Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4751) Alexios


Alexios
veterán

mit rajtolt már norbi, loeb-öt is állvahagyta

(#4752) dudikpal válasza L4rs (#4727) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Direkt írtam úgy, én ilyen vicces fijú vagyok.

Nagyot ment Norbi. Ez azt hiszem több is volt annál, ami reálisan várható lett volna.
Ha verseny előtt azt mondja vki, hogy az első körben 6ot előz, meg 14 körig tart egy citrönyt, elküldtem volna a meséjével a fenébe :DDD

(#4753) callmeakos válasza Alexios (#4751) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szépen csinálta. Ha összejött volna egy jó időmérő, akkor akár dobogó is lehetett volna a vége. De jól csinálta Norbi. :)

All→M8

(#4754) remington2 válasza Motion_Blur (#4726) üzenetére


remington2
senior tag

Te hányszor győztél már NASCAR-ban, IndyCarban vagy F1-ben? Vagy akár csak az ohat-pusztakócsi propellersapka-versenyen?

A PH-s rangváltások nem érnek :P

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#4755) predator00 válasza remington2 (#4754) üzenetére


predator00
tag

lehet ha valaki a segge alá rakott volna egy autót meg mellé egy kis pénzt ő is ért volna el ilyen eredményeket

(#4756) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát, nem hazudtolta meg magát a Hungaroring. Egy eléggé unalmas, előzésektől mentes versenyek voltak ezek. Mentek a keménykedések, de semmi extra. Norbi se nagyon tudott most mit kezdeni a dolgokkal, de legalább szerzett pontokat, és ez a lényeg. Az a tetves lengőkar ugye. Egy dobogó ment el ez tuti.

All→M8

(#4757) remington2 válasza predator00 (#4755) üzenetére


remington2
senior tag

Ha "csak" egy tök átlagos pilóta is, akkor is különlegesnek fog számítani, mert egy olyan sportágban átlagos (férfiak között), ahol nagyon kevés női versenyző van. És nem esik-kel, eredményeket ér el. Versenyzőként. Nem nőként . . . Ez utóbbiban mi fáj annyira sokaknak, hogy az f1 topikban is néha szégyenteljes soviniszta alpári stílus alakul ki? Ha csak egy átlag férfi versenyző lenne, egyszerűen meghúzódna a "szürke" mezőnyben, és az eredményei alapján ítélnék meg. Versenyzik, és kész.

Az meg, hogy ki, mihez tudna kezdeni egy csomó pénzzel meg lehetőséggel, más kérdés. A lehetőségek meg a képességek gyakran (szinte soha) nincsenek egyensúlyban.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#4758) predator00 válasza remington2 (#4757) üzenetére


predator00
tag

pont ez az, hogy ha egy férfi versenyző lenne senki nem foglalkozna vele az eredményei alapján... de mivel nem az, megy a hype ;]

(#4759) shteer


shteer
titán

Dekrvahidegvoltkint

..szerintem jónak tűnik

(#4760) hobizoli válasza callmeakos (#4756) üzenetére


hobizoli
nagyúr

en azt nem ertem, hogy a tobbi autoban miert nem megy szet ennyire gyakran semmi...?
itt meg utkozes sem volt es megis rotty, masik auto meg koccan 2-3-t, es kutya baja sincs

vmi nagyon el van ciganykodva az anyagminosegekkel...

több drón kell ;P

(#4761) Male


Male
nagyúr

Index a futamról...

"A második futamra pedig úgy készült, hogy egyrészt a 7. helyről indult"... Norbi a 7-ik helyről indult???

Második rajtról: "Morbidelli a hatodik helyről az elsőre"... hát Morbidelli meg nem a 6. helyről indult....

Ez az ember egyáltalán látta a futamot?

