Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4301) Ventur@ válasza N€T0X|N (#4299) üzenetére


Ventur@
senior tag

V8 és BTCC-ért jár a :R . DTM hangokat - Youtube-os videókon - hallva, valahogy nem tudom...furák. Vagy én néztem kevés DTM-et az elmúlt pár évben, vagy rosszabb lett a hallásom, de valahogy nem volt meggyőző. Élőben viszont biztos büntet.

WTCC-hez annyit - amit mindíg is mondam - hogy az FIA kicsit komolytalannak veszi szerintem a szériát. F1 az első és kb. itt kimerült. Nagyon remélem, hogy idén tényleg komolyabb lesz a dolog, mert az idei V8 és BTCC futamokat nézve - már ami lement - hát....fel van vastagon adva a lecke.

Na mindegy. Kezdődjön a móka, aztán reméljük az izgalmas idényt :) .

Ja TC2-ben elvileg 6 vagy 8 induló lesz, TC1-ben meg ha jól tudom 14-16.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#4302) N€T0X|N válasza Ventur@ (#4301) üzenetére


N€T0X|N
őstag

DTM hangokat - Youtube-os videókon - hallva, valahogy nem tudom...furák. Vagy én néztem kevés DTM-et az elmúlt pár évben, vagy rosszabb lett a hallásom, de valahogy nem volt meggyőző.

Tényleg nem az. A saját telefonos videóimon is szar. De élőben iszonyúan büntet. Hangerőben kb. az Auto GP szintjén van, csak ez jól szól, míg azoknak ótvar hangjuk van (szerintem). :D

Sent from my keyBoard

(#4303) ruti válasza N€T0X|N (#4302) üzenetére


ruti
Közösségépítő

DTM hangok...a zárt irodában ülve, Gödöllőn reggel óta hallgatom őket... ;)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4304) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ezeken a MOL kutakon lehet Hungaroring WTCC jegyeket venni (csak jegyet. Paddock belépőt nem!):

forrás: hajránorbi FB oldala

(#4302) N€T0X|N: Akkor a hangerővel nincs gond. Helyes :D . Amúgy nekem tetszettek az Auto GP hangok is.

(#4303) ruti: Mocskos mázlista :Y . Cseréljünk munkahelyet :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#4305) Z0C!


Z0C!
őstag

2006-2007 óta nézek V8at...a WTCC az F1 ennek a sorozatnak a közelében sincs. Ebbe a sorozatba az FIA elég keveset szól be..teljesen más a hangulat, a versenyzők..a lebonyolítás.
Sikerült 2008ban egy Adelaide-i sráccal összehaverkodni, saját kamerás felvételt küldött Mo-ra nekem...hát embertelen...a hangok, a felkonfok, a lányok...meg az egész.

Van egy kis mag (5-6ember, aki felkel, kaját piát készít maga elé, és TS-n mintha együtt lennének, közösen szurkolnak....)

Ha a WTCCben nem lenne Norbi, illetve nekem most Thompson, akkor azt se nagyon nézném...
A BTCC másvilág...ott megy az adok kapok, azért tetszik, csak kár, hogy nem mindig tudom nézni..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4306) joshua7 válasza Z0C! (#4305) üzenetére


joshua7
veterán

Én 3 éve nézem a V8-at, nagyon állat sorozat. :R A BTCC-t még a '90-es évek elején láttam először, még talán a Eurosport adta, az a mai napig az etalon túraautó bajnokság számomra. WTCC csak utánuk jön. Az sem rossz, de nem az igazi.

A youtube-ra amúgy a BTCC sokszor már aznap fölkerül, másnapra már jó eséllyel ott van 720p-ben is.

Semper Fi

(#4307) ruti


ruti
Közösségépítő

egyperces gatyábarázás...
az az utolsó kép... :K

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4308) Ventur@ válasza ruti (#4307) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ne röhögjetek, de én mindíg azt hittem, hogy a versenyautókat is festik nem matricázzák :B :DDD . Jó biztos van olyan, amit festenek, de eddig amiket láttam ilyen videókat, ott mind csak húzták rá a matriczát és kész a gép.

