Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9651) Ciccuka


Ciccuka
veterán

DTM-et hol és mikor közvetítik?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9652) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Björk sajnos k*rva erős..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9653) guftabi96


guftabi96
addikt

Michelisz Norbert:
"Amikor reggel kijöttem a pályára, és megpróbáltam tekerni a kormányt a sérült csuklómmal, az első húsz másodpercben biztos voltam benne, hogy nem tudom megcsinálni az időmérőt.

Aztán végül kaptam fájdalomcsillapítót, és egy-egy körökre meg tudtam oldani a feladatot, de őszintén szólva sejtésem sincs, hogy versenytávon bírni fogom-e a gyűrődést.

A mai pályafutásom eddigi legnehezebb időmérője volt, a második helynek ezért is örülök nagyon, mert nem hittem, hogy összejöhet. Mindent megteszek a futamokon is, amíg bírom, csinálom!"

#KeepFightingMichael

(#9654) Motion_Blur válasza guftabi96 (#9653) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nagyon drukkolok neki hogy végig tudjon menni.

Hihetetlen hogy mennyire peches, senki nem sérült meg, csak ő. Ha tegnap egy picit előrébb van akkor nyeri az újraindított futamot és ma se lennének kérdések.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9655) vlevi válasza Ciccuka (#9651) üzenetére


vlevi
nagyúr

(#9656) Qorthral válasza Motion_Blur (#9654) üzenetére


Qorthral
őstag

Ja, és rá is fért volna annyi mázli, hogy Huff autója ne csapódjon bele a Hyundaiba. Akkor most úgy állna, hogy két jó versennyel ma visszakapaszkodna a bajnoki címért folyó harcba. Ezzel szemben tegnap nullázott (míg a mázlista Müller max pontszámot gyűjtött, pedig kb nullát érdemelt volna), ma meg sanszos, hogy nem tud jól teljesíteni. Ráadásul a főfutamon szerezhetne egy csomó pontot egy nyugis 2. hellyel, de félő, hogy az első verseny annyira kikészíti a csuklóját, hogy erre nem lesz képes. A helyében lehet el sem indulnék az első futamon, tartalékolnám az erőt inkább a másodikra... menteni a még menthetőt ebből az újabb peches hétvégéből.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#9657) szebe válasza Qorthral (#9656) üzenetére


szebe
őstag

"Ja, és rá is fért volna annyi mázli, hogy Huff autója ne csapódjon bele a Hyundaiba. "

És/vagy Björk ne tolja meg pont annyira, hogy 4 kerékkel csússzon a "roncsok" felé.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9658) Qorthral


Qorthral
őstag

Wow, fájós csukló vagy sem, Norbi ügyesen kimaxolta a második futamot. A 9.helyről rajtolva 5. lett, ez Vila Realban elég nagy szó. :)
Joker körrel előzött hármat, Shedden 5 másodperces büntetése miatt pedig egyet. Mindezt úgy, hogy a papíron leggyorsabb Björk, aki Norbi mögül indult egyetlen helyet sem tudott javítani a verseny során.
Mindezzel Norbi 10 pontot gyűjt, bravo!

Már csak a harmadik futamot kell dobogós helyen befejezni, és egész jó lesz a hétvége a kezdetek ellenére.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#9660) guftabi96 válasza Qorthral (#9658) üzenetére


guftabi96
addikt

Shedden 5másodpercét nem teljesen értem :F
A kis Peugeot mit kibírt. Ez is olyan tank volt most, mint régen a Citroen.
Amúgy igen, végre egy jól sikerült futam Norbitól. Ebből ki lett hozva a maximum.

#KeepFightingMichael

(#9661) Ventur@


Ventur@
senior tag

Nem volt annyira rossz ez a versenyhétvége, de... a szombat a hatalmas baleset tette csak "izgalmassá". Viszont a vasárnapi első (2. futam) viszont kva jó volt. Most nagyon működött a joker kör is, ráadásul voltak azért előzések is. Viszont ez a második (3. futam) ez ezzel a sok sárga zászlóval.... :U .

Norbi sérült kézzel kihozta a maximumot a hétvégéből :R . Viszont Tarquini kezd egyre homály lenni, ami a csapatbajnokságra nézve eléggé gáz.

Zengőék.....nem értem, mintha valami átok lenne rajtuk mióta Norbi elment. Állandóan baj van az autókkal, Zsolti is többször túlvállalja stb stb stb. Érdekes, hogy Norbinak még egy pontja sincs, pedig tapasztaltabb pilóta, mint Zsolti. Campos a mérce, de legtöbbször totál homályban vannak. Remélem SloRingen alkotnak végre valamit.

