Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9101) vlevi válasza vlevi (#9100) üzenetére


vlevi
nagyúr

10fps, 480p.
Fos.
Mint a live streamek 99%-a
:O

(#9102) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Norbi mitől esett így vissza, baleset volt?

(#9103) vlevi válasza vwpolopg (#9102) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nagy baleset nem volt, csak a rajt nem lett tökéletes, utána meg bekerült a daraloba.
Na, talán most

(#9104) guftabi96 válasza vwpolopg (#9102) üzenetére


guftabi96
addikt

Nem volt jó a rajtja. Utána voltak koccok, de nagy baleset nem volt.
Azért jó volt látni, hogy sikerült Müllert megelőznie.
Viszont a Facebookos streamet rossz volt nézni... még ennyi hülye embert egy helyen :W

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#9105) biker válasza sultansmith (#9097) üzenetére


biker
nagyúr

Ha azt mondják, "az M4 online adja élőben", akkor m4sport.hu és élő adás. Szerintem nem vagyok gyenge elméjű, ha ezt gondolom.

Norbi meg jót alukált a rajtnál, aztán kicsit mullerkedtek, így járt sajna :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9106) emre


emre
veterán

hát ez jó szar volt, mint kb egy bármilyen átlagos wtcc futam
azt meg hogy Müllert hogy tudta megelőzni nem értem, de van egy érzésem, hogy ajándékba kapta a dobogót

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9107) sultansmith válasza biker (#9105) üzenetére


sultansmith
senior tag

Így van, m4sport.hu, és jobb oldalt oda is van írva, hogy "kattints ide, ha nézni akarod a wtcc hungaroringi futamát" :D

De végülis teljesen mindegy.

Azt sajnálom, hogy nem előbb sikerült megelőzni Mullert, mert akkor talán lett volna esély befogni egy hondát.

A kettes kanyarban külső íven fordult, így mellette egy csomóan befordultak, mert a honda kiterelte mind a két Hyundait. :(

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#9108) gabe_


gabe_
őstag

meg lehet utólag nézni valahol az 1. futamot?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#9109) joshua7 válasza gabe_ (#9108) üzenetére


joshua7
veterán

[link]

Semper Fi

(#9110) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

(#9111) Ventur@ válasza guftabi96 (#9104) üzenetére


Ventur@
senior tag

Akkor nem csak nekem volt undorom a stream alatt a magyar kommentektől. Az állandó, zsigerből jövő Muller utálattól agyfszt kaptam és a 3. körtől ki is kapcsoltam a kommenteket. Szörnyű volt olvasni addig is a sok buta "szurkoló" buta hozzászólásait.

Futam alapvetően tetszett, csak a rajt nem :D . De utána jó volt, Norbi a végén szépen hintába tette Mullert, csak kár hogy nem maradt elég kör a két Honda-t elcsípni. Nagy Dani előtt le a kalappal, mert nagyon jól ment. Zengőék meg megint bent az erdőben :F .

Viszont most ez a súlyozás, hogy volt Atinak és Daninak? Mert ugye most úgy van a mezőnynek, hogy: BoP+egységes 60 kg. Dani és Ati erre kapott még +20-at? Vagy ők csak BoP+20 kg-al mentek? Ez nem teljesen tiszta :) .

Holnap kell megint egy Norbi pole, aztán egy győzelem a 2. futamon, az elsőn meg top 5-be jutni és elégedett is leszek :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9112) bajnokpityu válasza Ventur@ (#9111) üzenetére


bajnokpityu
félisten

de abból kiindulva, h csapattársát nehéz volt megelőzni, miközben látványosan gyorsabb volt, Hondat nem biztos h előzött volna. Ha nem rajtoljak le, meg benne lett volna egy kiesés is.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9113) gabe_ válasza joshua7 (#9109) üzenetére


gabe_
őstag

Köszönöm!
Jó kis verseny volt, várjuk a mait nagyon! :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#9114) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

eddig jó a nap.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9115) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Norbi most azért árazott, csak jobb legyen a rajt mint tegnap. Két pole-ból egyet azért bekéne húzni.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#9116) biker


biker
nagyúr

tényleg sehol nem lehet visszanézni a qualit? wtcr FB oldalon se találok linket

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9117) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Itt a helyszínen Czollner ordítása elnyom minden hangot :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9118) Ventur@


Ventur@
senior tag

Állítólag elvették Tassi idejét, így mégis Huff - Dani kettős indul az első két helyről. Van ám fejetlenség :DDD .

