Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26251) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék szépen, az alábbi hibával száll el a telepítés:
"Kritikus hiba. Nem sikerült a telepítés. Az alkalmazás nem tud tovább futni. Részletekért nézze meg a naplófájlt."
Szabad hely 85Gb, vírusirtó-tűzfal kikapcsolva. Ötletem már semmi. :(
Naplófájl:
23/11/2012 22:53:47 patch file: name="wot_81.1664_client.patch", size=4185794421
23/11/2012 22:53:47 Patch installation...
23/11/2012 22:53:47 pkg file(id = 1): name="wot_81.1664_client.patch", size=4185794421, uncompressed_size=8342365332
23/11/2012 22:54:34 ERROR: pkg file(id = 1): what="extract file error", msg="name="C:\Games\World_of_Tanks\Updates\wot_81.1664_client.patch" file="res\packages\07_lakeville.pkg" to="C:\Users\BlackDog\AppData\Local\Temp\wargaming.net\wot\temp\wot_81.1664_client.patch""
23/11/2012 22:54:34 ERROR: pkg file(id = 1): FAIL
23/11/2012 22:54:34 ERROR: Patch installation: FAIL
23/11/2012 22:57:52 Stop update process
23/11/2012 22:57:52 User close the application
23/11/2012 22:57:52 Stop

(#26252) Fel válasza BigBlackDog (#26251) üzenetére


Fel
addikt

Mit telepítesz? Klienst? Patch? Hol áll meg a telepítés? (Win asztalos screenshot is jó lenne)

Korábban volt valakinek problémája a telepítéssel, akkor leírtam pár ötletet, de válasz nem nagyon jött, hogy bevált-e.. :U Hátha...

[ Szerkesztve ]

(#26253) BigBlackDog válasza Fel (#26252) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Új játékos vagyok, így friss telepítés. http://worldoftanks.eu/ oldalon regisztráltam, majd leszedtem a kliens. Ez szépen letöltött valami 3,9 gb körüli maszlagot, amit elkezdett telepíteni, de 10 %-nál mindig ugyanezt a hibát kaptam. Most éppen bekapcsolt torrent mellett töltöm újra (eddig mindig kikapcsoltam, mert úgy gyorsabb volt). Ha lejött (és még mindig van hiba), linkelek róla screenshotot is. Kliensben nem tudom állítani a nyelvet, kliens telepítésénél lehetett választani magyartot.
Egyenlőre köszönöm azért a segítséget.

(#26254) Remus389 válasza BigBlackDog (#26253) üzenetére


Remus389
veterán

ugyanarra a particiora telepited?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#26255) nyunyu válasza BigBlackDog (#26253) üzenetére


nyunyu
félisten

Torold le a c:\Games\World_of_Tanks\Updates\ tartalmat, aztan probald ujra?
Lehet, hogy CRC hibasan toltotte le.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26256) BigBlackDog válasza Remus389 (#26254) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Igen. C: meghajtóra van telepítve.
nyunyu: Már megtettem, HTTP keresztül töltve mindig ugyanúgy hiba lett. Most próbálom torrenten keresztül, van még 1,4 Gb. De ez már holnapra marad szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#26257) Mcray


Mcray
senior tag

Victory!
Battle: Province 2012. november 23. 23:44:18
Vehicle: T18
Experience received: 1 264
Credits received: 18 967
Battle Achievements: Top Gun, Reaper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

10 kill

Spanyos srác rendes volt és nem cappelt hogy tudjak gyilokpartyt csinálni :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#26258) Sontir Fel válasza Mcray (#26257) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Level 3 - a10.... top gun... szenny agyuval... 14 sec toltesi ido, es ivesen megy a lovedek palyaja. Olyan mintha arty lenne ;]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#26259) BigBlackDog válasza BigBlackDog (#26256) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Szóval megvártam, de ugyanaz a hiba. Tanácsok, javaslatok? Valamit rosszul csinálok? Természetesen letöltés előtt kitöröltem az updates mappa tartalmát.

