Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27951) Enzolord


Enzolord
addikt

T14 legjobb kör..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#27952) Timyyy válasza kisküzdő (#27950) üzenetére


Timyyy
őstag

Azért ne add el mert nem hoz hasznot, szokj hozzá prém nélkül t8-ban. Esetleg amennyi +os köröd lesz, jönni fog ugyanannyi mínusz is, szóval szerintem szinten tartható, és a KT egy jó tank.

[ Szerkesztve ]

(#27953) Napfénysüti válasza Timyyy (#27952) üzenetére

Nekem is vissza kellene egyszer már vennem. Na lehet majd farmolok lóvét csak az az igazság hogy KT, T32 és T29 Proto is ki van fejlesztve de utóbbi kettőt még soha nem vettem meg. Szóval lenne mire gyűjteni... :DDD

Més que un club!

(#27954) Stauffenberg válasza kisküzdő (#27950) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A német tankok meg az orosz tankok között van sok különbség. Előbbi pontos, precíz és elegáns, utóbbi meg egy véres szájú barbár brutális szegecses husángja.

Még az orosz tankokon belül is a KV vonal képviseli a nyers brutalitást. :D

Én csípem a KV sorozatot, nem feltétlenül a finom pontosságról híresek, de jól páncélozottak és ha eltalálod az ellenséget az jó nagyot szól (lásd: KV-2 és 152mm ami baromi pontatlan, szinte csak városi közelharcban jó, fél óra míg újra tölt, de még 2 tierrel magasabb nehéz tanknak is olyat rávág a frontjára, hogy pislogva menekül el).

Szerk: Látom az a lényeg, hogy a KT-val már mínuszosak a körök. Sajnos ez ilyen. A KV-4 sem lesz különb, azzal is meg kell küzdeni, hogy nullára jöjjön ki egy kör, profit termelésről meg már szó sem lehet. A prémium fiók viszont nem az ördögtől való, azzal egy jobb körön nyerhetsz 15-20k kreditet is úgy, hogy kilőttek és javítani kell, meg lőszert pótolni.

[ Szerkesztve ]

(#27955) Enzolord válasza Napfénysüti (#27953) üzenetére


Enzolord
addikt

T28 Proto lesz az... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#27956) Sanya válasza kisküzdő (#27946) üzenetére


Sanya
nagyúr

eddig a 20 körből 1-ben sikerült nyerjek vele. Életben maradnom 1x sem

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#27957) Timyyy válasza Napfénysüti (#27953) üzenetére


Timyyy
őstag

Tuti a T32-t választanám :)

(#27958) Enzolord válasza Timyyy (#27957) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha nem lényeg a sebesség, akkor inkább a Proto..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#27959) Napfénysüti válasza Timyyy (#27957) üzenetére

Érdekes a szitu mert: TD-m van 9-es de német (Jagdtiger). Viszont eddig bejöttek a forgótornyos amcsi TD-k bát hallottam hogy a T28 Proto az elején kínkeserves gép.
T32: az elődje az egyik kedvencem így érdekel ez a gép. Sőt ahogy dícsérik hogy a T110E5 meg előtte az M103 milyen jó tankok így erősen elgondolkodtató hogy tovább menjek ezen az ágon.
KT: én kivételesen bírtam az elődjét viszont a 3 jelöltből ez az egy tank már megvolt nekem úgy 35 csata erejéig. De akkor még rohadtul nem éreztem és mérgemben el is adtam. Az tuti hogy jobban menne most vele de nagyon vegyes véleményeket hallok erről.

Szóval nehéz kérdés, jelenleg talán ez lenne a sorrend nálam:
1. T32
2. T29 Proto
3. KT

Més que un club!

(#27960) Atlantis válasza Napfénysüti (#27959) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha a T29-et szeretted, akkor a T32-vel se lesz gondod. M103 meg még mindig remek gép, emiatt érdemes volt végigküzdeni a T29-T32 duót...igen, nekem küzdelem volt, én annyira egyikért se voltam oda.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#27961) kisküzdő válasza Sanya (#27956) üzenetére


kisküzdő
tag

Hát A másik véglet az IS-8 az is ki van fejlesztve.Sajnos arról sem sok pozitívumot olvasok.Nem tudom most már hatázozottan bizonytalan vagyok. :DD

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#27962) GaburroSan válasza Napfénysüti (#27953) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Süti add el az IS-7esed és rögtön lesz rá pízed !!! :DD :DD

(#27963) Napfénysüti válasza GaburroSan (#27962) üzenetére

Most vettem pár napja. :DDD
Mazochista vagyok és ezzel akkor is végig szenvedek már. ;]
Egyébként tegnap pont két kört mentem vele amik közül egy nyert egy vesztett lett de még a vesztes se volt rossz.
Szerintem T32 lesz majd a következő 8-as gépem lehet meg is nézem mennyit kell rajta fejelszteni. Mostanában elkezdtem a free xp gyűjtését.

