Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9251) biker válasza biker (#9246) üzenetére


biker
nagyúr

az m4sporton miért röplabda van következőbe kiírva online???? FB meg áll mint a szög

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9252) guftabi96 válasza biker (#9251) üzenetére


guftabi96
addikt

Gondolom most is az utolsó pillanatban fognak becsatlakozni.
Facebookon még a "felvezető" megy. Lekopogom, most nem szaggat, mint délután.
2p múlva indul a verseny.

#KeepFightingMichael

(#9253) emre


emre
veterán

kezdődik

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9254) vlevi válasza biker (#9251) üzenetére


vlevi
nagyúr

Mert fél perccel hamarabb klikkeltél. Mostmár ott van az m4sporton.
[link]

(#9255) szilva01 válasza vlevi (#9254) üzenetére


szilva01
őstag

Én hiába klikkelek, a médiaklikk főoldalt hozza be.

(#9256) Malachi


Malachi
addikt

M4 Sport korrekt

(#9257) emre


emre
veterán

Asszem Huff elintézi Norbinak a dobogót.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9258) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Norbinek ez kimondottan jó :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#9259) [CS]Blade2 válasza szilva01 (#9255) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

m4sport.hu és ott jobb oldalt a 2.

(#9260) szilva01 válasza [CS]Blade2 (#9259) üzenetére


szilva01
őstag

Kösz. :R Fb stream elég gyász. :W

(#9261) Motion_Blur válasza emre (#9257) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Norbinak magának kellett volna intéznie, de ez ISMÉT nem sikerült...

Ki kellett volna rakni Huffot a f*szba... egyszer végre nem Norbinak kéne elvennie.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9262) szilva01 válasza Motion_Blur (#9261) üzenetére


szilva01
őstag

Csak gondolom benne meg az dolgozott, hogy tárkány előtt van, nem dobhatja el. Nem tudom mi történt vele, okosan versenyzett és gyors volt, idén meg egy rendes rajtot nem tudott még tolni. Én az utolsó verseny utolsó mikrométeréig fogok szurkolni, de úgy érzem valami miatt az idei bajnoki címhez kevés lesz. :(

(#9263) emre válasza Motion_Blur (#9261) üzenetére


emre
veterán

Á, én abban bíztam, hogy Huff kiteszi magát is meg Björk-öt.
De sajnos nem tette meg azt a szívességet, hogy előre meneküljön.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9264) Ventur@ válasza Motion_Blur (#9261) üzenetére


Ventur@
senior tag

Onnantól, hogy Tarquini kiesett Norbinak csak egy célja lehetett: behozni az autót. Mögöttük messze lemaradva Vernay, tehát nem kellett rá koncentrálni. Ha belemegy az utolsó körben Huff-fal szemben egy kakaskodásba, abból - jó magyar szokás szerint - ő húzta volna a rövidebbet. Összetett harmadik helyen van és csak 29 pont a lemaradás. A szar marrakeshi hétvége után nem gondoltam volna, hogy csak ennyi lesz a lemaradás. Holnap megint pontokat kell szerezni és kész. Majd Zandvoort-ban elpicsázza a mezőnyt :D .

(#9262) szilva01: Nem volt most rossz Norbi rajtja. Huff még a nord-i körre menet megelőzte és nem a rajt miatt. Valószínűleg rosszabbul kezelte a 60 kg-ot. De az látható, hogy még így is a Hyundai a legjobb.

Viszont továbbra is tartom, hogy ide ezek a versenyek teljesen feleslegesek. Remélem Zandvoort odab*szósabb lesz.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9265) bajnokpityu válasza Ventur@ (#9264) üzenetére


bajnokpityu
félisten

az öreg mitől esett ki? annyit láttam, h elment a feneke a kocsinak, még a bejáraton. a 2 angol kommentátor végül abban egyezett ki, h túl nagy sebességgel érkezett, de ezen a pályán nemrég még a gumi volt a kiesések leggyakoribb oka.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9266) Ventur@ válasza bajnokpityu (#9265) üzenetére


Ventur@
senior tag

Tartom én is azt, hogy túl nagy tempót akart belevinni abba a kanyarba, hogy ha már a Döttinger Höhe-ben nem sikerült Vernay-t megelőzni, akkor ha a csiki-csukiból jól jön ki, a célegyenes végén be tudott volna szúrni neki. Sajnos a nagy tempó miatt blokkolóra nyomta a jobb elsőt, majd a rázókő még dobot egyet az autón, onnantól meg már mindegy volt.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9267) guftabi96 válasza Motion_Blur (#9261) üzenetére


guftabi96
addikt

Szerintem meg most jól tette, hogy biztosra ment. Attól kezdve, hogy Tarquini odacsapta az autót az volt a legfőbb cél, hogy minél több pontot minél kevesebb kockázattal hozzon rajta. Most aztán igazán nem hiányzott volna, hogy összeakadjanak Huff-fal.

#KeepFightingMichael

(#9268) Motion_Blur válasza guftabi96 (#9267) üzenetére


Motion_Blur
félisten

De ott ment előtte a két nemgyári i30, akiket meg kellett volna kajálni és szerintem meg is volt a tempója hozzá.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9269) Ventur@


Ventur@
senior tag

Azt a k...eget :Y : [link]...hát rég láttam ekkora bukót LMPx-ben.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9270) Ciccuka válasza vlevi (#9249) üzenetére


Ciccuka
veterán

Lemaradtam :(
Meg lehet nézni még valahol?

