Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9301) Motion_Blur válasza biker (#9300) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Előtte leadták a hringi utsó futamot :)

Rast-nak drukkolok! :R

Rast :DDD

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9302) szebe


szebe
őstag

Tarquinit szépen kirakták...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9303) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ez a Shedden mit gondolt?

Nagyot esett az öreg, szerintem piros zászló!

kerék is kiszakadt, volt ott minden

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9304) guftabi96 válasza Motion_Blur (#9301) üzenetére


guftabi96
addikt

Pedig nagyon bíztam benne, hogy meg tudja nyerni. :(
Tarquini megint nullázni fog. Nagyon csúnya volt, reméljük nincs baja. Shedden nem tudom mit akart ott. Szépen elintézte Tarquininek a mai 2 futamát.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#9305) guftabi96


guftabi96
addikt

Most komolyan.... REKLÁM?????
Hát elmehet a Eurosport is a bús picsába...

#KeepFightingMichael

(#9306) Motion_Blur válasza guftabi96 (#9305) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Rohadjanak meg.... Müller átveszi a vezetést összetettben.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9307) IreN!CuS válasza guftabi96 (#9305) üzenetére


IreN!CuS
őstag

M4 sport.....miért azon a szaron nézitek?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#9308) guftabi96 válasza IreN!CuS (#9307) üzenetére


guftabi96
addikt

Nem tudom M4-en ki most a kommentátor, de tavaly borzasztó volt.
+ Valamiért a nappaliban lévő TV-n egyszerűrn nem jön be az M4 (se az m3, M5). Vagy ha be is jön, akkor is vagy 15 perc. Addig nézem a nincs jel feliratot. Utána ha bejön, akkor teljesen rendben van, jó minőségben megy.
Nem tudta a szolgáltató sem megoldani a problémát.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#9309) szebe


szebe
őstag

Borzasztó gyenge a rendező :(

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9310) Malachi


Malachi
addikt

Most nem tudom, néztem eddig is a futamokat és nem akarom leszólni Micheliszt, de a mezőny legerősebb kocsijával tényleg csak vonatozni képes? Nem lehetne esetleg néha valahol talán megpróbálkozni egy-egy előzés szerűséggel? Vagy minek van ott?

(#9311) szebe válasza Malachi (#9310) üzenetére


szebe
őstag

Norbi sosem volt az Tarquini/Muller vérmérsékletű ember, plusz a Nordschleife részen nem tudsz előzni.
Ebből most kihozta a maximumot szerintem.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9312) guftabi96 válasza Malachi (#9310) üzenetére


guftabi96
addikt

A Nordschleife-n kb csak a dottinger hoheben lehet elozni.
Meg lehet probalni mashol is, csak nem nagyon erdemes, mert latjuk az eredmenyet.
Itt mar az eleg nagy kihivas, hogy be legyen hozva az auto, ha megnezted kb senki nem kockaztatott. Shedden probalkozott egyet, meg is lett az eredmenye.
Ebben sokkal tobb nem volt.
+ Ahogy felettem is irtak, Norbi sosem volt az a Muller fele agressziv versenyzo.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#9313) Ciccuka


Ciccuka
veterán

A felénél kapcsolódtam be, de nagyon unalmas volt.
Összesen 3! kör semmire nem elég.
Norbi teljesítménye eléggé visszaesett az utóbbi időben.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9314) Malachi válasza guftabi96 (#9312) üzenetére


Malachi
addikt

ezért írtam, hogy nézem az évad elejétől. az korábbi futamokkal együtt gondoltam. megy, megyeget, ott van, ennyi. a legjobb kocsitól többet várnék személy szerint. aztán ki tudja, talán év vége felé megnyomja.

(#9315) guftabi96 válasza Ciccuka (#9313) üzenetére


guftabi96
addikt

De hát egy kör 25km.
Mihez képest esett vissza? A YMR Hyundaiok egész hétvégén erősebbek voltak. Tarquini meg most sehol nincs. Időmérőn nagyon kikapott, az első futamon pedig odacsapta az autót.

#KeepFightingMichael

(#9316) emre


emre
veterán

Nem láttam a futamot, Björk-el mi történt?

Most olvasom az indexen, akkor a főfutamon talán Müllert is utoléri az áldás.......

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9317) Motion_Blur válasza emre (#9316) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Azt mi se láttuk, de kijött a boxba és amikor jött vissza a pályára mindenfele ment neki az autója.