Viszont Norbi és Tarquini nagyon oda pakolt a mezőnynek és ez így Citroen szagú erősen. Ha ezzel nem kezd valamint az FIA, akkor a 4 Hyundai fog versenyezni a bajnoki címért. Ami mondjuk jó, de még sem.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9119) guftabi96 válasza Ventur@ (#9118) üzenetére


guftabi96
addikt

Vernay is elégedetlen
Mondjuk a 2 YMR Hyundai most pont eltűnt, de azért az látszódik, hogy talán ez a BoP mégse sikerült annyira nagyon jól. Viszont hamarosan jönnek a büntetősúlyok azzal lehet majd kompenzálni.

Egyébként hozzátenném azt is, hogy a Hyundai valóban úgy tűnik, hogy kiemelkedik a mezőnyből, de azt is nézzük meg, hogy nem huszadrangú versenyzők vezetik őket, hanem egyértelműen mind a 4 a mezőny legjobbjai közé sorolható.

#KeepFightingMichael

(#9120) vwpolopg


vwpolopg
őstag

m4sport.hun másnak sincs hang?

szerk: megjött...

[ Szerkesztve ]

(#9121) Ventur@


Ventur@
senior tag

Jó verseny volt ez a 2. futam. Izgalmas, harcos és jó pár előzéssel. Daninak ha nincs a 20-as csomag, meg lett volna Huff, de így is nagyot ment :) . Norbi szerintem kihozta a maximumot és nagy grat Zsoltinak a 2 Vk pontért :) .

Most pedig jöhet egy Norbi győzelem ;) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9122) rocket


rocket
nagyúr

4. korben mar raszoltak Norbira, hogy nem tamadhatja Tarquinit......

Eso esssssss essssss

LOL par csepp leesett es redflag

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#9123) guftabi96 válasza rocket (#9122) üzenetére


guftabi96
addikt

Ez a procedura. Ha esik, akkor jon a piros zaszlo.

#KeepFightingMichael

(#9124) rocket válasza guftabi96 (#9123) üzenetére


rocket
nagyúr

Attol meg vicc az egesz.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#9125) emre válasza emre (#9106) üzenetére


emre
veterán

Ez megint milyen jó kis futam volt......pf :(((

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9126) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Szerintem meg kellett volna támadnia, Tarkány nem tudott volna mit csinálni, ahogy a csapat sem. Ha nem sikerül, akkor max. lebasszák. Így, hogy elfogadta, legközelebb meg át kell majd adnia a győzelmet is, mert Tarkány a címért megy, Norbi pedig nem, mert nem olasz.

A saját csapatában kellett volna indulni. Ott első számú lenne legalább.

(#9127) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ez a 3. futam nem lett valami izgalmas, az eső ellenére sem. Viszont le a kalappal Dani előtt, szerintem a lecke fel van adva a TCR Europe mezőnyének. Zengősök itt jól mentek, kérdés hogy ezt át tudják-e vinni a következő futamokra, mert most messze a legjobb Cupra-sok voltak. Viszont kicsit csalódás, hogy Norbi remek rajtjai eltűntek és ezzel odalett két "biztos" győzelem. Ahogy a sz*r marrakeshi hétvégén elvesztegetett pontok, úgy az itt eldobottak is már most látszanak, hogy ezek hiányozni fognak év végén.

Tarquini előtt meg le a kalappal. Beton stabil az öreg :R .

Alapvetően jó hétvége volt ez és látszik, hogy ezek a TCR autók sokkal jobbak túraautózásra (Shedden is hogy betette a Mansel utáni balosba a 3. futamon, nem tudom ki ellen :C . )

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9128) guftabi96 válasza Ventur@ (#9127) üzenetére


guftabi96
addikt

"Sajnos" Tarquini nagyon jó. Norbinak ez innen majdhogynem lehetetlen lesz. Ide szerencse fog kelleni, mert erőből nem fog menni. :(

#KeepFightingMichael

(#9129) Rico Muerte válasza rocket (#9122) üzenetére


Rico Muerte
csendes tag

3. kör volt... és milyen férfiasan vitatkozott a csapat utasítás ellen.
Kimegy b+ 10-20 ezer szurkoló, magyar futam, magyar versenyző...és meg sem próbálja vitatni az utasítást.
"Copy that"

[ Szerkesztve ]