Més que un club!

(#27964) Sontir Fel válasza Napfénysüti (#27959) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Ha a T32essel talalsz egy olyan poziciot, hogy csak a tornya latszik ki... kellemesen lehet vele puttyogni :)

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#27965) echterion válasza diegho (#27942) üzenetére


echterion
nagyúr

T29-cel nekem is gyalázatos a win rátám, pedig az egyik kedvenc tankom volt, de valahogy mindig a vesztes tábort erősítettem vele. A T32 vásárlása után, mihelyst lesz annyi pénzem, hogy leszedjem róla a cuccokat, el is fogom adni.

(#27964) Sontir Fel: De ha nem, akkor védtelen vagy, mint a kiscsirke a mező közepén. Nekem ezért jön be még mindig jobban a KT, pedig eleinte jobban tetszett a T32. Viszont én városban szeretek jókat csatázni, oda meg az nem elég páncélozott. A dombos részeken viszont nagyon jó, még T10-es csatában is.

[ Szerkesztve ]

**********

(#27966) bullseye


bullseye
addikt

Tegnap megkaptam, hogy n00b vagyok, mert ennyi csatával (8k) nincs t10 tankom. Megírtam neki, hogy ha megnézi a statomat, láthatja, hogy kettő is volt, csak eladtam, mert nem éreztem elégnek az 1100-as effet arra, hogy top tank legyek. Mondjuk neki 800 alatt volt, de azért biztosított róla, hogy akkor is n00b vagyok :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#27967) nyunyu válasza Napfénysüti (#27959) üzenetére


nyunyu
félisten

Ahogy neztem a T28 Prot tudja orokolni a T25 AT top agyujat, igy talan kevesbe lehet szenvedos az eleje.

Persze ehhez az kell, hogy forgotornyosokon kivul megcsinald a T40-Wolverine-Slugger-T25 AT agat is, de ha mar megvan a T25/2, akkor nem lehet olyan hosszu, hiszen nagyon sok modul kozos a 2 amerikai TD agban: agyuk, radiok, motorok altalaban csereszabatosak ide-oda.
Gyakorlatilag csak a toronyra, lanctalpra, meg a kovetkezo tankhoz szukseges XPre kell gyujteni.

Jatekstilusban a Wolverine majdnem olyan, mint a Hellcat, csak a pontatlanabb+gyengebb agyu miatt nem lehet annyira messzirol sebeszkedni vele. (ebben persze a nemet TDk sokkal jobbak. :DDD)
Slugger meg egy erosebben pancelozott, igy lassabb mini T25/2-nek felel meg.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#27968) Sontir Fel válasza echterion (#27965) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Nem volt KTm, de szerintem a T32es jobb, mert alacsonyabb. Oldalrol a KT-t eltalalni nem nagy tudomany. A varosban lehet buckak, romok, kraterekbe bujkalni. Amugy meg az is3 szetlovi mind a kettot :O

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#27969) diegho válasza echterion (#27965) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem is nagyon szar vele win rátám a sebzésemhez képest, ennyi sebzéssel 75% körül kellene lennie.

(#27970) vhw válasza Arpee78 (#27931) üzenetére


vhw
addikt

Statisztikám nincs, sose éreztem szükségét, hogy ilyesmit csináljak...

A felhozott példa pedig arról szól, hogy megy a lemming train egyik irányba, és ilyenkor gyakran az esik meg, hogy az "üresen" hagyott oldalra az értelmesebb játékosok indulnak el. Csináltam ezt én is (amennyire értelmes játékosnak számítok), és gyakran nem értem, hogy ha az én (/mi) oldalunkon jön az ellen fő ereje, a top tankok, és helyzettől függően sikerül őket leszedni, vagy legalább valameddig lassítani az előrejutásukat, akkor a másik oldalon a nagy támadóék miben akad meg?

