Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Paul119 válasza Snooker (#50) üzenetére


Paul119
addikt

tök felesleges semmit nem ér,én is jelentettem már be tks csapat társat de telibe szarják(screenshottal együtt),de ha csúnyán beszélsz akkor bezzeg 4 nap chat ban...

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#52) CptMisi válasza Snooker (#50) üzenetére


CptMisi
őstag

[link]
1. Login
2. Submit a ticket
3. Game Support
4. Upload File: screenshot vagy replay
5. Offender's nickname: akit jelenteni akarsz
6. Team damage / Team-killing (+ ha még valamit csinált)
7. Subject: Team-killing
8. Message: Dear Support! stb...
9. Submit

Aztán kapsz majd 3 emailt:
1. elküldted
2. vizsgálják
3. válasz

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#53) fsb1000 válasza Paul119 (#51) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezt a tévhitet azok szokták terjeszteni akik TK-znak vagy szabálytalankodnak.
Megfelelő indokkal és doksival lehet bannoltatni a TK-zókat.
(A bekékülőket én automatán bannoltatnám, minek beengedni mégegyszer normális játékosok közé)

(#54) Chris0321 válasza fsb1000 (#53) üzenetére


Chris0321
addikt

Én egyszer majdnem meglőttem egy csapattársamat miközben foglaltunk mind a ketten, mert egy ellenséges tank visszajött védeni és volt olyan ügyes a csapattársam, hogy pont akkor jött be elém mikor lőni akartam. Nem sokon múlott, mivel rá voltam zoomolva az ellenségre és már épp lőni akartam mert betöltött az ágyú. Ha egy picivel később jön előrébb meglövöm, esetleg ki, ezért bekékültem volna annak ellenére, hogy eszem ágában sem volt rálőni és szerinted(ha így történt volna) be sem kellene engedni engem a többi játékos közzé.
Jó tudni.

(#55) L-e-f-i-e válasza Snooker (#50) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Add hozzá a barátlistádhoz és nyiss rá channelt, akkor lesz, utána törölheted.

=^-^=

(#56) #21346560 válasza Chris0321 (#54) üzenetére


#21346560
törölt tag

Biztos már veletek is volt hasonló.... Páncélvadásszal ücsörgök és várom a jó lövés pillanatát, erre egy barát Tigris beáll elém.. írom neki, hogy léccike egy leheletnyit menj arrébb, jó pár másodperc eltelt, minre arrébb ment, de nem vagyok benne biztos hogy azért mert írtam neki...jön az enemy, szépen rajta a célkereszt és pont abban a pillanatban, amikor lövök, bejön elém a Tigrisünk... :U
vártam a reakciót, de nem írt semmit, én meg nem fogok elnézést kérni tőle :N

(#57) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#53) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Tény, hogy kell a büntetés a szándékosan tk-zóknak, de a ló túloldalára esni, gyermeteg balgaság...az ilyennek az lenne a jó ha véletlen mondjuk E100-al belőne egy ammoracket egy eléguruló Is7-nek pl, egyből bekékülne és bannolnák is a hülye felfogása miatt....godolkozzunk már, kell hogy megbüntessék de azért ésszel él az ember.

=^-^=

(#58) Kelvin válasza fsb1000 (#53) üzenetére


Kelvin
őstag

Pont ma tk-am, ketten is lőttek illetve én őket. Erre 3% hp-val belerohan a lövésembe valami őrült csapattáras. Gondolhatod én sem örültem...

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#59) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Érdemes küzdeni az m18ért, vagy nagyon papír és emiatt inkább bosszantó :F

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#60) diegho válasza L-e-f-i-e (#57) üzenetére


diegho
nagyúr

Már amelyik. Szerintem inkább a szándékosan blokkoló, afkzó, botozó játékosokat kellene kivágni, mint macskát szarni...

