Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) homeless09


homeless09
őstag

Szóval akkor, forgó vagy fix? :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#402) fsb1000 válasza diegho (#397) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bocs... de hogy kaptál ma 3x Invadert, ha mindhárom csatát buktátok?

Azért az elég ritka - lásd virkir - hogy valaki egy meccsen belül legyen defender és invader.

(#403) virkir válasza fsb1000 (#402) üzenetére


virkir
veterán

A chatban-ra gondolt és, hogy ma már háromszor kapott ilyen ügyes összeállítást szvsz.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#404) emre válasza fsb1000 (#402) üzenetére


emre
veterán

mégse

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#405) fsb1000 válasza virkir (#403) üzenetére


fsb1000
nagyúr

ja... az más. Arra nehéz reagálni, amik fórumon kivüli infók és csak egy töredék vagy a végszó látszik itt belőle.

emre: Így a jó.

[ Szerkesztve ]

(#406) diegho válasza virkir (#403) üzenetére


diegho
nagyúr

Így van. Megvolt a 4. is, stock IS-8al top tankként.

(#407) Timyyy


Timyyy
őstag

Victory!
Battle: Live Oaks 2012. május 22. 11:02:33
Vehicle: SU-152
Experience received: 1 722 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 23 330
Battle Achievements: Master Gunner, Reaper, Steel Wall, Top Gun

Top tankként könnyű. :U Szerencse, hogy pont duplás kör volt. :))

(#408) virkir válasza fsb1000 (#405) üzenetére


virkir
veterán

OMG
Te tényleg nem értelmezed néha amit olvasol?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#409) emre válasza fsb1000 (#405) üzenetére


emre
veterán

Azt nem értem miért kellene reagálni olyanra amihez semmi közöd. (ezért módosítottam a hsz-em is).

Te pl. a buszmegállóban is beszólsz mindenkinek ha meghallod miről beszélnek, csak mert van róla véleményed?

mod: off

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#410) diegho válasza emre (#409) üzenetére


diegho
nagyúr

Akkor már nem élne, ezért éli ki az efféle hajlamait itt a fórumon. Amúgy szerintem tényleg mindenki értette egy valakit kivéve, de már megszokhattátok, hogy ő mindig mindenbe beleszól, mindenkibe beleköt és mindig igaza van, nem értem miért akadtok ki ezen, én csak mosolygok rajta, mert megmosolyogtató az amit művel.

(#411) Iron Funeral válasza virkir (#377) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azért én nagyon elégedett vagyok a DCA45-el, simán hozza hosszú 88as teljesítményét, igaz, kicsit lassan céloz, de nem lehet minden tökéletes. :)
A hull armor viszont kifogástalan, jól beforgatva a ~200 pen. ágyúkat simán ledobja, más kérdés, hogy a tornyot átlövi egy M3 lee is és ha szemből lövik a lánctalpakat akkor sebződik a tank valamiért :F

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#412) fsb1000 válasza emre (#409) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem tévedsz, nem szóltam be senkinek, csak kérdeztem.
Busszal nem járok, de egy társaságban, ahol ismernek nem kérek egedélyt, hogy egy témával kapcsoltaban kérdezzek, ha valamit nem értek

Lehet OMG-zni, de én még mindig nem nagyon tudom, hogy diegho ezen mondata
"Majd kiderül, de 3szor kaptam már ma hasonlót, mindháromszor T32-vel, mindhárom bukta" mire vonatkozik konkrétan.

Illetve mostmár körvonalazóik, arra hogy csetbant kapott, de ebből az egyszerű fórumolvasó még mindig nem tudhatja meg mihez volt hasonló az a 3 csata. Valószinüleg virkirrel közös csatáik, vagy olyan csaták amikről máshol beszéltek már.
A lényeg ebbe a lényegtelen témában: az információ folyam azon része nincs itt.
Persze lehet tekinteni ezt a forumot is magáncsetnek, engem nem zavar, de akkor az se zavarjon senkit ha kérdezek valamit.