(#4762) FIREBLADE78 válasza Male (#4761) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nyomorékok ezek, ezen már meg sem lepedőm

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#4763) predator00 válasza Male (#4761) üzenetére


predator00
tag

ezeknek azt se kell elhinni amit kérdeznek... :D

(#4764) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Hááát, őőő, hazaértem a Ringről.
KUKIM LEFAGYOTT! :D
Reggel 5.30 kor indultunk (Kunszállás-Kecskemét-Hungaroring), fél 8-ra ott voltunk, amúgy rendesek voltak a szervezők, hogy nyitás előtt beengedték a népet! 1,5 órát keménykedtünk a Gold 4-be, de győzött az eső aztán Gold 1, de ahogy elállt vissza is mentünk célegyenes végére.
Futamok dögunalmak voltak sajnos :( AutoGP hangorkánja kicsit kárpótolt, Norbi viszont megérdemelne egy jó technikát, amúgy hihetetlen hogy az ocsmány időjárás ellenére mennyien voltunk! :Y :R

(#4765) jozsi252


jozsi252
veterán

No végre itthon :)
Egyből SG-t céloztuk meg reggel, aztán végülis nem bántuk meg, mivel elég sokáig esett az eső, de azért du-ra szépen száradt a pálya. Bár ennek ellenére a szél, meg a hideg, nem volt valami kellemes. Bár tavaly F1 pont ellentéte volt, de hát nem lehet mindig jó. :D

AutoGP jó volt, legalább a hang kárpótolt azért amit az idei F1-ből ki fog maradni, de hát ez van. Tomi jól ment, Norbi 1. futamán az a rajt hatalmas volt. Viszont úgy futam közbe nem nagyon voltak komoly megmozdulások senki részéről. Citroenek jó erősek voltak, meg kell hagyni, de ez látszik az összetetten is.

iPhone 13 Pro Max

(#4766) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

"Az első versenyen a rajt után következő néhány kanyarban pontosan úgy alakult minden, ahogyan szerettem volna, utána viszont nem volt esélyem az előzésre, mert a motor helyenként kihagyott"

Az már megint WTF? Nem most cserélték ki éppen?

Sent from my keyBoard

(#4767) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Mai napról pár kép: [link]

A galériát frissítem folyamatosan.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4768) hobizoli válasza N€T0X|N (#4766) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az csak vas, "kihagyni" vmi elektronikai nyug miatt szokott egy motor

több drón kell ;P

(#4769) Sandormaster válasza Motion_Blur (#4767) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

:R
Jöhetnek ilyen képek! Illetve videót aki csinált az még érdekelne, főleg auto gp rajtról, az még mindig hatalmas :))
Más: ma is volt "üljmárlebazd+" :D MOL-os sátorban meg a csajok....húúú (Y) :K

(#4770) raczger


raczger
őstag

Kicsit talán laposabb volt a hétvégén a hangulat, az elmúlt évekhez képest, talán kevesebb volt a program, befért volna még simán 1-2 versenyszéria az időtervbe. Mondjuk legközelebb már csak vasárnap megyek, tegnap sajnos unalmas volt már egész napot kint lenni.
Szombati, vasárnapi képeim, ma már nem volt sok kedvem fényképezni, inkább a futamot néztem amikor épp nem fagytam meg :D

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4771) cyberkind válasza raczger (#4770) üzenetére


cyberkind
félisten

Milyen géppel hoztad össze ezeket a képeket?

Paranormal Cocktivity

(#4772) ruti


ruti
Közösségépítő

Élménybeszámoló part2:

Auto GP rajtra mentünk, Gold4-en még lehetett válogatni a helyek közül.
Bal kivetítővel szemben le is tanyáztunk. Mozdulni nem nagyon tudtunk, mert konkrétan odafagytunk a székhez.
Felül 5 réteg ruhával kezdtem, de akkora huzat volt, hogy kimentem a kocsiba egy hatodikért, meg egy plédért a lábamra, olyan papásan, tudjátok. :B A bal fül-bal szem páros maradandó fagyási sérülést szenvedett

Auto GP nem hozott lázba, Tomi volt negyedik is a kiállások megkezdése előtt...

