Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) stark4


stark4
tag

Ha valakit érdekel klán az írjon PÜ-t.

(#352) intercell


intercell
csendes tag

Prokhorovka, 20/18 találat, az ellennél Obj.704, direkt írok az elején, hogy ne menjenek az erdőbe...

Defeat
Battle: Prokhorovka 2012. május 21. 23:14:47
Vehicle: Löwe
Experience received: 1 266
Credits received: 102 750
Battle Achievements: Boelter's Medal, Sniper, Top Gun

Premiumos eredmény.

Felraktam a repalyt, vki tudna tanácsot adni, mit kellett volna máshogy csinálnom?

Prokhorovka Löwe

Előre is köszi!

(#353) #21346560 válasza homeless09 (#350) üzenetére


#21346560
törölt tag

Inkább mint egy tojás nem? :DDD

(#354) homeless09 válasza #21346560 (#353) üzenetére


homeless09
őstag

Akár :D Kegyetlenül tudnak kinézni a franszöá tankok, főleg a magasabb tieres ufo tornyos egyedek :DDD

mod:a kutyaházasról nem is beszélve :D

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#355) homeless09


homeless09
őstag

Forgó tornyos vagy fix td?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#356) Paul119 válasza homeless09 (#355) üzenetére


Paul119
addikt

forgó tornyos tdnek szarabb a camo skillje elméletileg

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#357) homeless09 válasza Paul119 (#356) üzenetére


homeless09
őstag

Neharagudj, de ezt most nem értettem. :B :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#358) Patrick76496 válasza homeless09 (#332) üzenetére


Patrick76496
őstag

Hajrá :K

Szerintem mindenképpen érdemes kifejleszteni a T-44-et, eszméletlen, hogy az a tank mit tud, 9 találatnál kevesebbel soha nem engednek el, nagyon sok pattog rólam. :D Ezt bizonyítja ez a videó, amit az a gyerek csinál ott az nagyon durva, teljesen kihasználja a tank lehetőségeit. :) A 10. percnél majd meg szakadtam azon, amit a Ferdi írt neki. :DDD Érdemes végig nézni, van tudás a videóban, ráadásul a hang aláfestés is Cool. :P

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#359) xLt`


xLt`
tag

Srácok ez a B1 francia heavy ezt most egy vicc? Aki teheti az lépjen át rajta free xpből.

(#360) homeless09 válasza Patrick76496 (#358) üzenetére


homeless09
őstag

Köszi :)

Nem semmi a csávó :Y

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#361) #21346560 válasza xLt` (#359) üzenetére


#21346560
törölt tag

Igazából tényleg vicces, én elvoltam vele, sőt, mindent kifejlesztettem rajta, úgy már kicsit viccesebb :DDD

(#362) #21346560 válasza #21346560 (#361) üzenetére


#21346560
törölt tag

Befosás mit lehet művelni ezzel a tojással, ha nem nagyon van sok magasabb Tier...

Győzelem!
Csata: Abbey 2012. május 22. 2:22:42
Jármű: BDR G1B
Szerzett tapasztalat: 2 816 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 32 127
Csatában elért Achievement: Mesterlövész
 
Győzelem!
Csata: Arctic Region 2012. május 22. 2:30:48
Jármű: BDR G1B
Szerzett tapasztalat: 966
Szerzett kredit: 27 634
Csatában elért Achievement: Elit lövész, Acélfal, Mesterlövész

(#363) Mcray válasza #21346560 (#353) üzenetére


Mcray
senior tag

Inkább mint egy tengeralattjáró... :) Amúgy az oldalán a "szellőző" nyílások komoly gyenge pontok a BDR-en

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#364) Jamboo529 válasza Mcray (#363) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Ha top tank voltam, és nem volt TD az ellenfélnél, én voltam a KIRÁLY, mindenki csak pattogott rólam.
Azóta megtanulták lőni, én meg tovább léptem róla.

