Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Dryman válasza Daywalker (#248) üzenetére


Dryman
aktív tag

hasonló tapasztalat KV1-el, 85-ös ágyúval játszható, maximum tier6-ig vannak vasak...
felrakom a 122-es rövidcsövűt, és lám már akár tier8-al is összefuthatok egy villanásra! :)
Ennyi irogatás után de mennék már haza tólni egy jó kis prohorovka-t!:)

[ Szerkesztve ]

(#252) stork13 válasza stork13 (#246) üzenetére


stork13
aktív tag

Rendszeresen platoonozok (JT-vel vagy O704-el) egy nem prémes O704-el. Nincs több lepattanója, 0 damage-e és track-je, mint nekem prémmel.

Megértem az érzéseket és egyéb szubjektív dolgokat, de a játékban van statisztika, tudod nézni az eredményeidet(sebzés, lövés, találat stb), írni a bevételt. Ezekre az adatokra tudsz támaszkodni és hivatkozni rájuk, kézzelfoghatóak, míg az érzésekre hmm, nos nem.

Ettől függetlenül mindenki abban hisz amiben akar. :)

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#253) diegho


diegho
nagyúr

2 ember szokott panaszkodni a prémium felhasználókra, a csóró és a béna. Játszottam prémium nélkül is és prémiummal is, egyedül az xp és a kredit a különbség, más nem.

(#254) Daywalker válasza diegho (#253) üzenetére


Daywalker
addikt

Én a prémium felhasználókra nem szoktam panaszkodni. Csak azt mondtam, hogy nekem könnyebbnek tűnt prémiummal. Most akkor én a csóróba vagy bénába tartozom? Mondjuk 1100-as effel biztos béna is vagyok, de nincs időm állandóan ezzel nyomulni, nálam ez csak kikapcsolódás.
Másrészt nem akarok fizetni (el tudom szórni a pénzt másra is, inkább megtankolom belőle a motort és hatvanszor annyi élvezet jut így, mintha wot-oznék), így még csóró is vagyok.
De nem hiszem, hogy bárkit le kéne bénázni. Nyilván te is azok közé tartozol, akik folyamatosan stfu-znak meg nooboznak játék közben.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#255) sanya67 válasza diegho (#253) üzenetére


sanya67
tag

Egyetértek!
Toltam prém nélkül, prémmel de se az MM besorolásnak, se a "jobban pattog" effektusnak nincs köze hozzá.
A legnagyobb szopóágam (27-es sorozat vereség, 50%-ról 46%-ra eső winrate) prém közben talált meg. :DDD

(#256) Paul119 válasza Dryman (#234) üzenetére


Paul119
addikt

akkora weak spot fityeg az elején mint a ház a tornya simán lőhető :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#257) diegho válasza Daywalker (#254) üzenetére


diegho
nagyúr

Te biztos tudod ki hová tartozik, hiszen házigazda vagy, ha sírsz a prémium miatt, sírj, magadat járatod le vele, nem engem ;)

(#258) Bingisz


Bingisz
addikt

Na megvolt az első tier 9 es oneshotom s51-el :))

Live oakson az ellen top amx 50 120-a túl sokáig állt a főúton....
Durván a meccs 2. percében történt az eset. Ő volt az első halott...

Csak az a kár hogy s51-el a killjeim nagy részét csak írásból tudom meg, mert lövés után egyből el kell indulni annyira lomha...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#259) Napfénysüti válasza fsb1000 (#97) üzenetére

De jó nektek, nálam 10-40 között váltakozik. :D

Més que un club!

