Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Bennyboy válasza AtHoS (#1350) üzenetére


Bennyboy
őstag

A kapus bug fixed lett de kilépésnál error-t kaptam. Majd még nézem hazsnálható-e már a játék.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1352) AtHoS válasza Bennyboy (#1351) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hja nyomtam nemrég egy kanyart minden gond nélkül, de kilépésnél nálam is error volt. Ez a patch is hozott nem kívánatos dolgokat. A második alkalommal a crash reporos sztori szintén városban lévő karakterrel tétlen hagyott játék esetén jött, mikor épp ugye telefonáltam

read-only mode on the forum

(#1353) reelc


reelc
veterán

Pár napja felraktam újra.
Gondoltam megkapja az esélyt.
A szezonális tartalom miatt is.

Minden kilépéskor errort dob. Ettől eltekintve egyszer futottam bele olyanba, hogy nem mentette el a progresst. Nem tapasztaltam más hibát.

Most mentem át Act II-re és nagyon unom az egészet, szerintem be is fejezem.
Nem tetszik, hogy végig kell nyomni megint a sztorit, ami elsőre se tetszett.
Most nagyon tudom díjazni a Diablo 3 megoldását, hogy nem kell mindig végigvinni a sztorit.

További jó szórakozást!

(#1354) Ellia válasza reelc (#1353) üzenetére


Ellia
addikt

Akkor Poe-al nem játszottál szezononként... :D :D

(#1355) reelc válasza Ellia (#1354) üzenetére


reelc
veterán

Valóban nem. :)

De ahogy írtam elsőre se tetszett a sztori. Annyira untam, hogy 11 hónap nem tudta elfeledtetni velem azt a szenvedést.

(#1356) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Ezt írtam én is, h fos dolog ez a csináld meg újra a story részt mert muszáj. Nem is értem ezt a design döntést komolyan.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1357) AtHoS


AtHoS
nagyúr

[Hotfix 1.1.0.7] 4,5 GB

read-only mode on the forum

(#1358) Pszicho


Pszicho
tag

Sziasztok!

Nálam act 1 ben lép ki folyamatosan, level 13 vagyok és mikor egy küldetéshez akarok bemenni a király palotájába folyamatosan ott lép ki. Előtte semmi probléma nem volt. Egyértelműen játék hiba. A decemberi frissítést föltettem, de eléggé bugos még ez így. Nem szabadott volna így kiadniuk. Megpróbálom a Vikings Wolves of Midgard -ot inkább. Kár érte pedig nagyságrendekkel jobb, mint a PathofExile. A PoE -ben túlzottan is kötött volt a fejlődési rendszer és külön buildeket kellett követned, amik (3?) havonta változtak és ha valamit elosztottál cseszhetted, mert gyenge maradtál. A map generálós része pedig szörnyű volt, ráadásul nagyon monoton volt egy idő után. 80-as szint fölött mikor ráálltál ezekre a felgyorsított szupergyors öldöklős varázslatokra már nem is élvezted a harcot, csak végigfutottál a pályán. Tehát a túlzott gyorsaság, varázslatok miatt átmentél egyfajta gyorsasági robotba. A Wolcen valamiért hangulatosabb a poe -től. Ebben a formában biztos nem venném meg, hogy ennyire bugos, pedig egy jó coop érdekelt volna. A Poe -ben költöttem is a skinekre, de egy bughalmazra nem adnék ki pénzt......

[ Szerkesztve ]

(#1359) reelc válasza Pszicho (#1358) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

A tavaly februári megjelenés óta számtalan patch volt.
Nem ilyen állapotban kellene lennie.

A Vikings Wolves of Midgard helyett inkább a Grim Dawnt ajánlom.
Itt most akciós is.

Írtad a coopot.
A Grim Dawnt szólóban tolja a játékosok nagyrésze.
A Vikings és a Wolcen... kb. a kutya se játssza őket (24 órás csúcs: 73 fő, ill. 1198 fő), nehéz lenne társat találnod.
Forrás: Steamcharts.
Szerintem coopra még mindig a Diablo 3 a megfelelő.

