Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27751) homeless09 válasza myckey (#27750) üzenetére


homeless09
őstag

+1

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#27752) Chris0321


Chris0321
addikt

A Panther II-őn melyik ágyút érdemesebb használni?

(#27753) Atlantis


Atlantis
veterán

Meglett a nagyobb ágyú végre a Patton-ra...második csatában utána "Tank Ász". Talán megbarátkozom végre ezzel a tankkal, mert eddig eléggé rosszban voltunk.

Chris0321: ugye csak viccelsz? Természetesen a hosszabb 88-ast, L/71 asszem a neve. Ettől lesz talán a legjobb T8-as med...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#27754) diegho válasza Scheffer (#27743) üzenetére


diegho
nagyúr

Akkor nem csak nekem van hiányérzetem tier8-9ben. A 8-as amúgy elég szimpatikus lenne, a pen sem érdekel, hogy kevés, de sokkal előbb betölt a lövések között, mint összeszűkül a célkereszt, így nem alkalmas arra, hogy megszórjak egy 100m-nél távolabbi célpontot, pedig pont ezt kéne tudnia szerintem, no meg a 4 töltény is botrányosan kevés. A 9-es szintén nem tetszik, mert azon kívül, hogy elég lomha, az átütése is kevés, 210pen nagyon tud pattogni még a tier9 medekről is és hiába van 390-es alpha, ha az egész tár még 1600-at sem sebez, magyarán a lorraine-t sem biztos, hogy megeszi egy tárból. 10-es annyiban tetszik, hogy kisebb, mint az 50B, viszont elmenekülni nem lehet vele, még egy E-100 elől sem. A 7-es viszont igazi régi amx feeling, gyors, magas pen, ráadásul APCR, ami jó gyorsan repül, ezt biztosan kihúzom, de a 8-asra már nem megyek rá, inkább visszaveszem az 50 100-at, vagy 120-at, ha autoloaderezni akarok tier10-en kívül (bár ott a lorraine és a 13 90 is a garázsban, de már rég nem mentem velük)

(#27755) Chris0321 válasza Atlantis (#27753) üzenetére


Chris0321
addikt

Nabasszus, azt az ágyút észre sem vettem csak a 36 L/56-ost. Ma vettem meg, a hosszú 75mm-essel használom jelenleg de elég kevésnek érzem néha. Néztem,a rövid 88-as sem lenne nagy előrelépés de így megnyugodtam, hogy van rá egy jó ágyú is.

(#27756) virkir válasza homeless09 (#27728) üzenetére


virkir
veterán

Mert a PzIV 105-ös prémiummal olyat ver bele, hogy megzöldül?
Szeretem amikor jönnek a nagyfijjug mert csak annyit lát, hogy M4, PzIV aztán lélekszakadva tolatnak amikor beléjük megy a 350-400 hp-s puszi.
Manapság vigyázni kell a troll ágyúkkal.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#27757) myckey válasza virkir (#27756) üzenetére


myckey
veterán

de nem is értem őket...én jobban tartok az ilyen rövidcsöves jószágoktól,mint mondjuk egy KV1-től

a KV tankot simán körbe lehet szaladgálni,egy tr5 meddel...

de egy trollgunos elé 2x is meggondolom,hogy kimegyek-e a sörminátorral

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#27758) homeless09 válasza myckey (#27757) üzenetére


homeless09
őstag

De én nem Sherman-ről beszélek, hanem T7-es Heavykről...

(#27756) virkir: Egyedül a TrollGunos KV2 elé nem megyek ki, a trollos t5-ök elé bármikor kiteperek frontost a Tigerrel, mert 90%-ban pattanni szoktak, mivel pánikszerűen elsütik csak a gun-t.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#27759) vbbb


vbbb
őstag

AMD kártyával rendelkezőknek ajánlom ezt a BETA drivert egy kis FPS növelésre!