(#365) Patrick76496 válasza xLt` (#359) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nekem is van jelenleg egy. :D Eszméletlen lassú, még csak az alap motor van rajta, a KV-3-mam lazáb legyorsulja! :DDD Én nem lépek túl semmit sem, mindent megveszek és kifejlesztek, ki akarok tapasztalni minden tankot. A végére az AMX 40-et már nagyon untam, bár most így visszanézve talán mennék vele pár kört. :K Na meg ha kicsik közé rak be a B1-essel, és ha oda is érek valahova, akkor én vagyok vele a király. :C

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#366) Murder3 válasza #21346560 (#362) üzenetére


Murder3
addikt

most komolyan ez miért meglepő?
ha a panzer 4-en lenen l/56 akkor azzal is lehetne büntetni t5-be...bdr-en ott van csak 1 minimálisan még jobb mint a német l/56.

sőt még fentebb is elhet mert ha az l/56-al tudok akkor nem látom a bdr ágyújával miért nem...
német tankokat az e-75-ig kényelemsen lehet lőni még messzebbről is, franciákat nem kell mondai amcsikat is lehet oldalt mindet még a top tankokat is, orosz tankokat nehezebb mert azok keményebben páncélozotabbak és jobban nyelik a sebzést.

sose értettem mire ez a sírás a bdr-el meg az arl-el kapcsolatba..az arl 44 az kb kv3 szintjén van vagyis nem t6-os hanem t7-es csak azt elfelejtették a helyére rakni, szemből pl egy az egybe keményebb mint a német t7 heavy garnitúra,kisseb a lfp döntöttség miatt meg többször kerül helyzetelőnybe.
ágyúból van neki t8-as sebzésű t8-as átütésű és van sima t7-es átütésű és sebzésű ágyú is.

ha az arl t6 akkor a tigrisnek meg t5-nek kéne lennie statisztikái alapján(meg teljesítmény alapján is).
én a bdr-et annó bétába kipróbáltam, semmivel nem rosszabb mitn a többi cserébe van egy erős ágyúja.

(#367) virkir válasza Murder3 (#366) üzenetére


virkir
veterán

Mentél egy kört is az ARL44-el?
Szerintem nem mert fogalmad nincs arról a tankról de hüjjeséget megint bírod terjeszteni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#368) emre


emre
veterán

hmmm, elég régi infó, de nem emlékszek rá, hogy lett volna már linkelve

New maps: Airport, Kansas, South America

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#370) [HUN]Dani válasza Timyyy (#369) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Na erre az IS-6-ra kíváncsi leszek..

magyarsrac

(#371) whatnot válasza [HUN]Dani (#370) üzenetére


whatnot
őstag

Feljavított IS lesz, döntöttebb fronttal.
Ágyú 175 pen tier 8on. Kicsit jobb rof és aim time, ennyi.

(#372) Murder3 válasza virkir (#367) üzenetére


Murder3
addikt

mert mi a hülyeség?
az h jobb fegyverválasztékot kap mint bármelyik másik heavy t6-on?
vagy az h szemből keméynebb mint egy kv2,t10ka,m6 akár?

esetleg az mm xarakodik vele?mert az pl sok más t6-al is ugyan úgy xarakszik.

vagy h az h t6 létére keményebb mint pl egy német t7-es heavy?

tapasztalatam eleget h tud az kemény lenni szemből az ágyúja meg ugyan úgy szanaszét tudja szedi a t8-as "csodagépeimet" is.

(#373) Simulacrum válasza Patrick76496 (#358) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ha jól nézem mesterlövészt nem kapott. Akkor már én a végén előttem volna az összes töltényem kivéve egyet és úgy végzek a T-50-el, akkor még egy medál járt volna. :)
Amúgy épp tegnap szereztem be én is a kicsikét. Nagyon kíváncsi vagyok, megveri-e a Pershinget nálam játékélmény tekintetében. De első csatára 1500 xp (prémmel) és 4 kill. Igaz, én a free xp-met mindig fejlesztésre használom stock állapotból. Itt is rögtön lánc, torony és a D-10T felugrott. :)

Prém - nem prém MM-ben régen egy olyan statisztikát csináltam, hogy 80-80 csatát mentem és csak azt néztem, hogy hova rak az MM különböző tankokkal. Nincs lényegi különbség ebben és szerintem semmi másban sem a pémres és nem prémes acc között.

