell letöltés után valahol hozzáadni?

(#24832) Zeki válasza Thome (#24808) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az E-hez is adnak olyan kábelt, amivel a hagyományos tv-re ráköthető. Már ha újonnan veszi.
Más kérdés, hogy még 72cm-es tv-n sem lehet kivenni 1-2 írást 1-2 játékban, mert olyan apró.

(#24833) WhiteWalker válasza spanglee001 (#24821) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az én én véleményem , hogy ez a kinect elég gyerekcipőben van..és gagyi... mind játék felhozatal,minőség terén. Az irányitás nehézkes,pontatlan, fényérzékeny stb...Amit vettem el is adtam...És igen, erős PR szaga van a YT-s videoknak...hiszen el kell adni a terméket. :DDD

(#24834) spanglee001 válasza WhiteWalker (#24833) üzenetére


spanglee001
addikt

Remélem, csak egyedi vélemény. Vagy véletlen selejt volt a tiéd, vagy rosz elhelyéz, vagy nem tom. Nemszeretnék úgy járni mint te. Legalább addig kössön le amíg az egerem gariztatom, hátha hamar megoldódna az is.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#24835) fireproof


fireproof
őstag

Ti tapasztaltatok olyan hogy a Battlefield 4 multi közben kifagy? Nem csak a játék hanem ez egész gép lefagy és csak az újraindítás segít rajta (XBOX360 E). Utána visszalépek multiba más szerverre és minden rendben... egy darabig, aztán van amikor megint kifagy van amikor nem. Valamin a menü és a szerverkereső is mintha akadozna. Amikor havi goldom volt még nemrég akkor jött egy frissítés és utána eltűntek ezek a hibák de most hogy lett egy 7napos trial goldom megint előjöttek ezek a hibák... WTF????

Valamint ha multiba a pályának még nincs vége de én kilépek akkor is megkapom az addig összeszedett pontjaim vagy csak akkor kapom meg a pontokat a menet végéig bent maradok?

:R

(#24836) DeathBat666 válasza fireproof (#24835) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

Megkapod a pontokat. Többi kérdésedre nem tudom a választ.

[ Szerkesztve ]

(#24837) MasterMark válasza fireproof (#24835) üzenetére


MasterMark
titán

Azért van, mert képesek voltak kiadni egy félkész játékot.
Programkód hibáktól fagy ki az egész, nincs baja a gépednek.

Giinos: Akkor te valami más dimenzióban játszottál. :D

Switch Tax

(#24838) air


air
nagyúr

Kinect témához:
Én 40 leszek hamarosan, de csak most vettük meg az első konzolunkat. A gyerkőc 6 éves.
Főleg sportos játékokkal, meg az Adventures-zel játszunk. Egy-egy "menet" után én bizony már keresem a kanapét, a szívbeteg feleségemről nem is beszélve.
A lányom a Disneyland Adventures-t és a Kinectimals-t szereti a legjobban, a többi játékhoz még kicsi.
Ha valaki szereti a sportos játékokat feltétlenül próbálja ki a Kinect Sports 2-ben lévő Darts-ot! Az van olyan élethű, mint az eredeti.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#24839) henesa válasza fireproof (#24835) üzenetére


henesa
aktív tag

Bizony előfordul nekem egy délután 4 fagyás a rekordom és ehhez jön még az a csodálatos grafika .....

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#24840) Zeki válasza air (#24838) üzenetére


Zeki
nagyúr

Osztom véleményed, így negyven fölött. Nekünk is most lett az első videojáték.
Nálunk a favorit az első Sportban található bowling és tenisz, a Party és a Pixar Rushból a verdás rész.
A második sportból a sí és a darts.

(#24841) balintka


balintka
addikt

Bodycount mennyire jó játék? Netes tesztek szerint közepesnél jobb. Nekem videó alapján tetszett.

(#24842) pelenka35 válasza fireproof (#24835) üzenetére


pelenka35
őstag

Másnál is ez a helyzet ...

Gamertag:Rob3rt75

(#24843) Napfénysüti válasza WhiteWalker (#24833) üzenetére

Társaságban remekül el lehet a Kinecttel szórakozni. Házibuliban rég nevettünk annyit mint amikor azzal játszottunk.

Més que un club!

