Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4201) Ventur@ válasza Z0C! (#4197) üzenetére


Ventur@
senior tag

Hajaj! Ideje nekiállni gyűjtögetni a zsét, mert ezek így nem olcsó mulatságok lesznek :DDD . De hát WTCC kötelező és a DTM is. Többi meg a "szeretnék rá elmenni" kategória nálam :) (egyedül az F1 nem érdekel. Az nálam a tv-ben nézős, mert nem ér meg 1xxxx Ft-ot nekem).

(#4200) proof88: Volt a 80-as években a Hungaroringen kamionverseny már ;) . Most ismét visszatértek és gondolom látva, hogy a WTCC-én mennyien voltak (eddig mindíg), szerintem a kamion EB-én is arra számítanak, hogy rengeteg ember várható. Időpont sem vészes és ha jó lesz az árazása (mint a WTCC-nek eddig), akkor garantált a tömeg...szerintem :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#4202) N€T0X|N válasza Ventur@ (#4201) üzenetére


N€T0X|N
őstag

gondolom látva, hogy a WTCC-én mennyien voltak

Meg azért az se mind1, hogy van magyar vonatkozása. :)

Sent from my keyBoard

(#4203) Z0C! válasza Ventur@ (#4201) üzenetére


Z0C!
őstag

majd 2 net számlát meg teló számlát nem fizetek be és WTCC - DTM és TruckRace lesz az éven! :D

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4204) vlevi válasza Z0C! (#4203) üzenetére


vlevi
nagyúr

Sporteseményre jövő évtől kérhetsz a munkáltatódtól adómentesen. És ahogy a tv. tervezetet láttam, nincs benne, hogy csak felcsút meccsre lehetne igénybe venni :))

[ Szerkesztve ]

(#4205) proof88 válasza Ventur@ (#4201) üzenetére


proof88
addikt

tudom hogy volt, csak csodálkoztam hogy miért nem hallottam erről a hírről.

(#4206) IreN!CuS válasza vlevi (#4204) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Jó lenne ha külföldi eseményre is lehetne igényelni , nálam egy A1-ring@F1 kombo érik nagyon(WTCC/DTM/F1@Hring-en kívül)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4207) albert8 válasza Z0C! (#4197) üzenetére


albert8
addikt

Első kettő alapból kiesik, mert vizsgaidőszak....B@sszameg.... :W
Na majd a 12esre lehet most kimegyek.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#4208) quby


quby
őstag

Hihi...:D

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#4209) dudikpal válasza quby (#4208) üzenetére


dudikpal
aktív tag

A táccsing reakciónál felnyerítettem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4210) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Coronel bácsi kicsit DTMezett :D

All→M8

(#4211) L4rs válasza callmeakos (#4210) üzenetére


L4rs
tag

A WTCC egyik legnagyszerűbb "figurája" szerintem.
Szinte minden pillanatát élvezet volt nézni, ahogy terelgette a BMW-t.
Remélem befogadja valami rangos sorozat. DTM-et nem gondolnám, de máshova talán...

(#4212) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

23:20 kor szezonösszefoglaló az Eurosporton :) :)

All→M8

(#4213) Ventur@ válasza callmeakos (#4212) üzenetére


Ventur@
senior tag

Remélem a WTCC Blogosok felteszik Youtube-ra, mert nekem nincs Eurosport-om és így nem tudtam megnézni.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#4214) callmeakos válasza Ventur@ (#4213) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Itt is van :)

All→M8

(#4215) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ha jól olvastam akkor a ROAL Chevyre áttér, és a Coronel - Chilton párost indítja. Na az úgy igencsak combos lesz. Coronel papa végre nem elavult technikát kap a kezei közé :DD

All→M8

(#4216) ruti válasza callmeakos (#4215) üzenetére


ruti
Közösségépítő

:C
igazad legyen, Coronel nagyon nagy arc, még bmw-vel is oktatja néha a mai mezőnyt, hát még mi lesz chevi-vel

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4217) callmeakos válasza ruti (#4216) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Forrás: Tom Coronel FB page.

All→M8

(#4218) ruti válasza callmeakos (#4217) üzenetére


ruti
Közösségépítő

fel vagyok iratkozva a YT csatornájukra, és kint egy friss ropogós szezonzáró video, 8:00 percnél felvillantják a 2014-es felállást

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4219) joshua7 válasza callmeakos (#4217) üzenetére


joshua7
veterán

Ennek örülök nem kicsit. :C

Semper Fi

(#4220) madmike válasza callmeakos (#4217) üzenetére


madmike
őstag

Megérdemelte :C

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#4221) Ventur@ válasza callmeakos (#4215) üzenetére


Ventur@
senior tag

Köszi a linket :) . Időközben már meg is tekintettem.