[ Szerkesztve ]

(#26260) forras2


forras2
őstag

Párducnak a lövege tényleg mindent átvisz, csak sebezne kicsivel nagyobbat.... Legkirályabb T7-es tank lenne, bár így sem rossz.... Csak nem tudom, miért butították le ennyire.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#26261) myckey válasza Mcray (#26257) üzenetére


myckey
veterán

:)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#26262) gzbotii válasza forras2 (#26260) üzenetére


gzbotii
veterán

Mert nem orosz? :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26263) Patrick76496 válasza HungAryan (#26243) üzenetére


Patrick76496
őstag

Semmi baj, egy kis nosztalgia. Először azt hittem, hogy én vagyok a hülye (meg a klántársaim is), pedig nem ittam semmit. :DDD Legalább most már nincs lelkiismeret-furdalásom, hogy megint én rontottam el.

Nem tudom miért utáltam annyira azt az IS-3-mat, amikor az IS-8-al ilyen köröket tudok menni:

Köszönöm a közreműködést Myckey-nek és Napfénysüti-nek. :C Bocs srácok, hogy nektek ~1500 sebzés jutott. ;]

(#26180) Fel: Az 59-16 még a táras nélküli lövegének is kicsit az átütése, hát még az autoloaderesnek... Szvsz érdemesebb elindulni a medek felé, light-oknak csak az induljon neki, aki ért a T-50-2/VK2801/M24-el való trollkodáshoz. Medeknél a T-34-1 a gyenge láncszem, nagyon pontatlan az ágyúja.

Rövid vélemény az új prém-ekről:

A TOG II marha nagy, lassú (max 14 km/h) és ráadásul papír is, ma 13F3 arty-val küldtem bele kb 900 hp-t, plusz még ki is gyulladt. 2 jó pontja van: a HP-ja és a lövege: pontos, jól céloz, gyorsan tölt (3,6 sec). Mivel könnyített matchmaking-et kap, ezért a 171-es átütés bőven elég lesz még T7-be is.

Az FCM 50 (t) meg mint a mérgezett egér, és nagyon gyorsan fordul, akár helyben is! A lövege DCA 45. Kicsivel több, mint 6 sec alatt be is tölt, gyorsan céloz, pontos. A páncélozottságáról nem mondanék semmit, mert eddig csak T10-ben voltam vele. Viszont gyakorlóban kipróbáltuk, hogy át lehet-e lőni. A 8-as kínai med 181-es átlag átütése pattogott a szinte függőleges UFP-ről, a hasát még beforgatva is átvitte. Ő nem kap könnyített MM-et.

Szerintem az egyetlen vételre érdemes prém lánctalpas ebben a patch-ben az AT-15A. Lassú, viszont nagyon jól páncélozott és gyorsan forog, elvileg csak a lövegpajzsnál lehet a könnyen szemből átlőni. Kb. 200 méterről a JT8.8 és egy Löwe pattogtott rólam. Érdekessége, hogy maga a löveg külön toronynak számít, viszont nem lehet teljesen körbeforgatni. Lefele gun depression viselhető, oldalra egy TD-hez képest eszméletlen, felfele viszont szinte alig van. Gyorsan céloz és pontos, az átütés is elmegy, max a 8-asokkal lehet gond. Legrosszabb pontja, mint a leírás elején említettem, az a sebessége. 20-nál nem megy többet és a fajlagos teljesítménye sem éri el a 10 le/t-t.

Buffot kapott a Type 59!
Mint a képen is látható, az eddigi 230-as átlagsebzését a mostani kínaiakhoz igazították, így mostmár az 250.

Ez sehol sincs írva a 8.2-es release notes-ban, ennyit erről, hogy nincs titkos nerf/buff

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#26264) ollie válasza Patrick76496 (#26263) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a Type buff egyáltalán nem titkos, épp ott olvasod, ki van írva. A titkos az, ha olyan valamit változtatnak, amit sehol nem találsz meg a játékban sem.

***

(#26265) Patrick76496 válasza ollie (#26264) üzenetére


Patrick76496
őstag

Mondjuk ez így félig igaz. Akinek nincs Type-ja, és nem olvas semmilyen fórumot sem, az nehezen jöhet rá. Igazából én sem vettem észre egyáltalán, pedig bementem vele gyakorlóba is belövöldözni nehezen átlőhető tankokat, és nem sok minden látszott a sebzésén. Klán társ szólt, ő látta meg először.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#26266) ollie válasza sith7 (#26104) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[2 kill pz4, tanulságos]
[4 kill sherman]
[4 kill pz4]
[4 kill pz4]
[4 kill pz4]
[6 kill sherman]
[6 kill sherman]

(#26265) patrikgtaivs: de ez szerintem benne lesz a 8.2 final release notes-ban. Amúgy ezzel együtt csökkent a lövés/perc? Most látom, nem. Na ez jelentős buff akkor, ha tényleg így marad.