(#24844) dilipok válasza Napfénysüti (#24843) üzenetére


dilipok
veterán

jaja, egy-egy paros fruit ninja vagy a csapatokban jatszott sports utan neha sirva fetrengtunk :D Foleg azokon a jatekokon szoktunk nagyon vihogni, ami csinal jatek kozbe fenykepeket :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#24845) consono válasza Zeki (#24840) üzenetére


consono
nagyúr

Dettó :) 40 fölött vagyok én is, karácsonyra hozta a Jézuska a boxot meg a kinectet. A 7 éves fiam szerintem az egész hónapban nem ugrabugrált annyit mint az elmúlt két napban. Nalunk a Pixar Rush a kedvenc, meg a Kinect Adventures. A Star Wars is az lenne, de az valahogy nem az igazi, legalább is a fénykardos része... A kinectimalsban is vannak jó dolgok, meg valószínűleg a Disneylandben is, de ott sok a duma még a kölköknek, hamar megunják.

"In God we trust. All others must bring data"

(#24846) air válasza consono (#24845) üzenetére


air
nagyúr

"valószínűleg a Disneylandben is, de ott sok a duma még a kölköknek, hamar megunják."

Pedig a Yetis hógolyózás isteni. A lányommal lenyomtuk őket, mint a rajzszeget. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#24847) consono válasza air (#24846) üzenetére


consono
nagyúr

No, majd futunk vele még pár kört!

"In God we trust. All others must bring data"

(#24848) Jegesmaci81


Jegesmaci81
aktív tag

Nem vitát akarok kezdeményezni de leírnám a saját véleményem a kinect-ről és a 4gb-os xbox-ról.

Kinect: Szerintem baromi pontatlan, elnagyoltak a mozgások még ha le is követi a testet. Sokszor lassú és néha bosszantó hibákat vét. Van hogy elállítódik és újra kell kalibrálni. A játékok eléggé kezdetlegesek hozzá (értem ez alatt hogy a kinect sportos NFL, nem egy NFL 25, vagy a box nem egy fight night champion)
Szerintem a legjobban megírt játék hozzá a Nike Sports, de ott is van, hogy 2-3x állsz be a kezdő pozícióba mire elfogadja.

DE! Baromi szórakoztató, igazi családi játék. Nem a hardcore játékosoknak lett kitalálva. Nekem most 1 éve van meg és a mai napig használjuk pedig nem sok játékunk van hozzá. (adventure, twister, Kinect sports1-2, Nike sports) Sokat nevet az ember a másikon és persze saját magán. Szerintem jópofa tartozéka a boxnak és a kisgyerekek nagyon élvezik, meg persze a felnőttek. Én ajánlom mindenkinek.

4gb-os box: Nem értem miért írják sokan hogy el kell felejteni. Az ms nem véletlenül találta ki és szerintem szerte a világon nagyon fogy. Annak aki a kinect miatt veszi a boxot szerintem ideális. Aki azt se tudja hogy kell e neki box csak vesz egyet mert mindenkinek van, annak is ideális. Annak akinek a box inkább porosodik mint melegszik, szintén ideális. Az hogy mindent érdemes a boxra telepíteni a lemezről szerintem parasztvakítás! Teljesen jó ha lemezről megy a játék! (tudom hogy van néhány kivétel aminél jobb a grafika ha a gépről fut, vagy több lemezes és muszáj telepíteni de ha csak 1-2 ilyen játéka van az embernek egy pendrive is megteszi kezdetnek) Amennyiben mégse lenne elég annak aki kezdésnek 4gb-ost vesz később bővítheti. (persze bukik rajta egy tizest de nem 250-es hanem 320-as HDD-t kap érte)
Szerintem ha valaki amellett dönt hogy inkább +1 játékot vesz és nem a 250-est, nem fog rosszul dönteni. Aztán majd ha van rá igénye vesz nyuszira egy hdd-t. Persze az is lehet hogy évekig eljátszik még a 4Gb-al meg egy 8+Gb-os pendrivval!

(#24849) fireproof


fireproof
őstag

Rendben köszönöm srácok a megnyugtatást. :) Nekem a grafikával még nincs is olyan nagy bajom inkább ezek a héten hibák idegesítenek. Ha esetleg akarna még valaki közösen játszani akkor a gamertagem: R3M3T3

(#24850) Dave™ válasza Jegesmaci81 (#24848) üzenetére


Dave™
nagyúr

Több a töltési idő lemezről, nem tudsz digitális játékot venni (pedig néha nagyon jó akciók vannak), jobban haszbálódik az olvasó stb. Szerintem sem érdemes a 4 gigásat venni, csak egy nagyon szűk rétegnek.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.