Coronel - Chilton pároshoz meg: :C . Bár kicsit futa lesz Coronel-t előlkaparósban ismét látni, de hát csapta ő már Seat-tal is, szóval nem lesz ismeretlen vidék neki :) .

Engstler papáról valami hír?

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#4222) vlevi válasza callmeakos (#4217) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ennek szerintem mindenki örül :))

(#4223) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na bakker: [link] :O
Megjegyzem, az elsődleges pályafutásának szempontjából viszont jól döntött. Csak jó lett volna itt is látni.

All→M8

(#4224) vlevi válasza callmeakos (#4223) üzenetére


vlevi
nagyúr

Kar, pedig en is megnzetem volna Kubicat a Hungaroringen.
Viszont ott a masik hir, hogy Lopez a citroennel fog tesztelni. Valoszinunek tunik, hogy o lesz a harmadik pilota.

(#4225) Z0C!


Z0C!
őstag

nem lesz Kamion EB a Hungaroringen...
F U FIA!

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4226) callmeakos válasza Z0C! (#4225) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Most hirtelen mi a fészkes fenéért vonták vissza? :F

All→M8

(#4227) Z0C! válasza callmeakos (#4226) üzenetére


Z0C!
őstag

elvileg valami nagyon prózai ok miatt...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4228) Ventur@


Ventur@
senior tag

Most jelent meg a hír a hajránorbi FB oldalán:

Idén május 2.-3.-4. amikor is szurkolhatunk Michelisz Norbinak.
A Hungaroring Sport Zrt. oldalán már pár info fent van.

Hétvégi belépő 3.900,- Ft
(szombat-vasárnap)

Belépésre jogosít a verseny szombati és vasárnapi napján a pálya nézőtéri oldalán a teljes állóhelyre, illetve bármelyik tribünre
Paddock Péntek: 3.500,- Ft
Paddock Szombat: 3.500,- Ft
Paddock Vasárnap: 3.900,- Ft
Paddock Bérlet: 9.900,- Ft

Átlépésre jogosít a verseny adott napján, a pálya nézőtéri oldaláról a Paddock területre és vissza (korlátlan alkalommal)
Önmagában a pályára való belépést nem biztosítja
A pénteki napon a nézőtéri oldalra történő belépés mindenki számára ingyenes.
14 éves kor alatt a nézőtéri belépés, és a Paddock belépés is ingyenes a versenyhétvége minden napján.
14 éves kor alatti gyermek csak szülői felügyelettel léphet be a Hungaroring területére.

VIP: 317,50 €

Belépés a pályára nézőtéri oldalára
Belépés a Paddock területre
Vendéglátás a Paddockban a boxok fölött (reggeli, ebéd és snack) 10:00-16:00 óra között
Bár (kávé, tea, üdítő)
Különleges rálátás a célegyenesre
VIP Parkoló közel a Paddock-hoz és a VIP területhez

Ezt magamra levetítve nekem 7400 magyar zsetonba fog fájni a buli (szombat-vasárnap jegy + szombat paddock). Ez még belefér, mert az utazást olcsón megúszom :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#4229) callmeakos válasza Ventur@ (#4228) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Évről évre egyre drágább lesz.
Első évben ingyenes volt, aztán 1500, tavaly 3000 most meg 4000?
Nem mintha nem érné meg, csak ahhoz képes hogy két éve még 1500öt kértek el...

All→M8

(#4230) IreN!CuS válasza callmeakos (#4229) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ahhoz képest ,hogy véletlenül került ide a wtcc , mosolyogva fizettem ki mindig a belépést legyen 1.5 k 3k vagy 4 k , mellett ha megnézzük még mindig olcsóbb mint pl az F1.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4231) Ventur@ válasza callmeakos (#4229) üzenetére


Ventur@
senior tag

1500? Volt olyan is? :Y Eskü én nem emlékszem rá, pedig mindegyiken voltam :) . Az hogy elsőre ingyenes volt a történet megérthető: Újdonság volt, kellett a nézőcsalogató mód. Be is jött rendesen. Annak ellenére, hogy következő éven már fizetős volt a móka, még így is rengetegen voltak kint. Mint ahogy minden éven és most is sokan lesznek.

Csak saját nevemben mondom, hogy az az 1400 Ft plusz nem fog a földhöz vágni (ha most félreteszek minden hónapban erre 500 Ft-ot, már bőven meg vagyok a plusz kiadással) :) .