(#260) Daywalker válasza diegho (#257) üzenetére


Daywalker
addikt

Ne, sírok miatta, csak leírtam, mit tapasztaltam. Tudtommal arra való a fórum, hogy beszéljünk a játékról. Ha neked ez sírás, akkor eléggé el vagy tévedve. Arcoskodni meg nem kéne.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#261) #21346560


#21346560
törölt tag

Végre én is olyan csatába kerültem, hogy 11 arty volt, szerencsére AMX 13 90-el voltam.... :DDD

(#262) Gyuri27 válasza diegho (#257) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem a premmel és a prem játékosokkal van a baj. Szó nincs erről. Prem tankok képesek csoda dolgokra. Igaz pl szaros t150 is képes csoda dolgokra. Vagy mikor megjöttek a franszia cuccok. Azok is képesek voltak pattogtatni szinte bármit.
Ezzel van itt a gond. Azt te is tudod, hogy a wg a háttérben ezt-azt át ír tankokon.
Az meg nem korrekt (sok adat nem is nyilvános ma sem).

Amd - Radeon - Ryzen

(#263) psycroptic


psycroptic
őstag

Szerintem pszihés hatása van a prémium számlának egyes embereknél és ezek közül ha prémje van valakinek, akkor sokkal bátrabb, mert úgy sem lesz mínuszban. Engem nem szokott befolyásolni játékstílusomban a prémiumszámla megléte ezért is olyan a statom amilyen.

Egyébként meg szerintem tök mindegy, hogy prémium számla vagy anélküli, mert a BL-10 úgyanúgy le tud pattani weakspot-ról prémmel, mint anélkül.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#264) stork13 válasza Gyuri27 (#262) üzenetére


stork13
aktív tag

Ha megkérdezel egy Löwe vagy Type tulajt akkor nagy százalékban azt a választ kapod, hogy ők nem ezt a tankot vették akkor (tavaly), mint ami most a garázsban áll. Csavargattak a WG-s srácok rendesen rajtuk. Kis iróniával mindegyik csak árnyéka régi önmagának.
Csavargatással meg csak balanszolni próbálnak a srácok, részrehajlás nélkül, több-kevesebb sikerrel.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#265) diegho válasza Daywalker (#260) üzenetére


diegho
nagyúr

Az a gond, hogy tényként közlöd azt, ami marhaság. Nem vagyok eltévedve pontosan amiatt sírtál, hogy tier8 felett nem lehet prémium nélkül játszani, mert 10 kör kell low tier-el 1 kör nagy tank után, nos én 3 játékossal is játszok együtt, akik tier 10-ig felmentek prémium nélkül és nem kell nekik egy tier10-es kör után 10 kört menniük low tier-ben. Minél többet sebzel, annál több pénzt kapsz, ilyen egyszerű, tier9 heavy tankban 2000 alatti átlagsebzéssel még prémmel se mindig lesz plusz, tier10-ben még több kell. Nem az itt a baj, hogy a prémiumosokra van kihegyezve a top tier, hanem az, hogy ott több jó játékos van, akik egy átlagos, vagy átlag alatti játékost fél pillanat alatt kiszednek.

(#266) Bingisz válasza Gyuri27 (#262) üzenetére


Bingisz
addikt

De pont azt mondod hogy nem csak a prém tankok képesek csod dolgokra.....
Ebben a játékban gyakorlatilag bármelyik tank képes "csodadolgokra" (az a csoda amúgy szerintem nem is annyira csoda, például a light franciákról való lepattanás az esetek nagy részében nem csoda, csak a lövedék úgy találja el a tankot hogy gyakorlatilag végigkaristolja a tank első páncéljának majdnem vízszintes részét. Ha a kilövés után is rajta maradnának a tankon a lövedéknyomok sokkal jobban lehetne látni...)

Ma például az s51-em frontjáról egy jagdpanther pattant, de ahogy állnak a mindenféle kilógó dolgok rajta, ez egyáltalán nem elképzelhetetlen....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#267) stork13 válasza psycroptic (#263) üzenetére


stork13
aktív tag

Ha meg nem pattan le akkor track-el...
De ha betalál és sebez, az élmény megfizethetetlen.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#268) emre válasza diegho (#265) üzenetére


emre
veterán

khmmm, volt egy kérésem, már ha nem okoz túl nagy problémát a teljesítése.