(#27760) myckey válasza homeless09 (#27758) üzenetére


myckey
veterán

de én se tr7 ről beszéltem ;)
csak az ágyúval kapcsolatosan írtam amit írtam.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#27761) homeless09 válasza myckey (#27760) üzenetére


homeless09
őstag

Igen tudom, kicsit félreértettük egymást :D :R

Na, Tiger fullos, nagy motort kifejlesztettem rá, hogy ne kelljen majd a Tiger 2-vel a sebesség miatt sz*pni, már csak ~75ezer XP kell hozzá :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#27762) Patrick76496 válasza vbbb (#27759) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ennyit tud javítani egy driver? Mennyivel lett töb fps? Nekem mondjuk nVidia-m van, de eddig nem tudtam, hogy ennyire fontosak a frissítések, amikor frissítek, soha semmi különbséget nem veszek észre.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#27763) Stauffenberg válasza Patrick76496 (#27762) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nagyon sokat számít a driver, de értelemszerűen nem mindig fog a GPU gyártója az új driverben a kedvenc játékoddal is foglalkozni. Viszont a sláger játékokra fordít kellő figyelmet, főleg ha olyan játékról van szó, amit ő szponzorál (a WoT-ot tudtommal egyik sem).

Nézd meg a frissítéseknél a changelogot, szinte nincs olyan, hogy ne lenne ott pár aktuális sláger játék amin ne javítana (akár teljesítményben, akár bugot, stb).

Anno nekem a Skyrim esetében lendített +30%-ot a megjelenés után pár nappal kiadott friss nVidia driver. Ez nem elhanyagolható.

(#27764) Dr_Syrex válasza vbbb (#27759) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ez jó hír, bár jelenleg nincs gondom az fps-el, de hát a több az jobb :)
Megvárom a véglegeset, aztán mehet a csere. Az AMD részéről már vártam is, hogy foglalkozzanak kicsit a WoT optimalizálásával (a WG-re ez még inkább igaz).

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#27765) myckey válasza Dr_Syrex (#27764) üzenetére


myckey
veterán

ez a driver nekem is segített az assassins creed 3 ba például
de ez már nem mai darab...mármint kint van egy ideje :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#27766) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

M18-ra milyen felszereléseket javasoltok? Most van egy álcaháló, de telepakolnám. Gondoltam még a töltésgyorsítóra, illetve a periszkópra, hogy még távolabbra lássak el, hiszen elég pontos a 90mm-es csöve.

Amúgy a távcső (+10% mindig) + periszkóp (+25% mozdulatlanul) összeadódnak?

(#27767) Tomi0703 válasza vbbb (#27759) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nekem már régóta fent van, de WoT-ban nem vettem észre semmi változást. Talán BF3-ban lett több fps-em.

(#27768) vbbb válasza Tomi0703 (#27767) üzenetére


vbbb
őstag

Belső nézetbe 90fps fölé megy, és eddig nem csinált sose ilyet.... :N

[ Szerkesztve ]

(#27769) Chris0321


Chris0321
addikt

Mirabeau kedves játékossal nem régen futottam össze. Hősiesen beállt E50-el top tankkal az artyk mögé és amikor többen kérdőre vonták mit csinál ezt válaszolta: I play in def! I'ts forbiden? Természetesen lazán bedaráltak minket, összeszedett 2 killt és némi sebzést mikor az ellenség eljutott a bázisunkig. Majd mikor az egyik oldalt megtisztítottuk és az ellenség a másikon közeledett hősiesen elhúzta a csíkot a bázisról. Elrobogott az ellenség bázisáig az artyjukat keresve, tett egy kört, bár kértem legalább álljon be foglalni de nem. Ekkor már egyedül volt 3 ellenségre, majd miután elküldtem a pokolba lendületből bevágtatott a vízbe. Persze nem ez volt számára az első beszólásom. 1260 eff-el rendelkező játékostól többet várna az ember, bár jól látszik a kisebb tierekben érzi jól magát, nagyobb tankokkal nem igazán megy neki. A csata után persze várt 2 levél is a hangárban, amiben kiröhög a tatom miatt. Persze válaszolni nem tudtam mert letiltott.