Amúgy meg szerintem, ha Coronel nem lenne a WTCC-ben, akkor promózás/reklámozás szempontjából kutya sem tudna az egész sorozatról. Iszonyat jó fej egy ember és mocskos jól tolja a promózást :C (Remélem idén is sikerül vele beszélni egy 10-20 percet a Hringen :) ).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#4309) Z0C! válasza Ventur@ (#4308) üzenetére


Z0C!
őstag

De low vagy Monkey xD

hazamegyek kiröhöglek :D

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4310) ruti válasza Ventur@ (#4308) üzenetére


ruti
Közösségépítő

...és a pesti taxikat sem festik ám át sárgára :P ;]
-
hol beszéltél ennyit Coronellel, az autogramos asztalnál?
fotó, promo óra meglett??
:)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4311) Ventur@ válasza ruti (#4310) üzenetére


Ventur@
senior tag

Mondtam hogy ne röhögjetek. Most megyek is szólok egy moderátornak ;] :DDD .

Coronellel tavalyelőtt a paddockban beszélgettünk (nem egyedül voltam, hanem egy kb 6-7 fős társasággal), tavaly pedig a boxban beszéltünk vele a bemelegítés előtt. Lazában ott ücsörgöt kint az autó előtt a földön, nagyban twitterezet, mi meg leálltunk vele beszélgetni. Kva nagy arc volt. Semmi nagyképűség, vagy valami. Válaszolt mindenre, amit csak tudni szerettünk volna. Meg iszonyat jó poénokat nyomot. Feküdtünk tőle :DDD .

(Ehhez tartozik még, hogy a bemelegítést és az időmérőt Norbiék boxa mellett néztük végig egy sz*ros paddock karszalaggal. A sok majom meg vette a VIP jegyeket sok 100 euroért, mi meg a 3500 Ft-os szalaggal ugyanazt az élményt kaptuk :D )

Íme Kochi-san 2014-es gúnyája:

Zengőék oldalán van még pár kép fent róla :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#4312) IreN!CuS válasza Ventur@ (#4311) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Azért ne majmozzunk már le valaki csak azért mert jut neki VIP jegyre , te meg használtad a bevált magyar megoldást... :U

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4313) Z0C! válasza IreN!CuS (#4312) üzenetére


Z0C!
őstag

Én majom, meg paddock jeggyel csinaltam vasárnap Norbival, Müllerrel, Thompsonnal, Juni Gyurival közösképet :)

Menő vagyok?

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4314) Mano_01 válasza Z0C! (#4313) üzenetére


Mano_01
tag

Azt felejtetted el, hogy mit csináltál paddockal :)

Azért volt egy kis közöm a képekhez :))

[ Szerkesztve ]

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#4315) Integra


Integra
titán

10e km vs pár száz km... aki itt még bármilyen álmot is dédelget, az legkésőbb most felébred :(((

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4316) JColee


JColee
őstag

Norbi interjú van a lánchíd rádióban. Szerintem majd felkerül a netre is később.

(#4317) madmike


madmike
őstag

Jól látom, hogy csak az Eurosport adja élőben a futamokat? Se a Duna, se M1, semmi? Nincs Eurosportunk :(

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#4318) Yayoh válasza madmike (#4317) üzenetére


Yayoh
aktív tag

A Duna is adni fogja.

(#4319) N€T0X|N válasza Yayoh (#4318) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Csak nem élőben. :N

Sent from my keyBoard

(#4320) callmeakos válasza madmike (#4317) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Élőben csak ők. De jó pont hogy prioritást élvez az 1es, és csak adásrend változás esetén adják a kettesen.

