Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Kelvin


Kelvin
őstag

Ha a második skill-t újra akarom tanulni, lehet ezt külön csinálni vagy az elsőt is leveszi 90%-ra? /arany nélkül/ Sőt ahogy látom arany nélkül csak az elsőt engedi cserélni a többit lenullázza, fasza.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#1202) larpi


larpi
tag

Segítséget kérek!
A fórumon olvastam hogy a 0.73 verzió indulása után néhány fórumozónak piros képernyő jött be a sniper módban.
Most én is így jártam kb.másfél óra játék után beugrik a piros képernyő a sniper gombra, meg az egérgörgővel való zoomoláskor is. Eddig gondolom azért nem jött be mert nem volt sosem időm hosszabb játékra.
Kerestem, de nem találtam hogy lett-e erre a hibára azóta megoldás.

(#1203) HungAryan válasza larpi (#1202) üzenetére


HungAryan
tag

Tessék, azt hiszem ez segíteni fog:

Timyyy hozzászólása

Viszont ezt szerintem a kezdő hozzászólásba be lehetne már rakni, minden héten többször megkérdezik...

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#1204) CptMisi


CptMisi
őstag

Annyira jó... Karelia-n 6 T9 medünk volt, nekik 2 batchat bejött a bázisunkra középen, és elfoglalták a bázisunkat. Egyik gyökér sem volt hajlandó elindulni időben. Sőt az e50ünk még akkor is a hegyen nézelődött, amikor 100% lett a bázisfoglalás. :(((

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1205) #56230144 válasza Kelvin (#1197) üzenetére


#56230144
törölt tag

Köszi a tartalmas leírást :)

(#1206) larpi válasza HungAryan (#1203) üzenetére


larpi
tag

Köszi! Ezt kerestem. :R

(#1207) #21346560 válasza Paul119 (#1198) üzenetére


#21346560
törölt tag

Gondolom volt egy felderítőjük, aki nem lőtt, ezért nem vették észre és mutatott téged mindenkinek...

(#1208) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szerintetek az hogy lehet, hogy egy olyan csatában ahol volt tier IX ott volt egy loltraki?

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#1209) Dobi 562 válasza Kelvin (#1197) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem jár 50% kredit bónusz a győztes csapatnak, csak XP bónusz.

Itt van a pontos leírás.

(#1210) #56230144 válasza essexboy (#1208) üzenetére


#56230144
törölt tag

Egy nagy tierü tank bevitte szakaszban.

(#1211) Kelvin válasza Dobi 562 (#1209) üzenetére


Kelvin
őstag

"The "Joining a battle" reward is multiplied by 1.85." Ha a csapatod nyer, tehát még nagyobb a szorzó mint az xp-nél ahol győzelem esetén 1.5. Tehát jár és még több is.
Amúgy innen van a fordítás amit beillesztettem csak picit változott azóta.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#1212) diegho válasza Kelvin (#1211) üzenetére


diegho
nagyúr

The "Joining a battle" reward - fordítsd le mit jelent ez, mert csak ez nő, más nem. XP-nél viszont a csatában megszerzett xp nő.

(#1213) Kelvin válasza diegho (#1212) üzenetére


Kelvin
őstag

Jár kredit bónusz vagy nem, ha győz a csapat, jár. Azt nem írtam, hogy a csata alatt megszerzett kreditre jön a szorzó. Nem hiszem, hogy érdemes ezen ennyit lovagolni.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#1214) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok . Már megint minden "jó"képességű nyuszibogár artyzik. 4 az ellennél, nálunk egy sem .Szép vasárnap.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#1215) diegho válasza Kelvin (#1213) üzenetére


diegho
nagyúr

Jár, de lényegesen kevesebb, mint xp-re. Csak a csatába lépésért kapott kredit nő, ami pár ezret, igazából kredit szempontjából nem annyira lényeges, hogy nyer, vagy veszít a csapat, egyedül az xp-nél van jelentős különbség.

kisküzdő olyan nincs, hogy egyik oldalon 4 arty van, a másikon egy sem.

[ Szerkesztve ]

(#1216) emre


emre
veterán

Melyik a használhatóbb szerkezet: a 3601h, vagy a 3001P

Szívem szerint a TigerP-is kipróbálnám, szóval ha nem mondja valaki hogy a 3001p egy használhatatlanan vacak, akkor valszeg arra megyek tovább.
Aztán majd onnét tovább a Tigrisre.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1217) CptMisi válasza emre (#1216) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem használhatatlan. :N Mondjuk t9-ben már nem nagy eresztés. :DDD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1218) psycroptic válasza emre (#1216) üzenetére


psycroptic
őstag

53 csata alatt kifejlesztettem belőle a Tiger P-t, de akkoriban 5x-ös xp hétvége volt.
Nem volt rossz, egy kis szutyokra számítottam de kellemesen csalódtam benne. Egy hátránya volt, hogy full sebességnél is lassan fordult.