(#374) Murder3 válasza Timyyy (#369) üzenetére


Murder3
addikt

nem érteme ezeket a szánalmas francia tankoakt minek erőltetni,ezektől már tényleg az is normálisabb lenne, ha a létező 2ww előtti tankjaik alapján teletömnék pure fantasy tankokkal és nem ezeket a post waros baromságokat.

nagyon rondák és annyira nem illenek egy ilyen játékba ezek az amx 13-ak, meg azok a td-k meg artyk amik majd jönnek.

nekem az utolsó francia tank aminek van vmi hangulata is az az arl44.light vonalon meg az amx40

bdr és a háború előtti dizájn sokkal szebb és jobban illik a játékba.
másik az autoloader...engem ezért se nagyon tudnak izgatni ezek a franc tankok.

arl44 pl az alapronnyal néz ki a legjobban.

(#375) smisa válasza Patrick76496 (#358) üzenetére


smisa
őstag

Ügyes srác de azért nézd meg mindig mákja van, mert az elején a Pattonra lő mindenki (ha a dombon nem kap supportott a heavytől szétszedi a másik T44) aztán leszedi a kis hp-seket, amit utána csinél az szép igaz kellet hozzá a 3 td bénázása is. Amit nem látok már az új top lőveg van rajta vagy még a régi ami rakás szar, sajna nekem még csak az volt de nekem nem jött be a sok ammo rack miatt :(

[ Szerkesztve ]

(#376) KaLeun válasza Murder3 (#372) üzenetére


KaLeun
senior tag

user error....

Cila

(#377) virkir válasza Murder3 (#372) üzenetére


virkir
veterán

az h jobb fegyverválasztékot kap mint bármelyik másik heavy t6-on?
Első marhaság. A KV-k ZIS-6-a fényévekkel jobb mint a DCA45 arról nem beszélve, hogy amíg a KV-3 hatos volt úgy szedte szét az ARL-t hogy az sokszor sebezni nem tudta.
Nagyon szépek annak az ágyúnak az értékei papíron de... lófütty a sebzése, pocsék a célzási ideje amit megfejel azzal, ha nem várod meg míg teljesen beszűkül képes a holdat lőni 10 méterről is. Hiába a nagy pen ha nem tudod bevinni. Az meg csak hab a tortán, hogy köztudottan bugos mert imád minimum alatt sebezni az ARL44-en.
vagy h az h t6 létére keményebb mint pl egy német t7-es heavy?
Második marhaság. Ismerjük a német tankokról alkotott véleményidet de ettől azok még messze nem fedik a valóságot.
Az, hogy te nem tudod átlőni még nem jelenti azt, hogy nem csontozza ki már egy sima 150 pen körüli ágyú.
A tornya papír, beforgatni nem lehet mert lazán sebződik ha belülről lövöd az első görgőnél és szemből sem acélos a frontja.
Hidd el amiket írok mert én, veled ellentétben túl vagyok 3 ágon azokon a tankokon és lőttem is őket meg lőttek is bennük.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#378) Timyyy válasza Murder3 (#374) üzenetére


Timyyy
őstag

Te minden nemzet összes tankját állandóan szidod... MINEK JÁTSZOL MÉG????????

(#379) Dryman


Dryman
aktív tag

Vannak az örök elégedetlenek, és vannak akik élvezik a játékot!....ennyi... :)

(#380) Paul119 válasza homeless09 (#357) üzenetére


Paul119
addikt

elméletileg nem olyan jó a rejtőzködése mint a fix tornyosnak

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#381) Flatron710


Flatron710
tag

Arról van valakinek infója, hogy kicsiny országunkban foglalkozik-e valamilyen cég - félig-meddig hivatalosan - WoT-os cuccok forgalmazásával? ( póló, kulcstartó, sapka, stb...)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#382) Dryman


Dryman
aktív tag

Lorraine 39 L AM ez mikorra várható csoda?
Francia önjáró löveghez még nem volt szerencsém...biztos ütős lesz ez a kis vas ekkora ágyúval....