R_M

(#9130) Ventur@ válasza guftabi96 (#9128) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nagyon nagy szerencse. Tarquini az eddig megszerezhető 174 pontból 118-at megszerzett!!! Nincs mese Norbinak, innentől mini-bajnokság, mint tavaly a WTCC-ben, hogy aztán legyen esélye. Csak hogy ebben a kompenzációs súly sem fog segíteni neki :F . Kemény menet lesz ez, mert ott van a Honda (All-ink) és bizony Huff-ot sem szabad leírni.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9131) A Zéé válasza Rico Muerte (#9129) üzenetére


A Zéé
addikt

A jó katona így jár el. Különben úgy jár, mint ahogy Talma is járt. Eltűnik a süllyesztőben.
Nem értettük a lelátón, hogy miért ilyen látványos, hogy nem akarja támadni a Tárkányt. Már tudom.
A jégeső meg monnyon le!
Ja, és a magyar szurkolók is monnyanak le. 5 éve mindenki úgy utálta Tarquinit, mint most a Müllert, most meg állva tapsolnak neki, mert a Norbi csapattársa? (és nem mellesleg ő fogja idén el enni tőle a Vb címet) WTF???

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#9132) Rico Muerte válasza A Zéé (#9131) üzenetére


Rico Muerte
csendes tag

Úgy emlékeszem azért Talma VB lett és volt egy-két bevállalós akciója, akár a csapat utasítással szemben is. Nojbi ettől messze van...
Ettől még extraklasszis ezen a szinten, csak az idény végén ne nyavalyogjon. Idény közben kell erőt mutatni.

[ Szerkesztve ]

R_M

(#9133) A Zéé válasza Rico Muerte (#9132) üzenetére


A Zéé
addikt

Világbajnok lett, a csapatutasítások ellenére is, aztán nem is kapott több komoly szerződést senkitől.

Just a simple Lineman...

(#9134) Motion_Blur válasza A Zéé (#9131) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Norbi számomra csalódás volt ma (idén). Nem azért mert nem támadta Tarkányt, hanem mert nem tudott eljönni első helyen, illetve a mai első futamon is csak utazott szokás szerint, amíg Tarkíni erőltette és be is jött neki.

Tarkíni 20 évvel idősebben is sokkal harapósabb, megérdemelten lett első számú pilóta két hétvége alatt.

Amúgy Gold4-en nem volt jégeső, csak simán eső 5 percig kb.

A sörvirslis parasztoknak meg mindegy már ilyenkor hogy mi az eredmény, dudálnak bármi történik... :)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9135) A Zéé válasza Motion_Blur (#9134) üzenetére


A Zéé
addikt

Jég az kifelé menet volt, amint kiléptünk a kapun, elkezdett kopogni a tarkónkon a jég. Odaértünk az autóhoz, el is állt... :)

Just a simple Lineman...

(#9136) Rico Muerte válasza A Zéé (#9133) üzenetére


Rico Muerte
csendes tag

Ne haragudj, de nekem az "autóversenyből/motorversenyből" a VERSENY a lényeg. A multi21 szerű szarokat feldughatják.
Nem tudom mennyi idős vagy, Googlizz' rá pls. esetleg ott van még Barichello majdnem tolatása az osztrákoknál, hogy a cipőkészítő meg tudja nyerni.

[ Szerkesztve ]

R_M

(#9137) Motion_Blur válasza A Zéé (#9135) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jaaa értem, mi 2 körrel a vége előtt meglógtunk :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9138) guftabi96 válasza Rico Muerte (#9136) üzenetére


guftabi96
addikt

Úgy csináltok, mintha nem láttatok volna még soha ezelőtt ilyet.
Facebookon is ami megy, az egy hányinger...
Norbi nem rajtolt el jól, Tarquini fordult elsőként. Ettől a ponttól kezdve a csapatnak az az érdeke, hogy bejöjjenek 1-2-ben.
Értem én, hogy szeretjük Norbit, de azért nem ártana reálisan látni a helyzetet.

#KeepFightingMichael

(#9139) Motion_Blur válasza guftabi96 (#9138) üzenetére


Motion_Blur
félisten

+ Norbi tudta volna támadni Tarkányt? kétlem! nem volt itt akkora tempó-előnye Norbinak, max 2-3 tized.

Norbinak jobban kell támadnia a fordított rajtrácsos futamokon, a pole-ból pedig illene elsőként fordulni.