All→M8

(#4321) Ventur@ válasza madmike (#4317) üzenetére


Ventur@
senior tag

TV programok:

Duna TV:
Szombat - 12:10 - WTCC túraautó-magazin
Vasárnap - 22:25 - WTCC 2014, Túraautó Világbajnokság FELVÉTELRŐL

Eurosport 1:
Szombat - 15:00 - FIA Túraautó Világbajnokság qualy ÉLŐ
Vasárnap - 8:30 - FIA Túraautó Világbajnokság qualy ISMÉTLÉS
17:00 - FIA Túraautó Világbajnokság Race1 ÉLŐ
18:00 - FIA Túraautó Világbajnokság Race 2 ÉLŐ

Eurosporton a megszokott páros lesz a kommentátor (Csuti és Lantos), míg ha jók az információim, akkor a Dunán az egyik az Wéber Gabi lesz.

Viszont ha élőben akarod nézni, szerintem biztos lehet majd találni Eurosport Player-es stream-et, vagy akár angol Eurosport-ot is.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#4322) Z0C!


Z0C!
őstag

Muller
Lopez
Loeb

1-3 Citroen.....erősen hajaz a tavalyi Chevi fölényre..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4323) Integra válasza Z0C! (#4322) üzenetére


Integra
titán

érik a várt pofon, 3.5-2.5 sec hátrány jelenleg.. rengeteg :-/

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4324) N€T0X|N válasza Integra (#4323) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Az már kivégzés, nem pofon...

Sent from my keyBoard

(#4325) Z0C! válasza Integra (#4323) üzenetére


Z0C!
őstag

ahogy én Norbiékat ismerem, most fülüket farkukat behúzzák, hogy karcolás ne legyen az autón...
Hungaroringen talán odacsapnak...

Kultúra utalvánnyal sehol sem tudok jegyet venni?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4326) Integra válasza Z0C! (#4325) üzenetére


Integra
titán

jól teszik, semmire sem jó ez a pálya, túl kell élni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4327) callmeakos válasza Integra (#4326) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Főleg hogy 1 hét múlva jön a következő futam. És többször el is mondta Norbi, hogy ez nem a kedvenc pályája. Úgyhogy nagyon lábujjon való versenyzés lesz az e heti.
Én pedig már most odaadom Mullernek a vb címet. Nem hinném hogy bárki is tudna annyit fejlődni a szezonban, hogy komolyan megszorongassa a Citroëneket, azokon belül pedig erősen kétlem hogy Loeb már az első évében képes lenne tartósan Muller szintjén versenyezni. Aztán ki tudja.

All→M8

(#4328) proof88 válasza Z0C! (#4325) üzenetére


proof88
addikt

milyen utalványod van? Én tavaly azzal vettem, Edenred-es sport- és kultúrautalvánnyal. Ostermann-nál.
Bár ahogy hallottam, idén külön lesz választva, sport meg a kultúra utalványra. Még nem kaptam meg őket, de elvileg lassan esedékes ...

(#4329) Motion_Blur válasza callmeakos (#4327) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Épített pályán szerintem Lopez komolyakat fog meccselni Müllerrel ;) és drukkolok neki hogy verje is el a két sztár-csapattársat! :R

Többieknek valóban leves, de ezt már szerintem hónapok óta tudta mindenki.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4330) Z0C! válasza Motion_Blur (#4329) üzenetére


Z0C!
őstag

azért nem eszik olyan forrón a kását.
Lopez jó pilóta, nem feltétlen fogja csapattársait beelőzni. Inkább a feltartás/előny szerzés lenne a taktika.

Nem értem miért kell rögtön olyan pályán menni, ami inkább roncsderbi lenne, nem pályaversenyzés.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4331) callmeakos válasza Motion_Blur (#4329) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Lopez most tényleg megmutathatja, hogy nem csak egy egyszeri alkalom volt az Argentin második futam, de szerintem nem fog különösebben belekavarni a lecsóba. A Citroën őt tipikus harmadik számú pilótának szánja őt, azaz fedezze Loeb-ék hátsóját, illetve hogy ugorjon a lepattanókra. Én még arra vagyok kíváncsi hogy Bennani hogy fog boldogulni a Hondával. Illetve hogy Coronel bá tényleg odacsaphat párszor a Chevyvel. Norbi az egy külön dolog, de ezek is nagyon érdekesek lesznek ebben az évben. Nem lesz kimondottan uncsi ez most, én úgy érzem :)