Amire kíváncsi leszek:

- lesz-e büntetés a Huff vs. Bennani esetből?
- fog-e változni a BoP. Szerintem igen és megint nem a Hyundai előnyére. Gyanítom visszakapják a +10 mm-et, mert Nord-on jók voltak és most itt Vila Real-ban is (túl jók). Szerintem SloRingen szenvedés lesz nekik megint.

Ja és még egy: Homola győzelmének nagyon örültem. Szimpatikus versenyző és már neki is kijárt végre valami nagy dolog :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9662) feri1014 válasza Ventur@ (#9661) üzenetére


feri1014
senior tag

Zengőék.....nem értem, mintha valami átok lenne rajtuk mióta Norbi elment. Állandóan baj van az autókkal,...

Az átok neve pénz. Ennyire egyszerű.
Összekukázott autóktól nem kell csodát várni.

[ Szerkesztve ]

(#9663) Qorthral válasza Ventur@ (#9661) üzenetére


Qorthral
őstag

A 2. futam tényleg nagyon jó volt, működött a joker kör. :)
Norbi előtt le a kalappal, majdnem kihozta a maximumot a hétvégéből, már ami rajta múlott... Egykicsivel lehetett volna jobb, ha nem veszíti el a 2. helyet az öreggel szemben a 3. futam rajtjánál, de ennyi belefér. Eléggé peches volt, kis mázlival minimum egy első futamos győzelem jöhetett volna még emellé, de ilyen a motorsport. Kis további pechhel bukta volna a teljes vasárnapot, mert nem tudják megcsinálni az autóját vagy jobban megsérül a keze. Szóval összességében nem lehetünk nagyon elégedetlenek.

Björk kegyetlen jónak tűnt ma, és sajnos Müller rengeteg pontot gyűjtött a hétvégén, bár a teljesítménye köszönőviszonyban sem volt a csapattársáéval. Remélem év végére azért eléri őt is egy kis pech, mert vicc lenne, ha ő nyerne. Érdekes, hogy csapaton belül simán jobb Björk és Norbi, de az öregek vezetnek, és ugye nem a fene nagy tapasztalatuk miatt. A BOP-tól én is nagyon félek, sanszos, hogy még nulla módosítás mellett is valamelyest visszaesnének a Hyundai-ok Szlovákiában, de ha kapnak még valami szigorítást, akkor pontok terén annak a futamnak kakukk. És Norbi épp nem áll annyira jól, hogy teljes hétvégék elvesztése beleférjen neki...

Amúgy vicc ez a többlépcsős kiegyenlítő rendszer, meg minden, de lényegében mindkét mai futam izgalmasabb volt, mint az F1...

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#9664) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

ilyenekre van idejük, nagyon hülyék. ez még jó is lett. :C
https://youtu.be/y_T7sGGBwbk

(#9665) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Izgalmas volt a második DTM futam. :C

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9666) szente


szente
addikt

Nem tudom volt e már, de Coronel kamerázott közvetlen a hétvégi nagy baleset után:
[link]

(#9667) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Pikes Peak: Minden rekordot megdöntött a Volkswagen

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9668) rocket válasza szente (#9666) üzenetére


rocket
nagyúr

Azert le a kalappal a pilotak elott, ahogy probaltak egymasnak segiteni.
Hatalmas 1 perc korul a videoban amikor az egyik kinyitotta a csomagtartot, hogy kitudjon szallni a kocsi pilotaja :DDD

Csoda, hogy ennyivel meguszta mindenki, sokkal nagyobb baj is lehetett volna.

Hanyagolni kell a varosi palyakat, nem csak emiatt, hanem a szokasosnal is nagyobb unalom miatt is.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#9669) -Mike- válasza guftabi96 (#9551) üzenetére


-Mike-
addikt

5:19.546s

(#9670) -Mike- válasza -Mike- (#9669) üzenetére


-Mike-
addikt

(#9671) -Mike- válasza -Mike- (#9670) üzenetére


-Mike-
addikt

A hátsó egyenesben a sebesség kicsit beteg. 369kmh :D

[ Szerkesztve ]

(#9672) Malachi válasza -Mike- (#9670) üzenetére


Malachi
addikt

ebbe a monitor előtt is beleizzadtam. :Y

(#9673) #70869248 válasza -Mike- (#9670) üzenetére


#70869248
törölt tag

amikor az élet utánozza a szimulátort :D Hihetetlen ez a tempó itt, talán nem is 'erőltették' a tempót az egyenesben, az egyik hupán aláfúj a szél bazze aztán szevasz.
:R

(#9674) Male válasza -Mike- (#9670) üzenetére


Male
nagyúr

Durva... kár, hogy idén nem indultak a WEC-ben.

