Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27151) scyllarus


scyllarus
veterán

A találati arányomon is csiszoltam kicsit.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#27152) echterion válasza ollie (#27150) üzenetére


echterion
nagyúr

"lehet, hogy a vga driver használ több szálat, de nem a WoT, az biztos" - Én erre gondoltam.

**********

(#27153) nyunyu válasza robogo81 (#27133) üzenetére


nyunyu
félisten

Azért érdekelne,hogy az elég gyengus látótávú su 85-öst meddig lehetne kitolni a felszerelések nélkül

Oda van irva az adatlapjara, ha rahuzod a kurzort:
100% crew: 280 m
+ Vents: 286 m
+ BiA : 292 m
+ Food: 304 m

Vagyis felszereles nelkul max 286m-re tudnad novelni BiA-val.
Erre meg rajon a parancsnok recon (100%= +2%), meg a radios situational awareness skillje (100%= +3%), ez kb. 300 meter lenne.
Az T5 TDtol meg mindig verszegeny, szerencsetlen Stugnak is van 310m alapbol, Wolverinenek/T49-nek 370.

Penalties
Lack of Competence
A tanker crewing a vehicle that he is not trained for may earn less experience:
In a vehicle the same class, there is no penalty if the vehicle is a premium vehicle, otherwise he earns 50% less.
In a vehicle of a different class, he earns 50% less if the vehicle is a premium vehicle, otherwise he earns 75% less.

:Y

Vagyis ha nem kepzed at a legenyseget az aktualis tankra, akkor nem eleg, hogy sokkal benabban teljesit, de a vegelszamolasnal is sokkal kevesebb XP-t kap. Azonos osztalynal -50%, mas osztalynal -75% :(
(premium tankba atultetve -0%/-50%)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#27154) D.Orion válasza nyunyu (#27153) üzenetére


D.Orion
veterán

Hát meg az annyukat. Én eddig a T110E5 legénységét mindig úgy húztam, hogy bent volt a T34-ben és azzal mentem. Most akkor képezzem át őket T34-re és ha majd vissza akarom rakni a T110E5-be, akkor meg arra? :W Akkor tulajdonképpen mégis mi a francnak van a prémium tank ha már legénységet se lehet vele húzni rendesen, mert bukom a 20%-okat.

(#27155) vhw válasza D.Orion (#27154) üzenetére


vhw
addikt

"In a vehicle the same class, there is no penalty if the vehicle is a premium vehicle,"

Szövegértelmezés megy?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27156) mynames


mynames
senior tag

Eljött az ideje egyszerre két váltásnak is. Panther --> Panther2 vagy IS -->IS3
Sajnos nincs hely, maradni nem maradhat egyik se, ha cserélek. A Panther eddig nekem csalódás volt a vérszegény lövegek miatt és ettől tartok a 2-es esetében is. Számíthatok javulásra Panther2-nél, van ott valami jó kis löveg? Vagy t8-ban azok sem fognak sokat érni?
IS-sel elég jó köröket mentem, a D-2-5-T igen jó cső, nem panaszkodom rá.
A legénységnél szerencsére mind2nél kihoztam az 1-sö perk/skill-t.

Ti melyiket upgrade-elnétek?

(#27157) myckey válasza mynames (#27156) üzenetére


myckey
veterán

ne haragudj...de ez milyen kérdés? :F

te játszol vele,te accod....
mindkét tank az egyik legjobb a TR-jében....osztályában.

ha heavyzni szeretsz,akkor IS3 jó gép lesz....Panther2 pedig fasza med...

szóval,tök8 hogy mi mit mondunk.....

én tuti nehézre mennék,de lehet xy meg azt fogja mondani,hogy medre menj.......

szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#27158) Fel


Fel
addikt

Eddigi legtöbb xp-t hozó csata IS-3-mal.

Victory! Map: Serene Coast 2012. november 28. 20:51:05
Vehicle: IS-3
Exp: 2 221 + Credits: 66 766
Achievements: : Steel Wall, Top Gun, Sniper

Replay: [link]

Direkt nem írtam azt, hogy a legjobb, mert nem volt az.. Egy-két pillanatnál nem kicsit morgolódtam magamban.
1 híján az összes lőszert ellőttem, a két APCR-t is, emiatt a magas lőszerköltség (a 2db 9600 kredit..).

Egész jó ez a kis addon: [link]. Nem tudom már ki linkelte, de köszi neki :)

[ Szerkesztve ]

(#27159) D.Orion válasza vhw (#27155) üzenetére


D.Orion
veterán

Na ez a sor kimaradt. Így oks, nem szóltam.