Köszönöm. :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#269) psycroptic válasza stork13 (#267) üzenetére


psycroptic
őstag

Most dilemmában is vagyok. Melyiket vegyem előbb? Object 704, E-75 vagy Panther II.
Szerintem Object lesz belőle, mert szeretnék végre egy jóízűt trollkodni meg a végére érnék egy ágnak.

PSNID: Tomy83PS

(#270) Paul119 válasza psycroptic (#269) üzenetére


Paul119
addikt

így sorban ahogy írtad :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#271) diegho válasza emre (#268) üzenetére


diegho
nagyúr

Sry nem is figyeltem. Nem veszek replayt, de emlékszem KV-3al voltál malinovka-n. A Heavy tankjaitok oltári bénák voltak, de még a medek is, Patton campelt, Maus/T110 semmit nem csináltak, E-100 szintén. Igazából nagyon megszórtuk őket, elég jól spotoltak a társak, nem is tudom mennyi tankba sebeztem, de talán 8-ba és végig elég nagyokat, volt akit AP-val kaptam el bőven 1000 fölé, talán a T110-et.

(#272) #56230144 válasza diegho (#253) üzenetére


#56230144
törölt tag

"2 ember szokott panaszkodni a pérmiumosokra,a csóró és a béna" Ember,te magyarországon élsz?Tudod az embereknek már nemhogy szórakozásra (ez esetben játékra) nincs pénzük,de ismerek olyan srácot,akinek a családja 1500 forintból él havonta,és már csak a nagyszülőkre számíthatnak,a 80 ezres nyugdijból kapnak 15-20 ezret,és ezt rohadtul nem játékra,meg ilyen baromságokra költik,hanem ÉTELRE!Mert ha hiszed ha nem,magyarországon az emberek 30%-a lassan éhezik,mert egy elbaszott kormányunk van,de mondom,ha nem itt élsz,akkor ne tegyél megjegyzsést azokra,akik itt esetleg rosszabbul élnek,mert nem az ő hibájuk,ahova jutottak...

Nekem semmi bajom nincs a prémiumosokkal,ha van rá pénze,akkor fizesse,nem itélem el miatta,mert saját zsebe,csak azt nem birom,ha valaki "csóróz" másokat,mert vagy fingja sincs arról,ami Magyarországon folyik,nem itt él,vagy egyszerüen csak 1 bunkó paraszt,aki lenézi a nála szegényebbet.

A trágár szavakért elnézést kérek...

(#273) Daywalker válasza diegho (#265) üzenetére


Daywalker
addikt

Nyilván túloztam a 10 körrel, nekem sem kell 10 kör. Be is ba...na, ha annyi kéne.
Ha nagy szopás van IS8-cal (mondjuk kilövik), akkor is max. 2 (nagyon rossz esetben 3) kör med tierrel be lehet hozni. Ha nem lövik ki, akkor szinte mindig nyereséges úgy is, hogy még csak a "szutyok" bl9 van rajta, mert nem volt időm még vele annyit foglalkozni.

Lényegében háromszor volt prémem, és így is eljutottam tier IX-ig az orosz ágon (illetve most tier X lett az is4 de az nem önerő) és párhuzamosan vele 8-asig usa ágon. Ez utóbbit most hanyagolom. Eközben toltam usa td-t, német vonalat e100 felé (tier 6-nál tartok csak nem vettem meg, mert ráálltam a német arty vonalra).
Szóval lehet szépen haladni prém nélkül is, csak prémmel gyorsabb a több xp meg pénz miatt. A többi meg csak az én véleményem volt, hogy nekem prémmel játszva könnyebbnek tűnt, de nyilván pszichés oka van (felbátorodnak az elején a prémesek).