"Hányszor volt Lake ville-en, hogy elrohantak 10-en a városba, a mocsarat és azt az ösvényt pedig 5-en megvédték? Szerinted ezen a pályán is a szimmetrikus támadás a nyerő."

Igen Lakevillen ezt kell csinálni, mert szűkkeresztmetszet, mocsár van, egyszerre 2-3 tanknál több nem tud lőni, a többi meg csak torlódik mögöttük. Ha meg még az arty is segít... De hülye is az az ellenség aki a völgyön keresztül akar bejönni...

Sosem mondtam, hogy mindenfelé támadni kéne randomban. Az egyik oldalon védekezésre kell berendezkeni a másikon igyekezni támadni. De mivel randomról van szó, nincs sok összejátszás, így szerintem, ha nem totál hülyékről van szó, azok járnak jól, akik minden lehetséged ütközőzónába "küldenek" pár tankot. Valamelyik szárnyon találkoznak az ellenség támadóival (többen vannak), de mivel a fentebb említett összhang nincs meg, így nem tudják olyan gyorsan legyalulni az itt lévőket mint egy CW/TC csatán. Ezért az itt lévőknek a cél, hogy időt nyerjenek (ha győzni nem tudnak), DE ekkor a másik oldalon lévő csapattársaknak kell kapcsolni és támadni, mert a minimapen felvillanó piros foltokból könnyen ki lehet számolni, hogy ezen az oldalon előttük (lényegesen) kevesebb tank van (és sokszor nem is top tier), amit nekik meg kell enni.

Ez az elmélet, de ehhez jó helyzetfelismerő képesség kell, az meg a többségnek nincs. Lehet itt jönni az ilyen-olyan szituációkkal, ha itt vannak többen, ha amott kevesen, vagy senki sem. Az egészet ott eszi meg a kutya, ha a szerencsétlenek nem ismerik fel időben mit kell csinálni.
Hányszor esett már meg, hogy a hátul álló tank az istennek nem mozdul meg, hiába kérik, hiába a pittyegés, de mikor kihúnynak a segítséget kérő zöld pöttyök, akkor hirtelen megindul az illető, kérdem; már minek?
Hányszor indul meg hirtelen a beragadt oldal, ami előtt 2-3 tank áll csak, mikor már a másik szárnyon a szerencsétlen csapattársak meghalnak, nem bírják tovább húzni az időt...
Megszámlálhatatlanul sokszor tapasztaltam ezt, hogy akkor indulnak meg ezek a töketlenek az ellen bázisa felé, mikor már a sajátunk elveszett. Esetleg visszafordulni védeni? Az már nem jut eszükbe...

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27971) echterion válasza Sontir Fel (#27968) üzenetére


echterion
nagyúr

IS3 kemény, de ha a megfelelő pontokon lövöd, azt is át lehet vinni. Sokáig mumusom volt, de mióta megtanultam, hová lőjek, nem tartok tőle sem. És mint írtam, a KT városba való, a mezőn nem túl jó használni. Mellesleg én nem érzem akkora hátránynak a méretét, amikor kidurrantanak vele, az nem azért van, mert olyan nagy vagyok, hanem mert elbénáztam, vagy egy erősebb / ügyesebb játékos jött szembe (esetleg több ezekből). Én szeretem, pedig az elején nagyon nem kedveltem, persze rambózásra ez sem alkalmas.

(#27970) vhw: Maximálisan egyetértek.

[ Szerkesztve ]

**********

(#27972) diegho


diegho
nagyúr

Hmmm IS-7el sem egyszerű ma, eddig 3 bukta, egyikben a csoda E-100 direkt blokkolta a fél csapatot és röhögött végig, hogy ez egy béna játék és csak balfaszok játszanak vele...

(#27973) Timyyy


Timyyy
őstag

Victory!
Battle: Steppes 2012. december 4. 14:07:28
Vehicle: Type 59
Experience received: 2 566 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 62 905
Battle Achievements: Top Gun

7 killel végeztem, nem gondoltam volna hogy ilyen jó kis kör lesz belőle, úgy tűnt bukni fogjuk, de hogy mit össze bénázott az ellen, keresztbe lettek sz**atva miután bedarálták az egyik oldalunkat... :))
Prémium nélküli eredmény.

REPLAY

(#27974) Sontir Fel válasza echterion (#27971) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Szembol csak alul kozepen szoktam loni az is3ast. Van meg pont ahol lehet neki artani?