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9271) Ventur@ válasza Ciccuka (#9270) üzenetére


Ventur@
senior tag

Angol nyelvű. M4 Sport-ost is megnéztem, de azt inkább nem kommentálom, meg nem is baj ha nem elérhető sehol sem :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9272) emre válasza Ventur@ (#9269) üzenetére


emre
veterán

Pedig volt 1999-ben, Le Mans Mercedes CLR-GT1
A Mercedes ezután szállt ki a Le Mans sorozatból.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9273) Ventur@ válasza emre (#9272) üzenetére


Ventur@
senior tag

Tudom, hogy volt, mert ezt annó a tv-ben élőben láthattam :) . Én csak azt írtam, hogy ekkora röptetést rég nem lehetett már látni az LMP osztályban :) .

Más: Fura volt, hogy ilyen későn rendezték az első futamot, de meglepett, hogy nem volt annyira sötét. Bár egy-két onboard kamerából lehetett látni, hogy ha csöppet sötétebb lenne, akkor már sz*rt se látnának. De a hangulata biztos fasza lehetett ott az autóban :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9274) Ciccuka válasza emre (#9272) üzenetére


Ciccuka
veterán

(#9275) emre válasza Ciccuka (#9274) üzenetére


emre
veterán

idéztem, kösz a nincsmit :U

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9276) Male válasza Ventur@ (#9269) üzenetére


Male
nagyúr

Nem semmi.... ez a közvetítésben nem látszott, csak az összetört autó ( elsőre olyan volt, mintha csak egy kerék meg egy kis kupac állna ki a gumifalból ), de azt is hamar elvették, és nem nagyon akarták mutatni.... már azt hittem nem úszta meg esetleg, és azért nincs visszajátszás, meg semmi róla.

(#9277) Malachi válasza Male (#9276) üzenetére


Malachi
addikt

nem, hanem mert állítólag ott az egy állandó veszélyforrás ahol rendszeresen szállnak el ugyanígy autók, csak nem szerencsés beszélni róla mert... hát nem tudom miért. de valamiért soha nem látni az ott röpködő gépeket csak amatőr YT videókon.

(#9278) vlevi válasza emre (#9272) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igaz, hogy nem hátra szaltó, de mcnish balesete sem csak egy apro koccanás volt.

(#9279) A Zéé válasza vlevi (#9278) üzenetére


A Zéé
addikt

Arra emlékszem. Akkor azt hittem, hogy a McNishért a tepsis kocsi fog menni...

Just a simple Lineman...

(#9280) Male


Male
nagyúr

EuroSport2, WTCR - Revenge of the grid girls... ez kész :DDD

(#9281) Motion_Blur válasza Male (#9280) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Már csak Molnár Andi miatt is megéri megnézni... :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9282) emre válasza Male (#9280) üzenetére


emre
veterán

és ha máskor is megnézné valaki

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9283) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

tudtok linket a köv futamokra?
épp megy az időmérő wtcr, de a tvgo-n E2 nem működik ma...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9284) guftabi96


guftabi96
addikt

Csodálatos minőségű közvetítés..
Kép akad, idők nincsenek.. :D

56!!!! :C

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#9285) Motion_Blur válasza bajnokpityu (#9283) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Semmi értelme, minősíthetetlen a közvetítés.

Norbi most végre odarakta az időt! :C

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9286) emre


emre
veterán

csak ezt találtam :DDD

ace player steam:

http://127.0.0.1:6878/ace/getstream?id=a47ae0f64b4fa84ee3b43809fd7a15e07174136d&hlc=1&transcode_audio=0&transcode_mp3=0&transcode_ac3=0&preferred_audio_language=eng

innét

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9287) bajnokpityu válasza guftabi96 (#9284) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Közben leültem a tv elé, nem találtam semmi jó neteset.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9288) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Björk agyonverte Norbit...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9289) guftabi96


guftabi96
addikt

Björk mit ment, gyere le jóisten... :Y :D
Viszont ez, hogy nem látjuk a közvetítésben nem látjuk az időket, az a legalja...

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#9290) biker


biker
nagyúr

Norbi mindig ilyen kedves lesz most már? Ott sose meri bent tartani a kocsiját

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9291) emre


emre
veterán

livetiming

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9292) guftabi96 válasza emre (#9291) üzenetére


guftabi96
addikt

Tarquini most nagyon le van maradva.
A Zengős fiúk még Filippitől is 4+ másodpercet kaptak :(

#KeepFightingMichael

(#9293) Motion_Blur válasza biker (#9290) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Azért merik megcsinálni vele mert tudják hogy Ő fogja elvenni. Tarkíni ott tartotta volna az autót.

Az öreggel mi van amúgy a hétvégén?

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9294) biker válasza Motion_Blur (#9293) üzenetére


biker
nagyúr

Muller se venné el, az tutti :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9295) emre válasza Motion_Blur (#9293) üzenetére


emre
veterán

Cseszheti ha ott tartja mikor a következő kanyarban a külső ívre kerül, ahol azzal a tempóval elszáll.
Már az egyenesben a másik oldalról kell indítani.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9296) vwpolopg válasza biker (#9290) üzenetére


vwpolopg
őstag

Mi volt? A tegnapi futam, vagy időmérőn volt valami?

(#9297) Ciccuka válasza vwpolopg (#9296) üzenetére


Ciccuka
veterán

M4 Sport 11:00-től közvetíti a 2. futamot szombaton.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9298) Hacsa0415


Hacsa0415
kezdő

Ha youtube-on szeretnétek nézni a wtcr versenyeket, akkor Perky Pork nevű csatorna szokta élőbe közvetíteni.

(#9299) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Eurosport-on most adják a hungaroringi futamot.

Na ennek mi értelme van?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9300) biker válasza Motion_Blur (#9299) üzenetére


biker
nagyúr

nurburgring megy, mit nézel?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.