--

emre... a te logikádat követve kérdezhetném: Te miért reagálsz olyasmire amihez semmi közöd. De nem teszem, mert nem így gondolom. Ha viszont te komolyan gondolod amit írtál, akkor tarsd ahhoz magad. Kösz!

[ Szerkesztve ]

(#413) essexboy válasza emre (#399) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Mekkora különbség van a KV-3 és az IS rejtőzködésének alapértékei között... mondjuk sokkal alacsonyabb, ezért érthető. IS-hez már csak 1,1 M kredit és meg is tudom venni :P

essexboy

(#414) diegho


diegho
nagyúr

Most tényleg tegye fel a kezét az, aki értette, hogy én és virkir miről beszéltünk, ennyire nehéz volt összerakni ezeket?

-Intelligent MM, csak 7 tier különbség van a 2 oldal között
-Az hogy van egy platoon a másik oldalon, vajon figyelembe veszi mikor sorsol?
-Nem tudom, de a hivatalos fórumban beírtam, hogy adják meg az árát a normális MM-nek USD-ben és a számlaszámot, ahová utalni kell, kíváncsi vagyok az összegre.
-Három nap csetban
-Majd kiderül, de 3szor kaptam már ma hasonlót, mindháromszor T32-vel, mindhárom bukta, a fájó az egészben, hogy eddig összesen 6 buktám volt T32-vel, most egymás után 3 a MM miatt. Ez volt a legnagyobb különbség a két csapat között, a 3-4 különbséget már megszoktam, de 7 az konkrétan már egy ütőképes tanknyi.

Én 110%-ig meg vagyok győződve róla, hogy FSB direkt akar itt vitát generálni, ez most már tuti, csak azt nem értem miért. :F

(#415) virkir válasza Iron Funeral (#411) üzenetére


virkir
veterán

Nekem nagyon nem jött be. Első volt lecserélnem a medeken free xp-ből annyira rossznak éreztem már az ARL-en is.
Az egyik legszebb köröm amikor a VK3601-et nem tudtam 6 lövésből átlőni pedig teljesen keresztben állt előttem.
Az egyik legjobban utált tankom volt az M4-et meg már sokadszor nem vettem meg leárazáskor, tartok tőle, hogy az sem jobb.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#416) emre válasza fsb1000 (#412) üzenetére


emre
veterán

Nos, igen elkövettem egy hibát, talán másképp kellet volna írni (bele szól, vagyis belebeszél, kotnyeleskedik, beledugja az orrát más dolgába,stb...).

Ja, hát én is csak kérdeztem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#417) Iron Funeral válasza virkir (#415) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem tudom, nekem működik rendesen az ágyú, még T-50-2 killem is van vele :DD
Medeken nem játszottam vele de az 50 100-on jó cucc volt emlékeim szerint. Még ~30k xp és fullos lesz az ARL, utána csak az m4 45-öt kell majd kifejleszteni, az sem vészes tank, ha a Tigert megtartottad akkor ez nem fogja alulmúlni az elvárásaidat, elvileg javítottak az ágyú kitéríthetőségén is szóval nem vagy meglőve azáltal, ha ráhajtasz egy vakondtúrásra.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#418) fsb1000 válasza diegho (#414) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem akarok vitát generálni, úgyhogy ezt a témát le is zárhatjuk. (most már értem mi mire volt válasz)

Szerintem egyértelmű, hogy én csak kérdeztem minden minősítés és felhang nélkül [link #402], és te meg emre írtatok olyan hsz-et, amelyek témaidegenek, személyről szólnak, flémet generálónak minősíthetők:
[link #410]
[link #409]

[ Szerkesztve ]

(#419) diegho válasza fsb1000 (#418) üzenetére


diegho
nagyúr

Mivel sosem értesz semmit és evidens dolgokra kérdezel rá és mindenbe beleszólsz, szerintem jogosan írtunk mindent ;)

(#420) fsb1000 válasza diegho (#419) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nekem nem probléma ha így gondolod, úgyhogy vissza is térhetünk a totyik eredeti témájához.