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#27975) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Valaki tudna linkelni egy arty max zoom modot mert amit eddig netrol leszedtem egy sem ment. Elore is koszonet :R

Miert?????

(#27976) Jolet


Jolet
őstag

hol lehet megnézni a tankok gyenge pontjait?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#27977) Enzolord válasza Jolet (#27976) üzenetére


Enzolord
addikt

Weakspot addons ezt kell felrakni és akkor a játékban látod a gyenge pontokat.. Van többféle..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#27978) diegho válasza Jolet (#27976) üzenetére


diegho
nagyúr

Játék közben, célzol:
-ződ nagy eséllyel átviszi
-narancs talán
-piros felejtsd el

(#27979) Napfénysüti válasza nyunyu (#27967) üzenetére

Wolverinem volt azt szerettem. Sőt sokáig azzal volt a kill rekordom is. :K

Més que un club!

(#27980) Enzolord válasza diegho (#27978) üzenetére


Enzolord
addikt

Bár mostanában inkább az a jellemző, hogy
Ződ Ví dzsászt dingdong vagy Penetrésön ohne demidzs
Narancssárga papíron max...
Piros? Véged van.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#27981) vbbb válasza bullseye (#27966) üzenetére


vbbb
őstag

Az se mindegy mennyi ágat fejlesztesz egyszerre és prémiummal játszottál többet vagy anélkül....szóval ez nem állja meg a helyét sehogyan se.

(#27982) Zeratul válasza diegho (#27972) üzenetére


Zeratul
addikt

Miért nem lőttétek ki?

Mindenki lő egyet rajta, eloszlik a bünti és TK miatt se kékültök.

[ Szerkesztve ]

(#27983) jano_77 válasza vhw (#27970) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én is tökéletesen osztom a véleményedet és tapasztaltam mindazt, amit leírtál a töketlenekről! :)

Amúgy én is kérnék egy kis segítséget?
Több tank is ki van fejlesztve, megvételre vár, de nem szeretnék most feleslegesen kidobni pénzt.
Először is szeretném megvárni, míg akciósak lesznek és úgy megvenni, de azért azt szeretném mindenképp megkérdezni, hogy
KV-1S vs. T-150?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#27984) ollie válasza echterion (#27965) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dieghonak nem gyalázatos a winrátája a T29-cel, mivel az 68%.

***

(#27985) diegho válasza Zeratul (#27982) üzenetére


diegho
nagyúr

Mivel dragon szutyok pálya volt és lent blokkolgatta őket a szűk helyen én meg fent voltam, rajtam 2 IS-3 és egy E-75 ellenfél, akik átrohantak fent hozzánk, ha velem csinálja kigyújtom a búsba azt otthagyom égni, de 4 tankunkat tartott fel az elején és ketten fordultak vissza miatta, ezért lett nekem 310hp-m a három tank után, mert egyedül kellett megoldanom, senki nem tudott jönni segíteni, ezért is halt meg a Foch, mert ő még az E-100 előtt el tudott menni előre, csak nem volt aki segítsen neki.

(#27986) ollie válasza jano_77 (#27983) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kezdőknek T-150: lassú, de acélos, az ágyúja jó
Haladóknak (KV-1S): gyors, hatalmasat pörköl, de nagyon lassan tölt és céloz, valamint nem annyira páncélozott

***

(#27987) nyunyu válasza diegho (#27978) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezt at lehet valahogy szinezni?

Szinvak opcio bekapcsolasa erre sajnos nem hat, csak az ellen tankok korvonalait+ikonjait+feliratait csereli pirosrol kekre.
XVM sebzes feliratait mar sikerult atkonfiguralni, de a celkereszt szinet nem talaltam.

Hetvegen meguntam, hogy bokorban lapulva nem latom, ha kitolat elem fedezekbol egy tank, altalaban onnan vettem csak eszre, ha mar belemlott, nem a piros korvonalbol. :(
Zold alapon keket legalabb jol latom.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#27988) Mcray válasza jano_77 (#27983) üzenetére


Mcray
senior tag

Közepnehéz gyors tankot akarsz nagy löveggel? KV-1S kell neked. (Drága a lőszer...)

