Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9451) Motion_Blur válasza szilva01 (#9450) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Itt meg lett kérdezve Müller és Norbi is.

Norbi pókerarc. Vágja már hogy itt soha senki nem fog kiállni mellette. Ja és itt még a 10 helyest nem tudja.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9452) Ventur@


Ventur@
senior tag

Norbi tíz rajthelyes büntetés holnapra, mint az tudjátok:[link].

Erre nem reagálok inkább semmit. Az viszont kicsit cikinek tartom, hogy ennyitől eltörjön a felfüggesztés :U . Mármint az első érintéstől.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9453) Malachi válasza Ventur@ (#9452) üzenetére


Malachi
addikt

Hondával is ez volt, a többiek ütötték-vágták egymást semmi, az övé az első koccanásnál tört.

(#9455) guftabi96 válasza Motion_Blur (#9451) üzenetére


guftabi96
addikt

Na ez most kurvára kicsapta a biztosítékot. Könyörgöm ezért hogy lehet egyáltalán büntetést adni? Ráadásul 10 helyet... Tiszta versenybaleset egy nagyon balszerencsés koccanásból, semmi több.
Szánalmas, undorító banda.

#KeepFightingMichael

(#9456) szilva01


szilva01
őstag

Akkor én leszek az első aki átmegy fb szintre: ezek még csak le se sz*pjanak. :DDD.

Holnapi versenyen Müller magától elszáll, esküszöm ki fogják zárni Norbit. :C

(#9457) quby válasza Motion_Blur (#9451) üzenetére


quby
őstag

Csak hogy legyen már valami jó is ebben a balhéban.....A riportok tartalmátol függetlenül, ez a riporterpicsa nekem nagyon bejön...:D

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#9458) Motion_Blur válasza quby (#9457) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Gondolhatod mit kap a paddockban.... :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9459) DS39 válasza Motion_Blur (#9458) üzenetére


DS39
nagyúr

Kekszet? :D

(#9460) guftabi96 válasza quby (#9457) üzenetére


guftabi96
addikt

Van elvileg neki valami jóga dvd-je. Nagyon jó képzelőerővel rendelkező rajongóknak még akár érhet is valamit :DDD :P

#KeepFightingMichael

(#9461) szebe válasza szilva01 (#9456) üzenetére


szebe
őstag

Most pedig képzeld el mit kapna az öreg Iván, ha a Hring még ezután jönne :DDD
Szottyos fügével dobálná a komplett SuperGold...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9462) quby válasza guftabi96 (#9460) üzenetére


quby
őstag

:DDD

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#9463) szebe


szebe
őstag

[link]

He said he had suspension damage after the contact, of course, but that’s his stupid excuse.

Van bőr a képén :U

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9464) Motion_Blur válasza szebe (#9463) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Egy rohadék, ezt mindig is tudtuk.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9465) badd


badd
tag

Mintha Müller hadjáratot indított volna Norbi ellen....

(#9466) Malachi


Malachi
addikt

azt lehet tudni, hogy miért nincs féknyom Michelisz kocsija mögött? lehet úgy volt vele, hogy megint itt ez a seggfej, megint lekoccolt, akkor nesze bmeg nem fékezek ha már úgyis irányíthatatlan a kocsi. szóval látott ott valaki féknyomot? füstöt a kerekek alól? ha nem, akkor kicsi igaza van Müllernek, mert ha fékez Michelisz akkor azért nem keni fel a palánkra a másikat ennyire.

(#9467) Bozso68 válasza Malachi (#9466) üzenetére


Bozso68
senior tag

Nagyon gyorsan történt az eset, ütközéstől számított 2 másodpercnél már Müller lógott az ülésében. 1 másodperc körül meg Norbi féklámpája már ég.

(#9468) bajnokpityu válasza Bozso68 (#9467) üzenetére


bajnokpityu
félisten

talán lehet valami a müller féle verzióban is. nem birom az embert, nomeg eleve Norbinak szurkolunk, de ettől nagyobb koccokat túléltek már ezek a kocsik idén.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9469) biker válasza bajnokpityu (#9468) üzenetére


biker
nagyúr

Két magánvélemény:

1: bal kanyar, nem gyenge bal kanyar. Muller kicsit hátrébb volt mint Norbi. Az első kerekek ha balra vannak tekerve, akkor a tengely vonalhoz képest Norbi jobb oldali kerekének a tengely mögötti része áll kifelé, Muller autóján a bal első kerék tengely előtti része áll kiljebb. Pont a kerék kilógó részek ütköznek, és ellentétes terhelés miatt törhet a kormány összekötő, a felfüggesztés, bármi. (egyébként norbi féklámpája világított)

2: többször néztem Norbi intejúját, miközben kekszet eszeget, és a "bajsza alatt somolyog" hogy hááááát eltört és onnantól mentem kfelé. Nekem kicsit sanda gyanúm hogy a második kocc után tényleg kitolta, túl nyugodt, túl mosolygós volt az interjú :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9470) emre válasza biker (#9469) üzenetére


emre
veterán

Szóval úgy gondolod, az volt a terv, hogy ebből a pozícióból a maximum amit ki lehetett hozni az hogy új alapokra helyezi kapcsolatát Müllerrel?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9471) bajnokpityu válasza emre (#9470) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Miért, mit lehetett volna még abból kihozni?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9472) Malachi válasza emre (#9470) üzenetére


Malachi
addikt

nem mintha nem érdemelné meg az a farok. őszintén.