(#61) Arpee78 válasza Sontir Fel (#59) üzenetére


Arpee78
senior tag

Az M18 Hellcat az egyik legjobb tankocska az egész játékban, ha nem a legjobb. Csúnya szóval mondva OP.

(#62) Gyuri27 válasza diegho (#60) üzenetére


Gyuri27
félisten

Úgy van.
Td-l és alacsonyabb tankoknál jellemző, hogy valaki pajzsként használ.
Az meg nem túl egészséges ugyebár.
A másik kedvencem a t59 afk. Mert ott tuti, hogy szándékos. Hiszen a tankok többségénél az afk nem igen éri meg.
Bot-t meg még nem láttam (vagy nem vettem észre). De nyilván az is remek lehet.

Amd - Radeon - Ryzen

(#63) #56230144


#56230144
törölt tag

Egyébként mi ez a bot-os cucc?Ingame is írják sokan,hogy "You f*cking bot" meg hogy "cheat BOT!".Remélem a wot-hoz még nem csináltak csalásokat...

(#64) Arpee78 válasza #56230144 (#63) üzenetére


Arpee78
senior tag

World of Tanks bot

Létezik, mint linken látható. Most elgondolkodtam belinkeljem e, biztos fújolnak páran. Személy szerint nem használtam, le se töltöttem. Csak most egy google kereséssel akadtam rá.

Egyéb csalás tudtommal nem létezik a szerveroldali működés miatt. Van néhány mod amit illegálisnak minősít a WG, ilyen pl a lecsupaszított fa. Ezek a hivatalos fórumon nem találhatók meg. Érdekes módon a hitzone skinekkel nincs bajuk.

(#65) #56230144 válasza Arpee78 (#64) üzenetére


#56230144
törölt tag

Undorító program...Ezzel basszák el más játékélményét...Aki ezt kitalálta remélem naponta jól megverik...

(#66) Paul119 válasza Arpee78 (#64) üzenetére


Paul119
addikt

hitzone skinn max azoknak kell akik képtelenek utána olvasni hogy minek hol van a gyenge pontja

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#67) Kelvin válasza Paul119 (#66) üzenetére


Kelvin
őstag

Vagy azoknak akiknek van jobb dolguk is mint utánaolvasni :) Nem használom nehogy letámadj.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#68) #56230144 válasza Paul119 (#66) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nem mindenkinek van ilyenekre ideje...Nekem semmi bajom nincsen a weak spotos megoldással.

(#69) Napfénysüti

Győzelem!
Csata: Ensk 2012. május 20. 14:15:31
Jármű: StuG III
Szerzett tapasztalat: 1 764 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 19 342
Csatában elért Achievement: Pusztító, Mesterlövész, Top Gun

Prémiumos. 12 lövésem volt 12 találattal és 7 killem lett. Imádom ezt a kis Stugot, el nem akarom adni. Ha jó az MM nagyon gyilkos kis cucc. :R

Més que un club!

(#70) diegho


diegho
nagyúr

Igazából bot program sem kell. 2 perc alatt csinál bárki egy makrót, ami elindítja a játékot, bejelentkezik, belép a csatába majd 20 perc múlva újra belép a csatába (20 perc, hogy tuti kint legyen már a csatából a tank), de akár azt is meg lehet csinálni, hogy a csatába lépéskor szépen húzzon előre a tank, ha nyílt a pálya, akkor még spotol is, prémium tankkal hozza az xp-t és kreditet. Év elején egy löwe-vel találkoztam minden nap reggel, aki ezt csinálta, 2-3 hét után eltűnt, gondolom kivágták.