(#421) KaLeun


KaLeun
senior tag

Na a wg-s srácok két hét után megszültek vmi javítást (most kaptam): WoT_0.7.3.wotdp5430_eu_patch.exe

Szóval ha valakinek van vmi grafikus problémája akkor kipróbálhatja. Habár: "...This will not fix the red screen bug..."

[ Szerkesztve ]

Cila

(#422) joergie válasza diegho (#419) üzenetére


joergie
őstag

Őszintén diegho, virkir(vagy bárki más-elsősorban ti vettetek fel most kesztyűt fsb ellen), ezek a felvágós prscr-ek, meg mekkorafaszavagyok beírások általában klánon belül szoktak lezajlani(alapvetően nincs vele bajom, ha büszke vagyok egy körbe berakom kláncsetbe), kíváncsi lennék hány ember kíváncsi, hogy mikor és milyen köröket futottatok. Az, hogy ezt ide berakjátok azt jelzi, hogy tartozni akartok valahova, valakinek meg kell mutatni, a kellemes pillanatokat a játékban. Erre valóak a játékon belüli csoportosulások. A fórum meg nyílt, tehát bárki bármihez hozzászólhat, viszont a személyeskedés szerintem nem járja, jellemtől függetlenül nem tolerálandó.

ui:én még most sem értem, hogy azt a T32-es mondatot mire írtad(de nem is érdekel).

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#423) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Valaki estetleg szakasz Tier7-től T10 ig. Van pár óra szabadom TS3 van .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#424) KaLeun válasza joergie (#422) üzenetére


KaLeun
senior tag

Te vmi pszichológus vagy?

Cila

(#425) Kelvin


Kelvin
őstag

A távcső és a periszkóp távcső összeadódik ha mozdulatlan a tank?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#426) Plokijuma válasza KaLeun (#421) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Hivatalos change log van hozzá?

(#427) Sontir Fel válasza Kelvin (#425) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Ugy tudom, hogy max 500 meterig lehet ellatni, ezert nincs ertelme a kettonek.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#428) diegho válasza joergie (#422) üzenetére


diegho
nagyúr

Egyetlen felvágós printscreen-t sem raktam be, nem is értem hogyan jön ez ide, ha viszont nem érted mit mire írok, ennek hangot is adsz, pedig nem érdekel, akkor vagy abban hazudsz, hogy nem érted és csak kötekedsz, vagy abban, hogy érdekel, de inkább azt írod, hogy nem, hiszen ha nem érdekelne, nem írnál róla. Engem aztán hidegen hagy ez az egész, max mosolygok egyet, mondjuk az elég érdekes, hogy pár napja megkerestél, hogy mennék-e veled szakaszban, pedig tudok róla, hogy párszor elég érdekes jelzőkkel illettél bent a játékban a prohardver csatornán, de sebaj, szerencse, hogy mindenkinek tiszta szép és jó a jelleme itt és senki sem kétszínű :R

(#429) fsb1000 válasza jozefgucci1 (#423) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Meghívtalak... ha van kedved gyere.

(#430) jozefgucci1 válasza fsb1000 (#429) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Elfogadva !

Elküldtem a TS3 szerverünk adatait.

Esetleg ha van még valakinek kedve jönni ?

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#431) Arpee78 válasza Kelvin (#425) üzenetére


Arpee78
senior tag

Állítólag nem. Link

Since WoT 7.1 Optics and Binoculars do -not- stack. - Source - http://forum.worldof...57#entry1277857

(#427) Sontir Fel Az 500 méteres limit nem teljesen igaz. Egy nagyon scoutnak lehet értelme mindkettőt feltenni. Ha mozog 10%-al lát jobban, ha áll 25%-al.

[ Szerkesztve ]

(#432) Kelvin válasza Sontir Fel (#427) üzenetére


Kelvin
őstag

Na ezt remélem nem gondolod komolyan, 370 m-es látótávig van értelme ha összeadódik. Ezért kérdeztem...