(#9473) Milka 78 válasza emre (#9470) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nem feltételeztem róla,de most komolyan...ő is olvasta a hozzászólásokat,hogy nem elég agresszív.Tessék!
Az a nyomorult féreg ezt nem fogja elfelejteni.Ha ki kell könyökölnie azt hogy ne használják felcopó embernek és eközben párszor nullázik ám legyen.Ez egy hosszútávú befektetés.

(#9474) Bozso68


Bozso68
senior tag

Komolyan megfogalmazódott bennem, hogy Müller egy célt tűzött ki erre az évre: Norbit kiiktassa a bajnokságból fizikai, vagy pszichés módon. Tavaly év végén is Norbi ellen küldte harcba a Volvo -, vagy jelentkezett rá önként és dalolva.

[ Szerkesztve ]

(#9475) biker válasza emre (#9470) üzenetére


biker
nagyúr

Ki tudja? Akár ez is. Épp elégszer baszogtatta már Müllerke Norbit, "a legjobbkor", most miért ne? És ha így lenne, akkor se haragudnék rá :)
Eddig bárki piszkálta Norbit, bátran tette, mert tudták, óvatosabb. Hát nem jött be :)
Azért ott külső íven nem nagyon lehet elmenni, csak ha engedik az embert.

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9476) bajnokpityu válasza biker (#9475) üzenetére


bajnokpityu
félisten

sztem jólvan ez igy. amikor a legkisebb az esélye pontot szerezni a hunyadinak, akkor belemegy egy necces szituba, és kekszet rágcsál. helyes, tökös legény :D

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9477) rocket


rocket
nagyúr

Elkepeszto milyen lejarato hadjarat zajlik Norbi ellen, karrierjebe fog ez kerulni a WTCR-ben.

Buntetes megint vicc kategoria ahoz kepest Muller miket uszott meg az elmult evekben.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#9478) Bekő Tóni válasza Malachi (#9466) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Mert ennyi volt az egész:

Ezt a gif-et meg úgy kell nézni hogy belső kerékvetőre- szegélyre fókuszáltok.

[ Szerkesztve ]

(#9479) Bozso68 válasza Bekő Tóni (#9478) üzenetére


Bozso68
senior tag

Egy belső kamerás kép segítene igazán sokat, amin Norbi kormánymozdulatai is látszanának.
Különben is, ha valaki külső íven halad, tartson olyan sebességét, amivel be tudja venni a kanyart szűkítés nélkül. Tisztára Prost 88-91 jut eszembe Müllerről.

[ Szerkesztve ]

(#9480) schawo válasza Bekő Tóni (#9478) üzenetére


schawo
titán

Mondjuk ezért bármilyen büntetést kapni egy kész röhej. De ettől nem lett rosszabb a WTCR, az már enélkül is egy kész röhej volt.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9481) bajnokpityu válasza rocket (#9477) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nem hiszem.
Müller meg a FIA-t cseszteti. [link]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9482) feri1014 válasza bajnokpityu (#9481) üzenetére


feri1014
senior tag

Ebben viszont igaza van.

(#9483) -v- válasza rocket (#9477) üzenetére


-v-
addikt

Nekem egy vicc ez a wtcr ezzel a BoP-vel, meg ezzel, hogy elvileg túraautózásban sok minden belefér, gyakorlatilag meg azért nyilván nem minden, mert vannak szabályok meg sportbírók, akik viszont vagy nem csinálnak semmit, vagy nagyon kérdőjeles döntéseket hoznak .. ok, hogy technikai sportnál mindig sok múlik a szerencsén, meg ilyen olyan dolgokon, de így meg nekem ez már a vicc kategória, teljesen esetleges ..

(#9484) Don.Corleone válasza Bekő Tóni (#9478) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

nevetséges, de az egész wtcr, ahogy ezt a hétvégét össze hozták Norbiéknak. Nagyon sajnálom, magyar szinten talán a legtehetségesebb és legnormálisabb fickó, de szerintem ebből a sorozatból menekülni kellene. Persze hova, jogos lenne a kérdés...

(#9485) Bozso68


Bozso68
senior tag

Megint megtalálják egymást?

Mod: Müller out.