Nem az a baj ezzel a műfajjal, hogy kevés játék jön ki, mert nem... hanem az, hogy bizonyos dolgok miatt (melyiknél mi) nem képesek megtartani a játékosokat.
A 3 legnépszerűbb: Diablo 3, PoE, Grim Dawn.
Egy 8 éves AAA, 7 éves már egy jó ideje nem indie, és egy 5 éves indie.

[ Szerkesztve ]

(#1360) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Érdemes elolvasni steamen a patch alatti hozzászólásokat. Kb a 90% arról szól milyen fosbugos a játék. Szánalmas brigád. :((

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1361) Ellia válasza Pszicho (#1358) üzenetére


Ellia
addikt

Tény, hogy nem mindenkinek való a POE de azt kijelenteni, hogy a Vikings WoM nagyságrendekkel jobb.... Ha az lenne akkor nem biztos, hogy a PoE kapna 3 havonta új ligákat...stb.

Wolcen jó lett volna, én tökre örültem, hogy végre jön patch+tartalom erre ugyan az a kaki maradt sajnos, mint volt - az ACT I. békaszörny után abba is hagytam...

Nézz rá a Last Epoch-ra, még EA de már bőven játszható, megvan a bonyolultsága, mint a POE-nak de talán elsőre is átláthatóbb. Szépen fejlesztik, hallgatnak a játékosokra és kommunikálnak a fejlesztők.

(#1362) shotika válasza Ellia (#1361) üzenetére


shotika
őstag

Én nem mondanám ki, hogy a Vikings jobb, mint a PoE, de sokkal jobban szórakoztam a Vikings-szel :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1363) Ellia válasza shotika (#1362) üzenetére


Ellia
addikt

Nem is írtam, hogy a Vikings rossz lenne, csak teljesen más kategória :) Örülök, ha neked tetszett.

(#1364) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Patch 1.1.0.8

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1365) reelc


reelc
veterán

2 napja volt 1 éves ez a bughalmaz játék. ;]
Patch 1.1.0.9
Számomra még mindig hihetetlen, mennyi bugfix van minden egyes patchben a mai napig is.

[ Szerkesztve ]

(#1366) Bennyboy válasza reelc (#1365) üzenetére


Bennyboy
őstag

Talán fél év múlva újra előveszem de sok reményt már nem fűzök hozzá. Rettentő lámák a fejlesztők.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1367) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Patch 1.1.0.10

read-only mode on the forum

(#1368) AtHoS


AtHoS
nagyúr

[Wolcen Bloodstorm: Patch 1.1.1.1]

read-only mode on the forum

(#1369) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Most mondjátok, hogy nem foglalkoznak a fejlesztők játékkal [Development Update - April 2021] ;]

read-only mode on the forum

(#1370) reelc válasza AtHoS (#1369) üzenetére


reelc
veterán

Mármint alig 1 évvel a megjelenés után? ;]
Vajon a játékosok foglalkoznak vele?
Csak egy maroknyi.
Pedig igen nagy volt az érdeklődés a megjelenéskor.

(#1371) AtHoS


AtHoS
nagyúr

[Bloodstorm: Part II - Patch 1.1.2.0]

Hello everyone,

Welcome to Bloodstorm: Part II, the second Content Update for Chronicle1: Bloodtrail.

This content patch brings :
New environments
New monsters
The Loot Filter improvements
Animations improvements
Quality of life improvements
Bug fixing

...

meglássuk...

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1372) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Hotfix 1.1.2.2