Lassú nehéz tankot akarsz aminek az oldala jó pattogós? T-150 kell neked. (Olcsó, negyed annyi a lőszer, de hasonló a löveg)

Mindkettő jó a maga nemében, de már csak a KV-1S-sel játszom, hiába van a T-150 is a garázsban...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#27989) jano_77 válasza Mcray (#27988) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm és Ollie neked is :R
Jobbára a mozgékonyabb tankok jönnek be eddig, így akkor valszeg a KV-1S lesz a választott.
Állítólag a századozáshoz is az dukál, ha minden igaz!? :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#27990) myckey válasza Stauffenberg (#27949) üzenetére


myckey
veterán

elképesztően lassú....
persze nem a sebességükről híresek a KV vonal tankjai,de azért...bár viszonyítás kérdése.

nálam a lassú az a Matilda,meg az amcsi TR8-9 TD.

szóval nálam ez számít lassúnak.az ilyen 20kmh sebesség.+- 1-2 kmh

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#27991) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Ingyen prém tank pár válaszért.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#27992) vbbb válasza Patrick76496 (#27991) üzenetére


vbbb
őstag

"This code has already been used."

Szerintem már elérték a maximális létszámot.

ollie:

1 Free Garage Slot
300 Gold
1 day Premium
Tier IV Premium Tank Pz B2 740

[ Szerkesztve ]

(#27993) ollie válasza Patrick76496 (#27991) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És melyiket adnák amúgy?

mod: hülye vagyok, látom

[ Szerkesztve ]

***

(#27994) Patrick76496 válasza vbbb (#27992) üzenetére


Patrick76496
őstag

Igen, utólag írta haverom is, hogy csak 3-ig lehetett aktiválni, mert akkor még nem tudtam. Olvasás nélkül elkezdtem csinálni, aztán nekem sem fogadta már el. :((( A WoT facebook oldalán volt észrevehető, ezentúl lehet nem árt kicsit többet ránézni. ;)

(#27993) ollie: Pz B2.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#27995) D.Orion válasza Patrick76496 (#27994) üzenetére


D.Orion
veterán

Nagy kár, de köszönjük, hogy megpróbáltál azért értesíteni minket. A szándék megvolt. :R

Szerk.: Öcsémnek jól jött volna, de hát ez van.

[ Szerkesztve ]

(#27996) Patrick76496 válasza D.Orion (#27995) üzenetére


Patrick76496
őstag

Bocs, tudom, hülyén jön ki. Engem is utólag értesítettek, a "1430"-ból nem nagyon tudtam kivenni semmilyen időtartamot, ráadásul azt is később olvastam el.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#27997) jozefgucci1 válasza Patrick76496 (#27996) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hát pedig 1430 elfogták Jeanne darc-ot :DDD és kivégezték .

De hogy ne csak off legyek ma végre felkerült a nagyobb lánc az E75 re és így már egéssz haladós. Folyamatosan T10 be dobál be és nagyon nehéz így xp-t gyüjteni , hatalmas szívás lesz . Viszonylag gyakran lövik el szemből a motorom ( váltóm ) ez is elég zavaró .

Az amcsi td ágat én amúgy a T28 nál hagytam abba .Olyan lassú mint a tüti még fullosan is és míg meglesz vele a legnagyobb ágyú addig kész rémálom. A forgótornyos ágon megáltam a M18 nál mert az nagyon jó kis gép ,de nem akarok szívni T25 és társával valahogy nem meggyőző , pedig a T30 nagyon is teccetős gép lenne . Sajnlom , hogy anno már T34 ből nem értem el .Amúgy a T25 At még nagyon jó kis gép iszonyat pontos , gyors nagyon használható td.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#27998) Enzolord válasza jozefgucci1 (#27997) üzenetére


Enzolord
addikt

Pedig a T28 proto hihetetlen jó gép, nekem nagyon bejött, ha megszokod, hogy lassú, mint a dög, szeretni fogod, főleg a nagy ágyúval..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#27999) jozefgucci1 válasza Enzolord (#27998) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Lehet pár év múlva nekiállok ,de most nincs idegrendszerem hozzá . Elég a sok barommal küzdeni nemhogy szivatni magam + a járművel . Van még 5 tank amit húzok napi szinten és azon kívül csak T6-7 ben játszom a kedvencekkel ( KV1s-T29 ) .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#28000) Enzolord válasza jozefgucci1 (#27999) üzenetére


Enzolord
addikt

Na igen, az sem jó, ha sokat viszel egyszerre..
Én is ezért adtam el az isu-t meg a T28at.. maradt így is elég ág..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.