[ Szerkesztve ]

***

(#26267) Patrick76496 válasza ollie (#26266) üzenetére


Patrick76496
őstag

Jobban járt volna, ha inkább a célzási időn és/vagy a pontosságon javítanak. Persze ez is jó, még mindig jobb, mint a nerf.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#26268) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hát, legalább az efficiency jó volt. :U

***

(#26269) sith7 válasza ollie (#26266) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm :R

(#26270) sith7 válasza ollie (#26266) üzenetére


sith7
nagyúr

Első 3 - at megnéztem, többit majd csak később tudom, hááát ... alapjaiban másképpen játszol, mint én :B
Téged nem kap el a vadászszenvedély, a mindenáron kilövöm dolog .. tudsz helyezkedni, fedezékbe menni

Ja ... meg , én nem a legnagyobb ágyút használom, és nekem csak alaplőszerem van
Nem túl lassú ?

Mondjuk hatásos, azt láttam :K

(#26271) luke.


luke.
aktív tag

Timyyy: még mindíg nem látom a linket!

(#25510) diegho: Ha én is aranyal tornásznám föl az accomat akkor biztos nekem is olyan lenne, amúgy az accod nem azt mutatja, hogy MINDEN CSATÁD random lenne, míg az enyém 98%-ban az. Jah és gondolom téged a prémium miatt nem a 15 fő legaljára dobál állandóan. És biztosan azért hívnak nagy klánok századolni 1 hónapja (mióta elkezdtem) mert szarúl játszom.
Amúgy meg ha én is orosz ágon indulok el eleve az eljén és nem csak 1 hónapja akkor 10%-15%-al is magasabb lehetne a győzelmi arányom.

(#25516) Bingisz: Nem volt vitatkozás tényeket közöltem (ill. kérdeztem de mindegy már) és lejebb érdekes módon már TI ismeritek el a csalás létét.

(#25530) HungAryan: Minden online játékban ugyan ezt mondják "szerveroldalon van számolva és lehetetlen" mégis van minden online játékra csalás.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#26272) Fel válasza Patrick76496 (#26267) üzenetére


Fel
addikt

Annyi változás lesz, hogy a korábbi szovjet lövedékek helyett (UBR***) most már kínait (Chuan-bei) fog lövöldözni a Type 59 (ha már egyszer megérkezett a hátország..). A 250-es alfa nem rossz, de mivel még ez csak az első verziós teszt, egyáltalán nem vehető biztosra, hogy így is marad, mivel ez az egész kínai tree-t érinti. Simán megeshet, hogy ebből 230, vagy 240-es alfa lesz, míg balanszolgatják a kínai tankokat.

--------------------------------------------------------

Látom mindjárt indul a hétvégi szennyáradat a topikban :((( . Jó szórakozást hozzá, annak aki felveszi a kesztyűt...

[ Szerkesztve ]

(#26273) Enzolord válasza Fel (#26272) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez mennyiben érinti a lepattanó, és a penetráló 0 damage-es lövéseket?
Számít a játékban, vagy csak a történelmi hűség miatt raknak kínai golyót a kínai tankba?

A kesztyűt fel kell venni.. Hideg van..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26274) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok.

Kezdő lennék a játékban, tudnátok egy jó oldalt adni, ahol ellátnak célszerű tanácsokkal az elején? Nem szeretnék vakvágányon elindulni.

(#26275) Enzolord válasza q13579 (#26274) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha valami érdekel, és konkrét kérdésed van, itt is fel teheted, válaszolni szoktak rá!
Link Magyar Nyelvű oldalhoz..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26276) jahrn válasza luke. (#26271) üzenetére


jahrn
senior tag

A premium nem segit abban h jobb helyen alljal a taplalkozasi lancban. Mondom ezt ugy h jo ideje csak akkor van premem ha WG kodot ad. Premmel es prem nelkul is kb ugyanannyiszor vagyok topdog mint underdog.