(#27156) mynames: Ha eddig az IS jött be jobban, akkor menj az IS3-ra. Egyébként meg vegyél garázshelyet. :D

[ Szerkesztve ]

(#27160) mynames válasza myckey (#27157) üzenetére


mynames
senior tag

köszi a választ!

(#27159) D.Orion:
tervezem valami jó kis prém tankkal eggyütt! Csak várok még egy kicsit, hátha lesz karácsonyi akció!

[ Szerkesztve ]

(#27161) mynames


mynames
senior tag

Hát az IS3-at vettem meg végül, Feltettem a D-25-T csövet, az erősebb tornyot és motort, álcát, periszkópot , töltésgyorsítót. Legénységet 20000 ezüstért 90% -ra képeztem, de még jó hogy ilyenkor a már meglévő 100% -os 6. érzék már működik, ill. a többi tagnál ami van (ez a crew jött az IS-ről)
Az első tapasztalatok: lassú de talán még egy gyorsvonat is lepattanna róla! :D
Csata közben a szokásos 1. jelű lőszerrel keezdtem , de az alig sebzett, ilyen 70-80-ak szálltak a levegőbe...mondtam magamban ez így nem lesz jó főleg, hogy egy type59 ott keringett körülöttem...átváltottam a 2. jelű lőszerre ami már hozta is amit kellett:
Győzelem!
Csata: Steppes 2012. november 28. 21:52:01
Jármű: IS-3
Szerzett tapasztalat: 1 734 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 25 164
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Kiváló Lövész, Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "III. osztály"

Szerintem jól elleszek én ezzel a vassal!

Azt viszont nem értem, hogy miért a kettes a páncéltörő lövedék ? A többi tanknál nem az az alap? Ami az 1-es helyen van az a páncéltörő, nem?

[ Szerkesztve ]

(#27162) vhw válasza mynames (#27161) üzenetére


vhw
addikt

Te alakíthatod a sorrendet, az lesz az első amelyiket akarod.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27163) ollie válasza echterion (#27152) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A WoT a fejlesztők szerint 1 szálat használ. Mi egyebet mondhatnék?

***

(#27164) #48613632 válasza mynames (#27161) üzenetére


#48613632
törölt tag

Én szisztematikusan pakoltam a lőszerek sorrendjét.
Elől nagy átütés kis sebzés, ez általában PCT
Középen kis átütés, nagy sebzés, ez a repesz-romboló
Utána a prémiumok, abból általában 5, a másik 2 tipus pedig egyenlően elosztva.

Amúgy én is észrevettem, hogy időnként érdekesen viselkednek, általában nem használok kis átütést, csak közelről, mert cseszhetem, ha nagyot sebez, ahhoz előbb viszont be kell jusson.

De itt lenne is mindjárt egy kérdésem! A löveg és a lövedék tulajdonságai összeadódnak, vagy átlagolódnak? Értem én ugye azt ez alatt, hogy mindkettőnek vannak sebzéssel és átütéssel kapcsolatos tulajdonságaik. Plusz, hogyan viszonyul ez a páncélzathoz?

(#27165) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Akit érdekel, ennyi xp kell Porsche Tigrisen a tank ászhoz:

Imádom ezeket a Tigriseket, marha jó gépek. Egyik orosz 7-es heavy sem fogott meg ennyire, pedig már azok sem voltak rosszak.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#27166) myckey válasza Patrick76496 (#27165) üzenetére


myckey
veterán

köszönjük emese...nem érdekel senkit

:DDD

GG ;)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#27167) HeZzZ


HeZzZ
senior tag

valaki elmodnaná nekem legyen szíves hogy tudom könnyen leszedni a WoT replayom, és megnézni?

powered by Tiger Lake & GA10x

(#27168) Patrick76496 válasza myckey (#27166) üzenetére


Patrick76496
őstag

Mintha kérdezte volna valaki régebben... Na mindegy, most már kérdés nélkül tudja mindenki. :)

Csak szerintem van sokkal nagyobb hátrányban Highway városában az a csapat, aki J2-ből indul? Készítettem egy béna rajzot, ezen rajta vannak a lehetőségei az ellenségnek:

A világoskék nyilak jelzik, ahonnan ők tudnak támadni, ami zöld, az a mi csapatunkkal kapcsolatos, ami piros, az pedig az ellenével. Nem vagyok Field Commander, de gyakorlatilag azt még a hülye is egyből kiszúrja, hogy ők minket lazán be tudnak keríteni, ráadásul nekik van fedezékük, nekünk nincs. Veszélyes átmenni a síneken, mert ha a 0-ás sor utcájából kihajolnak ránk lőni, amíg beérünk a gyártelepre, akkor addig nincs sehova se bújni, ők viszont lazán visszamennek. Sőt még az is benne van a pakliban, hogy valaki a sínen átkeléskor oldalba csap, főleg lassabb tankokkal rizikósabb az átjutás. Ez a térkép saját tapasztalat alapján készült, amikor ott vagyunk általában mindenki elbukik. Ha viszont a B8-ból indulunk, akkor onnan sokkal jobb csaták születnek általában. Vélemény? Ha van valakinek valami tippje a városnak arra az oldalára, azt szívesen fogadom.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#27169) _seth_


_seth_
veterán

Megvan az E75, a KT max cuccai vannak még csak kifejlesztve + venti+töltésgyors+álca + jóféle legénység ellenben szenvedés... a kt ágyúja amúgy sem valami szuper de T9-es tankok között esélyem sincs vele, ráadásul lassú is... előbb fejlesztett lánctalp legyen vagy a max motor? Gondolom a lánctalp dobna rajta elsőre többet. Körönként jelenleg tetemes adósságot termel, egy kör e75, egy kör t34, csak így tartható.

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#27170) Enzolord válasza _seth_ (#27169) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem, lánctalp, torony nagy ágyú, és legvégül a motor!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#27171) HeZzZ válasza Enzolord (#27170) üzenetére


HeZzZ
senior tag

egyetértek. ismerős is így húzta ki.

powered by Tiger Lake & GA10x

(#27172) ollie válasza _seth_ (#27169) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem először a motor, így legalább tovább szenvedsz az ágyúval. :U

***

(#27173) vhw válasza HeZzZ (#27167) üzenetére


vhw
addikt

Hogy érted, hogy "leszedni"?
A sajátjaid ott vannak a gépeden (már ha aktiváltad a mentést).

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27174) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kár, hogy ilyen "bonyolult" pályákat készít a WG. Mert a sok CS-en, meg csőpályás FPS-en nevelkedett kisgyereknek nehéz így a játék. Főleg medekkel... Redshire: Batchat, T-54 a bázisunk melletti dombon kempel (több heavy társaságában). E-50-ünk (valami Stampi nevű, ráadásul magyar), csak a kezdőkörünk körül bohóckodott... Buktuk is ahogy illik. Szegény IS-7-el már megint egyedül mentem, most épp a jobb oldalra, úgy látszik ezzel a tankkal ez lesz a sorsom örökre. Magányosan döglök meg a túlerővel vívott hősies harcomban... :DDD

(#27175) Zeratul


Zeratul
addikt

Úgy néz ki a BSoDhez semmi köze a 7850nek, megint döglődik az alaplapom. Gigabyte fuck off. :((( :W

(#27176) Atlantis válasza _seth_ (#27169) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez a szép ebben a játékban, én teljesen másképpen gondolom. :)
A KT top ágyúja szerintem kiváló még T9-en is, nagyobb a DPM E75-ön ezzel az ágyúval, mint a 12,8-assal.

Amúgy a motor nélkül nem lehet valami fürge én azt fejlesztettem volna először, de az E50-ről már megvolt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#27177) Cooper911


Cooper911
senior tag

Nálatok sem látszik a KV3-on az elite csillag a tech treeben?
(minden ki van fejlesztve, KV4 is, ha föléviszem a kurzort akkor kiirja, hogy KV3 Elite heavy tank, de csillag nincs, a többi elitnél van)

Ojjekt 261 re milyen skilleket ajánlatok? (még csak 212ben ülnek de majd át lesznek rakva a 261be)
Ekkora, ház méretü dögnél van értelme álca skillel, álcahálóval, camo festéssel foglalkozni?

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#27178) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Stampi nevű magyar játékos. E-50-el roppant hasznos tagja volt a csapatnak, a kezdőkörünket védte (normál csatában) és kigúnyolta a csapattársakat akik hívták segíteni. Ugyebár 200 csata után az adott géppel már mondhatni hogy az átlagember kiismerte a tankját és tudja hogy érdemes használni, Stampikának láthatólag 5000 csata sem lesz elég egy tankkal hogy legalább 50%-os győzelmi arányt produkáljon.