(#71) CptMisi válasza Arpee78 (#64) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem tudom, de részemről már a fák és bokrok eltüntetése és a sniper módban rázkódás/robbanás kikapcsolása is a játékélményt rontja. Nem hogy még ilyen bohócfestéses tankok szaladgáljanak, meg mittudomén mi van még. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#72) Paul119 válasza Kelvin (#67) üzenetére


Paul119
addikt

nem is kell feltétlenül olvasgatni, lődd a hasát az tuti weak spot :P

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#73) Iron Funeral válasza Iron Funeral (#37) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az ARL MM-je rendkívül jól működik :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#74) Kelvin válasza Paul119 (#72) üzenetére


Kelvin
őstag

Ja-ja, meg a tornyokon a kis ajtó :DDD Amúgy néztem pár videót róla én is de nem jegyeztem meg, baromi sok jármű van.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#75) Paul119 válasza Iron Funeral (#73) üzenetére


Paul119
addikt

hol marad a kutyus házikó? :P

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#76) Iron Funeral válasza Paul119 (#75) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azon már túl vagyok... kis free xp bevonásával :P
Vicces egyébként, hogy 11 meccsből vesztettem 10et, pedig nem volt olyan meccs eddig ahol sebzés nélkül távoztam volna, vol úgy, hogy lelőttem 1.2k életet az IS-8ról, 800at az M103ról, ammorackeltem egy másik IS-8at, és a "klasszikus" 1-15 végeredménnyel kaptam ki. :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#77) CptMisi


CptMisi
őstag

Toborzás
Berakom ide újra, hátha valakit érdekel, de az archívumban nem nézi meg.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#78) Paul119 válasza Iron Funeral (#76) üzenetére


Paul119
addikt

azon gondolkodok hogy már csak 30k xp kell a panther 2 höz, lehet én is át tekerek egy keveset :)

Defeat
Battle: Ensk 2012. május 20. 15:16:39
Vehicle: Type 59
Experience received: 636
Credits received: 75 370
:(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#79) vJokka


vJokka
aktív tag

Top Gun T-50-2-vel :)) (igaz, 2 ingyen frag volt) és XP rekord (premes)

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#80) szalai56 válasza Iron Funeral (#73) üzenetére


szalai56
senior tag

Lesz ez még rosszabb is. Én már mentem olyan csatát vele, hogy 2 t10 volt elől. :DDD

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#81) Iron Funeral válasza szalai56 (#80) üzenetére


Iron Funeral
őstag

2? Tegnap éjszaka 4db tier X, utána mittudomén mennyi tier IX meg VIII, majd jött eg ypár VIIIas arty, és legaljára bepakolt engem, velem szembe gwtiger :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#82) Paul119


Paul119
addikt

kurva életbe már hogy 12 csatából 11ből abba a szar malinovkára tesz,tegyenek már be valami nyomorult programot amivel én döntöm el melyik mapra akarok menni,vagy legalább valami szavazós részt miből állna? :W
bár az lenne a legjobb ha ezt is csak kis tierhez igazítanák maximum tier 5ig,tier 10en élvezhetetlen

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#83) Multikiller válasza Napfénysüti (#69) üzenetére


Multikiller
tag

Szerintem én is ott voltam egy Kv-1-el. Én csak 5 killt szedtem össze a végére! :DDD

(#84) BinLaden


BinLaden
tag

hohooohooohóóóóó istencsászárság
meglett az első M betűűűűűűm :K
(IMG:/dl/upc/2012-05/20/90376_o7dkx4d7zod9mtu8_shot_164.jpg)(/IMG)

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#85) Plokijuma válasza Paul119 (#82) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Ha jól vettem észre, akkor naponként vagy napszakaszonként változik az, hogy mely pályákat preferálja az MM (általában 3-4). Ezért van olyan, hogy egyik nap sok a campinovka, másiknap meg is nem is találkozol vele.

Erről hivatalos leírást még sehol nem láttam, de észrevehetőek a mintaszerűségek. (Hasonlóan a nyerő/vesztes szériák esetében, ami szintén nem létezik hivatalosan)

daa-raa: Köszi, így már érthető.

(#86) Paul119 válasza BinLaden (#84) üzenetére


Paul119
addikt

ruházzak be t34re vagy várjam meg az m26a4et? teszten tetszett a t34 csak az a lassan forgó torony ne lenne:( jut eszembe 7.4 teszt szerver mikorra várható?