(#26277) nyunyu Az annyiba kerul a (brit) kezdetek ota. Mondjuk legalabb ennyi elonyuk legyen.

[ Szerkesztve ]

(#26277) nyunyu


nyunyu
félisten

Nezegetem az angol tankokat, es megakadt a szemem par agyun:

VIII
OQF 20-pdr Type A Barrel
60-72
230/230/280 HP
226/258/42 mm
85/9/85
7.5-10 r/m
0.33 m
1.9-2.3s
120000
1242 kg
Centurion Mk. I, Caernarvon, Centurion Mk. 7/1, Conqueror

IX
OQF 20-pdr Type B Barrel
60-72
230/230/280 HP
226/258/42 mm
85/9/85
7.69-10.53 r/m
0.32 m
1.7-1.9s
180000
1282 kg
Caernarvon, Centurion Mk. 7/1, Conqueror

Nincs egy picit nagyon elirva a loszer ar?
Nemet 88mm es amerikai 90mm-esekbe 252 egy golyo...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26278) Enzolord válasza nyunyu (#26277) üzenetére


Enzolord
addikt

GYanúsan olcsó, viszont így farmolásra remek lesz, ha tényleg így marad....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26279) Patrick76496 válasza Fel (#26272) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az az új lövedék is annyiba kerül, mint a régi? Ma nem tudok felmenni, csak mobilról írogatok. Még több nerf kéne ennek az ópé tájp-nak, olyan jó lenne megcsinálnák 3,4-re a célzási időt és 0,46-ra a pontosságot. Nem mondom, hogy viselhetetlenül pontatlan és nincs semmi átütése, az egyetlen baj vele a célzási idő. 2,9 mp egy mednek marha nagy vicc. Amíg én célzok, addig SP már lő kettőt, ráadásul nagyobb az esély rá, hogy átütve sebezzen. A normál kínaiak még viselhetőek, annyi csak a baj velük, hogy nincs gun depression. A 10-es med is kaphatna egy kisebb löveget cserébe nagyobb gun depression-ért és gyorsabb célzásért. Jelenleg szinte 0 lefele, kíváncsi vagyok a wiki mit ír majd.

Szánalmas, hogy egyesek nem képesek felfogni, nincs igazuk. Hiába cáfolták meg az állítását legalább öten, ő azért is folytatja. Nem tudom ebben mi öröm van.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#26280) Dobi 562 válasza q13579 (#26274) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szia!

Itt van pár jó tanács kezdőnek. Itt pedig pár taktikai jó tanács.

Sok sikert!

(#26281) myckey válasza ollie (#26268) üzenetére


myckey
veterán

sajnálom... :(
próbáltam tenni ellene,de ennyit bírtam.
sajna csapat nélkül még nem tudok lerendezni mindenkit,ha csak nem olyan a helyzet.....de itt nem volt olyan.

Patrik:
azé mondom......zokon is vetem volna,ha nem emelsz ki... :D

Tegnapi nap:
52,38% win
42 Battles
1092.73 Eff
A.Tier 8.02

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#26282) gzbotii


gzbotii
veterán

Kezdek rerezni, hogy is kell jatszani ELC AMX-el...mar eleg jol nyomom a be.az.ellenseg.koze.trollkodni.segbe.oket.majd.a.bazison.az.artyka.tgyilkold modszerbe...csak ott mindig elszurom, hogy egy talat utan nem mozgok eleg gyorsan es a visszavonulok olyankor szetlonek..

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26283) luke.


luke.
aktív tag

(#26276) jahrn: Sajnos én nem azt tapasztaltam a WG pár napos prémek esetén. De lehet a szerencse faktor.