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#433) Plokijuma válasza Arpee78 (#431) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Nekem főleg az alábbival szokott gondom lenni és rohadtul idegesít:
The rate of visibility checks is as follows:

* 0 - 50 m range - every 0.1 sec
* 50 - 150 m range - every 0.5 sec
* 150 - 270 m range - every 1.0 sec
* 270 - 445 m range (maximum indirect visibility range) - every 2.0 sec

Gyakran van olyan, hogy tudom, hogy az ellenfél egy távoli szikla mögött bújik, de el-eltűnik.
Viszont nem akkor villan fel, amikor kigurul a szikla mögül, és nem is akkor, amikor lő, hanem lövés után, amikor már szinte teljesen visszagurult a rejtek mögé. A ritkított, 2 másodperces ellenőrzések miatt gyakran jön ki így... Esélyem nincs eltalálni az ellenfelet, pedig látnom kellene... de a 2 másodperc frissítés túl sok idő...

Értem én, hogy a WoT-os fiúk ott optimalizálnak ahol tudnak, de ez már egyértelműen a játék élmény rovására megy.

(#434) Paul119 válasza Kelvin (#432) üzenetére


Paul119
addikt


akkor gondolom én már ne is vesződjek ilyen apróságokkal :P

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#435) #21346560 válasza Sontir Fel (#427) üzenetére


#21346560
törölt tag

Alapban lát a tank 350 méterre, akkor +10% + 25% (periszkóp és távcső) , 350 + 35 + 70 = 455 m... szóval van értelme....

(#434) Paul119 lehet hogy pont azon a 10 méteren múlik.....

[ Szerkesztve ]

(#436) Arpee78 válasza Kelvin (#432) üzenetére


Arpee78
senior tag

Egy 500 méter látótávú tankra is lenne értelme a távcső+optikának(úgy értem lenne hatása). Élesebb a látás, nagyobb távolságból ki lehet szúrni a jól rejtőzködő ellenfelet 500 méteren belül. Mozgás közben ~10%-al jobb látás, ha megáll 25%-al.

Nem adódik össze, ahogy fenti linkben van.

[ Szerkesztve ]

(#437) Sontir Fel válasza Kelvin (#432) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Nem tudom, hogy milyen gepre akarod rakni, nem nagyon hasznalok mar olyat, amire nem eleg a +25%. Amugyis inkabb csak TDre teszek, a tobbire venti es toltesgyorsito miatt nincs hely.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#438) Kelvin válasza Arpee78 (#436) üzenetére


Kelvin
őstag

Köszi, elolvastam a linket. Érthető. Nehéz kigondolni, hogy mire is van szükségem. :DDD
Sontir Fel
Közepes tankra, a venti nekem is fent van és az álcaháló, valamint az állóhelyben működő távcső. Igazából azért nehéz a választás mert többféle játékstílusban lehet a közepes tankkal menni.

Ha mindig csak támogatnám a többieket akkor a veni mellé a töltésgyorsító és a célzásgyorsító menne, de néha szeretek felderíteni is...

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#439) virkir válasza Sontir Fel (#427) üzenetére


virkir
veterán

Van igazság így ebben de nem teljes.
Nézzük először a játék motor által megengedett látótávolságot nemrt nem uagyan az mint a tankoké.
Amikor a térkép széleivel párhuzamosan nézel akkor a maximum az 500 méter még akkor is ha felspottolják az ellenfelet.
Ha 44°-ban akkor meg ha jól tudom 700m a maximális látótávolság spottolt ellenfél esetén.
Hogy érthetőbb legyen így néz ki.

A tankok látótávolsága meg függ ugye a tanktól a kiegészítőktől és a legénység fejlettségétől, plusz áll vagy mozog.
De... ez még nem jelenti azt, hogy akár 400 méterről is meg fogja látni az ellenfelet egy 400+-os látótávolságú tank mert ezekből még szépen levonódik a szemben lévő tank cammo bónusza, hogy áll vagy mozog, és beleszól az egészbe az is, hogy milyen messze van a mintavételezés miatt.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#440) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szerintem nem kellene egymást marni, arra ott van a játék. Lehetne csak tisztán a játékról beszélni? Ez a sok személyeskedés, meg kioktatás nagyon fárasztó, nem lehet a játékól érdemben olvasni a véleményeket, mert minden második hsz egymás ellen irányul...Akinek baja van a másikkal, szerintem intézzétek el egymás között itt.