R1: egy jó rajt,. más semmi...így jellemezhető. Monteiro nemtom mitől volt ilyen jó ma, nem tudtak hozzá közeledni. Loeb az 1-es kanyart nem bírta megtanulni a 28 kör alatt. Vagy úgy is mondhatjuk, Norbi jól tartotta. Ez már önmagában sem könnyű feladat, és jobban is hangzik.
Borkovic kezdte kóstolgatni Huff-ot, amikor rájött, hogy a 11-edik helyért tán felesleges a kockázat. Ennél nagyobb vérnyomásnövelő tényezőre nem emlékszem.
Bennani is meglepően jól tartotta magát...és a technika éppen kibírta a futam végéig, majd behalt...

R2: Coronel megtartotta a 2 C-t, ennek tudtam örülni. Norbi esélytelennek tűnt Loeb mögött, de ha meg is ette volna, ott következett (volna) Tarquini. Erre persze nem került sor.
Monteiro felért a dobogóra, övé volt a "fastest lap" is, 1-2-3 hely mindenkinek jó volt, bár az utolsó szektorban Valente felért rájuk, szinte összeért a vonat, végül kisimultak, és bejöttek biztosan.

A korábbi évekhez képest jóval kisebb volt a szurkolás, és a futamok is jóval unalmasabbak voltak :(
A "Ne állj fel" már lejárt lemez, helyette újak jöttek: "Osztály vigyázz", és "Állj fel"
Mindkettő működött...fellálltak...így mi is felálltunk

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4773) proof88 válasza ruti (#4772) üzenetére


proof88
addikt

tényleg rosszabb volt a hangulat. én meg különösen fázós vagyok. :DDD

(#4774) Sandormaster válasza ruti (#4772) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Osztály vigyázz geci idegesítő volt, a szurkolás részének tekintem hogy felállunk ha jön a versenyzőnk, Angliában meccseken is felállnak a nézők ha gólhelyzet adódik, szerintem ez így van rendjén.
Ebben a r*hadt hidegben amúgy is muszáj volt egy kicsit mozogni :D
proof88: szerintem a hangulatot is az idő tette nagyrészt tönkre, ilyen hidegben én se voltam olyan virgonc :D

[ Szerkesztve ]

(#4775) proof88 válasza Sandormaster (#4774) üzenetére


proof88
addikt

nem is az a gáz, hogy 12 fok volt, hanem az a rohadt szél folyton betalált. igazából kesztyűt kár hogy nem vittem, ujjaim nagyon kivoltak. de igazából nem panaszkodok, mert készültem esőre, de megúsztuk.

(#4776) Motion_Blur válasza Sandormaster (#4769) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Raktam fel még párat:


(Katt a képre a galériához!)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4777) A Zéé


A Zéé
addikt

Most találtam csak rá a topicra, nem is tudtam, hogy van. :N el is mentem kedvencekbe :)
Látom élménybeszámoltok, hát hasonlókat tudok mondani én is, mint ti.
Tényleg punnyadt volt a hangulat kissé, a betétfutamok se sikerültek túl eseménydúsra, a kísérő cuccok se voltak nagy valamik, na meg a főszámok alatt se csokizta senki se össze magát az izgalomtól. :(

Engem nagyon meglepett, hogy ilyen sokan kinn voltak, kevesebb nézőre számítottam, mondván, hogy nincs ingyen busz, nincs reális győzelmi esély, meg még az időjárás is elég vacak volt, meg a programok is kicsit kevesek voltak. Én nagyon sajnálom, hogy a GT Sprint kikerült a programból, a csupa GT3-as autókat szívesen elnézegettem volna.