[ Szerkesztve ]

(#9486) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Zengőék megint alkotnak a mezőny végén... A másik 2 cupra agyon érte őket, ismét. Ráadásul Nagy Norbi írta, hogy az időmérőn is használt gumikkal küzdött, később még csak előre rakták fel újat, ezek szerint elegendő gumira sincs pénz. Mi értelme van ennek így megint...

(#9487) Ciccuka válasza Bekő Tóni (#9478) üzenetére


Ciccuka
veterán

Itt inkább úgy tűnik müller ment neki.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9488) Ventur@ válasza vwpolopg (#9486) üzenetére


Ventur@
senior tag

Úgy tudom fix mennyiségű gumi áll minden csapat rendelkezésére. Nem biztos, hogy jól emlékszek, de 24 db összesen a 2 autóra, az egész versenyhétvégére. Tehát nem csak 24-re van pénzük, hanem ennyi a maximális, amit használhatnak. Na most, ha a 24-et vesszük, az autónkén 12 gumi és ezt kell beosztani 2 szabadedzésre, 2 időmérőre és 3 futamra. Plusz nekik még az is van, hogy régebbi fejlesztésű gátló van az autóban. Ami viszont tényleg azt jelenti, hogy kevés a zsé. Hringen jól mentek, de azt vehetjük a hazai pálya előnyének. Nord-on egyik Cupra sem ment jól, de itt Zandvoort-ban stabil pontszerző helyen van legalább egy autójuk.

Teszem még hozzá, hogy nagyon szoros a mezőny, mert csak egy kicsivel kell többet találnod, mint az előtted lévők és máris jobb helyzetben vagy. Viszont Norbi távozása óta nem áll össze sehogy sem a Zengő csapat. Sőt, Norbi és Bári Dávid távozása óta.

M1RA hiába "csak" a TCR Europe-ban megy, de meg merem kockáztatni, ők itt a WTCR-ben nagyobbat alkotnának a saját párosukkal. De még Tassiék is.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9489) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ezt a Szabó Zsoltit is valami csilliárdos apuka tolja? Csak mert úgy versenyez hogy nem nagyon érdekli mi lesz az autóval.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9490) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9491) rocket válasza Motion_Blur (#9490) üzenetére


rocket
nagyúr

1 ev utana vege is lesz a sorozatnak, ennek a csalasnak amit a BOP-al eloadtak meglesz a bojtje, es sok csapat kifog szallni.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#9492) Motion_Blur válasza rocket (#9491) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az egész BoP egy f*szság. Mi lett volna az elfogadható bünetés a Hyundainak? Ha mondjuk TOP10-be bekerül pár autójuk, és leakasztanak pár erős pontszerző helyet? Vagy még az sem?

Az egész egy mesterkélt cirkusz, a mérnöki teljesítmény megcsúfolása. Milyen motivációja legyen egy csapatnak hogy fejlessze az autót, amikor nincs értelme!! Pilóták dettó!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9493) -v- válasza Motion_Blur (#9492) üzenetére


-v-
addikt

Na meg a nézőknek, hogy lehet így drukkolni bárkinek ..

(#9494) schawo válasza Motion_Blur (#9492) üzenetére


schawo
titán

Én nem néztem meg a versenyt és a többit se fogom. És ha a Mic nyeri ezután az összeset, akkor sem. Szóval mostantól tőlem aztán azt csinálnak, amit csak akarnak

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9495) biker válasza schawo (#9494) üzenetére


biker
nagyúr

Én inkább grilleztem a kertben :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9496) Malachi


Malachi
addikt

nem veszítettetek semmit, halálosan unalmas körözgetés volt mindkét mai futam. ez egy halott sorozat. Hyundaiok nem is mentek igazán, ki-kiálltak a boxba, tesztelgetett Müller és Michelisz is. totálisan szétverték az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#9497) -Mike-


-Mike-
addikt

Én megnéztem a hungaroringi hétvégét meg ezt is. Ha valaki ezek után azt meri mondani, hogy az F1 unalmas, annak végtelenítve vetíteném le ezt a két futamot(bonus track: marakess), meg jó eséllyel a hátra lévő többit is.

[ Szerkesztve ]

(#9498) Samott válasza -Mike- (#9497) üzenetére


Samott
addikt

Pedig Verstappen itt is itt volt. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#9499) Ventur@ válasza -Mike- (#9497) üzenetére


Ventur@
senior tag

A a gáz - mármint a WTCR-re nézve - hogy a TCR Europe két versenye fényévekkel izgalmasabb volt. Sőt, az volt a túraautózás, nem ez, amit a világkupa mezőnye csinált.

3. versenyen talán 3 kört láttam, utána elaludtam :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9500) simauser


simauser
tag

Én tegnap a Micra Cup-ba néztem bele. Jól mennek a kis méregzsákokkal, és cukik is! :DDD

Are you threatening me, Master Jedi?

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.