(#9675) Motion_Blur válasza -Mike- (#9670) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mekkorát nyom a boost! :Y

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9676) Ciccuka válasza -Mike- (#9670) üzenetére


Ciccuka
veterán

919 Nordschleife

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9677) A Zéé válasza #70869248 (#9673) üzenetére


A Zéé
addikt

én azt néztem, hogy mit össze pattog a pilóta feje az egyenesben :Y

Just a simple Lineman...

(#9678) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Vila Real-i csatt a páholyból

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9679) szilva01 válasza Winner_hun (#9678) üzenetére


szilva01
őstag

Sokkal "erőszakosabbnak" néz így, mint a tv felvételen.

(#9680) Ventur@


Ventur@
senior tag

Meg van a jövőheti SloRing-re a két szabadkártyás: Petr Fulín és Andrej Studenič. Előbbi ugye ismert tavalyról az ETCC-ből, utóbbiról viszont soha sem hallottam :D . Amennyi infót találtam róla neten, abból az jött le, hogy inkább GT versenyeken indult. Fulínra kiváncsi leszek azért.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9681) guftabi96


guftabi96
addikt

(#9682) Ventur@


Ventur@
senior tag

NAGY kezdés Danitól :D .

Oké, még csak FP1, de azért nem rossz kezdet :) . Ilyen kvali és valamelyik futam eredményével ki is egyeznék :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9683) sultansmith válasza Ventur@ (#9682) üzenetére


sultansmith
senior tag

Ficzával lehet tudni, hogy mi van? Ennyire rossz lenne az autó?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#9684) A Zéé válasza sultansmith (#9683) üzenetére


A Zéé
addikt

dsg-s Cuprával megy,azok lomhábbak.

Just a simple Lineman...

(#9685) Ventur@


Ventur@
senior tag

Nagyon jó interjú Michelisz Norbival Vályi Pistától: [link] :R .

Annyira, de annyira igaza van Norbinak a BoP-pal kapcsolatban, hogy maga a BoP jó, csak az aránya nem. Mert amíg 25 autó van 2 mp-en belül egy-egy időmérőn, addig a BoP fasza. Csak akkor nem fasza, mikor a mezőny legjobb autója a sor végén kullog és futamot lehet nyerni egy gyengébb autóval. Na akkor.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9686) ruti


ruti
Közösségépítő

hát nem mozgatott meg tömegeket a mai szombat

ez 20 perccel a TCR futam rajtja előtti állapot, a főtribünön

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#9687) rocket válasza ruti (#9686) üzenetére


rocket
nagyúr

Nincs ingyenes kozvetlen buszjarat (iden WTCR es DTM-en is mar csak vasarnap volt), ki akar menetrend szerinti volanbusszal menni? sorban allni jegyet venni? raadasul olyannal ami kimegy az Aquaparkhoz is, 1 millionan vannak rajta, es megall vagy 6 helyen.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#9688) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Most nézem Sport2-n az összefoglalót.

Elképesztő nagy balf@szkodást mutattak be a magyar pályamunkások Tassi autójának mentésekor..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9689) Ventur@ válasza Motion_Blur (#9688) üzenetére


Ventur@
senior tag

Meg úgy az egész magyar versenyző különítmény. Daninak csak kva nagy mákja volt, hogy a dobogó meg lett. Meg Jedlónak is a pontszerzés. Fecó a DSG-s Seat-tal is homály volt, Tassi meg túl sokat akart....és homály lett. Ami Tassiban erő meg volt tavaly, az idén nincs meg benne.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9690) Motion_Blur válasza Ventur@ (#9689) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ma már jobb a helyzet, M1RA kettős győzelem + Tassi P4 :R

Jó kis verseny volt!

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9691) Ventur@ válasza Motion_Blur (#9690) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nagyon fasza verseny volt ez a mai, igazi túraautózás láthattunk. Ütötték vágták egymást az inasok, de semmi pofátlanság nem volt :C .

M1RA dupla dobogó, Fecó pontot szerzett, Tassiék is szépen odacsaptak :C . Bár csak a WTCR-ben lennének ilyen adok-kapok csaták.