1. Tarquini 118 pont
2. Muller 118
3. Michelisz 102
4. Ehrlacher 91
5. Huff 82
6. Björk 82.

Norbinak eddig minden pazarul alakul, az öreg nullázik a hétvégén, Huff és Björk most kiestek, Muller mögüle indul az utolsó futamon.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9318) szebe válasza emre (#9316) üzenetére


szebe
őstag

1. kör végén kiállt a boxba, volt valami ütközésnyom a kocsi bal oldalán. Inkább kiállt megcsináltatni, aztán ment egy "kiskört" teszt gyanánt.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9319) emre válasza Motion_Blur (#9317) üzenetére


emre
veterán

Igen, és ezen a futamon az övé volt a leggyorsabb kör, nem akarom elkiabálni, de bizakodó vagyok.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9320) emre válasza emre (#9319) üzenetére


emre
veterán

lófax, ha ezek után megvan a harmadik hely az kész csoda

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9321) Malachi


Malachi
addikt

Így jár aki nem megy. A tökösök pofozóbábuja lesz. Harmadikról tizensokadik, ennyi.

(#9322) szebe válasza Malachi (#9321) üzenetére


szebe
őstag

Müller ellen kellett volna keményebbnek lenni, Guerrieri szimplán kamikaze volt.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9323) Motion_Blur válasza Malachi (#9321) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Így van sajnos.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9324) Petya25


Petya25
addikt

Norbi már a rajtot elbaxta, a töknek nem ment be belülre a vonalig? Müllerről tudjuk, hogy meg fogja próbálni. Nagyon kár volt érte. Trógerieri meg látta a helyet és bement, csak hát nem ott kellett volna lennie Norbinak hanem 30m-rel előrébb, akkor Müller kapta volna pofont. Ez egy nagyon elqrt verseny sajna...

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9325) Ciccuka válasza guftabi96 (#9315) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nah majd a 24 órás verseny izgalmasabb lesz: :)

ADAC Zurich 24h-Rennen 2018 Vodafone Livestream

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9326) szebe


szebe
őstag

Huff kocsija elfogyott.

Norbi... :(

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9327) Malachi


Malachi
addikt

Ez mi a fszom volt

(#9328) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

mod: visszanézve ez inkább Norbié :(

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9329) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

most már én is kezdem azt érezni, hogy a két gyerek meg a m1ra igazgatása tényleg nyomot hagyott az amúgy sem acélos versenyzői agresszivitásán.

minden versenyen be fogják darálni, ha sosem üt vissza.

ééés most meg nekimegy huffnak. ügyes.

(#9330) biker


biker
nagyúr

B+ :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9331) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Ha nem teljesítesz maximumon és elrontod a rajtot akkor ne csodálkozz, ha rossz a hétvégéd...

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9332) emre


emre
veterán

gratulálok....agyatlanok
Norbi meg menjen el rallyzni, ahol nem zavarja a forgalom

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9333) Milka 78 válasza Malachi (#9327) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Amit láthattál az az amikor Norbinál győz a felgyülemlett flusztráció.

(#9334) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Nordschleife a világ egyik legnagyobb kihívást jelentő pályája.

Norbi:
most pedig a Nürburgring-Nordschleife következik" - írta Michelisz a blogján. "Őszintén szólva van is bennem egy kis félelem, mert a Nürburgring messze a legtöbb felkészülést igénylő pálya a szezonban, nekem viszont az elmúlt egy hétben nem maradt annyi időm és energiám a készülésre, mint amit elegendőnek tartanék.

24 órás Nürburgring 15:30-kor kezdődik

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9335) szebe válasza Motion_Blur (#9328) üzenetére


szebe
őstag

Erősen megkérdőjelezhető volt ott beszúrni, de muszáj volt menni. Biztos vagyok benne, hogy a mezőny nagyobbik része szintén betette volna.
Ezekből kéne több Norbi részéről (még ha a végkifejlet nem is mindig a legjobb), és akkor talán nem merne boldog boldogtalan beszúrogatni, meg leszorítgatni.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9336) Marmonkanna válasza szebe (#9335) üzenetére


Marmonkanna
tag

eleve miért nem ment be müller elé a rajtnál?
az első pillanattól kezdve, hogy tudtuk, müller mögötte indul majd, nyilvánvaló volt, hogy ki fogja szorítani az első jobb-balban. gyakorlatilag kiegyenesítette a kanyart, norbi kb a gumibálába tudott fordulni. faszért engedte be maga mellé... :W

(#9337) emre válasza Marmonkanna (#9336) üzenetére


emre
veterán

Az elmúlt két napban egyszer nem helyezkedett jól forgalomban. (de máskor sem túl gyakran)
Talán ideje lenne elgondolkodni egy olyan sorozatban ahol csak az óra az ellenfele.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9338) szebe válasza emre (#9337) üzenetére


szebe
őstag

Nem muszáj nézni sem.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9339) Bozso68


Bozso68
senior tag

Huff most hogy nyilatkozik Norbiról? (Nem szeretem az ilyen tegnapi sz.pjuk egymás f.szát szövegeket, ha minden happy, meg megvan a dobogó.)

