Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4651) madmike válasza callmeakos (#4649) üzenetére


madmike
őstag

Szerintem pedig a 60kg igen is jelenthet ennyit. Nem nagyok az időkülönbségek.
Illetve ne feledjük, hogy Norbiék rendelkeznek a legtöbb infóval a Hungaroringi pályára való beállítással kapcsolatban, amit minden bizonnyal kiadtak a többi Hondának is.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#4652) IreN!CuS válasza madmike (#4651) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Altatás semmi több ne éljétek bele magatokat 60 kg nem 1-1.5 mp/kör

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4653) Malachi válasza IreN!CuS (#4652) üzenetére


Malachi
addikt

én is erre tippelek, körönként fél másodpercet mondtak a 60 kg-ra. marad bőven az előnyből sajnos.

(#4654) -Mike-


-Mike-
addikt

Seat FP1, FP2 eredmények

2-on eshetett az eső. De ez így kevés lesz, Edina kisasszonytól meg pláne. :)

[ Szerkesztve ]

(#4655) Yayoh válasza -Mike- (#4654) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Hát így nem lesz cím védés , Edina meg nagyon gyenge.. :(

(#4656) Motion_Blur válasza -Mike- (#4654) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Wéber talán visszavesz egy kicsit, és nem lesznek olyan kiírásai hogy: "A teljes idei Eurocup mezőny együtt. Lesznek üldözők."

Aztán lehet hogy csak altatlak, ahogy a Ferrari is teszi évek óta :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4657) N€T0X|N válasza Motion_Blur (#4656) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Khm, igen, az érdekes volt... ilyen arccal csak nagyot lehet esni megint (érdekes a Kiss Pál-Michelisz-Kiss trió sose írkál ilyeneket), bár ettől én még remélem, hogy sikerülni fog neki a jó szereplés.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#4658) raczger válasza Motion_Blur (#4656) üzenetére


raczger
őstag

Szerintem csak félreértitek. Ő a címvédő, ebben az értelemben lesznek üldözői, hogy elvegyék tőle a bajnoki címet. Mint pl Vettel üldözői Hamilton és Rosberg.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4659) -Mike- válasza raczger (#4658) üzenetére


-Mike-
addikt

Lehet így is érteni, de nagy az arc, pedig már az itthoni clioban és seatban is szépen el lett kalapálva jó párszor ...

[ Szerkesztve ]

(#4660) proof88


proof88
addikt

Én megvédem Wébert. Egyrészt ő a sorozat legutóbbi bajnoka. Másrészt pedig biztos vagyok benne, hogy nem nagyképűségből írta ezt. Nem ismerem személyesen, de a megnyilvánulásai alapján, és a másoktól olvasott személyes tapasztalatok alapján azt mondom hogy tuti nem beképzelt, max vannak olyannak tűnő megnyilvánulásai.
Bárcsak ott tartanánk, hogy Norbi is üldözőként beszélhetne a mezőnyről!
A Kiss Norbiról meg csak óvatosan, rettenetes önbizalma van, az is könnyen értelmezhető félre nagyképűségnek. :D
Szerintem mindannyian tehetségesek és ügyesek, különben nem értek volna el eredményeket.

[ Szerkesztve ]

(#4661) Yayoh válasza -Mike- (#4659) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Bús Edina meg azt nyilatkozta hogy majd szeretne dobogóra állni meg top 10-ben végezni ehez képest +6mp-re van az elsőtől :F

(#4662) -Mike- válasza Yayoh (#4661) üzenetére


-Mike-
addikt

Attól, hogy van két nagy melle, ne higgyé neki :D

(#4663) predator00 válasza Yayoh (#4661) üzenetére


predator00
tag

hát az nem mondhatta hogy örülök ha befejezem a versenyt :DDD

(#4664) N€T0X|N válasza proof88 (#4660) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Lehet, de Kiss Norbi kb. bármibe beleül és rögtön villant. Szóval neki inkább elnézhető. Szvsz. :B

Yayoh: abban mi a nagyképűség, hogy szeretne dobogót és/vagy top10-et? Attól, hogy olyan messze van tőle, hogy nem látja, még szerethetne. Végül is valami célokat ki kell tűzni. :D

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#4665) Yayoh válasza -Mike- (#4662) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Nyugi tudtam én hogy a mezőny végén lesz , de inkább ő a vicces és nagyképű mint WG.