(#383) Paul119 válasza Flatron710 (#381) üzenetére


Paul119
addikt

szitanyomással foglalkozó cég gyárt neked szerintem:)( én is csináltattam pólót)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#384) Flatron710 válasza Paul119 (#383) üzenetére


Flatron710
tag

Erre én is gondoltam, csak azért kérdeztem valami forgalmazót, hogy az esetleges "szerzői jogok" ne sérüljenek... :) :) :DDD
Köszi a választ!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#385) diegho


diegho
nagyúr

Intelligent MM, csak 7 tier különbség van a 2 oldal között

(#386) Paul119 válasza Flatron710 (#384) üzenetére


Paul119
addikt

nem hiszem hogy sérülne, ez inkább ingyen reklám nekik:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#387) emre válasza Paul119 (#380) üzenetére


emre
veterán

és egy másik elmélet szerint a torony forgatása nem számít bele a rejtőzködési értékbe

Szóval körbe értünk. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#388) Paul119 válasza emre (#387) üzenetére


Paul119
addikt

hmmm, érdekes, akkor ennyi erővel lehet tdzni bármilyen tankkal :F

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#389) Kelvin válasza emre (#387) üzenetére


Kelvin
őstag

Így van, az álcaháló is aktív marad torony forgatás közben.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#390) Plasticbomb válasza Patrick76496 (#358) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Azok a hangok/szövegek ott vannak!:D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#391) essexboy válasza diegho (#385) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Az hogy van egy platoon a másik oldalon, vajon figyelembe veszi mikor sorsol?

essexboy

(#392) diegho válasza essexboy (#391) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem tudom, de a hivatalos fórumban beírtam, hogy adják meg az árát a normális MM-nek USD-ben és a számlaszámot, ahová utalni kell, kíváncsi vagyok az összegre.

(#393) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Tegnap megvettem vegre a T95ot. Brutalis, hogy mit kibir. Szemtol Szemben az e100 tehetetlen volt, en meg folyamatosan lancoltam es arty szepen leszedte... azert kellett lancolni, mert fejlesztett lanctalp nelkul nem lehet radobni a komolyabb agyukat :O

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#394) virkir


virkir
veterán

Azt hiszem ez megérdemel egy buksisimit :D

diegho
Három nap csetban :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#395) fsb1000 válasza essexboy (#391) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem nem kap a csapat "nehezítést" a szakasz miatt.
A tankszintek lesznek kibalanszírózva.

Úgyenezt gondoljuk a játékosok statjáról is.. nem számít, nem veszi figyelembe az MM.... de aztán mégis, különben nem tudna vereség és győzelmi sorozatokat produkáltatni.
Az a babonám, hogy a szivóágon lévőket teszi egy csapatba. Csak kicsit, tán csak pár százalákkal van a random faktor eltérítve egyénenként , de ha minden tagnál, akkor annak már erős hatása is lehet a csapatra.
Több lepattanó és elnyelt lövés, saját tank nem pattog, esetleg még a láthatósági rendszer is ki van térítve.

Ez csak babona.. semmi sem igazolja hitelt érdemlően.

(#396) Paul119


Paul119
addikt

Defeat
Battle: Westfield 2012. május 22. 10:16:08
Vehicle: Jagdtiger
Experience received: 1372
Credits received: 48 020
miért is lenne győzelem :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#397) diegho válasza virkir (#394) üzenetére


diegho
nagyúr

Majd kiderül, de 3szor kaptam már ma hasonlót, mindháromszor T32-vel, mindhárom bukta, a fájó az egészben, hogy eddig összesen 6 buktám volt T32-vel, most egymás után 3 a MM miatt. Ez volt a legnagyobb különbség a két csapat között, a 3-4 különbséget már megszoktam, de 7 az konkrétan már egy ütőképes tanknyi.

(#398) Zeratul válasza emre (#387) üzenetére


Zeratul
addikt

Torony forgatás - hasonlóan a csigaszem periszkóphoz - soha nem szakította meg az álcaháló bónuszt.

(#399) emre válasza Paul119 (#388) üzenetére


emre
veterán

Nem, mert alapvetően mások az alap értékek a heavy és TD vonalban

(#398) Zeratul: Tudom. ;)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#400) hemaka válasza essexboy (#391) üzenetére


hemaka
nagyúr

Dehogy. Volt már olyan, hogy nálunk 1 kivételével mindenki platoon volt, másik oldalon meg mindenki forever alone. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.