- Fixed an issue where the Hunt trail would sometimes not be generated on the second floor of an expedition.
- Fixed an issue where clicking the first hunt altar would sometimes not generate a Hunt trail.
- Fixed an issue where choosing the modifier “Anamnesis” during a Hunt would sometimes cause the trail to stop working.
- Fixed an issue where projectile skills would sometimes deal no damage despite hitting the target.
- Fixed an issue where the unique item “Maelström”’s unique affix would not increase the next Elemental spell’s damage if the previous spell used had a different base Element.
Fixed an issue where the Omega Svriir and the Fireblood Omega Svriir’s animations would be offset.
- Fixed an issue where the character wouldn’t be able to move while using the Loot Filter.
- Fixed an issue where the 3 pillars in the Chapter 3 Boss’ arena would not have their health bars displayed.
- Fixed an issue where the visual effects and the animation of the “Hammer of Aurora” skill from the Aspect of Dawn wouldn’t be synced.
- The affixes that increase the material, occult or elemental ailment chance score are now correctly displayed as flat score instead of percentage
- Fixed an issue where the Gate of Fades node “Pact Master's Song” in the Abyssal Shaper part of the Gate of Fates would give a 12% Occult Ailment chance score instead of 15%.
- The Gate of Fates node “His Whispered Lullabies” now increases inflicted Occult Ailments duration by 25% instead of increasing Ailment chance score.
- Fixed an issue where a non-textured area would be visible when getting out of the “Ravaged Camp” during the Chapter 1 Quest “Meet the Purifiers”.

read-only mode on the forum

(#1373) reelc


reelc
veterán

Felfedték az idénre esedékes terveiket.

Peace: Gondolom, már nem vagy jelen ennél a játéknál... ;]
de ez neked szól: "We have a dedicated team working on Controller Support and are making sure the feature is ergonomic and player-friendly. We’re aiming for a release in November/December, although, as previously stated, this might be subject to changes based on how well we progress on its development."
Persze majd kiderül mi lesz.

(#1374) Peace válasza reelc (#1373) üzenetére


Peace
nagyúr

Én egy ideig még figyelgettem, de totál vicc az egész banda. FB kommentek alapján nagy rakás szemét lett a játék. Nekem a 2017-es alpha állapot nagyon adta, de sajnos ahhoz nincs köze. De akkor ezek szerint lehet egyszer végre játszhatok is vele, ha elkészül a támogatás....... :U

(#1375) Ellia válasza reelc (#1373) üzenetére


Ellia
addikt

Ez nagyon vekonyka.. :(

(#1376) AtHoS válasza Ellia (#1375) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát, de most miért? :B

- talán helyre rakják a summoner ágat
- új környezet
- új sebzés típusok a skillekre
- QoL legyen az bármi is amire gondolnak ezen belül
- új endgame tartalom és jutalmazó rendszer...meglátjuk
- új szörnyek
- még több környezet és sebzés típus a skillekre
- és még több környezet + szörnyike
- controller támogatás

No meg milyen bugok fognak ezek közben előjönni :F

De ugye mindez csak, ha eljutnak odáig...lassan összehozzák azt az állapotot, ahogy meg kellett volna jelennie :DDD

Más: Lost Ark-ot prószálta már valaki?

read-only mode on the forum

(#1377) Peace válasza AtHoS (#1376) üzenetére


Peace
nagyúr

"Lost Ark-ot prószálta már valaki?"

Sajnos még nem, de egy Silver pakkra befizetem magam, aztán hátha meghívnak beta-ra. Alpha mindenkinek baromira bejött.

(#1378) reelc válasza AtHoS (#1376) üzenetére


reelc
veterán

Hát ezért: "De ugye mindez csak, ha eljutnak odáig...lassan összehozzák azt az állapotot, ahogy meg kellett volna jelennie :DDD"
Nem most kellene történnie.

Lost Ark: nem.
Nem tudom változott-e azóta, korábban láttam egy videót, ami alapján az jött le, hogy venni kell valami vackokat (kristály?), hogy pl. jobb dungeonokhoz, loothoz hozzájuss. Persze nem kötelező venni, helyette igen sokat farmolhatsz. Mondhatja bárki, hogy az ilyen játékokban amúgy is kell farmolni... tudom, ez igaz, de nyilván más lesz a határ, mert nekik az a jó, ha fizetsz még.
Ez már nem csak kozmetikai tranzakció (meg tárhely), mint a PoE-ben. Hanem előny.
Ennek hatásaként ugye a fizetősökkel versenyezni sem lehet. Nem tudom lesz-e szezon rendszer, de ugye azt is veszélyezteti akkor.
Majd valaki hozzáértő pontosít, ha akar, nem próbáltam az alfát, 1-2 videóból alkottam a véleményemet.

Nem szeretem sem az MMO-kat, sem a mobiljátékokat... szóval bármennyire is érdekelne, valószínűleg kihagyom.