Gold használó játékosként lazán el lehet érni jó statot, és nem a jó stattól lesz valaki jó játékos. Azaz a stat semmit nem jelent. Elég sok kurva jó játékosnak van 50% alatti, sőtt 45% körüli statja, olyanoknak akik stratégiája mindíg bejön században minden helyzetben.
A prém igen is befolyásolja a statot, és az is, hogy az orosz tankok ellen nehezen lehet játszani, nem reálisak, föl vannak turbózva. Röhelyes, hogy a KV2 wc tornyát nem viszi át egy 80 mm-es lőszer állandóan pattog, vagy az amikor 10 méterről lepattanok tier5 arty-val 155 mm-es lőveggel KV1S oldaláról.
Amikor T32-vel bemegyek csatázni akkor valamiért állandóan 4-5 IS3 áll az ellenkező oldalon vagy legalúl vagyok. Sokan erre panaszkodtak csak Tiger 2-vel. Nekem nincs olyan szerencsém, mint azoknak akik a statra verik a nyálukat. Sokszor akkor is veszít a csapat amiben vagyok ha én magam 5 tankot sebzek le teljesen és lővök ki, utána a maradék tank mind körbevesz, mint legyek a szart és nehéz jót kihozni belőle.
Vagy mondjuk most vettem meg a T28 Prot.-ot mentem vele eddig 5 csatát mind az ötnél a lista alján voltam egy gyári felszereltségű járművel míg mindenki fullos volt. Vagy ott van az angol ág aminél igen csak megakadtam tier5 medium-nál, mert szar a lőveg rajta és lassú is, és mindig a lista aljára dobál. Így aztán lehet nyerni és haladni előre... meg lehúzni a statot.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#26284) myckey válasza luke. (#26283) üzenetére


myckey
veterán

:F
én abszolút nem tapasztalok ilyen "anomáliákat"
:N

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#26285) Enzolord válasza luke. (#26283) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor ezek szerint én gold nélkül egyenesen pusztulatosan bitang fostos lennék.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26286) Patrick76496 válasza luke. (#26283) üzenetére


Patrick76496
őstag

A win rate nem teljesen rajtad múlik, oké. De ha jól emlékszem neked nem volt meg 500 az átlag sebzésed. A random faktor mindenkire ugyan úgy hat, nem csak rád. Én is szoktam pattani 13F3-ról, még is próbálom elviselni. Jót röhögök, aztán tovább megyek. A 3 napos kódnál sorra mentem T-54-el a 4k dmg feletti köröket, de nem a prémium miatt. Hiába érzed úgy, ez csak placebó. Akkor mivel magyarázod azt, hogy a 6 db 8-as prémmel rendelkező siemakurwa player (akinek nagy valszeg az accout-ja is prémium, hogy nem jöjjön ki mínuszba a Löwe-vel) még így is szarul játszik?

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#26287) Fel válasza luke. (#26283) üzenetére


Fel
addikt

:DDD Hahahaha. Ez nagyon jól sikerült. Haladhatnál tovább és hirdethetnéd a tanaidat másfelé is. Mi már tanultunk eleget, köszönjük!

(#26288) myckey válasza Fel (#26287) üzenetére


myckey
veterán

:DD
egy prém tankba,hogy nem tudod elűzni :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#26289) Enzolord


Enzolord
addikt

Most töltöttem bele 16 lövést egy kv1sbe oldalról, meg hátulról, 46 dmg..
Ennek több,mint a fele penetrált.. Remek...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26290) Patrick76496 válasza Fel (#26287) üzenetére


Patrick76496
őstag

Jövő hónapban biztos én is befizetek a random bot-ra. :C

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#26291) HungAryan válasza luke. (#26283) üzenetére


HungAryan
tag

Szinte felesleges egyetlen sorodra is reagálni...
Valahogy meg kell magyarázni, hogy miért vagy szar játékos. Ennyi. :))

WT account: Cpt_Hungarian

(#26292) myckey válasza HungAryan (#26291) üzenetére


myckey
veterán

azért nem kell nekiesni.
írja a hülyeségeit...nem árt vele senkinek...szerintem

sőt!
el se kell olvasni...

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#26293) jahrn válasza luke. (#26283) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem ertek veled eggyet, de mind1.

Hamar stathuszarok, ez a Noobmeter igencsak tetszik. Mivel fokent TD-vel megyek ezert nem nagyon spotolok es foglalni is utalok, a noobmeter meg alavetoen csak a dmg-t meg a WR-t veszi figyelembe. Ha kinovi a gyerekbetegsegeit, es tank tipusokra is le lessz bontva akkor nem lessz ez rossz.

(#26294) kanyipicske


kanyipicske
tag

Auto-loados prém tankot akarok vagy ezzel egyedül vagyok?