(#27770) Scheffer válasza diegho (#27754) üzenetére


Scheffer
tag

Random csatákra azért különösen jók ezek az auto-loaderes járművek, mert egyáltalán nem pörögnek az események, ezért az a 20-30mp töltési idő egyáltalán nem tűnik soknak, ráadásul ott a pszichológiai előny is; nem merik lerohanni, nehogy kitárazzon rájuk. Szóval jelenleg az új amerikai Tier 10 heavy jobbnak tűnik a T110E5-nél.

(#27771) Gyuri27 válasza Stauffenberg (#27766) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem. Nem adódnak össze. Meg van egy maximum is.
Tegyél rá hálót, periszkópot. Harmadiknak én szerszámos ládát raktam rá. Ugyanis a toronyforgatást sűrün megeszik rajta.

Amd - Radeon - Ryzen

(#27772) Stauffenberg válasza Gyuri27 (#27771) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha összeadódnának sem érnék el a maximumot. Most még gondolkozom a szerszámos láda meg a töltésgyorsító között.

(#27773) GeGexx


GeGexx
aktív tag

Tudna valaki valamilyen beállítást ajánlani, hogy mesterlövész módban ne legyen 10-20fps-el kevesebb játék közben?

(#27774) homeless09 válasza GeGexx (#27773) üzenetére


homeless09
őstag

A növényzetet kapcsold ki, meg az extra effekteket mesterlövészmódban.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#27775) mynames válasza Stauffenberg (#27772) üzenetére


mynames
senior tag

1200 kört nyomtam le az M18-cal. Az egyik nagy kedvencem. Szerintem töltésgyorsító legyen mindenképp!
Én sniperekedésre használom, ha pedig be kell menni a sűrűbe akkor ne lassíts, mert 2 lövésből véged van :D
Most volt egy kör ahol csak egy helyben álltam sniperkedtem. A lista alján voltam és ez lett.
Most ilyen az M18-asom, de már kezdek gondolkodni a 4. skill/perken.

Amúgy meg már összejött az xp a T28P-re de félek tőle, mert nagyon lassú. Ha csapatban van ilyen akkor mindig besegítek neki, annyira rossz látni , hogy pl. 2-vel megy fel Himmelsdorfon...

[ Szerkesztve ]

(#27776) #21346560 válasza mynames (#27775) üzenetére


#21346560
törölt tag

Csodálkozom hogy nincs elit alakulatod rajta... szerintem elég sokat "javít" a tankon....

(#27777) vbbb válasza GeGexx (#27773) üzenetére


vbbb
őstag

WOT TWEAKER V2.4 FOR PATCH 0.8.1.rar

Az első 3-at én mindig kikapcsolom, plussz az "Effect of tree shaking"-et.

A grafikai beállításnál a fű és mind a két lánctalp effektet is kikapcsolni.

Így 1920*1080 és minden maxon van az élsimítást is beleértve.

(#27776) Runo

Viszont akkor nehezebb ellenfeleket kap ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

(#27778) mynames válasza #21346560 (#27776) üzenetére


mynames
senior tag

Pont azon gondolkodtam, bár nem kedvelem a csak 100% után aktív cuccokat, ill. 5% -ot ad hozzá ami nem tűnik soknak...
(#27777) vbbb: van valahol erről írásos anyag, mert én semmit nem találtam a neten?

Más: korábban írta vki, hogy az álcafestés +5% álcázást ad. Ez igaz?

[ Szerkesztve ]

(#27779) homeless09


homeless09
őstag

Brutál jó gép ez a T57,

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#27780) vbbb válasza mynames (#27778) üzenetére


vbbb
őstag

Milyen leírásra gondolsz?

Az álcafestés igen 5%-ot ad.