Peace: Én úgy látom nem meghívás, hanem megveszed a béta accest. Silver tartalom.

Amúgy a Steamen Sale van, sok akcióval.
Pl. Grim Dawn, Last Epoch is.

(#1379) Ellia válasza Peace (#1377) üzenetére


Ellia
addikt

Amúgy F2P lesz nem (feltételezem sok p2w opcióval és kozmetikummal)?

Eleinte még nagyon tetszett, aztán egyre inkább elment a nahhhh irányba. Azért ki fogom próbálni mindenképpen.

[ Szerkesztve ]

(#1380) Peace válasza Ellia (#1379) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, egyszer megveszed és annyi. Engem annyira nem érdekel, ha pay to win vagy bármi van. Úgyis jó eséllyel egyedül fogom tolni. Ha megvan a jó harcrendszer, fluid gameplay, szuper controller támogatás (állítólag mát az alphában is remek volt!), és az ütős loot rendszer, ami a tv elé szegez, akkor én már jól elleszek vele. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1381) AtHoS


AtHoS
nagyúr

QoL és Bug Fixing Patch 1.1.3.0 the last patch before Content Patch 3 and the summons revamp

read-only mode on the forum

(#1382) reelc


reelc
veterán

(#1383) Peace válasza reelc (#1382) üzenetére


Peace
nagyúr

Ma is olvastam a FB kommenteket....gyalázat. :DDD De még van 2-3 kitartó rajongója a játéknak ott is. :P

(#1384) reelc válasza Peace (#1383) üzenetére


reelc
veterán

Engem kicsit a Martyr kedvetlenített el. Azt hittem ebben a szezonban is lehet tárhelyet szerezni, de nem, az előzőben lehetett. Még jó, hogy elolvastam a tudnivalókat. :)

Ami a Wolcent illeti fogalmam sincs, miért szoktam ránézni a patchlogokra, és hogy mit keresek még itt. :D
A múltkor ahogy írtam beleuntam a sztoriba, uninstalláltam, így nem találkoztam a nagyszerű új tartalmakkal, amikre annyira büszkék, és oly sokáig készültek.

[ Szerkesztve ]

(#1385) Peace válasza reelc (#1384) üzenetére


Peace
nagyúr

Állítólag decemberre lesz controller támogatás és kipróbálhatom végre. :DDD :DDD :DDD

(#1386) reelc válasza Peace (#1385) üzenetére


reelc
veterán

Addigra lehet elkészül a játék, és a patchlog tekintélyes részét sem bugfix fogja kitölteni.
Vagy de. ;]

Abban biztos vagyok, hogy ha normális állapotban jött volna ki a játék - akkor ahogy az eredeti tervek szóltak - már benne lenne a kozmetikai mikrotranzakció.
A startnál olyan sok eladásuk lehetett, aminek nem kérték vissza az árát, hogy valószínűleg javarészt a csapat még abból él.
Pár napig sokan vehették, aztán híre ment, hogy nem úgy sikerült, ahogy kellett volna.

(#1387) Shadowguard válasza Peace (#1385) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Kipróbálod szólj nekem is, majd toljuk coopban :DDD Valamelyik sale alatt megvettem, de még nem jutottam el a kipróbálásig. Mondjuk ez nálam nem meglepő :U

(#1388) Peace válasza Shadowguard (#1387) üzenetére


Peace
nagyúr

Amint megkapja a Kickstarterben megjelenésre ígért ( :((( :((( :((( ) controller támogatást......

(#1389) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Wolcen: Arise - Patch 1.1.4.0

This content patch brings:
- The Summons Revamp,
- New environments,
- New skills’ damage type variations,
- A New Cosmetic Armor,
- Quality of Life improvements,
- Bug fixing

read-only mode on the forum

(#1390) reelc válasza AtHoS (#1389) üzenetére


reelc
veterán

Lehet csak számomra, de kezd követhetetlen lenni. :)

"After Bloodstorm and Bloodstorm: Part II, Wolcen: Arise is the third content patch for Chronicle1: Bloodtrail."