PSNID: Tomy83PS

(#1219) Kelvin válasza emre (#1216) üzenetére


Kelvin
őstag

Én a 3001 h-t használom most, egész jó. Én én is vacillálok még a tigris felé vezető úton... De remélem a párducok sem lesznek rosszak. Diégho, tapasztalat mint wot félisten? :DDD

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#1220) vhw válasza Kelvin (#1219) üzenetére


vhw
addikt

Nem játszik németekkel... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1221) Kelvin válasza vhw (#1220) üzenetére


Kelvin
őstag

Az orosz fejlesztőknek hála nem a legjobb a német ág, a többség a ruszki tankokkal tolja mert jóval erősebbek adott szinten...

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#1222) stork13 válasza emre (#1216) üzenetére


stork13
aktív tag

Egy kutya a kettő. P gyorsabb, top fegyver ugyanaz (bár 10,5 igen hasznos rajtuk), T6-ban meg top tank nem igen leszel vele és így mindkettőt minden átlövi (hiába vastagabb a 3601).
Használható mindkettő tank.

Szerk.:
Arra menj, amelyik ág jobban tetszik, ne ezt a 2 tankot nézd.

[ Szerkesztve ]

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1223) CptMisi válasza CptMisi (#1217) üzenetére


CptMisi
őstag

Most, hogy már nem kellene sok a TigerP-hez 6csatából 5ben T9 volt a toptank, egyben t8. Utóbbiban 3 9es volt csapatonként. :))

Megint egy t9 csata. 7/6

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1224) emre válasza vhw (#1220) üzenetére


emre
veterán

roppant szomorú vagyok :O

Mindenkinek köszönöm! :R :R :R :R

Több helyről halottam, hogy a TigerP az igazi tigris, azt ki szeretném próbálni.
Ugyanakkor a tigris vonala jobban érdekel, ezt meg majd a tigerP-ből megoldom.
A végcél, az az a MAUS vs E100 nem érdekel, de ha választani kellene akkor max az E75 az amit szeretnék kipróbálni majd egyszer.

Szóval a dolgok jelenlegi állása szerint 3001P lesz a választás. Majd ha lesz hozzá kedvem valószínűleg ki fogom fejleszteni a 3601-est is.

De még 7k xp kell, addig gondolkodok rajta.
Az a baj, hogy sajnos csak az egyik fejlesztésével tudok végezni, aranyat meg nem akarok áldozni az xp konvertálásra.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1225) fsb1000 válasza Kelvin (#1221) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A többség német tankokkal tolja a WoT hivatalos statja szerint. (EU server)

(#1214) kisküzdő: MM szabály, hogy az artyk száma csak 1-el különbözhet.
Ettől függetlenül voltam már olyan random csatában, hogy egyik oldal E100+2x GwTypeE a másikon meg Maus+E100. (3 vs 2 játékos volt.)

(#1226) #56230144 válasza emre (#1224) üzenetére


#56230144
törölt tag

Én most vagyok erősen torkosborz helyzetben a T-34 emmel,T-34-85 höz nem igazán akar jönni az xp :D SU-85 most a célom a SU-85B vel.Egyébként a TigerP nagyon jó kis gép,sokszor találkozok velük csatákban a KV-1S emmel,és eléggé nehéz ellenfeleknek bizonyulnak. :)

(#1227) tytyty válasza emre (#1224) üzenetére


tytyty
tag

Szerintem ne a p fele menj. Igazi tigris nem a p volt.Abból ferdinándok lettek,de igazábol nem ezért javasolnám a másik vonalat. A vk45a , és a vk45p gyengébb eresztés mint a tiger 2 és az e75. Vk45p-vel én nagyon szenvedtem. Egyedül a maust tartom azon az ágon jobbnak az e100nál.
Remélem sikerült elbizonytalanítanom :)

(#1228) homeless09 válasza tytyty (#1227) üzenetére


homeless09
őstag

A P is igazi tigris volt, csak drágább volt gyártani mint a sima Tigrist, nameg a P-t Porsche tervezte, erre utal a P. Gyártottak pár darabot ebből is, és bevetésbe is voltak.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#1229) Joe.36 válasza tytyty (#1227) üzenetére


Joe.36
addikt

Szerintem ne a p fele menj. Igazi tigris nem a p volt.Abból ferdinándok lettek,de igazábol nem ezért javasolnám a másik vonalat. A vk45a , és a vk45p gyengébb eresztés mint a tiger 2 és az e75. Vk45p-vel én nagyon szenvedtem. Egyedül a maust tartom azon az ágon jobbnak az e100nál.
Remélem sikerült elbizonytalanítanom :)

Én is így gondolom

Az igazi tigris a legenda a normális tigris volt nem a P

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1230) emre válasza tytyty (#1227) üzenetére


emre
veterán

Csak a játékbeli viselkedése alapján használom az igazi jelzőt.
Sokak szerint jobb mint a sima tiger.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1231) homeless09


homeless09
őstag

Köszi a lehetőséget WG, nekem most elegem lett ebből, majd visszanézek ha használhatóra csinálták a játékot :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#1232) Joe.36 válasza emre (#1230) üzenetére