(#27781) _seth_


_seth_
veterán

Legutóbbi csata: 0:15-re nyertünk, pedig T10-9 csata volt artykkal, 2 lövés 0 találat, egyszerűen az e75-tel nem értem oda mire vége lett... akikre rálőttem azokat mire én lőttem pont leszedték, 3db e100 takarított rendesen.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#27782) mynames válasza vbbb (#27780) üzenetére


mynames
senior tag

Hát arra , hogy ha BiA-t adok a népnek akkor nehezebb ellenfeleket kapok. Én csak ezt találtam , de erről itt nincs szó:
"This perk increases the training level of each crew member's Role/Major Qualification by 5%. It also improves the Repair, Firefighting, and Camouflage skills by 5%. It does not affect role-specific skills, nor any perks (in-game description is incorrect). There is no benefit whatsoever unless all of the crew have this trained to 100%. The perk stays in effect if a crew member is knocked out during battle. The perk is cumulative with Improved Ventilation and skill boosting consumables."

Egyébként az álcázófestésről sem találok semmit...

(#27783) Iron Funeral válasza SoulReaver (#27739) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Először Jagdantilopnak olvastam azért is tűnt fel :))

Más; akinek van bélája az tudna csinálni pár screenshotot róla? (oldalról, előről, belenézünkacsőbe, vagy ilyesmi) :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#27784) KaLeun válasza Stauffenberg (#27729) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ez találó. :) Sajnos már csak éjjel és kora reggel lehet értelmesen játszani. :(

Zsinórba nyomtam vagy 10 200 effes csatát, hiába sebeztem a failekhez képest sokat. Olyan értetlenek vannak.... Beírom, hogy ott rejtőzködik egy ISU, erre kiáll egy IS és megkapja a -800-at. Aztán a P2 ugyanez, azért még egy M18 is megpróbálta.

Na azért az ilyen elit "lilák tartsunk össze, mert különlegesek vagyunk" szakaszok is tudnak alkotni... Ensk nyugati oldal, elmegy mindenki az északi híd felé és kiderül, hogy itt csak védekeznek. Tehát várható a támadás a déli hídnál, amit egyébként csak egy magányos JT véd. Fent elindul a céltalan lövöldözés, mindenki "beássa" magát. Az ellen főerői megérkeznek az alsó hídhoz, a JT pikk-pakk elvérzik, az arty még egy picit feltartja a támadókat és az ellen már a kastélynál is van. Ekkor az übereknek feltűnik a dolog... lehülyéznek, idiótáznak mindenkit, hogy védtelen maradt a másik oldal és aztán meghalnak. Aztán ők is ugyanott álltak végig a gerincen, 2 t10-es tankkal, és onnan lövöldözték az északi híd védőit...

[ Szerkesztve ]

Cila

(#27785) Napfénysüti válasza KaLeun (#27784) üzenetére

Ez a Jagdtigeres helyzet ismerős volt nekem csak IS-7-ben ülve. Hihetetlen hogy vonzom az ellen erejét azzal a tankkal úgy hogy segítségem alig akad. :DDD

Més que un club!

(#27786) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Vhw kollegától (vagy bárkitől aki eredményesen használja) kérdezném, hogy mi a véleménye a 8.2-es Type 62 rebalance-ról?

Type 62

Fordulékonyság 45°/sec-ről, 54°/sec-re javult.
16%-al csökkent a célkereszt széthúzódása mozgás közben.
12150L-3 motor szintje 7-ről, 5-ös lett.
A talaj ellenállás nehéz terepen 20%-al csökkent.
A jármű súlya nőtt 7400 kg-ról 7860 kg-ra.
Tier 6-ból felkerült Tier 7-be.
A sebesség nőtt 50km/h-ról 60km/h-ra.
Az ágyú célzási ideje nőtt 2,29 sec-ről 3 sec-re.
Az ágyú újratöltési ideje csökkent, 5,71 sec ről 5,7 secre.
Az ágyú pontossága nőtt, 0,39m-ről 0,37m-re.
Az ágyú sebzése nőtt, 160-ról 180-ra.
Az ágyú átütése nőtt 130mm-ről 145mm-re.
A torony forgási sebessége nőtt, 46°/sec-ről 48°/sec-re.
Az életerő növekedett 690-ról 880-ra.