Ezek után már meg sem lepődtem mikor a következő csatámban IS-4-el 5200-at sebeztem és elbuktunk. Egyébként hogy lehet valaki olyan hülye hogy egy helyben bevárja, míg az atyk kilövik és csak a tornyát forgatja? (Nem volt leláncolva.) :C

(#27179) sanya67


sanya67
tag

Bocs a pénisz lengetésért, nem szoktam...
Tegnap átléptem a bűvös effi határt: 1.500,11 tádáááám! :DD

(#27180) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

tegnap vagy tegnap előtt valaki linkelt egy videót egy hülyegyerekről, aki jól kielemezte a WoT-ot, de nem találom. Be tudnátok megint linkelni? Talán lesz most kis időm megnézni.

Köcce

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#27181) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#27174) üzenetére


Patrick76496
őstag

Még 1,3M és veszek én is egy IS-4-et, hátha azzal kicsit többet tudok segíteni. :B Ezzel az IS-8-al vegyes érzéseim vannak, hiába 2040 dmg/battle mégis csak 44%-os nyerési arány.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#27182) #48613632 válasza sanya67 (#27179) üzenetére


#48613632
törölt tag

Gratulálok :C Én még a 900-ra gyúrok :B Bár napi statban voltam többször is 1000 felett, az első 1000 meccsem céltalan volt és ostoba, mostanában kezdek jobb eredményeket felmutatni. De jobban is élvezem a játékot így, mint teljesen tudatlanul.

Más: Azt észrevettétek, hogy foglalásnál nem minden esetben számolja a körön belül az összes tankot?

(#27183) scyllarus válasza #48613632 (#27182) üzenetére


scyllarus
veterán

Ismerős a szitu. 400-ról indultam, aztán felmentem 900-ra, utána ingadoztam 890-900 között (kihagyhatatlan, de utált lépcsőfok-tankok), most beálltam 910-re és irány fölfelé! (Azért biztatom magam, a noobmeter az utolsó 196 csatámat már jó-ra értékeli)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#27184) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

A VK3601 H kapott vmiféle nerfet az utóbbi időben?
Mert régebben simán kerestem vele egy normál körrel 15-20K kreditet, most meg egy jobb körrel hoz 10K körül, sokszor örülök, ha pluszban maradok. :Y :W
Illetve mintha a sebességével is csináltak volna vmit, mert lassabb, mint volt.
A ló*aszt Ivánékba! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#27185) jozefgucci1 válasza _seth_ (#27169) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Akkor egy cipőben járunk , mert én ma veszem meg az E75-t és elég elkeserítő , hogy majd 100K xp kell mire használhatóvá válik majd. A láncra összeszedtem az utóbbi időben előre a free xp-t , de a torony és a anagyobb ágyú az húzós lesz. Nálam amúgy töltés és célzásgyorsító és vertikális stabilizátor van rajta .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#27186) ollie válasza #48613632 (#27182) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

3 felett nem tudja számolni, mert 3 tank felett már nem gyorsul a foglalás.

***

(#27187) jano_77 válasza ollie (#27186) üzenetére


jano_77
nagyúr

s képen amit bemásolt csak 2 tank volt a foglaló körben :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#27188) S.Copperpot válasza ollie (#27130) üzenetére


S.Copperpot
tag

Ha azon lepődtél meg, hogy a heavyk a déli dombon kempelnek, akkor szólok, hogy Assault volt. Először én is néztem, mint a moziba' :F :)

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#27189) Enzolord válasza #48613632 (#27182) üzenetére


Enzolord
addikt

Én úgy vettem észre, hogy normál csatánál számolja csak gyorsabban, ha többen vagytok benn..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#27190) Mcray válasza ollie (#27186) üzenetére


Mcray
senior tag

Nem tudom melyik mód az de, van ahol számol több mint 3 tankot. Talán az encounter? Azt nem tudom, hogy időben is csökken e a foglalás, de tisztán kiírta, hogy 7 tank áll a körben.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#27191) Enzolord válasza Mcray (#27190) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, azt tudja, hogy több tank foglal, viszont nem pörög jobban az idő...
Esélyed nem lenne odaérni, ha beállnának 7en és 12 mp alatt kész lenne a teljes foglalás..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#27192) HeZzZ válasza vhw (#27173) üzenetére


HeZzZ
senior tag

hirtelen kérdeztem, annélkül hogy utánanéznék, gondoltam itt gyorsabb és jobb választ kapok.

most dolgozom, de ha hazaérek akkor megnézem. szóval elvileg már lejátszható formában kerülnek mentésre a gépemen?

powered by Tiger Lake & GA10x

(#27193) diegho válasza mynames (#27161) üzenetére


diegho
nagyúr

Egy valamit magyarázzatok már meg: az IS-3ra minek teszitek fel a tornyot amíg nincs meg a BL-9? (igazából az új torony nem is szükséges a tankra, akárcsak a lánc) Amikor meglátok egy nagy tornyos, de D25T-s IS-3at, már fogom a fejem. Egyszerűen felfogni nem tudom mi visz rá benneteket arra, hogy a BL-9 gyorsabb megszerzése helyett egy haszontalan toronyra költsetek free xp-t.