A Chronicle1: Bloodtrail (is our first Free Content Update) eddigi tartalma:
Bloodstorm
Bloodstorm: Part II
Wolcen: Arise
Vagyis ez már az ingyenes kontent 3-ik része...
Ok, hangzatosabb így, mintha név nélküli patchek lennének. :) Meg nyilván jobban hangzik, hogy már a harmadik.

(#1391) AtHoS válasza reelc (#1390) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én úgy vettem észre, amikor megjelenik náluk a "New environments" az már tartalomnak számít és ezek szerint "sorszámozzák" is

Amúgy meg én az alap Bloodstorm-ot tekinteném csak új tartalomnak, a többi igazából szvsz. fingreszelés és az eddigi elbaszott dolgokat próbálják helyrerakni.....bár az új pályákkal biztos sokat dolgoztak

read-only mode on the forum

(#1392) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Monthly Development Update - July 2021

...new end-game activities...
- Conquer - Arena: Reach key locations and conquer them by killing waves of enemies;
- Interact - Kill: Interact with entities to trigger a boss fight;
- Hold - Defend: Kill enemies while defending civilians;
- Timer - Kill: Kill the target, you can also complete a secondary objective before the end of the timer to obtain more rewards.

read-only mode on the forum

(#1393) Ellia válasza AtHoS (#1392) üzenetére


Ellia
addikt

Nagyon kreatív ;]

(#1394) reelc válasza Ellia (#1393) üzenetére


reelc
veterán

Ne mondd már, végül csak belerakják a 100 éve ígért aréna módot. ;]

(#1395) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Hotfix 1.1.4.1

Érintettek vagyunk a hotfixben mi is :DDD :

"Fixed an issue where some translations were missing in Chinese and Hungarian for several summons modifiers."

read-only mode on the forum

(#1396) Kasya válasza AtHoS (#1395) üzenetére


Kasya
nagyúr

Wait, van magyar nyelv benne? :D

Amugy van még aktiv online jatekos? Multiba keresek csapatot, de nem talalok...

(#1397) Kasya válasza Kasya (#1396) üzenetére


Kasya
nagyúr

Wait, van magyar nyelv benne?
Jó rég játszottam vele. Most újra elkezdtem. Jó látni, hogy bizonyos hibák máig nincsenek javítva, de a magyar nyelvre abszolut nem emlekeztem.

(#1398) AtHoS válasza Kasya (#1396) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ritkán játszom mostanában, de elvileg vannak online páran. reddit-en fel-feltűnik 1-1 játékoskereső poszt, de discord-on szerintem hamarabb találni játékostársat [link]

read-only mode on the forum

(#1399) reelc válasza Kasya (#1397) üzenetére


reelc
veterán

Visszakerestem a fórumban, tavaly június óta van benne.
Az rémlett, hogy nem megjelenéstől.

A Steamcharts szerint ma 1425 volt a csúcs, egyszerre ennyi volt a legtöbb aki belogolt.
Szerintem ennek legalább 60-70%-a szóló.

A megjelenés után 2 hónappal szerintem szinte minden szerver bérlést visszamondtak, megtarthattak egy 10000 főst, aminek a töredéke is elég szinte mindig.
Ez megjelenés után 2 hónappal is mutatta, mekkora bukás, és a számok sem azt mutatják, hogy a tartalmi bővítések bármit is értek ebből a szempontból.

(#1400) Kasya válasza reelc (#1399) üzenetére


Kasya
nagyúr

Megjeleneskor 20 orat toltam bele, aztan leraktam.
Most elovettem ujra, eddig 35 orat toltam bele. Most egesz tetszik. Igaz, kicsit monoton a sok farmolas, hogy feljebb jussak a nehezsegi szinten. Kar, hogy nem lehet atugrani par szintet es rogton a nagyobbra lepni.

Osszeraktam egy dual-hand / toxic / summon buildet. Annyira OP lett, hogy csak megyek elore és mindenki instant meghal a summonok miatt. Egy utest nem kell bevinnem. A jatekelmeny igy felvet nemi kerdest...de talan kesobb nehezebb lesz...vagy nerfelnek.

Azonban multiba azota se sikerult belepnem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.