Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22462) tescodr


tescodr
tag

Igazatok van nekem is ilyen gyermek korom volt nem volt pénz amikor még apum élt én is megkaptam mindent de utána elfogadtam hogy nincs és kész.EZ csak az én hülyeségem mert megfogadtam mindent megadok a gyerekemnek.És ha ehhez meg kell alázkodnom akkor azt teszem,nekem a gyermekeim a legfontosabbak.Persze igazatok van de ha van rá lehetőség hogy boldog legyen akár valakinek feleslegessé vált a konzol megpróbálom!Ítéljetek el biztosan megérdemlem de igyekszem jó apa lenni és önmagamtól mindent megadni neki mert nekem nem lehetett.Még valami hogy érhetőbb legyen a helyzet.Dolgozom látástól mikulásig a párom is meg is volt a box ára de anyu egyedül van csak mi segíthetünk neki így oda ment a pénz.Én most egy kis karácsonyi csodát várok hátha valaki megteheti hogy segítsen.Ennyi és nem több aki el akar ítélni úgy is el fog aki meg megérti annak köszönöm.Nekem ennyi is elég ha azt mondják nem vagyok rossz apa.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.