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#26295) luke. válasza Patrick76496 (#26286) üzenetére


luke.
aktív tag

Félreolvastál valamit. Azt írtam, hogy t5 arty-val 155 mm-es ágyúval pattantam 10 méterre lévő KV1S oldaláról ami ugye lehetettlennek kellene lennie. Nem azt írtam, hogy arty-ról pattantam. A csata/dmg is érdekes téma, nem tudom az enyém mennyi de a saját HP mindíg megvan dmg-be (olyan is volt 5k megvolt és úgy veszítettünk). Ha meg az ág és tier viszonyába nézem, hogy hogyan sebeznek a lővések akkor is érdekes dolgok jönnek ki.

(#26287) Fel: Amiket leírtam nagyon sokan tapasztalják. Valakit állandóan alulra dobál, valakit állandóan fölülre. Ez nagyon is befolyásolja a statot és a sebzést/csata. De ha ezeket nem tudod nyugodtan verd a fejedet az öklöddel. :D

(#26291) HungAryan: Szívesen megnézem milyen jó játékos vagy élőben.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#26296) myckey válasza kanyipicske (#26294) üzenetére


myckey
veterán

gyűröm a tesztszerót...de az amcsik nem igazán fogtak meg.
mondjuk a TR7 az igazán fun....és a TR9 is elmegy...de egyébként nem gyerebe

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#26297) Zeratul válasza luke. (#26295) üzenetére


Zeratul
addikt

HE lövedékek közvetlen robbanást van hogy elnyeli a lánctalp és még le se esik, Ferdinél szoktam az odalába telitalálatkor jó kis zéró találatokat nyomni még az S-51el is.

(#26298) HungAryan válasza myckey (#26292) üzenetére


HungAryan
tag

Én nem estem neki, csak leírtam a véleményem. Pont, mint ő...

WT account: Cpt_Hungarian

(#26299) diegho válasza luke. (#26283) üzenetére


diegho
nagyúr

Első és legfontosabb dolog, a jó játékos befolyásolni tudja a csaták többségének kimenetelét és legalább 55% win rate-je van, pont emiatt. Olyan nincs, hogy egy jó játékos 45%-on tanyázik és senki nem lesz jó játékos attól, hogy van stratégiája, azt véghez is kell tudni vinni, ha nem tudja, akkor 45%-on van, ha tudja 65% körül.

Az orosz tankok túl erősek? Melyik? Minden tier-ben az amerikai/francia a legerősebb tank, ha tudod használni, ha nem tudod, akkor a leggyengébb, és itt jön ki a különbség az 50% alatti és a jó játékosok között, mert bizony az amerikai és francia tankokhoz olyan helyzetfelismerő képesség kell, ami egy 10ezer csata feletti lowbob-nak nem lesz már sosem.

A prémium semmit nem befolyásol, 70% win-es játékos van a klánomban, aki nem prémiumozik, sőt itt a fórumon is van olyan, aki nem vett soha prémiumot és nálam is magasabb a win rátája.

Az 5 tank lesebzéshez annyit, hogy öltem már 11 tankot és buktuk a kört, szóval ez nem mérvadó. Nem attól jó egy játékos, hogy hetente csinál egy 6-7 killes kört... van 480 top gun-om, egy rakás tankkal 2 kill, vagy felette van az átlagom, egy rakás tankkal 3000 feletti az átlagsebzésem és mégis csak 61% a win rátám, mert csak randomban játszok és sokszor a 8-9000 sebzés is kevés megfordítani egy meccset, de ez mindenkinél megvan, nem csak a prémium nélkülieknél.

Ó látom jönnek még a baromságok, ezekre is reagálnék.
Lőttem Object261-el telitalálatra 11-et egy ISU-ba, pattantam HE-vel már E-75 frontjáról vele.

Más is kerül a lista aljára elég gyakran, de ugyebár, ha van tier 9-10-es tankja valakinek és azzal sem tud egy elfogadható átlagot produkálni, akkor már nem lehet arra fogni, hogy jajj állandóan a lista alján vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#26300) myckey válasza HungAryan (#26298) üzenetére


myckey
veterán

ő nem igen írta rád azt amit te rá írtál ;)
na de mindegy,felőlem kezdődhet a móka mára...legalább nevetek sokat :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.