Meglátásom, hogy Huff csukta be az ajtót. Norbi tudta, hogy Huff lassul, véleményezhette, hogy elengedik belső íven.

[ Szerkesztve ]

(#9340) szilva01 válasza szebe (#9338) üzenetére


szilva01
őstag

Versenyezni sem muszáj. (Nem is csinálja.)

Komolyságot félretéve: hazai pályán nem támadta Tarquini-t, pedig egész sokan megvették a jegyet a versenyre. Tegnap sem volt kemény, ma sem. Most nem fejezhetjük ki a nem tetszésünket, mert nem végeztünk előtte vagy mi? :U

(#9341) vlevi válasza Ciccuka (#9334) üzenetére


vlevi
nagyúr

Lesz 360 fokos kamera is.
https://youtu.be/JRza3VWuikQ

(#9342) Malachi


Malachi
addikt

Örülhet a Merci, bejött az abroncs trükk.

(#9343) Milka 78 válasza Malachi (#9342) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Másik topic,de amúgy igaz :D

[ Szerkesztve ]

(#9344) Malachi válasza Milka 78 (#9343) üzenetére


Malachi
addikt

jabocs :D

(#9345) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

FIA WTCR hivatalos FB oldalon is Norbira hózzák a vizeslepedőt:

"A huge impact as Michelisz Norbert tries to fit into an impossible gap."

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9346) Malachi válasza Motion_Blur (#9345) üzenetére


Malachi
addikt

hát mondjuk jogosan, ember ott nem próbálna előzni akármilyen tempóval is megy előtte a másik.

(#9347) Ventur@


Ventur@
senior tag

Norbi öt rajthelyes büntetést kap a következő versenyre: [link]

Ez már a második versenyhétvége, hogy el kell ereszteni....a háromból. Míg a "nem gyári" csapat aratott - 115 pont a hétvégén -, addig a "gyári" csapat mindössze 27!!! pontot kapart össze. Gáz, nagyon gáz. Aminek örültünk, hogy Norbi faragott a hátrányából tegnapra, az mára szinte eltűnt. Ezzel a büntetéssel meg Zandvoort-ban kva nehéz lesz...megint :F .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9348) badd


badd
tag

Norbinak a rajtai ezzel a kocsival szörnyűek. Azokon nagyon sokat vesztett már. Plusz nem tudja, hogy hogyan kellene keménynek lennie. Alapvetően itt amúgy jó, hogy nem ment bele nagy csatákba, mert itt tényleg egyből nullázni lehet. De amikor azért lehetne keménykedni úgy, hogy sokkal kisebb az esélye a nullázásnak, akkor se teszi meg, vagy rosszkor rosszul. A rajtnál úgy kellett volna Müller elég bevágni és letolni, ahogy Müller csinálta vele Marokkóban, és itt még kevésbé is lett volna genyó, mert nem a falra keni rá, hanem csak a fűre és kész. Meg alapból se értem miért nem zárta le Müllert, mert kb. a füves rész kezdetéig előtte volt, simán behúzhatta volna elé a kocsit. Aztán Huffnál meg pont, hogy türelmesebbnek kellett volna lennie. Meg igazából az a helyzet, hogy én nem emlékszek nagyon Norbitól olyanra (max. 1-2 alk.), hogy ha ő összeért valakivel (ha ő ment bele, ha neki mentek bele), akkor nem ő lett volna mindig a vesztes. Mindig vagy széttörik valami a verdájában, vagy ki megy a sóderbe és elmegy mindenki, de mint egy gumilabda száll el általában. Ha nem is extrém az összeérés, akkor is szinte mindig pozíció vesztés az eredménye.

De Tarquini meg félelmetesen nem volt most sehol.

(#9349) Marmonkanna válasza Ventur@ (#9347) üzenetére


Marmonkanna
tag

https://www.touringcartimes.com/2018/05/12/gordon-shedden-amongst-additional-nurburgring-penalties/
Guerrieri is időbüntetést kapott. Akkor Michelisznek mi ez az 5 rajthely?!

(#9350) Ventur@ válasza Marmonkanna (#9349) üzenetére


Ventur@
senior tag

A Huff elleni csatáját díjazták 5 rajthelyes büntivel. Guerrieri legalább nem ütötte ki Norbit. Gondolom én, hogy amiatt kapott 5 helyes büntetést, mivel Huff is pórul járt.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.