(#4666) proof88 válasza N€T0X|N (#4664) üzenetére


proof88
addikt

Nem zárom ki, hogy Kiss Norbi egyből tudott volna eredményeket hozni anno a 2. Zengős BMW-vel.
Viszont! Wéber a saját játszóterére tért vissza, ha lehet így fogalmazni. Anno mikor beült a BMW-be Norbi mellé, nem is volt nagyképű megjegyzése ... Mindegyiküket kedvelem, azért védem. :D

(#4667) N€T0X|N válasza proof88 (#4666) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én bírom a Gábort, tett le ő az asztalra kézzelfogható a dolgokat és a technikai tudása nyilvánvalóan kimagasló, nem féltem most se. De szerintem szerethetőbb figura lenne, ha valamivel több alázatot mutatna a többiek és a sport iránt. Ezt nem csak a fentebb említett megjegyzésére értem (még ha azt esetleg félre is értettük páran).
A WTCC-ben tényleg nem volt arc, viszont durcázás annál több. Szerintem azt akkor szintén nem kellett volna erőltetni. :D Nyilván amúgy a WTCC-s szereplést pont nem lehet mérvadónak venni, hiszen tök ismeretlen autó volt, én nem is írom le ennyiből. Nagyon remélem, hogy most a Seat-tal - ami azért mindenkinek új - fogja tudni hozni ismét az eredményeket.

Sent from my keyBoard

(#4668) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Idén hány órakor lesz a paddockban az autogramosztás? Csak a WTCC pilóták tartanak ilyet vagy az AutoGP pilóták is?

(#4669) madmike


madmike
őstag

Coronel interjú - Norbi tavaly megszorongatta a Honda golyóit Suzukában. Gyorsabb, mint Tiago, és gyorsabb, mint Gabriele. Ez azt jelenti, kib*szott gyors

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#4670) madmike


madmike
őstag

Megy a szabadedzés
livetiming
valami lelkes önjelölt sportkommentátor :D:D

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#4671) madmike


madmike
őstag

Azoknak lett igaza, akik altatásra tippeltek.
Lopez a komplett mezőnyt szarrá verte. :Y

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#4672) somasz válasza madmike (#4669) üzenetére


somasz
addikt

Mekkora arc továbbra is Coronel :)

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#4673) madmike válasza somasz (#4672) üzenetére


madmike
őstag

Az, nagyon bírom a búráját.
Kedvenc beszólásom tőle: rajtrácson ül a kocsiban, odamegy hozzá a riporter, dumálnak, majd a végén sok szerencsét kíván neki. Erre Coronel: Nincs szükségem szerencsére, nekem pénz kell és csajok :D

Norbi után neki szorítok a legjobban.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#4674) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ez sajnos nem az a verseny lesz ahol Norbi dobogóért mehet. Reálisan szerintem P6-P10 között lesz. Ettől függetlenül természetesen megyünk holnap :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4675) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Auto GP 1. futam 11:10 Eurosport 2 .

Gyerünk Tomi. :C

[ Szerkesztve ]

(#4676) madmike válasza Yayoh (#4675) üzenetére


madmike
őstag

Nincs eurosportom.
Szerintetek ugyanaz a stream adja majd mint ami a wtcc-t?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#4677) Yayoh válasza madmike (#4676) üzenetére


Yayoh
aktív tag

(#4678) madmike válasza Yayoh (#4677) üzenetére


madmike
őstag

Sajna a telenor hipernetem nem akarja egyik streamet se....
A wtcc-s az megy, de csak hang van, szóval hallgatom a hangot, meg az önjelölt sportkommentátor szerencsétlenkedését :D

WTCC fp1-nél hallgatta valaki? Párszor majdnem lefordultam a székről a röhögéstől :D