Mivel rohadtul érdekelnek az új specifikációs autók, így már most alig várom, hogy szombat reggel ott mászkáljak a paddockban :) (na meg kell egy Loeb aláírás a WTCC-és polómra :DDD ).

(Nekem csak is szombat a "menő". Tavaly a bemelegítést és az időmérőt is a paddockból - Zengőék box-ánál - néztük végig és a kutya nem szólt hozzánk, pedig csak egy sima paddock karszalagunk volt. Semmi VIP-es sz*rság. Okosba nyomtuk :DDD )

Viszont amire kiváncsi lennék, hogy ennek fényében a DTM-re mennyi lesz a beugró. Saccom egy 5000 Ft / nap (futamokra értem, semmi paddock jegy).

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#4232) joshua7 válasza Ventur@ (#4231) üzenetére


joshua7
veterán

Nem volt 1500 sosem. Tavaly és azelőtt is 3000-3000 volt.

Semper Fi

(#4233) !Overdose! válasza callmeakos (#4229) üzenetére


!Overdose!
őstag

Lehet, hogy egyedül leszek a véleményemmel, de inkább legyen egy kicsit drágább, ha cserébe csak az megy ki a futamra, akit valóban érdekel. Több hely, kevesebb részeg ember, nekem megéri.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#4234) Ventur@ válasza !Overdose! (#4233) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nem vagy ezzel egyedül :) . Lehet drágább, de akkor cserébe kapjon is az ember valamit. Remélem idén jobb betétfutamok lesznek, mint tavaly, mert az Auto GP-én kívűl semmi érdemleges nem volt.

Más:

Gondolom hallottatok róla, hogy jön egy új csapat idén (Onyx Racing) és egy új autómárkával mutatkoznak be. Cikkben fejtegették, hogy ez a Ford lehet, de arról meg írták, hogy el vannak adva. Na most akkor mi lehet az az új márka? Netalán a Volvo? Vagy BTCC-ből "honosítanak" valami márkát?

Subaru-ról voltak/vannak hírek, hogy jövőre lehet jönnek, vagy még a Hyundai is, de hát az 2015.

Szerintetek mi új márkával jöhet az Onyx?

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#4235) !Overdose! válasza Ventur@ (#4234) üzenetére


!Overdose!
őstag

Az autosport.com szerint valószínűleg nem lesz új márka, hanem 2 Cruze-zal indulnak majd.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#4236) Z0C! válasza Ventur@ (#4234) üzenetére


Z0C!
őstag

írták hogy Ford. Sztem a Focus vagy Fiesta...
Se Alfa, se Nissan...Hyundai meg ugya WRC-zik..

nem bánnám, ha valami RWD-s kocsival jönnének :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4237) joshua7 válasza Z0C! (#4236) üzenetére


joshua7
veterán

Na de ki építené azokat a Fordokat? Elég valószínűtlen, hogy pár hó alatt produkálni tudnának az új szabályoknak megfelelő autót. Másrészt írták, hogy a 2012-es Aon-Fordokat eladták Kínába. Szóval kb. a nulláról kéne indulni. Reálisabb, hogy valami customer autójuk lesz.

Semper Fi

(#4238) Z0C! válasza joshua7 (#4237) üzenetére


Z0C!
őstag

ha Norbiék vagyis a Zengő fiúk fél óra alatt újraépítették a BMW elejét, nem hiszem, hogy cirka 2,5 hónap alatt ne építene autót egy Ford gyár...

Valószínü, hogy Cruze lesz, nagyon más nem jut eszembe, mint Müllerék régi autóit adták át és frissítették őket.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4239) joshua7 válasza Z0C! (#4238) üzenetére


joshua7
veterán

Nem látom az összefüggést egy meglévő autó alkatrész-utánpótlása, meg egy új típus kifejlesztése között. :)
A Ford nincs benne ebben a buliban semmilyen téren tudomásom szerint. Kivéve, ha tényleg nem ők ügyködnek a háttérben 9 hónapja. De ez elég valószínűtlen.
Szerintem is Cruze a reális lehetőség.

Semper Fi

(#4240) Z0C! válasza joshua7 (#4239) üzenetére


Z0C!
őstag

irónikus voltam a hasonlattal. :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4241) vlevi válasza Ventur@ (#4234) üzenetére


vlevi
nagyúr

Btcc-bol nem lehet athozni autokat. Mert azon kivul, hogy negy kereke van, azonkivul az ngtc szabalyrendszer alapjan epult autoknak semmi koze a wtcc-ben hasznalt autokhoz. Evekkel ezelott meg mindenutt az s2000 szabalyrendszerre epultek a kocsik, brit, sved, satobbi, de aztan ez megvaltozott. Igazabol a brit bajnoksagnak jot is tett, hogy szinte minden markabol lehet ngtc autot csinalni, van ott MG, Toyota, Audi, Focus, es persze Civic.