All→M8

(#4332) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Hát nagyon kiábrándítóak ezek az időeredmények amik a szabadedzésen vannak...
Régi autók közelebb vannak hozzánk mint mi a Citroenhez...
Szerk.: és ez a fekete piros festés se igazán jön be nekem képernyőn keresztül...de tudom MOL így kérte biztos. ááhhh

[ Szerkesztve ]

(#4333) Integra válasza Sandormaster (#4332) üzenetére


Integra
titán

felőlem kawasaki zöld rózsaszín feliratokkal is lehet, hogyha a mol cserébe egész évre fixen igen korrekt összeggel támogatja zengőéket :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4334) Sandormaster válasza Integra (#4333) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Ez jogos, már csak a Hondának kéne összeszednie magát, mert én még a váltás idején arra emlékszem "ez lesz a csúcstechnika" meg "ez a jövő" és ezekből az eredményekből egyelőre nem ez jön le...de najóó, megvárom az első pár versenyt aztán hőbörgök :D

(#4335) Integra válasza Sandormaster (#4334) üzenetére


Integra
titán

a honda büdzséje töredéke a citrónak. a jas kicsi építő cég. 10e km előnye van a citrónak. a chevy 9 évig csiszolódott. csodák nincsenek.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4336) !Overdose! válasza Sandormaster (#4334) üzenetére


!Overdose!
őstag

BMW-vel hol is lennénk? :U

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#4337) Sandormaster válasza !Overdose! (#4336) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Én ott voltam mikor az a BMW elsőként szelte át a célvonalat! :))
De no offense, egyszerűen csak többet vártam ettől a Hondától, ennyi, isten ments hogy vitát szítsak.

(#4338) !Overdose! válasza Sandormaster (#4337) üzenetére


!Overdose!
őstag

Én is, élmény volt! :R

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#4339) vlevi


vlevi
nagyúr

Azert az autogp-rol se feledkezzunk meg, nemsokara indul a futam, eurosport kozvetiti, Kiss Pal Tomi a 4. helyrol indul,

(#4340) vlevi


vlevi
nagyúr

Na, jol kezdodik...
Razokovet szerelnek, azert csuszik az autogp futam.

De, hogy kicsit idevalot is irjak, en is kinn voltam azon a hungaroringi futamon. Olyan hosszu 12 koros futamot ritkan lat az ember, mindenki a celegyenes raforditot leste, hogy vajon Norbi autoja tunik-e fel elsonek? Es senkit sem zavart, hogy dogunalom volt a futam, mert az elen meg egy arva elozesi kiserletetet sem lattunk :-)
Bezzeg egy ilyen f1-es futamot hetekig fikaznak, hogy mennyire vacak, felesleges nezni :-)

[ Szerkesztve ]

(#4341) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Tomi mit rajtolt :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4342) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Hülye pöcs.... :W

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4343) Frenky89


Frenky89
őstag

HD stream-et tud esetleg valaki?

(#4344) Frenky89


Frenky89
őstag

Vicces ez az új időmérő...

(#4345) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Lopez! :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4346) razorka777


razorka777
veterán

Szép kezdés. :C

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#4347) vlevi válasza Frenky89 (#4344) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szerintem pont jo. Igy nem lesz Salzburgringi szelarnyekra várós 40km/h-s vonatozas.

(#4348) Integra


Integra
titán

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4349) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Fene, később végeztem ma a munkában és lemaradtam az időmérőről. Az eredménynek se nézek utána (nehéz lesz, nem belebotlani a zinterneten), inkább visszanézem.

Integra
Oh, hát itt meg mi történt? :Y :D
Nem úgy tűnik, hogy ezzel holnap valaki versenyezni fog.... :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#4350) Integra válasza callmeakos (#4349) üzenetére


Integra
titán

übertárkony gyorsan megoldotta, hogy a jas ne unatkozzon... :DDD
teljesen túlértékeltnek érzem a gyári csapatot és a pilótáit.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.