Kirázólag magának köszönheti hogy ismét kevesebb pontot szerzett a csapattársánál, ráadásul hazai pályán.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9140) Rico Muerte válasza guftabi96 (#9138) üzenetére


Rico Muerte
csendes tag

Ember... Te nem nézted a versenyt? Bejöhettek volna fordítva is. A digo nyerjen Olaszországban (is) OMG.

R_M

(#9141) .LnB válasza A Zéé (#9135) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És utána volt még egy jégeső, mi azt is telibe kaptuk. Nagyon fincsi volt. Én még ilyet nem éltem meg, hogy 2mp alatt leszakad a jég, pislogni nem volt időm.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9142) guftabi96 válasza Rico Muerte (#9140) üzenetére


guftabi96
addikt

De, képzeld a hétvége összes eseményét élőben követtem.
Igen, bejöhettek volna fordítva is, ha Norbinak jobb a rajtja és elsőként fordul. Tegnap láttuk Müllerrel, hogy itt mennyire nehéz dolga van az embernek ilyen esetben. a BRC meg minek vállaljon felesleges kockázatot?
Ki kéne venni azt a kezet a biliből..

(#9143) Rico Muerte
gratulálok!

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#9143) Rico Muerte válasza guftabi96 (#9142) üzenetére


Rico Muerte
csendes tag

Vagy a fejedet a seggedből!
Valószínűleg nem értetted korábban: már a HARMADIK körben rászóltak egy 18 körösre tervezett "versenyben".
Elképzeli sem tudom, hogy mi lett volna ha az olasz hibázik. Tol egy hátramenetet?

[ Szerkesztve ]

R_M

(#9144) A Zéé válasza Rico Muerte (#9136) üzenetére


A Zéé
addikt

Nem kell ráguglizzak, láttam akkor, amikor megtörtént. Biztos lehetsz abban, hogy ha akkor ő azt nem csinálja meg, akkor nem húzta volna tovább akár a Ferrarinál, akár az F1-ben.
Undorító, és gusztustalan dolog, de néha sajnos előkerül, és tudnia kell helyén kezelnie annak, aki kapja.
A csapatjátékosnak néha a csapat érdekei elé kell helyeznie a sajátjait. Ezt pedig saját, sportpályán szerzett tapasztalatból tudom.

.LnB
Az fincsi lehetett :N

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#9145) guftabi96 válasza Rico Muerte (#9143) üzenetére


guftabi96
addikt

Értettem, hogy a 3. körben szóltak rá. És? Ha Tarquini hibázik, akkor elmegy mellette. Ilyen egyszerű. Nem azt mondták, hogy semmi esetre se kerülj Tarquini elé, hanem hogy ne támadja.
Most ezt a helyzetet tényleg ennyire bonyolult megérteni? :F

#KeepFightingMichael

(#9146) Rico Muerte válasza guftabi96 (#9145) üzenetére


Rico Muerte
csendes tag

Hagyjuk... ez egy korrekt, izgalmas verseny volt... muhahhaaa.
Remélem aki fizetett a jegyért az elégedett volt. LOL

R_M

(#9147) szilva01 válasza Rico Muerte (#9146) üzenetére


szilva01
őstag

Sok verseny volt még ma.

(#9148) Rico Muerte válasza szilva01 (#9147) üzenetére


Rico Muerte
csendes tag

Cáfolhatatlan fuzzy logic.
Gondolom a Swift Cup Europe futamain is lerágtad a körmödet, :)

[ Szerkesztve ]

R_M

(#9149) Ventur@


Ventur@
senior tag

Rico Muerte: Te miről beszélsz? 2. futamon nem tudta lerajtolni a Honda-t, majd a kakaskodás miatt mentette, amit lehet és ebből lett egy 3. hely Mullerrel szemben. 3. futamon eljött 1-2-ben a két BRC Hyundai, de ott volt a nyakukon Muller, aki nem ma kezdte a túraautózást + ott volt lőtávon a 2 Honda. BRC célja az volt, hogy maximális csapatpontot elhozzanak. Ha leáll a két BRC autó csatázni, akkor Muller kimakkolja a futamot.

2. futamon Guerrierire ugyanúgy rászóltak, hogy ne támadja Ehrlachert, mert ilyenkor a csapat ez első!

Ja és itt is, mint minden csapatsportban, van egy előre megbeszélt terv.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9150) guftabi96 válasza Ventur@ (#9149) üzenetére


guftabi96
addikt

Hagyd, felesleges magyarázni... :(
"Ja és itt is, mint minden csapatsportban, van egy előre megbeszélt terv."
Pontosan

#KeepFightingMichael

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.