Ja igen, és mindettől függetlenül nem kell se csórózni, se bunkózni. De látom az előzményekből, hogy nálad ez zsigerből jön, nem egyszer voltál emiatt kitiltva.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#274) stork13 válasza psycroptic (#269) üzenetére


stork13
aktív tag

Mi jön be?
TD, heavy vagy med?
Azt vedd meg először. Kit érdekel, hogy hol tartasz egy ágban?! ÉLVEZD a játékot!

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#275) psycroptic válasza Paul119 (#270) üzenetére


psycroptic
őstag

Ha eladnám a tiger II-őt, akkor kettőt is tudnék venni a felsoroltakból, de nem szeretnék megválni tőle, mert ez az egyetlen tank ami a bétában és most is a kedvencek közé tartozik. 200+ csata alatt kifejlesztettem belőle az E-75-öt, szóval jól adta.

(#274) stork13: Változó, hogy melyik fekszik igazán. Egyikkel sem vagyok kiemelkedően jó ill. rossz.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#276) Paul119 válasza psycroptic (#275) üzenetére


Paul119
addikt

obj 704( mentem vele pár kört,tud fura dolgokat művelni a bl10 főleg mikor maxos puszit nyomsz bele az ellenbe)panther 2 nincs , e75 van, nagyon élveztem,jó kis tank , picit pontatlan a 128as messzire, meg a 246os pen is lehetne jobb de a sebzése jobb mint a többi 9es heavynek,1200 lovas motor nélkül elég lomha szegény

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#277) Bingisz


Bingisz
addikt

Danielss: Kicsit messze vagy már az alap témától...

Néha viszont úgy szeretném azt, hogy amikor az ellennél csak 1 tank van és látómezőn bellül van akkor lehessen mondjuk 1 perc hosszabbítás, főleg a malinovka stílusú mapokon....

például emiatt:

 
Döntetlen
Csata: Malinovka 2012. május 21. 15:04:31
Jármű: IS-3
Szerzett tapasztalat: 974
Szerzett kredit: 44 785

prém nélkül.

A végén egy is maradt meg, de ha még van fél perc akor ki tudom nyírni.....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#278) psycroptic válasza Paul119 (#276) üzenetére


psycroptic
őstag

Köszi az információkat! :R

PSNID: Tomy83PS

(#279) sanya67 válasza sanya67 (#255) üzenetére


sanya67
tag

Természetesen az xp és a credit mennyiségre vonatkozó résszel értek egyet! :U
Látom elég egy szikra manapság, hogy elszabaduljon a pokol....mondjuk nem csodálom.
Politikába nyilván nem kéne itt belefolyni de meg kéne rázni a pofonfát lassan... :K

(#280) bozont


bozont
veterán

Na a sok szívás után a KV1-gyel legalább volt egy igen jó köröm az Is4-gyel:
Victory!
Battle: Live Oaks 2012. május 21. 15:14:46
Vehicle: IS-4
Experience received: 2 324 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 53 911
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Master Gunner, Sharpshooter, Steel Wall
:C

(#281) stork13 válasza psycroptic (#275) üzenetére


stork13
aktív tag

Ojjektum: könnyen dől a pénz és XP mert sebzés van dögivel, hajlamos track-elni és pattogni, 4-es ROF-nál nem életbiztosítás, ráadásul stock-ként BL-10.
E-75: T9 legjobb heavy-je (talán M103-al holtverseny), de stocként biztos a legjobb.
PII: Panthernél jobb, de igazán nem kiemelkedő a T8-ak közül.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#282) diegho válasza #56230144 (#272) üzenetére


diegho
nagyúr

Bocs, de azért remélem el is olvasod amit írsz, mert nagyon nem erről volt szó, de látom nem értetted meg.

Daywalker senkivel nem bunkóztam, de ha valaki béna, az béna, ha most azt mondom neki, hogy sztár, attól még béna marad nemde? Igen ki lettem tiltva, mert megmondtam az igazat és nem nyaltam be magam egy moderátorhoz sem, hogy kötekedhessek nap, mint nap bárkivel itt büntetlenül.