Azon gondolkodom hogy ha karácsony tájékán elérhetővé teszik meglepem magam egy ilyen jó kis tankkal, felderítősdit játszani és arty-ra vadászni kiváló lenne.

Az adatokat innen ollóztam.

(#27787) homeless09 válasza Napfénysüti (#27785) üzenetére


homeless09
őstag

Koraiak vagytok gyerekek ;] :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#27788) Napfénysüti válasza homeless09 (#27787) üzenetére

A héten délelőtt dolgozom. ;]
Játszani persze nem szoktam ilyenkor ma talán estefelé de bevallom tegnap eléggé elment a kedvem tőle. Megnéztem, a tegnapi 13 csatámból 15,38% lett a WR. Ez talán az eddig legrosszabb napi mérlegem pedig nem felejtettem el egyik napról a másikra játszani. :(

Més que un club!

(#27789) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#27786) üzenetére


Patrick76496
őstag

3 másodperces célzás egy könnyű tanknak? :Y Nem sokallod egy kicsit? És még azt hittem, hogy az 59-esnél nem céloz semmi sem lassabban. :U

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#27790) Napfénysüti

Úúúúú nem is meséltem a nap poénját. IS-7-el lepattant a lövésem egy Hetzerről(!!!!!). :Y Igen jól olvassátok hogy Hetzer, szemből telibe kaptam és 0dmg lett. Azt ne kérdezzétek mit keresett ott, gondolom valamelyik okos ellenfél szakaszban bevitte mint titkos fegyvert. ;]
Ezen speciel amúgy én is csak röhögtem. :DDD

Més que un club!

(#27791) Djuree válasza Napfénysüti (#27790) üzenetére


Djuree
félisten

megvan az is-7? grat! jó tank :K
le fog az pattanni még sok másról is. én sokszor is-4-el pattanok grilléről :DDD ja meg hummelről is...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27792) scyllarus válasza Napfénysüti (#27788) üzenetére


scyllarus
veterán

Kezdek megnyugodni. Már síkideg voltam, hogy elfelejtettem játszani, az utóbbi napokban a 33%-os WR-nek is örülnöm kellett. Látom, nem én vagyok így egyedül.
Egyébként: "a ma csupa agyhalott játszik" poszt szerintem igenis hasznos. Ha valaki játék előtt átfutja itt a posztokat, van-e valami változás, láthatja, hogy aznapra esetleg érdemes keresni valami más elfoglaltságot, mielőtt szétveri a billentyűzetet...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#27793) Napfénysüti válasza Djuree (#27791) üzenetére

Igen, hajtottam érte ezerrel. Már letoltam vele kb 30 csatát de eddig írd és mondd kb 25% a WR-em vele és jó ideje az első tankom a nagyobbak között amivel a meccsenkénti 1 kill alatt vagyok. Kétségbe is estem hogy ennyire béna lennék nagy csatában? De bakker a többi tankommal (IS-8, Jagdtiger, Pershing, Ferdi) meg megy a játék. Egész egyszerűen nem értem. Az ember azt gondolná aki T10-ig eljut az már ismer pályákat, tudja hova érdemes menni. De nem. Jó példa erre múltkori Live Oaks csatám. 2-en mentünk keményen a híd felé és hát persze hogy ott jött 6 ellenfél ráadásul nem kis tankokkal (ugye T10-es csata). Mikor rám rontottak keményen éltem vagy 10 másodpercig. Ilyenkor egész egyszerűen nem tudok mit tenni. Ja azon a csatán persze a lemingvonat is elvérzett a városban mint a huzat... :(((
És IS-7-el ez megy a csaták nagyon nagy részében. Bakker már örülök ha végre kifogok pár értelmes társat akikkel lehet játszani. Elborzasztó, lehet ezt a gépet hagynom is kellene. :U

Més que un club!