Plokijuma: 2napja folyamatosan ezt az isten verése mapot rakosgatja be typeal is meg is7el is,ha maradok bázison védeni akkor azért vagyok nuub, ha hegyre megyek segíteni medeknek akkor meg azért :DDD

Defeat
Battle: Malinovka 2012. május 20. 16:10:17
Vehicle: IS-7
Experience received: 115
Credits received: 10 585
nahát milyen meglepő megint ez a kurva map, caplatok fel a hegyre spotter sehol obj 1 shotol.. hála égnek hogy a 10 éves hülye gyökér ezt élvezi mert máshoz nem ért :W

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#87) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Ti mennyit tartotok jó fps-nek ebben a játékban? Szerintem kell minimum 50-60, hogy folyamatosnak tűnjön a kép (az emberi szem 24-tól érzékel mozgóképet), de én csak azon csodálkozok, hogy valakinek elég a 20 is, úgy már szvsz élvezhetetlen nem csak ez, hanem minden játék. 40-50 alatt már katasztrófa, más játékoknál 30 az alsó határ. Vélemény? :)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#88) Iron Funeral válasza Patrick76496 (#87) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az a lényeg, hogy ne ugráljon az fps, ha 40 meg 100 között ugrál az ugyanolyan zavaró mintha 15 lenne.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#89) Paul119 válasza Iron Funeral (#88) üzenetére


Paul119
addikt

nekem eléggé érdekes ugrál hol 120 hol 30 :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#90) Timyyy


Timyyy
őstag

GW Pantherrel voltam, Komarin... kilőttem az összes lőszert!!!! Tier10 csata, 4 killem volt, másik 6-ot oneshot-ossá leamortizáltam, és vesztettünk.... :W ~10 000 dmg kiosztva...

(#91) BinLaden válasza Paul119 (#86) üzenetére


BinLaden
tag

persze ruházz csapj a lovak közé :D
nekem tetszik a t34 nem annyira vészes az a torony, az ágyúja meg tök jó

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#92) fsb1000 válasza Chris0321 (#54) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem olyan könnyű bekékülni.... A bekéküléshez 1 napon 3 TK kell.
Ez már szándék kérdése, vagy nagyon bénának kell lenni.
Aki ilyesmit elkövet elsőre 1 hét, másodiknál 1 hónap, aztán 1 év (gyak végleges) bant érdemel az én véleményem szerint.
Egyébként mostanában csak alacsony tieren találkozok KÉK-ekkel, régebben többhöz volt szerencsém magas tierű csatában.
Remélem ki megy a divatból, vagy a szankciók hatásosak voltak.

--
(#57) L-e-f-i-e
Ismét tévedsz, az általad leírt esetben nincs bekékülés, csak ha aznapp már elötte volt 2 TK.
Nekem is volt már véletlen TK-m. Sőt egylővéseztem AMX-et E100-al amikor berobogott a célmezőmbe.
Mindegy ki a híbás én kértem elnézést, hiszen Ő halt bele kettőnk hülyeségébe.

[ Szerkesztve ]

(#93) bazsi83vp válasza Paul119 (#89) üzenetére


bazsi83vp
senior tag

Én is használok fps limitert (most épp 40-re) - így nem ugrál akkorát és kevesebbet eszik a gép is.

(#94) Iron Funeral válasza Paul119 (#86) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Gondold át, nem-e jobb lenne-e a Löwe.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#95) káen válasza fsb1000 (#92) üzenetére


káen
tag

Ez a 3 tk/nap biztos rossz infó. Tegnapelőtt egy Tigrisünkbe puffantottam bele (jellemzően úgy, hogy begurult elém a freefrag reményében) és az M103-asommal oldalba küldtem (olyan negyed hp-n lehetett). Előtte hetekig nem volt még csak csapatsebzésem sem. Azonnal bekékültem, igaz, hogy csak az adott csatára, a következőre már nem.

edit: még szerencse, hogy a társaim nem ugrottak rám azonnal a színt látva (mint a bika a vörös posztóra) és sikerült lehoznom nekik a kört :)

[ Szerkesztve ]

(#96) Arpee78 válasza Paul119 (#86) üzenetére


Arpee78
senior tag

A Löwe állítólag jobb credit farmer. Forrás

T34, 40,297 average profit
Lowe, 49,243 average profit

Nincs Löwe-m, de az adatai alapján kb van olyan jó mint a T34, ennek ellenére kedvezőbb MM-et kap.