(#4242) Z0C!


Z0C!
őstag

DTM jegyárak

Mivel eddigi WTCC-ken sikerült élőben szurkolni, Norbival, Juni Gyurival, Müllerrel, Thompsonnal fényképezkedni, idén is kellene...

jegy: 4.000
paddock: 4.000
Utazás: 3.000 - (ha tavalyi áron megyek)
______________

DTM pedig régóta foglalkoztat, főleg a BMW miatt....

jegy: 5100 (elővételben) - 6600 helyszínen
paddock: 4500 (elővételben) - 6500 helyszínen
Utazás: 3.000 - ha lesz létszám...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4243) N€T0X|N válasza Z0C! (#4242) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Na nem is lesz vészes. Többre számítottam.

Sent from my keyBoard

(#4244) IreN!CuS válasza Z0C! (#4242) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Egész kellemes , két fővel számolva 30 alatt lesz a wtcc( sima + paddock) és a dtm jegy , egyáltalán nem sok sőt :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4245) Ventur@


Ventur@
senior tag

(#4235) !Overdose! Ha tényleg Chevy lesz nekik, akkor... :F . Így is eléggé karcsú a mezőny (eddig 14 pilóta és 3 márka van, aztán kifújt. D'Aste se lesz idén, mert a bömöst árulja és TC1-es gépre meg nincs keret, TC2-ben meg nem akar bohóckodni. Sajnálom hogy nem lesz ott a mezőnyben, mert én csipázom nagyon.).

Pedig eddig mindenhol azt olvastam, hogy egy teljesen új fejlesztésű TC1-es autóval jönnek és hogy hosszútávra terveznek: "...már kilenc hónapja dolgozik egy új fejlesztésű TC1-es autón, amellyel minimum öt évre terveznek a WTCC-ben, és már idén rajthoz kívánnak állni." Forrás: eurosport.hu

Jó, ettől még lehet az az új feljesztésű, egy Chevy. Pedig de jó lenne egy Volvo istenem :B .

(#4241) vlevi: Sejtettem én is, hogy BTCC-ből nem hozhatnak át autót az NGTC-szabály miatt. Ez csak olyan hülye felvetés volt a részemről :DDD .

(#4242) Z0C!: Hmmm...24 euro a Silver Weekend jegy. Az kb. 7500 forint. Vállalhatónak tűnik. Utazás meg úgy is olcsó lenne nekem :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#4246) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

A5-ön találtam az előbb:

Michelisz Norbert:
A segítségetekre lenne szükségem. Kedvenc WTCC kommentátorunk, Lantos Andris KLW-376 rendszámú, fekete Skoda Fabia típusú autóját ma délután ellopták. Egy megosztással talán eljuthat a lent látható kép olyan emberekhez, akik az autót látták vagy a közeljövőben látni fogják és felismerik. Előre is köszönöm! Szép estét nektek!
"Drága barátaim! Ma valaki úgy érezte, neki nagyobb szüksége van a szépséges Skoda Fabiámra (a képen, rendszám KLW-376), mint nekem. Én ezzel nem teljesen értek egyet, úgyhogy szeretném visszakapni. Mindjárt jön a WTCC szezon, nem járhatok biciklivel közvetíteni... Aki akar és tud, segítsen! Köszönöm!! (Az autó az ellopás idején is pont úgy nézett ki mind a képen. Na jó, nem igaz, totál retkes volt (:D), de a felni, a sötétített hátsó üvegek és a krómcsíkok picit árulkodóak lehetnek. Káposztásmegyeren, a Jégcsarnok közelében tűnt el.)"
kép

[ Szerkesztve ]

(#4247) callmeakos válasza [CS]Blade2 (#4246) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Sorvadna le a karja az ilyennek.
Osztottam fácsén hátha.

All→M8

(#4248) ruti válasza [CS]Blade2 (#4246) üzenetére


ruti
Közösségépítő

sajnos én már a saját bőrömön megtapasztaltam, mit érezhet most Lanti... :(
-
ha szerencséje van, és nem kőprofik, akkor megpróbálják parkoltatni pár hétig, akkor esélyes lehet a FB kampány...
...ha nincs, akkor már most darabokban van a kicsike

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4249) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A kis husi :D

All→M8

(#4250) Z0C! válasza callmeakos (#4249) üzenetére


Z0C!
őstag

eddig se volt kis segge a Cruze-nak, de így akkora picsája lesz :D

----- www.zoci.gumroad.com -----

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.