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#4679) Integra


Integra
titán

14:30 időmérő
gratula tominak :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4680) callmeakos válasza madmike (#4671) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Úgy tűnik oka van, mért kapott ennyit Norbi - Zengő: szektorokra teszteltünk
Na most vagy az van, hogy Norbiék is settenkednek valamiben, és próbálnak fű alatt kitalálni valamit, vagy egyszerűen Zoliék így magyarázzák ezt a tetemes hátrányt, és ha nem jön be, akkor valami műszaki gondra fogják az időmérő után. Mondjuk hogy az új motor még nem muzsikált úgy, ahogy kellett volna. Nem lennék meglepve. De ezen felül hajrá Norbi! Itthon már teljesen tűkön ülök, főzni se főzök ma, inkább rendelek kaját :DDD

(#4679) Integra
Bizony, megint jól nyomta.
Annak a srácnak jobb sorozatban a helye, kellő támogatással a háta mögött. Nem pont GP2, de akár egy WSR 2.0 vagy egy GP3. De hát tudjuk hogy nem így megy sajnos, de legalább itt van a mezőnyben, és megtudja mutatni tehetségét. Mert az van neki: Sok. :)

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#4681) madmike válasza callmeakos (#4680) üzenetére


madmike
őstag

majd az időmérőn választ kapunk a kérdésekre :)

mindjárt kezdődik az fp2 :C

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#4682) madmike válasza madmike (#4681) üzenetére


madmike
őstag

1:50.344 :Y

Na ez már valami

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#4683) -Mike-


-Mike-
addikt

Seat Qualy

Ez még mindig nagyon kevés.

(#4684) predator00 válasza -Mike- (#4683) üzenetére


predator00
tag

ma mikor lesz a futam?

[ Szerkesztve ]

(#4685) Yayoh válasza callmeakos (#4680) üzenetére


Yayoh
aktív tag

A GP 3 és WSR 2.0 vissza lépés lenne azért az Auto GP autók sokkal erősebbek majdnem azonos szinten van a GP2 /WSR 3.5 kocsikkal.

(#4686) -Mike- válasza predator00 (#4684) üzenetére


-Mike-
addikt

14:00-kor itt lehet majd nézni, ha minden igaz. SEAT Leòn Eurocup ROUND 1 GERMANY - NURBURGRING

Holnap 10:55-kor van a 2.verseny.

[ Szerkesztve ]

(#4687) predator00 válasza -Mike- (#4686) üzenetére


predator00
tag

köszi :R

(#4688) Alexios válasza Yayoh (#4685) üzenetére


Alexios
veterán

Illetve elsején elmondta hogy nem is ezirányban gondolkodik, hanem sokkal inkább pl. dtm, vagy valami sorozat ahol bekerülhet gyári csapatba előbb-utóbb.

(#4689) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Eurosport-on 14:00-tól Auto GP van kiírva, de még mindig Snooker megy. Valaki szóljon már nekik hogy takarodó :U

All→M8

(#4690) vlevi válasza callmeakos (#4689) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ráadásul mostmár a WTCC időmérőnek kellene mennie !!!!
:W

(#4691) tope válasza callmeakos (#4689) üzenetére


tope
addikt

Hát ebből nem lesz semmi, még mindig snooker

(#4692) madmike válasza tope (#4691) üzenetére


madmike
őstag

Nekem meg nincs kép a streamen.... :( Bezzeg fp2-n volt.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#4693) callmeakos válasza vlevi (#4690) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ezt hogy lehet megtenni???? :W :W

All→M8

(#4694) albert8 válasza callmeakos (#4693) üzenetére


albert8
addikt

Ez ..........@ nincs rendben! :W

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#4695) Alexios


Alexios
veterán

[link] stream az időmérőhöz

(#4696) callmeakos válasza Alexios (#4695) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Köszi a stream-et. A magyar Eurosport meg megbaszhatja, a kicseszett Snookerjüket.... :W

All→M8

(#4697) Yayoh válasza callmeakos (#4693) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Undorító az Eurosport ... Auto GP-t is 10 perc csúszással adták...

Milyen időt ment Norbi , Citroenek közé bejött :Y

[ Szerkesztve ]

(#4698) albert8 válasza callmeakos (#4696) üzenetére


albert8
addikt

A külföldiek sem adják, olyan streamet sem találtam. :W

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#4699) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Norbinak annyi. 3 perc és kiszált az autóból. Valami eltört ott az egyenes végén :(

All→M8

(#4700) predator00


predator00
tag

vicc

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.