Suzukisoknál túl sok dolog nem történt, Auto GP is eléggé semmilyen lett, elég kevés induló volt :(
Mi a fedett részen voltunk végig, tavaly és tavalyelőtt is a boxal szemben, a főtábor mellett voltunk. Idén is ezt a részt céloztuk be, és tényleg ott se volt az a nagy tombolás, mint korábban volt.
A futamokról: az első futam rajta, meg a második futamon a Citroenek mezőnybe szürkülése a két dolog ami említésre méltó a hétvégéről, más nem nagyon. Na meg az a majdnem másfél óra, amíg kiértünk a parkolóból az M3-ra... Majd talán jövő héten a Slovakiaring jó lesz. Most először eljutok végre oda is :) Ami viszont szinte biztos, hogy jövőre nem veszünk padock jegyet. Idén annyira semmi nem volt ott, hogy csak egyszer mentünk át egy fél órára.

Na de a lényeg, hogy Hajrá Norbi, Hajrá Zengő Team, bízzunk benne, hogy ennél jobb futamok jönnek :)

Just a simple Lineman...

(#4778) raczger válasza cyberkind (#4771) üzenetére


raczger
őstag

canon 550d + 70-200 F4 L

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4779) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Race1 első körében volt azért libabőr nálam, ott azért komoly hangerőt leadott a közönség ;) ezt leszámítva valóban lapos volt. De szerintem ebben benne van az is hogy Várhegyi úr volt a szpíker... harmatgyenge volt, szokás szerint. Ezt leszámítva én nagyon jól éreztem magam, jó kis helyeket találtunk még a ringen, amiket eddig ne fedeztünk fel. DTM-re is fix hogy megyek!

raczger: szép kis páros :R grat a képekhez!

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4780) proof88 válasza Motion_Blur (#4779) üzenetére


proof88
addikt

jól emlékszem hogy tavaly a Lantos meg a Csuti hangját hallottuk élőben is? Várhegyi tényleg olyan monoton. Oké megszoktam már hogy AutoGP alatt őt hallom a TV-ben, de akkor is. :D

(#4781) raczger válasza Motion_Blur (#4779) üzenetére


raczger
őstag

Kösz, tieid is jók lettek. Paddockban nem lőttél képeket? Arra esetleg még kíváncsi lennék, mert most oda nem vettem jegyet.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4782) Sandormaster válasza Motion_Blur (#4779) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

DTM-en vannak betétfutamok?
Mennék szívesen, jegyet se sokallom érte, csak érdekelne hogy ott van-e valami felvezető program?!
Más: Első verseny rajtja, Norbi, Loeb, szemszögéből, parádés!
Szerk.: első kanyarban Loeb mi vakon volt!

[ Szerkesztve ]

(#4783) Integra


Integra
titán



panoráma

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4784) Motion_Blur válasza raczger (#4781) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem igazán mert esett az eső, Norbival meg Borkoviccal lőttem közös képet. Utóbbi kb. a hóna alá vett :DDD

No meg azért volt ott ilyen is: [link] ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4785) Z0C! válasza Motion_Blur (#4784) üzenetére


Z0C!
őstag

9fele mentünk a paddockba, alig-alig voltak erre megálltunk az asszonnyal a Zengő kamion mellett. Semmi.
fél perc és jött Norbi...3-4 ember mellett simán elment, én megállítottam, kértem közös képet, csináltunk.
Tavaly annyian voltak a Zengős kamionnál, hogy nem lehetett odaférni, bár akkor is sikerült csinálni közös képet :)

Ahoz képest, hogy hidevolt, néha erősebb szél is fújt, egész jó volt.
Első versenyen a fedett elátón voltunk, a Zengő boxszal szemben, hatalmas feeling volt.
2. versenyre a Gold3-ra ültünk, amit örülök, hogy megnyitottak. Csendes hely lett, ellenben amit hallottunk "odaátról"...felbecsülhetetlen, amikor Norbi kijött a nézők elé :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4786) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kitartó ember ez a Lanti :DDD
Mullerrel élmény interjúzni

All→M8

(#4787) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A Lada és a Honda is maradt tesztelni a Hungaroringen: [link]

A kép alapján Bennani is. Ugye Norbi is ott van? :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4788) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#4787) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Arról biztos írtak volna így nem hiszem.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4789) callmeakos válasza Motion_Blur (#4787) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én úgy tudom igen.
Mondjuk az elég cink lenne ha itthon tesztel a Honda, és csak Norbi nem vesz részt.