(#283) KaLeun válasza #56230144 (#272) üzenetére


KaLeun
senior tag

Figyelj ez szomorú, sajnos anno mi is voltunk hasonló cipőben...

De ez csak egy "szép" példa arra, hogy kiknek nem lesz sose prémiumuk, illetve a játék elindításához szükséges feltételeik (gép, net). De aki játszik a WoTtal és itt naphosszat (vagy máshol) hőzöng a prémiumosok ellen az nézzen magába (mélyen), hogy mire is költ valójában. Felesleges pia, cigi, kaja és szükségtelen hülyeségek rendelgetése és stb... Ha őszintén megtörtént és nem jött össze a 10€, akkor sem jogosítja fel a hülyeségek szajkózására amire amúgy kurvára nem kíváncsi a többség...

Cila

(#284) bullseye válasza psycroptic (#263) üzenetére


bullseye
addikt

szerintem is van pszichés hatása a prémiumnak, de a simának is, mert akkor van mire fogni a dolgokat. Nálam ha béna a csapat és kihalnak, megtörtént, ha én béna vagyok és hamar meghalok, az is csak úgy van, nem a WG aljas világösszeesküvése.

Ez a remek esélyszámláló meg pláne segít ezt elhitetni. Tegnap 2-3 csapattag épp csak öngyilkos nem lett a 16,7% esélyünktől, mert MM, meg WG, meg minden... aztán éppen csak, de nyertünk. Úgy, hogy a drágáim közben azon vitatkoztak, hogy mit jelent az M/K meg a tankok eltérő színe...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#285) #56230144 válasza KaLeun (#283) üzenetére


#56230144
törölt tag

Én nem vagyok ellene a prémiumnak,énis rendeltem már 3x kb.

Diegho:Te tettél egy megjegyzést:"Csóró" ami engem rohadtul felbaszott idegileg,mert (valószinüleg veled ellentétben) tudom mit is jelent :)

[ Szerkesztve ]

(#286) Attici válasza Dryman (#217) üzenetére


Attici
őstag

Köszönöm a segítséget, végre egy használható válasz.! :R
Még csak most kezdtem a 3601-est, tehát még eltart egy darabig amíg meglesz a 8.8-as.
Hummelt még jó darabig nem akarom lecserélni. Messze még a GWPanther!
Töltésgyorsító tényleg elkelne rá, csak nincs rá elég zsetonom.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#287) hemaka


hemaka
nagyúr

Kár, hogy nem replayezek, mert ezen kb. besírtatok volna. IS-7-el lőttem másik IS-7-et, 3-szor lőttem meg, egyszer teljesen oldalról az alját, jó ezt még nem adja be, érthető, elnyeli. Mégegyszer megdurrantottam a tornyát oldalról, átütöttem, de semmi sebzés(wtf?), aztán kidugta a csőrét, a csillagba lőttem oldalról olyan lyukat(mutatta!), egy kölyök gólya kifért volna rajta, de azt mondta nem ütöttem át!
Ezek után mindenki vonja le a következtetéseket, hogy nyertünk-É avagy sem?! :DDD

diegho: de háromszor?
Úgy, hogy engem minden arra járó kósza lövedék sebzett... Még talán egy maxikói mennyegzőn fellőtt golyó is sebzett rám abban a körben, amit arra sodort a szél... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#288) diegho válasza hemaka (#287) üzenetére


diegho
nagyúr

Spaced armor csodákra képes, a külső páncélt átütötted a mögötte lévőt nem.

(#289) diegho válasza hemaka (#287) üzenetére


diegho
nagyúr

hopp egy dupla

[ Szerkesztve ]

(#290) diegho válasza hemaka (#287) üzenetére


diegho
nagyúr

Ma lőttem 5db 0dmg láncot egymás után O704-el, ebből 3 type, 1 béla, 1 gw panther, mindegyiket szépen derékszögből kaptam el.

