Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9401) biker


biker
nagyúr

ezzel a bop-al jól elba..tak mindent. legközelebb mi lesz? 3 kerék annak aki gyors?
vicc. De az pozitív, hogy Norbi a leggyorsabb Hyundai-os, még SUV-al is :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9402) guftabi96


guftabi96
addikt

Ez a Facebook chat gyomorforgató... Szégyen, amit egy-két honfitársunk művel ott..
A Hyundaiok végül tényleg nem tudtak gyorsulni. Kíváncsi leszek rá, hogy a succes ballast változása után hogy fogunk állni.

#KeepFightingMichael

(#9403) szebe válasza guftabi96 (#9402) üzenetére


szebe
őstag

Én kinézem ezekből, hogy azt mondják, a ~8 tized a success ballast miatt :U

A hasmagasság - motorerő közül valamelyiket vissza kéne adniuk, akkor lennének egálban szvsz.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9404) schawo


schawo
titán

Ez a WTCR egy vicc. Egy hivatalos bunda. A következő versenyre megint össze-vissza kutyulják az autók paramétereit egész addig, amíg pontosan az az eredmény nem születik, amit ők elképzelnek a fejükben? Ha minden versenyző ugyanolyan gyorsan ér körbe, az a jó, azt kell megkeresni? Szerintem mindenkinek adjanak két tonnát, és akkor nekem is lesz esélyem egy ezeröcsivel. Aztán ha Muller és én is századra azonos eredménnyel zárunk, akkor a feladat teljesítve.:)) :)) :))

Na mindegy, legalább ezt a szart se kell többet néznem.

(#9403) szebe
Honnan tudod, hogy mitől lennének egálban? Hasra, pont, mint a FIA? Már az elképzelés is abszurd. Erre találták ki az év elején a BOP tesztet. Utólag bármit nyúlnak bele, az egyszerű bunda. Ha visszaállítanak mindent a korábbira akkor is vicc már az egész, nem sport. A Real Madridnak 3m-rel szélesebb kapukat kell használnia, mert túl jók a focisták? A Falusi Izzadásé pedig épp egy labda méretű, mert így is majdnem mindig kikapnak a Reáltól?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9405) Malachi


Malachi
addikt

hát a wtcc se volt valami nagy durranás, de ez a wtcr idén eddig totális kabaré. vadászni kell az adásokat, össze-vissza kezdik a futamokat, szanaszét kutyulják a sorrendet látszólag hasraütésre... lassan ott tartok, hogy meglepne, ha jövőre nem zárna be az egész ahogy van. hogy akarnak így nézőket szerezni, pénzt keresni? vicces.

(#9406) Ventur@ válasza guftabi96 (#9402) üzenetére


Ventur@
senior tag

A Hyundaiok végül tényleg nem tudtak gyorsulni. Norbi 1 mp-et gyorsult az FP2-höz képest, szóval meg volt az amire gondoltam. Más kérdés, hogy közben a mezőny eleje is gyorsult, de azért még így is messze a legjobb Hyundai-os lett. Én azt gondolom, hogy ma ki kell tolni az autó szemét. 14. helyről egy jó rajttal már pontszerző lehet, onnantól meg át kell kapcsolni Muller/Tarquini-stílusba és pöcögtetni a jónépet magam előtt, mert ha megnézzük kik vannak előtte....háááát ;] .

Egyébként meg még mindig 2 mp-en belül van a komplett mezőny. 2!!! és 25 autó!!! Szabó Zsoltit meg a holland herceget ne vegyük a mezőnybe. Kiegyenlítve ki van a mezőny, csak nem teljesen optimálisan...és ezt nem csak a Hyundai-okra értem.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9407) Bozso68


Bozso68
senior tag

Online stream lesz youtube-on, vagy valami ingyen helyen a WTCR futamokról?

(#9408) schawo válasza Bozso68 (#9407) üzenetére


schawo
titán

facebookon

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9409) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

jéézusom, a hyundaioknak akkora a hasmagassága, hogy át lehet látni alattuk! :DDD

(#9410) quby


quby
őstag

És mikor vannak a versenyek? Tényleg kész ez az össsze-visszaság....

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#9411) ebayer


ebayer
tag

Azt esetleg meg tudja mondani valaki, hogy melyik külföldi (pl. német) adó közvetíti a mai futamot? Nem streamre gondolok.

(#9412) Malachi válasza ebayer (#9411) üzenetére


Malachi
addikt

17:30-kor lesz a Sport2-n ami nem külföldi és nem tudom felvétel-e, ennyit sikerült összeszednem.

(#9413) guftabi96 válasza quby (#9410) üzenetére


guftabi96
addikt

Ide mindent ki szoktam rakni.