(#27794) homeless09 válasza Napfénysüti (#27788) üzenetére


homeless09
őstag

Én csak szimplán 0 másodpercet tudtam aludni az este :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#27795) Timyyy


Timyyy
őstag

Diegho vagy valaki, akinek az új amcsi tankok a garázsában vannak a teszt szerveren, dobna pár képet róluk?
Kíváncsi vagyok, és egyet sem láttam még. :B

[ Szerkesztve ]

(#27796) KaLeun válasza Napfénysüti (#27788) üzenetére


KaLeun
senior tag

Rengeteg az új játékos, nem kell aggódni lesz utánpótlás. Elkezdtem a angol light vonalat, és ott t2 és t3 környékén 30-ból 28 játékos az épp, hogy csak elkezdett játszani. Sőt még t8-ban is rengeteg, az lyen 1-2k csatás fazon, aztán csodálkozzon az ember, hogy mindenki az arty mögött campel vagy felszáll a vonatra...

-------------------------------------------------

Tanácsot kérek. :F :F :F

Magányos hős szerepe nem kifizetődő, mert lősz egyet vagy kettőt (0-200xp) aztán várhatod, hogy beér a vonat (~400xp). Ha a lemmingekkel megyek akkor sem tudok sokat sebezni, hisz ott is csak 1-2 hőssel és az artyval találkozhatok.

Hogy lehet ilyenből a lehető legjobban kijönni? :F

[ Szerkesztve ]

Cila

(#27797) Napfénysüti válasza KaLeun (#27796) üzenetére

Na igen de T10-hez vagy legalább 2000 csata kell hogy legyen. Ennyi idő alatt meg az ember sok mindent tanul. Én is totál szerencsétlen voltam mikor idén elkezdtem játszani de azárt most már 6000 csatán túl nagyjából tisztában vagyok a dolgokkal, ismerem a térképeket és nem rohanok egyedül az ellen bázisára meghalni. De még magas tierben is sokan vannak akiknél azt érzem mintha olyanok lennének mint kb én újoncként. :F
Alacsony tierekben ez benne van mert még csak ismerkedik az ember a játékkal na de van aki 2-3-4 vagy több ezer csata után is itt tart? :U

Més que un club!

(#27798) ktg3


ktg3
őstag

Tud valaki linkelni valami fasza hitbox skint ami a legtöbb tankot lefedi?

(#27799) Arpee78 válasza Iron Funeral (#27783) üzenetére


Arpee78
senior tag

WOT tank viewer

Piszok egyszerű kis program, megbámulható bármely tank bárhonnan. Valahogy megbütykölhető, hogy azokat is láthassuk amelyek még nincsenek a listában.

[ Szerkesztve ]

(#27800) echterion válasza mynames (#27782) üzenetére


echterion
nagyúr

Pedig az álcafestét leírásában ott van, mikor megveheted gold-ért, hogy +5%. Nézd csak meg nyugodtan. Mondjuk én a KT-ra nem ezért raktam fel, hanem azért, mert tetszik.

(#27792) scyllarus: "Egyébként: "a ma csupa agyhalott játszik" poszt szerintem igenis hasznos. Ha valaki játék előtt átfutja itt a posztokat, van-e valami változás, láthatja, hogy aznapra esetleg érdemes keresni valami más elfoglaltságot, mielőtt szétveri a billentyűzetet..." - Én ebben nem hiszek. Attól, hogy valak épp szív, egyáltalán nem biztos, hogy a ,ásik is szív. Olyan, hogy szopóág, nincs. Ezt tudom, mióta fent van az xvm, látom, milyen playerekkel játszom egy-egy csatában.

[ Szerkesztve ]

**********

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.