Joe.36
addikt

Lehet, de sajnos a játékban mindkettő használhatatlan mert olyan tankokkal rak össze hogy esélyük sincs

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1233) emre válasza Joe.36 (#1232) üzenetére


emre
veterán

Az IS-t s sokan szidták, én még is szerettem, és egész jó a statom vele.. :))
Majd meglássuk. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1234) Joe.36 válasza emre (#1233) üzenetére


Joe.36
addikt

IS jó tank , kár hogy pontatlan és lassan fókuszál be a löveg, főleg a német tankokhoz képest, nekem az AMX50B a kedvencem a tier X tankok közt

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1235) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#1225) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ilyen nekem is volt meg másnál is láttam már a fórumban. Igen ritka hogy 3v3 vagy hasonló leosztást adjon, ez általában reggeli órákban fordulhat elő, vagy amikor nagyon kevesen játszanak, és nincs annyi játékos hogy teljes MM felállást dobjon a gép. :)

=^-^=

(#1236) marked one94 válasza Kelvin (#1221) üzenetére


marked one94
őstag

Honnan veszed hogy orosz tankok jobbak mint a németek? Amúgy meg az amcsik a legjobbak...

You'll Never Walk Alone

(#1237) Joe.36 válasza marked one94 (#1236) üzenetére


Joe.36
addikt

Persze hogy nem nézd már meg a klán csatákban milyen tankokat visznek ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1238) marked one94 válasza Joe.36 (#1237) üzenetére


marked one94
őstag

Taktika függő mit visznek CW-re... :U De amúgy nem klánozok és nem is érdekel.

You'll Never Walk Alone

(#1239) Joe.36


Joe.36
addikt

IS7
E100
MAUS

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1240) Timyyy válasza emre (#1224) üzenetére


Timyyy
őstag

Mindkettőt fejlesztettem (3601H-m is és 3001P-m is volt), a 3601 sokkal élvezetesebb, utána viszont a Tiger P élvezetesebb mint a sima Tiger.
A 2 előd tűzereje ugyanaz, de a 3001P lassú, viszont ezt nem kompenzálja plusz páncél a 3601-hez képest. Én mondjuk nem szerettem, örömmel adtam el, de a 3601 azóta is megvan, bár már elit rég. :) Tiger P-t ismét megtartottam hiába léptem túl rajta már, a sima tigrist viszont eladtam. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1241) CptMisi válasza Timyyy (#1240) üzenetére


CptMisi
őstag

Hogy mi?! "A 3001p lassú, viszont ezt nem kompenzálja a plusz páncél a 3601-hez képest."

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1242) tytyty válasza Timyyy (#1240) üzenetére


tytyty
tag

30p sokkal gyorsabb és kevésbé páncélozott mint a 36. A 2 tigris meg szerintem stílus függő,nekem mind2 megvan garázsba,mert tigris imádó vagyok,de túlzás azt állítani,hogy a p jobb. Nagyon lomha szegény,és beforgatni se lehet a vállai miatt.

[ Szerkesztve ]

(#1243) Atlantis válasza Joe.36 (#1232) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezzel egyet kell értsek. Én is azt hittem, a P jobb lesz, de a sima Tiger-rel jobbak a statjaim. Épp ma lett meg az XP a VK4502A-hoz, adtam is el a P-t a fenébe.

Timyy: valamit szerintem is összekeversz. 3001-nek egy előnye van, hogy gyors (ha megvannak hozzá a nagyobb motorok, alapból tényleg csiga).

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1244) marked one94 válasza Joe.36 (#1239) üzenetére


marked one94
őstag

Most azt akarod mondani azért erősebbek az orosz tankok mert azokat viszik CW-re? :W

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#1245) fsb1000 válasza Joe.36 (#1237) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerinted milyeneket?

(#1246) Timyyy


Timyyy
őstag

Régen volt már amikor ezekkel mentem de nekem ilyen emlékeim vannak, ha azóta változtak akkor nemlényeg... az a része akkor is áll hogy a 3001P-t nem szerettem, a 3601H-t meg igen. :)

(#1247) vhw válasza Joe.36 (#1239) üzenetére


vhw
addikt

T110-ről hallottál már? :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1248) sanya67 válasza emre (#1224) üzenetére


sanya67
tag

@emre!
Én a sima Tigrist is szerettem a játékban, de a "P" az kihagyhatatlan!
Még nincs sok csatám vele de első látásra szerelem az a tank..... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1249) GrooveHero válasza Joe.36 (#1239) üzenetére


GrooveHero
addikt

Jobb helyeken a pálya válogatja a tankokat, sokszor nem vittünk német hevit, mert nem kellett, sokkal jobb volt T110 és IS-7. A német hevik meg csak védekezni jók úgyis.
Ugorj bele egy KV-4-be, vagy hasonló szar tankba, és megtudod, hogy fenékig sem tejfel az orosz hevi ág. Nem tudom miről beszélsz.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1250) bullseye válasza GrooveHero (#1249) üzenetére


bullseye
addikt

de a KV4-t csak azért csinálták bénára, hogy ügyesen leplezzék, hogy az összes többi orosz tank OP :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.