All→M8

(#4790) A Zéé válasza Motion_Blur (#4787) üzenetére


A Zéé
addikt

hát az utána levő képen kinn van valami Zengős doboz, meg a kerékállvány is ott a box előtt, szóval szerintem ez amolyan "kollektív" Honda teszt.

Just a simple Lineman...

(#4791) A Zéé válasza A Zéé (#4790) üzenetére


A Zéé
addikt

Lanti jelenti a helyszínről

Just a simple Lineman...

(#4792) callmeakos válasza A Zéé (#4791) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Meg lenyomott egy troll szelfit :D

All→M8

(#4793) rocket válasza Sandormaster (#4782) üzenetére


rocket
nagyúr

Vannak betefutamai a DTM-nek, Forma 3 Europe, Porsche Carrera Cup, VW Scirocco Cup, remeljuk mind eljon a Hungaroringre, es nem lesz olyan szegenyes a program mint a WTCC-n.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#4794) jozsi252 válasza rocket (#4793) üzenetére


jozsi252
veterán

DTM-en se voltam még, úgyhogy most erre is el fogok menni. Viszont néztem ezeket a betétfutamokat, de csak a Forma 3 szerepel a calendar-ba, hogy az lesz a DTM időpontjába. Porsche Supercup az F1-kor lesz, VW Scirocco Cup pedig egyáltalán nem lesz nálunk.
Legalábbis verseny nincs kiírva a hivatalos siteon.

Kicsit drágábbak lesznek a jegyek mint WTCC-re, de legalább SG Gold meg VIP tribünre számozott helyek lesznek. Így legalább nem fontos 1. futam kezdete előtt már 2-3 órával ott lenni hogy legyen hely. Bár szerintem a jegyárak miatt kevesebben is lesznek. De tényleg jó lenne ha nem ilyen szegényes lenne a felhozatal mint most WTCC-n, már ami a betétfutamokat érinti.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#4795) Sandormaster válasza rocket (#4793) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Maileztem már egyet a GPticketshoppal meg a Hungaroringgel is ezzel kapcsolatban, egyelőre mindenhol azt mondták, hogy még nincs végleges program amint lesz vmi infó a Hungaroring honlapján kint lesz...én menni akarok mindenképp de csak akkor ha lesz egy két jó betétfutam, a Német nyitóhétvégén tényleg azok voltak amiket írsz, de hogy ide mind eljöjjön kizárt, jó lenne tudni azért mielőbb :))
Szerk.: jozsi252 tényleg, Forma 3 honlapján ott van a Hungaroring, szóval akkor ők elég sanszosnak tekinthetők, az már egy jó pont :)

[ Szerkesztve ]

(#4796) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

1mp-el volt gyengébb Norbi legjobb köre a másik három Hondásénál a teszten: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4797) Male válasza Motion_Blur (#4796) üzenetére


Male
nagyúr

Vajon az új fejlesztések mindegyik Hondán rajta voltak, vagy esetleg ennyit jelentenének? / vagy szimplán csak semmit sem jelentenek, mert nem a köridő volt a cél a teszten :) /

(#4798) raczger válasza Male (#4797) üzenetére


raczger
őstag

Semmit nem jelentenek, ez teszt. Mindemellett Norbi kopott gumikon ment.
[link]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4799) Male válasza raczger (#4798) üzenetére


Male
nagyúr

Jah, gyanítottam, csak Motion_Blur úgy kiemelte, hogy inkább megkérdeztem :)

(#4800) Motion_Blur válasza Male (#4799) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem az jelent valamit hogy a három Honda legjobb köre tizedre azonos volt, Norbié pedig 1mp-el gyengébb. Oké, kopott gumin ment. De miért? A többiek miért raktak fel új szettet és ők miért nem?

Sajnos az eddigiek alapján a gyári és a Bennani féle Honda is "jobban be van lőve".

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.