(#291) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Karelia 2012. május 21. 15:33:30
Vehicle: IS-7
Experience received: 606
Credits received: 23 236

hurrá, verekedek nagyban is4, is8 csodák ellen, erre az arty oda durrant és 1400 életről végem :W

t92 40 secenként osztotta a többiekre az 1000+ dmges áldást,megnézem milyen fekete laci erejű emberek rakják be a 240mmeres lövedéket 40 másodperc alatt

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#292) fsb1000 válasza Sontir Fel (#209) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez egy szuper hely, főleg kis tierben.
A védők egyesével jönnek és közben csapattársak is lövik őket túloldalról.
Volt hogy bejött ide egy "spotter" és a fél csapat meghalt.

(#293) donpe válasza Mcray (#201) üzenetére


donpe
aktív tag

Tyutyu, ITT jelezd a kérésed. :K

(#294) fsb1000 válasza Dryman (#238) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez a trabantos életérzés.
Jellemzően a trabantosok 80% érezte, de a valóságban a "nagyobb" autó tulajok 20%-a sem gondolta ugyanazt.

De van egy realista olvasata is: Nem lenne elegendő fizető játékos a gyors és korrekt MM kiosztáshoz, ezért kellenek a free gamerek.
Hajnalban már 8.000 aktív jáátékos esetén is akadozik a renccer.

---

(#239) stork13 Az E100 és a T110E5 kimondottan jó farmtank a t10 szinten. Prém nélkül is gyakori 50K kredites kör csak sokat kell sebezni. Kicsit gyengébb ilyen szempontból az E75 és M103, T30. Az IS4 és az IS7 mintha gyengébben teljesítene, de azokkal gyengébb köröket is futok.

[ Szerkesztve ]

(#295) fsb1000 válasza Dryman (#245) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sokan állítják hogy a prémlövedék nyomjelző színe és becsapódása is más.
Én nem tudom megkülönböztetni, pedig gyakorlóban is nézegettem.
Szerintem kevesen használnak randomban GOLD lőszert, jóval kevesebben mint gondolnánk.

Viszont elég sokan tudják hova kell löni.

(#296) Mcray válasza fsb1000 (#295) üzenetére


Mcray
senior tag

Így van. Nagyon sok feltörekvő alacsony eff ratinges játékos van, aki már nagyon sok tank esetén tudja, hogy hová kell lövést leadni. Mások még azt is tudják már, hogy mire vagyok képes ellenük és élnek a hibáim adta lehetőséggel. Ismétlem: Alacsony (700-800) eff ratinges userek. (600 alatti eff ratinges userek arra nem képesek hogy a kezdő körön ne jöjjenek nekem és ne csináljanak nekem 4000-res javítási büntit...)

Kedvenc platoon társam is ilyen volt pár hónapja, amikor megismertem. Most már 1200 feletti az eff ratingje és nem bázis foglalásból "él", mint sokan mások.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#297) fsb1000 válasza bullseye (#284) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Figyelek... figyelgetek ám! De ezzel a hsz-eddel teljesen egyetértek.

(#298) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Jó móka volt, 5-600 effes játékosok tömkelegével. A kredit meg csak gyűlik és gyűlik. :)

(#299) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Én is szeretném megkérni az egyik Admint/Moderátort, hogy írja be a nevem a topic elejébe. Nevem: Patrick76496 Köszönöm előre is! :)

Más: Nektek milyen a legkisebb tankotok? Szoktatok lemenni kicsik közé ha már nagyon felb*szták az agyatokat a noobok a sok vereséges csatában? Amíg van helyem, lehet én is veszek egy Pz35t-t, vagy/és egy BT-2-t. :C

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#300) Paul119


Paul119
addikt

csodás, ma össze futottam egy 250 effes is7 playerrel aki a batchat után fel rohant a hegyre majd mindkettőjüket jól meg ölték...

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.