(#27194) Mcray válasza diegho (#27193) üzenetére


Mcray
senior tag

Tegnap végre felraktam T32-re a nagy löveget. 2200 sebzés kiosztva Tier 10 tankok ellen, majd 4 arty egyszerre szedett ki (utolsó voltam...).

Persze max XP enyém volt valami 450, míg az E100-aink 200 XP.

Ilyenkor nem tudom, hogy magamat utáljam jobban, mert időt fektettem abba, hogy megtanuljak normálisan játszani, vagy az egész játékot, hogy 99%-a a játékosoknak magasról szarik az egészre.

Az hogy nem a legjobb löveg van fent semmi ehhez képest. Még haragudni sem tudok az ilyenekre, mert a kis löveggel is lehet jól játszani, főleg most hogy van credites gold ammo.

A T32 90 mm-es löveggel és Golddal nagyon hatékony volt (és drága. Egy kör kb 80 000 kreditnyi lőszert vitt el, de imádtam)

Ismét pihizek (kevesebbet játszok, mint amennyit tudnék) pár napot, mert szükségem van rá, hogy kikapcsoljak. Vár a Far Cry 3.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#27195) Szilu válasza diegho (#27193) üzenetére


Szilu
tag

Én nem tudom, hogy milyen sorrendben fejlesztettem, de azért ez sokkal nehezebb ügy.
Prémium nélkül lassan jön az xp... Lenyomni több mint 50 csatát, miközben az jár a fejedben, hogy a másik toronnyal ez lehet pattant volna rólad, nem könnyű... (Most pl. Ferdivel szívom a fogom, és minden nap kisértésbe esem, hogy motort kéne fejleszteni, nem pedig a top ágyúra gyűjteni.)
Szerintem amúgy a többi ágyú sem gáz, nem hiszem hogy a BL-9en múlik minden.

(#27196) ollie válasza Szilu (#27195) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 175 pen nem gáz tier 8-ban? Mert hogy ugye a többi ágyúnak ennyi a penje.

***

(#27197) D.Orion válasza Patrick76496 (#27168) üzenetére


D.Orion
veterán

Tegnap talán a leglassabb T6-os tankkal a Churchill VII-el kétszer is megszívtam ezen a mapon top tankként. A tank végsebessége 20km/h. Na most, hogy ha J2-ből elindulok be a városba, akkor egy KV2 is előbb ér be K8-K9 vonalhoz ami a város és az emelkedő határa. Tehát míg én jövök fel az emelkedőn ő már odaér a széléhez és elkezdhet osztani. Ha gyors tankkal vagyok, akkor van esély rá, hogy előbb beérek a városba, de egyenlő feltételek mellett is a hatalmas emelkedő miatt mindenképpen hátrányban vannak a J2-ből indulók. :(

(#27198) diegho válasza Szilu (#27195) üzenetére


diegho
nagyúr

Azon a tankon BL-9 a lényeg, anélkül haszontalan, azzal jó. A D25T még prém lőszerrel sem éri el a BL-9 AP-s átütését.

(#27199) Szilu válasza ollie (#27196) üzenetére


Szilu
tag

Biztos az, ugyanakkor van egy ágyúd ami ugyanannyit sebez kisebb átütéssel. (Ez is megeszik szinte mindent tier7ig, és tier8-9ben is használható ha nem szemben vagy az ellenféllel.)

Majd elérkezel ~20 csata alatt a 15k XPig...

- Vegyek tornyot és ~85 csata a BL-9?
- Vagy menjek még ~65 csatát majd még húszat a toronyért?

[ Szerkesztve ]

(#27200) scyllarus válasza HeZzZ (#27192) üzenetére


scyllarus
veterán

Egy replays nevű mappában vannak, .wotreplay kiterjesztéssel. Ezekre csak simán duplakatt, ha azt mondja, nincs semmi hozzárendelve, akkor a játék indítófájlját (wot.exe) rendeld hozzá. Ez tehát nem videófájl, csak a játék tudja megjeleníteni, alapszintű opciók (előre-visszatekerés, stb) elérhetők.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.