Köszönöm,
Egy békés tankozni és tanulni vágyó fórumtárs.

essexboy

(#441) Arpee78 válasza diegho (#385) üzenetére


Arpee78
senior tag

Egy korábbi MM szidásnál összeszámoltam mennyi az annyi, aztán " perfekt" MM jött ki.

A tiédben bal oldaliak 1,2%-al erősebbek, ez nem olyan orbitális különbség. Szóval most(is) a tervezettnek (és WOT wikiben közzétettnek) megfelelően működött az MM. Az más kérdés, hogy jól tervezték e meg, tényleg van amikor az MM-re ránézve sejthető a végeredmény. Pl Himmelsdorf-on TD vs Heavy, vagy régi T34 vs IS4.

Szerk. Nem vonom kétségbe a tudásod, remekül játszol, a T29 dmg/battle arányodon ledöbbentem. Szóval örülök, hogy visszatértél és írod pl a beszámolókat tankokról.

[ Szerkesztve ]

(#442) Sontir Fel válasza Kelvin (#438) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Ezzel en is szenvedek. Nem tudom eldonteni, hogy mit dobaljak a T95re. Korabbrol maradt egy alcahalo, egy periszkop es egy repeszpancel, de tennek meg ra toltesgyorsitot es ventit is.... nehez ugy :O

(#439) virkir: ilyen melysegekben meg nem gondoltam bele :R

[ Szerkesztve ]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#443) Arpee78 válasza Sontir Fel (#442) üzenetére


Arpee78
senior tag

Lejárt a szerkesztési idő
T95-re repeszpáncél, töltésgyorsító és venti, szerintem. Venti helyett esetleg toolbox vagy GLD.

Ha a T95-öt felfedezik, jó ideig tudni fogják hol van. :)

(#444) KaLeun válasza Plokijuma (#426) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nincs. Ez volt a szöveg:
Hello Commander,

Thank you for your paticence. We are glad to tell you that we released a hotfix for your issue. This will not fix the red screen bug, please notice not to give the link to your friends, if they dont have the same issue.

http://cdn1.worldoftanks.com/hf/0730hfwotdp5430/
WoT_0.7.3.wotdp5430_eu_patch.exe

We hope this will fix and we will see you on the battlefield!

Best regards

[ Szerkesztve ]

Cila

(#445) Sontir Fel válasza Arpee78 (#443) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Ezzel a komboval szemezek en is, csak ha jol remlik eleg hervadt a latotavolsag :O azzal is kene kezdeni valamit.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#446) CptMisi


CptMisi
őstag

Na megvan az E100. Egyszer már ki is gyulladtam. :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#447) tytyty válasza diegho (#428) üzenetére


tytyty
tag

Elég értelmes hozzászólás volt, kár ,hogy nem tudod normálisan lereagálni.Elkezdesz hazugozni, ami szerintem bunkó dolog Azért azt kár lenne tagadni,hogy imádod isteníteni magad.Némi jó modort tanulhatnál,ha már otthon nem tanítottak meg rá.

(#448) KaLeun válasza CptMisi (#446) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ezért szeretem az E-100-at ellenfélként... ;]

Cila

(#449) Paul119 válasza CptMisi (#446) üzenetére


Paul119
addikt

ha oldalról lövik a motort jó eséllyel ég ha hátulról szintén, ha a hasadat akkor megint csak nagy esélyed van rá :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#450) Gyuri27 válasza KaLeun (#421) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezek gyökerek. Mióta van a bug? Még mindig nem jutottak sehova.
Nekem az összes med-nél sniper módba full piros. De csak a medeknél.
+ tegnap lehalt a launcher. :W

joergie: nem ők szokták az ekukijukat itt növeszteni ha jól emlékszem.

diegho: hát hiányzott ez neked? :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.