Viszont a sikán azt valahogy nem igazán akarták bevenni a srácok, kaptak is ezért - legalábbis szerintem ezért - páran boxáthajtást. Egy volt aminél fogtam a fejem, az Borkó megmozdulása, amivel összetörte a verdát. Azt ott irgalmatlanul elbszta.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9692) Ciccuka válasza ruti (#9686) üzenetére


Ciccuka
veterán

A teljes futam visszanézhető itt:
2018 Hungaroring, TCR Europe Round 8

Videón az elektromos Volkswagen Pikes Peak-i csúcsa
A Volkswagen I.D.R., a volán mögött Romain Dumas-val rekordot döntött az ikonikus hegyiversenyen: a francia 7 perc 57,148 másodperc alatt ért fel a csúcsra. A korábbi rekord Sebastian Loebhöz és a Peugeot-hoz fűződött 2013-ban, a 8:13 pedig akkor bődületes eredménynek számított, hiszen az azelőtti csúcs 9:46 volt.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9693) vlevi válasza Ciccuka (#9692) üzenetére


vlevi
nagyúr

Most megy a GT Open futam.

https://youtu.be/nFjV9Pq3HiU

(#9694) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

csak szerintem túl nagy a csend a sebastien loeb racing felől?
máskor kitárgyalnak minden balesetet, alex legouix az orruk alá dugja a mikrofont a wtcr all accesben, stb. most meg semmi, sehol egy interjú huffal, bennanival...

(#9695) ruti válasza Marmonkanna (#9694) üzenetére


ruti
Közösségépítő

igen, ez nekem is feltűnt, emlékeztek múltkor Müller vs Norbi video, feszültségkeltő zene, gerjesszük a konfliktust...
-
amúgy tudja valaki, hogy TCr-en a Ringen miért nem volt a kivetítőkön kép?
telefonon kellett néznem YT-on, hogy tudjam mi történik, alig volt 8-10 mp-es késés, miután elfordultak előttem, pont tudtam újranézni telón

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#9696) Ventur@ válasza Marmonkanna (#9694) üzenetére


Ventur@
senior tag

Mégis mit vársz :) ? Az FIA legsemmirevalóbban kezelt szakosztálya a túraautózás. F1-en kívül nem ismernek ezek semmit. Ott szinte mindenről azonnal van videó, infó stb. Itt meg még a WTCR weboldalát sem tudják normálisan karbantartani. Touringcartimes-on hamarabb megjelennek infók, mint a saját oldalukon. Mondjuk az Eurosport is elmehet a bánatba.

Hétvégi közvetítés (TV): [link]. Idézet a cikkből:
Szombat:

18:45 – Második futam [9k] (Eurosport 1, élő)

Vasárnap:

11:15 – Harmadik futam [11k] (Eurosport 1, élő)

Ennyit fogsz a tv-ben látni az egészből. Ennyit! De hála az égnek az Eurosport 2-ön 30 órában tudsz majd nézni csodálatos teniszt, az 1-en meg 56 órában a doppingos 20 kg-os inasokat, ahogy cangáznak. Csodás :U :W .

Egyébként annyi infó van róluk, hogy az autók készen vannak és ott lesznek a SloRingen :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9697) Malachi válasza Ventur@ (#9696) üzenetére


Malachi
addikt

Pontosan annyi műsoridőt kap, amennyire az embereket érdekli. Sajnos ez jelenleg így áll. Azért egy Wimbledont, vagy egy Tourt ne hasonlítsunk egy nevenincs autós bajnoksághoz, aminek az idei éve ráadásul teljes kabaré, komolyan vehetetlen. Addig néztem én is, míg a BOP-pal teljesen el nem rontották az egészet. Azóta nem érdekel, mert nincs értelme. Az eredmények köszönő viszonyban sincsenek a valósággal. Az a mi balszerencsénk, hogy a magyarok éppen itt képviseltetik magukat. :(

(#9698) #70869248 válasza Ventur@ (#9696) üzenetére


#70869248
törölt tag

Az FIA?
ők felügyelik a sorozatot, de nem szervezik, ez igaz az F1-re is.

[ Szerkesztve ]

(#9699) Ventur@


Ventur@
senior tag

SloRing WTCR BoP

Egy Audi győzelem tuti lesz és a többin meg a Honda és a Hyundai fog osztozkodni :D . Ideje lenne már Norbitől egy győzelem, mert így nem lesz esélye a végére.

(#9697) Malachi: Engem speciel nem érdekel, egyik sznob sportág sem, amit az Eurosport ad :) . Se a tenisz, se a snooker, se a doppingos inasok cangázása 2-3 héten át napi 24 órában. Régen sokkal több autosport volt az Eurosport-on, ma már szinte alig van :O . Abban viszont igazad van, hogy a BoP nagyon szétbszta az egész sorozatot, pedig nem ennek indult az év elején :((( .

(#9698) b-type: Ezért írtam, hogy az Eurosport is elmehet a bánatba :D . Igazából ezt tudtam volna cifrábban is írni, de attól bant kaptam volna, meg kiakat volna a fórum motor :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9700) Malachi válasza Ventur@ (#9699) üzenetére


Malachi
addikt

hát nem is arra gondoltam, hogy azok mindenképp jobbak, csak jelenleg több nézőt érdekelnek. az meg nem a csatorna hibája.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.