#KeepFightingMichael

(#9414) bajnokpityu válasza Marmonkanna (#9409) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ix35őt egyhat szívóval, hátha elég lassú lesz így a hunyadi..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9415) ebayer válasza Malachi (#9412) üzenetére


ebayer
tag

Köszönöm szépen, de a Sport2-n a TCR sorozatot mutatják, engem pedig a WTCR érdekelne. Persze lehet bele nézek a TCR-be is, hogyan szerepelnek Tassi Atikáék.

(#9416) Ciccuka válasza guftabi96 (#9413) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ma 13:30-kor (14:30-ig) az M4 Sport-on lesz DTM is.

Blancpain-GT Live
Silverstone 3 órás
Verseny 15:00 (14:00 GMT)

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9417) ebayer válasza guftabi96 (#9413) üzenetére


ebayer
tag

Nálad 16.20 van írva kezdési időpontnak, míg az fiawtcr oldalon közép-európai idő szerint 15.20-as kezdés található. Akkor most mi a helyzet?


Én néztem el, a nyári időszámítás idején GMT=WET+1 óra a télihez viszonyítva.

[ Szerkesztve ]

(#9418) szilva01 válasza Ciccuka (#9416) üzenetére


szilva01
őstag

A DTM-nek nagyon igényes angol-német multicamos stream-je van youtubon.

Ez a wtcr viszont pont az ellentettje. Nagyon igénytelen stream faszbukon. Agyam eldobtam reggel, mikor agybol telefonon neztem volna az idomerot, de persze bongeszobol nem lehet, toltsem le az appot. Lofaszt a seggukbe. :C

Szerk.: ebayer: a nyari idoszamitas GMT+2, de a szinkodok alapjan szerintem ez nem egy nehez feladvany... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9419) A Zéé válasza ebayer (#9417) üzenetére


A Zéé
addikt

nyári időszámítás van, az ilyenkor GMT+2
De ha megnézed ott a jelmagyarázat is, az a fura lila szín, amiben mi is vagyunk, az a gmt+2

Just a simple Lineman...

(#9420) guftabi96


guftabi96
addikt

TCR Europe, 1. futam

#KeepFightingMichael

(#9421) ebayer válasza A Zéé (#9419) üzenetére


ebayer
tag

Közben rájöttem, hogy nyári időszámítás van már :D

[ Szerkesztve ]

(#9422) Ciccuka válasza guftabi96 (#9420) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nehezen megy az autók mentése.

:D

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9423) guftabi96


guftabi96
addikt

Kezdődik az 1. futam.
Elvileg az M4 Online is adja.
Hát ez sokáig tartott :W

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#9424) bajnokpityu válasza guftabi96 (#9423) üzenetére


bajnokpityu
félisten

m4 majd éjjel ismétli. facen néztem, de már most a Norbi szurkolókkal foglalkoznak.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9425) Malachi válasza guftabi96 (#9423) üzenetére


Malachi
addikt

Ez a Kesjár átok, magyar ember autósportban nem lehet igazán sikeres.

(#9426) biker válasza guftabi96 (#9423) üzenetére


biker
nagyúr

Muller elmegy a 3.14csába, és még qrvaanyázik is. Idióta, rácsukja a kocsit norbira, szerintem onnan kerék kitört, és azért csúszott ki Norbi

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9427) szilva01


szilva01
őstag

Nem fogom ezert letolteni a fb appot, majd megveszem viragboltban, ha rendesen nem lehet eloben kozvetiteni. :@

(#9428) Ventur@ válasza bajnokpityu (#9424) üzenetére


Ventur@
senior tag

M4 Sport weboldala élőben adja: [link]. Tehát nem a mediaklikk-en, hanem a saját oldalukon :) .

Más:

Ez a csörte Muller és Norbi között....érdekes lett. Sajnos korábban én nem vettem számításba, hogy Norbi +5 helyes büntetést hozott Nord-ról, így a 19-ről amúgy sem sok esélye lett volna. Így meg már teljesen mindegy. Holnap kell valahogy beverekednie magát a 10 közé. Most csak erre szabad játszania.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9429) szebe válasza szilva01 (#9427) üzenetére


szebe
őstag

m4sport.hu

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9430) szebe


szebe
őstag

Nem lattam eloben, csak visszajatszast. Muller milyen ideges...ilyen az amikor o van a rosszabbik vegen a dolgoknak. Kijart mar neki.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9431) guftabi96


guftabi96
addikt

Ritka nagy szégyen, hogy a Müller-Norbi baleset után már a kommentátor is a magyar "szurkolókra" gondol, akik majd habzó szájjal elárasztanak mindent...
Most is borzasztó, amit a chaten művelnek :(
Pedig egy sima versenybaleset volt, de hát ezt úgysem lehet majd megmagyarázni nekik.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#9432) Motion_Blur válasza guftabi96 (#9431) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez a szégyen:

Muller bőszen szórta a kellemetlen jelzőket Micheliszre, miszerint egy "kib*szott hülye" ez a srác.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9433) bajnokpityu válasza Motion_Blur (#9432) üzenetére


bajnokpityu
félisten

szabad neki

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9434) #70869248 válasza Motion_Blur (#9432) üzenetére


#70869248
törölt tag

:D
had szórja...ez ilyen, egyszer el kell kezdeni összeborzolni a jófiúfrizurát.
Majd el mondja mi volt pontosan, de egy kis anyázástól még nem félünk, én pl szeretem, egyértelműbb mint ez a jópofizás ami ment.

(#9435) guftabi96 válasza Motion_Blur (#9432) üzenetére


guftabi96
addikt

Müller. Mást nem tudok mondani. Tudjuk milyen. Természetesen annyi gerinc már nem lesz benne, hogy nyilvánosan bocsánatot kérjen.

#KeepFightingMichael

(#9436) emre


emre
veterán

Úgy látom ismét nem maradtam le semmiről. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9437) Motion_Blur válasza guftabi96 (#9435) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mondjuk azért a kommentátor is menjen a faxba hogy az első reakciója a magyar kommentelők voltak...

b-type: visszanéztem többször az esetet, Norbi nem nyitotta a kormányt, összeértek, Norbinak valszeg elment a futóműve és/vagy összeeakadtak aztán mentek a levesbe. Semmi nem adott arra okot hogy Müller pofázzon a rádióban illetve így nyilatkozzon.

Norbi meg csödbe van megint, semmi hír :F

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9438) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#9437) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Itt értek össze:

Norbi ennél beljebb már nem tudott volna autózni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9439) Samott válasza Motion_Blur (#9438) üzenetére


Samott
addikt

Igen, valoszinuleg eltort valami a futomuben, Norbi annyira puhap.cs hogy magatol nem utne ki. [link] (lehet lassitani a youtubeon, erdemes)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#9440) DS39


DS39
nagyúr

Müller picit ideges volt. :DDD
Ebből idén sem lesz VB.

(#9441) schawo válasza DS39 (#9440) üzenetére


schawo
titán

VB ebből senkinek sem lesz :DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9442) Ciccuka válasza emre (#9436) üzenetére


Ciccuka
veterán

Main Race - SILVERSTONE 2018 (utolsó 10 perc)

Én sem. :)

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9443) #70869248 válasza Motion_Blur (#9437) üzenetére


#70869248
törölt tag

De nem jobb így? ..legalább mindenki tudja merre hány méter, nem kell ajándékozni meg ilyen hülyeségek..

(#9444) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Norbi 10 helyes rajtbunti... Grat sportbirok

(#9445) szebe válasza vwpolopg (#9444) üzenetére


szebe
őstag

Lenyilatkozta valahova hogy torott a futomu, azert, erre meg ott buntetik, bravo...
Meg ha szandekosan csinalta volna, megertenem...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9446) Bozso68 válasza vwpolopg (#9444) üzenetére


Bozso68
senior tag

Pedig Müller ment neki kétszer külsőről. Most nézem yt-on felvételről.
Persze, látványosabb, hogy Müller felkenődött a korlátra és közben ordibál. Aki csöndben, intelligensen viselkedik, azt lehet ütni-vágni. És ezt kajálják meg a sportbírók? Nincs telemetria ezekben a kocsikban? Vagy belső nézet?

[ Szerkesztve ]

(#9447) DS39 válasza Bozso68 (#9446) üzenetére


DS39
nagyúr

Müllerrel mindig is kivételeztek, nem kell ezen meglepődni.

(#9448) szilva01


szilva01
őstag

Nem tudok már erre mit mondani... :DDD

(#9449) Motion_Blur válasza vwpolopg (#9444) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez komoly?

Mi az indok????

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9450) szilva01 válasza Motion_Blur (#9449) üzenetére


szilva01
őstag

Müller kiütötte. A szalagkorlátot is eltiltanám legalább egy versenyre, az meg a másik oldalról ment neki.

Ha ezt az ítéletet nem óvja meg a BRC ők is sunnyoghatnak Müller után a tudjuk hova. :C

Elkeserítő ez a szezon minden létező szempontból eddig, de itt fogadtam meg, hogy végigszenvedem bármi legyen. :)

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.