(#97) fsb1000 válasza Patrick76496 (#87) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Egyetértek, kell az 50-60 fps. Nálam 80-100 között mozog de van 2-3 pálya ahol sniper módban leesik 20-ra vagy még lejjebb ha robbanás vagy találat is van.

De az is nagyon idegesítő, hogy némely esemény kapcsán megakad a játék mert betölt valami grafikai cuccot. Pl első spotnál vagy killnél, mikor az ellen felrobban. Talán még 1 sec sincs az akadás, de zavaró.
SSD-ről megy a játék, a windows egy másik SSD-re keshel, szóval számomra értehetetlen ez a jelenség.

---

(#95) káen : Nem rossz infó, csak ki kell egészíteni 2 dologgal.
Foglaló vagy saját bázison lévő csapattárs sebzése/kilővése magyobb súllyal számít a beKÉKülés számításába

[ Szerkesztve ]

(#98) Plokijuma válasza fsb1000 (#92) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Kéküléshez nem kell 3 TK. Elég egy balszerencsés nap, mikor a csapattársaid különböző csatákban pont lövés közbe gurulnak be eléd. Saját tapasztalat, kékültem be már így. Egyik se volt szándékos sebzés, csak az idióták töltött lőfegyver elé álltak. (kékségemre nem lőttek ki, aki épp begurult elém bocsánatot is kért tőlem.)

A kékség egy csatára szólt, de a főmenüben a nevem kéken virított utána is egy ideig. (gondolom ha véletlenül valakit sebeztem volna ismét, akkor kék lettem volna újra a csatában is)

(#99) káen válasza fsb1000 (#97) üzenetére


káen
tag

Igen, ezt tudom, de az esetemnek semmi köze nem volt sem volt egyikhez sem. Ruinberg F2-ben történt az egész, kb. 9 percnél...csodálkoztam is nagyon. Hozzátenném még, hogy abszolút nem volt szándékos, egyszerűen csak sniper módban nem vettem észre őt.

Ma is volt egy eset, begurultam egy P2-elé, aki Campinovkán erősen célzott, de nagyon nem tehettem mást, mert mögötte a határ volt és hegyre menet szeretnek az artyk bombázni. Nem sebzett meg, de bocsánatot kért. Én is, mert én voltam a fasz.

(#100) fsb1000 válasza Plokijuma (#98) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tök mindegy te hogy emléxel, meg ki volt a hibás.
A renccer dönti el, hogy bekékülsz vagy sem, nem szubjektív megitélés kérdése.
Én elfogadom ezt a metódust és azt is, hogy aki bekékül, az már a szándékosság vagy fullhelyeség miatt lett az. Ergó bannolandó és lőhető.

Lehet vitatni a renccert, de azt a WG-nél kéne. Szerintem a játékosok nagy többsége (>90%) még sosem kékült be, ha így lenne biztos változna a KÉKülést számító algorítmus.

Biztos van pár eset amikor vitatható a kékülés meg a játékos alapvetően jószándékú volt, de a TK-zós esetek többsége biztos nem erről szól, hanem az okoskodásról, meg majd megmutatom én neki, az enyém nagyobbat lő, minek állsz elém, minek jösz nekem, stb, stb
Én nem akarok ilyen habitusú játékosokkal játszani, ezért aztán mindig felszólalok a TK-zás ellen és ha rajtam múlna minden kéket bannolnának.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.